Esileht Koolilaps Täide levimine

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Täide levimine

Postitas:

Kool alles kestnud kolm päeva ja jälle täid!
Täna koolist tulles lapse pea sügeles ja vaatasin pea väga korralikult üle. Leidsin kolm sibavat väikest täid, aga tinge ei olnud.

Kas reaalselt kolme kooli päevaga ronisid täid minu lapse pähe? Kas nii kiiresti see käibki?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.01 23:15; 09.01 23:38; 12.01 00:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu nooremal on lasteaias kellelgi täid, eile tuli kiri, et kontrollige laste päid.

Ma isegi ei tea milline see täi välja näeb, peas oli nagu mingit puru veidi, aga see nagu kõõm vms.. hele selline. Kas sügelemise järgi saab kohe aru? Või mis see esimene sümptom on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sügelemine ja laps kratsib.

Kui sa ei ole täid varem näinud, siis ta meenutab pisut äädikakärbest, aga tiibu pole ja keha on veidi piklikum. Täi võib olla äädikakärbse suurune, aga ka palju väiksem.

Kui sa lapse pead vaatad, siis salkhaaval ja peanaha lähedalt. Kõrva taga ja kuklas on nad tavaliselt.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.01 23:15; 09.01 23:38; 12.01 00:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie tütar sai täid poes mütsi proovides. Ei ole enne ega pärast probleeme olnud ja muud saamisviisi ei osanud ette kujutada. Aga täisid ei näinudki, tingud olid peas ainult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Kool alles kestnud kolm päeva ja jälle täid!

Täna koolist tulles lapse pea sügeles ja vaatasin pea väga korralikult üle. Leidsin kolm sibavat väikest täid, aga tinge ei olnud.

Kas reaalselt kolme kooli päevaga ronisid täid minu lapse pähe? Kas nii kiiresti see käibki?

ei käi, tõenäoliselt on need juba mitu nädalat lapsel peas

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.01 17:56; 10.01 17:58;
To report this post you need to login first.

Mu nooremal on lasteaias kellelgi täid, eile tuli kiri, et kontrollige laste päid.

Ma isegi ei tea milline see täi välja näeb, peas oli nagu mingit puru veidi, aga see nagu kõõm vms.. hele selline. Kas sügelemise järgi saab kohe aru? Või mis see esimene sümptom on?

täisid endid ongi raske näha. kui juba putukat ennast näed, siis on neid peas tegelikult palju ja pikemat aega.
lihtsam on leida tinge. need on kõvasti juuksekarva küljes kinni, suht peanaha lähedal.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.01 17:56; 10.01 17:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil kontrolliti lõpuks koolis laste päid. Kahjuks vist kõik vanemad ei vaevu oma lapsi kontrollima ja muudmoodi asjale piiri peale ei saa.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui pea juba sügeleb siis on täid pikemalt aega olnud. Aga jah, nii see käibki.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kuidas sa siis kujutad ette? Et ühel lapsel on koolis täis ja siis täid mõtlevad, et okei, täna alles 3. koolipäev, ärme veel roni teistele pähe 😀 Ikka jah, kohe kui ühel on täid, siis võimalusel need täid ronivad kõikjale.

Esmane profülaktika on pistel juuksed lühikeseks (unusta vallatud lokid) ja pikajuukselistel juuksed punupatsi, iga päev kindlasti hoolikalt kammida juukseid

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kool alles kestnud kolm päeva ja jälle täid!

Täna koolist tulles lapse pea sügeles ja vaatasin pea väga korralikult üle. Leidsin kolm sibavat väikest täid, aga tinge ei olnud.

Kas reaalselt kolme kooli päevaga ronisid täid minu lapse pähe? Kas nii kiiresti see käibki?

ei käi, tõenäoliselt on need juba mitu nädalat lapsel peas

no just, kui juba sügeleb, siis on probleem ammu peas olemas. sügelus tekib hiljem, nädalate või isegi kuu-kahe pärast alles.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka arvasin, et niisama näen ja siis oli shokk… Kui on paksud ja ca 1,5cm pikkused juuksed nagu mu poisil ei näe midagi, aga vot tõmbad täikammiga läbi ja kus nad siis sinna kammi peale jäid, oh õudust…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei käi, tõenäoliselt on need juba mitu nädalat lapsel peas

no just, kui juba sügeleb, siis on probleem ammu peas olemas. sügelus tekib hiljem, nädalate või isegi kuu-kahe pärast alles.[/quote]

Teemaalgataja olen.
Kindlasti ei olnud neid täisid enne! Liiatigi veel nädalaid või kuid! Mina olen see hoolas lapsevanem, kes jälgib oma lapse pead. Ja ma leidsin ainult elus täid, tinge ei olnud.

Ja veel, meie pere lastest avastasin täid ainult ühel (see, kes nad koolist tõi), teisel lapsel ei ole. (Lapsed olid terve vaheaja koos).

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.01 23:15; 09.01 23:38; 12.01 00:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täi tahab kohe süüa, kui pähe sattub. Ja hammustuse koht on see, mis sügelema hakkab, kuna täi eritab sülge, mis takistab vere hüübimist. See sügelus oleneb, kui tundlik inimene täi süljele on. Mõnel hakkab esimene hammustus sügelema, teisel ei hakka enne, kui hammustusi juba palju.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Koolilaps Täide levimine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.