Esileht Ilu Täidetav puudripintsel

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Täidetav puudripintsel

Postitas:
Kägu

Kunagi oli Oriflame’il (või Avonil?) selline sissekeeratav puudripintsel, mille otsas oli väike konteiner. Algselt oli vist pärlpuudritega täidetud, aga sinna sai lisada tavalist tolmpuudrit. Reisil või rannas ülimugav kasutada, kahjuks kadus koos pagasiga ära.

Kas keegi on midagi analoogset näinud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun!
https://www.amazon.com/powder-brush-retractable/s?k=powder+brush+retractable

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänan, aga need ei ole kahjuks õiged. Lihtsalt sissekeeratavaid pintsleid on küll, aga ma otsin sellist, millel on varre sees tühimik, mida saab puudriga täita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Leidsin!

https://janeiredale.com/blogs/makeup-blog/introducing-the-jane-iredale-refill-me-refillable-loose-powder-brush

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänan, aga need ei ole kahjuks õiged. Lihtsalt sissekeeratavaid pintsleid on küll, aga ma otsin sellist, millel on varre sees tühimik, mida saab puudriga täita.

Aa, sain aru, et sind huvitas vaid see pintsli kokkupandavus.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänan, aga need ei ole kahjuks õiged. Lihtsalt sissekeeratavaid pintsleid on küll, aga ma otsin sellist, millel on varre sees tühimik, mida saab puudriga täita.

Aa, sain aru, et sind huvitas vaid see pintsli kokkupandavus.

Kuidas sellest nii aru said? Pealkiri on ju lausa täidetav puudripintsel.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jane Iredale maksab mingi 60.- koos puudriga, kui mineraalpuudrit kasutad, on see ok ära kasutada. aga tühje on ju amazonis 5x odavamalt, kui tahad oma puurdit sisse panna. Otsi amazon.de (või fr või nl) refillable powder brush.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänan, aga need ei ole kahjuks õiged. Lihtsalt sissekeeratavaid pintsleid on küll, aga ma otsin sellist, millel on varre sees tühimik, mida saab puudriga täita.

Aa, sain aru, et sind huvitas vaid see pintsli kokkupandavus.

Kuidas sellest nii aru said? Pealkiri on ju lausa täidetav puudripintsel.

No näed, sain 🙂 Tahad selles ümber pikemalt jahuda?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mul vedeleb üks selline sahtlis, kah avon või oriflame. ja vedelema jäi seetõttu, et sealt ei tule midagi välja. kas on mingi nipp selle riistapuuga?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tee konteiner tühjaks ja koputa natuke, v-o on seistes midagi ette kuivanud. Muidu tolmpuudriga töötab see nii, et teed pintsli paar korda sisse-välja-sisse-välja ja siis on pintsli keskel juba näha, et on kiht puudrit tekkinud. Pärlitega nii silmnähtavalt ei tekkinud, sest neid ei saagi nii palju korraga doseerida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jane Iredale maksab mingi 60.- koos puudriga, kui mineraalpuudrit kasutad, on see ok ära kasutada. aga tühje on ju amazonis 5x odavamalt, kui tahad oma puurdit sisse panna. Otsi amazon.de (või fr või nl) refillable powder brush.

Jah, netis on odavamaid analooge ka. Otsisin erinevate märksõnadega, aga refillable oli see võlusõna, mis puudu oli 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Ilu Täidetav puudripintsel