Esileht Väikelaps Täid, miski ei aita.

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Täid, miski ei aita.

Postitas:

Tere,
Mul on suur mure.Meie pere ei saa täidest lahti oleme kasutand paranit sampooni,nydat,isegi õli-äädika lahust igakord paneme voidipesud ja seljariided pesumasinasse 90 kraadiga plus kuivati ning viskame grab juukseharjad,patsikummid ,klambrid.miski ei aita .Ravi teind mitmeid kordi .Andke nu mis aidata vòiks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://tervis.postimees.ee/2904781/lugejad-soovitavad-kuidas-taidest-lahti-saada

teemasid terve nett täis

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tingud tuleb mehaaniliselt eemaldada peast. sampoonid aitavad ainult täisid tappa.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. ravi hoida peas kordi kauem kui infolehel kirjas (meil soovitasid nii pereõde kui apteeker hoida u 45 min+kilekott ka peas)
2. tingud eemaldada st välja nolkkida või elektrilise täikammiga kahjutuks teha
3. kindlasti korrata 10p pärast!
4. mitte keegi peres ei tohi jääda tõrjeta, kui ka tal hetkel ühtki ei leia

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.04 18:49; 08.05 15:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

elektriline täikamm?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks oleneb, kust need täid saadud on. Kui lasteaiast/koolist/sõpradelt ja seal teised ravi ei tee, ongi uuesti tagasi need.
Võtaks esialgu koolis/lasteaias selle jutuks ja siis alles saab edasi vaadata.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil aitas küll Paranit sampoon, seda tuleb mõnda aega ikka peas hoida, täid lämbuvad ära. ja siis loputada ja hästi hooldega kõik tingud peast välja kammida. see on suur töö aga saab lahti küll.

_

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tõmbasin ilmselt üle võlli nende täide hävitamisega aga lahti sain. Nyda panin kõigile pähe ja hoidsin 8h. Siis pesin pea ära ja nokkisin tingud juuksesalkude haaval välja (mul on tüdrukud ja mõlemal väga paksud pikad juuksed). Iseendal kahjuks seda teha ei saanud ja polnud ka kedagi kes oleks teinud. Lõpuks tegin kõigil pea veel mini kreppidega üle (tingud krõpsusid mõnusalt kuumade tangide all). Järgmine päev pesin pea ära ja otsisin veel tinge. Nädala pärast pesin mõlemal lapsel ja endal veelkord Paranitiga juuksed läbi. Täi kammiga kammisin muidu igapäevaselt. Voodipesusid vahetasin esimesed kolm päeva igapäev, edasi triikisin lihtsalt kuuma auruga. Diivani käisin tolmuimejaga igapäev üle jne. Riided pesin ja kõik mida selga sooviti panna triikisin jällegist kuuma auruga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan peale peapesu juukseid kuuma õhuga föönida ja igapäevaseselt või üle päeva sirgendajaga üle käia umbes paari nädala jooksul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tüdrukul pikad ja paksud juuksed. Saime lõpuks täidest lahti kui tegime juuksed üle kuuma sirgendajaga. Lühikeste juuste puhul ehk aitab kuum föön ka. Peaasi, et peanahka ära ei põleta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mul lapsena täid olid, siis ema pesi ka põrandad-uksed mingi täivahendiga üle peale mida ei tohtinud 2 nädalat põrandaid pesta. Apteegist saab.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahendiga põrandat pestakse, kui on KIRBUD. Täid ei satu põrandale ega levi sealt reeglina st mitte ükski täitõrjeõpetus ei räägi põrandatest. Kui üldse kodu sisustust puhastada, siis diivanite ja tugitoolide need osad kuhu pead toetatakse ja voodi. Ja riided, eriti peakatted, juuksekummid, juukseharjad ja kammid. Lauda, põrandat ega seinu pole mõtet puhastada.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.04 18:49; 08.05 15:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need pehmed ja karvased mänguasjad on ka kurjast.
Kui peres täid ja nendest lahtisaamine näib võimatu, siis tuleks mõelda, kas neid karvaseid mänguasju ka on?
Halvimal juhul tuleks need ära visata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sega 2 spl oliiviõli kohta 20 tilka teepuuõli ja hoida peas, mingi aeg ka teepuuõli tilkasid shampoonile lisada.

Väga tõhus ka juuksevärv, tapab ka tingud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.apotheka.ee/catalog/product/view/id/8506/s/zapx-vm-x300-lahus-peataidele-ja-tingudele-120ml-pmm0139795ee/

Proovisin mitmega, aga see vahend oli see, mis lõpuks kõik peas hävitas. Hoidsin lapsel peas mitu tundi. Siis kammisin läbi ja siis oli juba näha, et kõik, mis on peas on surnud.
Elektriline kamm ei ole minu meelest väga tõhus. Proovisin elusa täiga, see tuli elusana sealt piide vahelt välja.
Aitab siiski lihtsalt ülitiheda kammiga kammimine.
Kuna ma sain täid ka endale, siis see kammiga kammimine oli see, mis lõpuks minu puhul aitas. Lapsel ei ole nii palju kannatust, et kogu kammimist välja kannatada, aga ma olin juba nii vihane nende saatanate peale, et kammisin kordi päevas.
Karvased mänguasjad panin kõik ühte kotti kinniselt seisma nädalaks. Täid ei ela väljaspooli inimeste pead pikalt edasi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Väikelaps Täid, miski ei aita.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.