Esileht Kodunurk Tahvelsein lastetuppa

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Tahvelsein lastetuppa

Postitas:

Kuna mu 5 aastasele meeldib jubedalt seintele joonistada siis mõtlesime mehega, et väga hea lahendus oleks tema tuppa tahvelsein. Joonistagu siis palju kriite kulub 🙂
Aga kuskohast sellist asja saada? Ja mis on hind umbes?
Googeldasin aga ühtegi asjalikku vastet ma ei saanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

asja nimi on tahvelvärv, küsi ehituspoodidest nt.

http://www.vunder.ee/shop/?id=2974

http://www.parnupostimees.ee/404037/tahvlivarv-lubab-lapsel-seinale-sodida/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie ostsime mingit spetsvärvi, võid küsida ehituspoest.

Aga selle nalja lõpetasime peale paari kuud ära. JUBE oli. Kõik kohad olid kriidipuru täis, riided kriidised jne. Õnneks laps sai aru, et ilma on parem…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli selline suur tahvlikleepekas lapse seinal. Kuskil 1x1m. Saime sellest päris ruttu lahti kuna terve tuba oli kriiditolmu ja puru täis. Nüüd on meil Ikeast ostetud päris suur jalgadel tahvel. Selle all on kast kuhu kriiditolm kenasti kukub. Ja teisel pool on valge tahvel kui tuleb tahtmine tahvlivildikatega joonistada.
Tahvlivärvi kohta olen tuttavatelt kuulnud, et joonistada on sellisele seinale kerge, kustutamine pole aga teps mitte nii lihtne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tahvlivärv jah, aga meie jätsime ka sellepärast tegemata, et aimasime ette juba seda kriiditolmu, mis sealt tulema hakkab, kui kolm last joonistavad…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige lihtsam on teha ise.
1 tass lateksvärvi (nt Sadolini Bindo 7 v 12) ja 2tl plaatimiseks mõeldud vuugisegu pulbrit. Sega kokku ja värvi 2 kihti (lase vahepeal kuivada). Värvivalik on Bindol väga lai.
Kriiditolmu ei lenda laias kaares kui kustutamiseks kasutada ainult niisket lappi/svammi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Kodunurk Tahvelsein lastetuppa

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.