Esileht Pereelu ja suhted Täiesti masendav

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Täiesti masendav

Postitas:

Ühel päeval sa tutvud inimesega, üsna pea taipad et oled leidnud hingesugulase. Elu ei saagi paremaks minna. Kolite kokku, kõik on ideaalne. Ei ole iial uskunud et kohe nii väga võib vedada. Aeg läheb edasi, sünnivad lapsed. Tekib rutiin, pinged. Mõttemaailmad kasvavad lahku. Tülid hakkavad tekkima tühjast. Tülid ei lõppegi..

Ja ühel päeval avastad sa et sinu elu armastusest on saanud maailma kõige põlastusväärsem inimene.

Ma ei oleks iial uskunud et ma teda niimoodi vihkama võin hakata, ilma otsese põhjuseta vaid absoluutselt kõik tema juures on nii vale ja kõik on nii idiootne ja haige. Tunded on vastastikused.

Kindlasti olen ka mina selles süüdi, meil oli olemas kõik kuid ühel hetkel sellest enam ei piisanud. Elasime pealtnäha ideaalset pereelu, kadestusväärset isegi. Ei ole kunagi armukesi olnud või muid kolmandaid isikuid. Lihtsalt.. kõik läks sujuvalt perse. Ei taha ja ei viitsi enam parandada ka. Selle inimese nägemine ajab juba südame pahaks.

Kuidas saab midagi niii ilusat nii rõvedaks ära minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naine Sa oled SUPER! Harva saab lugeda nii kaunist ja südamest tulnud lugu. Sa jätad ääretult sümpaatse mulje, ei süüdista, ei õigusta…

Ma ei teagi, mida öelda, vahest on lihtsam vaikida…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Naine Sa oled SUPER! Harva saab lugeda nii kaunist ja südamest tulnud lugu. Sa jätad ääretult sümpaatse mulje, ei süüdista, ei õigusta…

Ma ei teagi, mida öelda, vahest on lihtsam vaikida…[/tsitaat]
Miks sa siis ei vaiki?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kosmonaudid peavad ka hästi läbi saama…
üks inimene ei kannata lihtsalt teist inimest, eriti kui ta elab lähedal..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lugu on küll teistsugune, aga lõpptulemus enam-vähem sama.
Algul nii nunnu mees on täna minu silmis põlastusväärne.
Suur armastus, hingesugulus, klapp, väga hea sex – keemia, isegi tema kiiksud tundusid nii armsad ja laiskust ei pannud talle pahaks jne.
Vastikus tekkis aga üha enam ja enam selgeks saamisel, milline sebija ta on. Väsimatu sehkendamine teiste naistega minu selja taga. Lausa haiglaslik naiste pea segi ajamise vajadus. Sellega on kaasnenud ka tohutu valetamine lakkamatult.
see on muutnud ta minu jaoks vastikuks ja tänu sellele on vastik ka kõik see, mis varem armas tundus. Ma lausa põlgan seda inimest nüüd.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu lugu on küll teistsugune, aga lõpptulemus enam-vähem sama.
Algul nii nunnu mees on täna minu silmis põlastusväärne.
Suur armastus, hingesugulus, klapp, väga hea sex – keemia, isegi tema kiiksud tundusid nii armsad ja laiskust ei pannud talle pahaks jne.
Vastikus tekkis aga üha enam ja enam selgeks saamisel, milline sebija ta on. Väsimatu sehkendamine teiste naistega minu selja taga. Lausa haiglaslik naiste pea segi ajamise vajadus. Sellega on kaasnenud ka tohutu valetamine lakkamatult.
see on muutnud ta minu jaoks vastikuks ja tänu sellele on vastik ka kõik see, mis varem armas tundus. Ma lausa põlgan seda inimest nüüd.[/tsitaat]

Täpselt nagu minu elust mahakirjutatud. Aga eks ma ise ka olin algul rohkem ingel 🙂 Varsti lähme lahku 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Pereelu ja suhted Täiesti masendav

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.