Esileht Pereelu ja suhted Täiesti valesti armunud

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Täiesti valesti armunud

Postitas:

Ajendatuna osaliselt sellest teemast siin:
https://foorum.perekool.ee/teema/mis-on-tosine-pohjus-lahkuminekuks/
Seal on inimene 8 a mehega koos elanud ja tunneb, et ei jaksa.
Räägitakse palju mingist 7 a kriisist, või oligi see 8 a kriis.
Ma arvan, see kriis esineb ka juhul, kui lapsi pole, aga lastega eriti tugevalt. Meil mehega on ka kaheksas aasta.

Minul on see kriis käes ja kuigi oma mees on väga armas, olen äkki hullu moodi armunud ühte mehesse, kellega mul tuleb natuke aega koostööd teha. Tõsiselt just püstihullu moodi.
Ainuke asi, mis olukorda päästab, on see, et tema ei tunne minu vastu vähimatki isiklikku huvi. On lihtsalt sõbralik ja kannatlik ja professionaalne.
Mina aga pean ennast kogu aeg jõuga vaos hoidma, et mitte midagi lolli teha või tundeid lolli kombel välja näidata. Või et üldse tööle keskenduda, ilma et mõte kogu aeg vasakule vilaks. Õnneks on see ühekordne projekt.

Täiesti sooda.
Sain südamelt ära. Ma ei saa sellest ju mitte ühelegi sõbrannale pihtida, perekool ongi ainus koht. Kannatage ära, palun. Kui ma auru välja ei lase, teen midagi imelikku, mida hiljem kõik kahetsevad.

Kui teil on edulugusid laadis “ma olin ka valesse mehesse armunud, aga sain üle”, siis palun postitage.
Ärge ainult hakake kirjutama vastupidiseid asju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 18.04 15:36; 18.04 16:03; 18.04 16:08; 19.04 08:08; 23.04 12:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt selle 7-9 aasta lõpuks tuleks koos nö uuele tasandile liikuda. Leida uus siht kooseluks. Olgu selleks siis lapsed, uus eluase, vm taolist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt selle 7-9 aasta lõpuks tuleks koos nö uuele tasandile liikuda. Leida uus siht kooseluks. Olgu selleks siis lapsed, uus eluase, vm taolist.

See on muidugi huvitav mõte, ikka mõtled ju, et ah 8 aastat koos, kõik nurgad on pehmeks lihvitud, elu on mõnusasti sisse seatud, mida siin ikka enam ehitada… aga võib-olla tõesti. Mingi uus siht. See sobiks äkki viidatud teema algatajale ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 18.04 15:36; 18.04 16:03; 18.04 16:08; 19.04 08:08; 23.04 12:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kui mees ei ole kursimuutusest huvitatud, mida siis teha?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 18.04 15:36; 18.04 16:03; 18.04 16:08; 19.04 08:08; 23.04 12:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna tema sinusse armunud ei ole ja lähenemiskatseid ei tee, siis ju väga variante ei olegi. Mingit suhet teil ei teki ja kui te enam koos töötama ka ei pea, siis küll ta ükskord ununeb.

Kunagi naerad seda meenutades.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jäi kõlama lause “On lihtsalt sõbralik ja kannatlik ja professionaalne.”.

Küsiks, mis ametialane suhe on?
Kas abielunaise-abielumehe suhe või õpetaja-õpilase või noormehe-vanema naise (Sina) suhe või midagi muud?

Sõltuvalt kontekstist võib Sinu uus silmarõõm vastavalt ametile/staatusega käituda, kuigi tundes südames teisiti.

Kas ta on kõikidega “selline” kellega kokku puutub – ka vastassoost ja samasoolistega (“On lihtsalt sõbralik ja kannatlik ja professionaalne.”)?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jäi kõlama lause “On lihtsalt sõbralik ja kannatlik ja professionaalne.”.

Küsiks, mis ametialane suhe on?
Kas abielunaise-abielumehe suhe või õpetaja-õpilase või noormehe-vanema naise (Sina) suhe või midagi muud?

Sõltuvalt kontekstist võib Sinu uus silmarõõm vastavalt ametile/staatusega käituda, kuigi tundes südames teisiti.

Kas ta on kõikidega “selline” kellega kokku puutub – ka vastassoost ja samasoolistega (“On lihtsalt sõbralik ja kannatlik ja professionaalne.”)?

Mis tähtsust sel on? Teemaalgataja ei plaani ega soovi selle kolleegi osas midagi peale hakata. Parem ongi, et ei tea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui teil on edulugusid laadis “ma olin ka valesse mehesse armunud, aga sain üle”, siis palun postitage.

Mul on antiedulugu, ei saanud hakkama ja nii õudset aega kui järgnevad paar aastat pole mu elus olnud. Hoia küünte ja hammastega end vaos.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna tema sinusse armunud ei ole ja lähenemiskatseid ei tee, siis ju väga variante ei olegi. Mingit suhet teil ei teki ja kui te enam koos töötama ka ei pea, siis küll ta ükskord ununeb.

samas kui teemaalgataja enam-vähem pandava naisena välja näeb, siis suure tõenäosusega see mees on ikkagi nõus talle korra või paar kotid taha panema…

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hahaa, mina olen samuti niimoodi lollisti armunud olnud. Isegi mitu korda, isegi mingit kriisi polnud oma mehega. Fantaseerisin, kuidas ma umbes kuhugi paduvihma kätte jäin temaga ja jooksime koos kuhugi varju alla jne jne. Läks ise üle, nüüd pole tükil ajal juhtunud. Oma fantaasiates ma olin selle teisega, aga mitte oma meest pettes. Seal fantaasiates olin lihtsalt hoopis teine inimene, erinevas elustaadiumis. Juhtub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui teil on edulugusid laadis “ma olin ka valesse mehesse armunud, aga sain üle”, siis palun postitage.

Mul on antiedulugu, ei saanud hakkama ja nii õudset aega kui järgnevad paar aastat pole mu elus olnud. Hoia küünte ja hammastega end vaos.

Nii kurb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.04 06:07; 19.04 10:21; 19.04 15:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on antiedulugu, ei saanud hakkama ja nii õudset aega kui järgnevad paar aastat pole mu elus olnud. Hoia küünte ja hammastega end vaos.

Ei taha õudseid aegu ja mehest oleks ka kahju.

Mingit kasu ma sellest hormoonikokteilist, mis mu peas möllab, lõikan ikka ka. Olen hakanud ennast rohkem üles lööma – kui ma ennast sellelt tabasin, siis tegin otsuse, et lükkan ilusam olemise aja rohkem õhtusse, kui ma olen oma mehega koos. Ja kasutan seda ära ka, et mehega rohkem väljas käia.
Teiseks teen ma trenni praegu varasemast vihasemalt, kui enne võtsin asja nii, et ah, trenn peab mõnus olema, siis nüüd pingutan tihti viimase piirini, lihtsalt selleks, et lollid mõtted peast ära saada. Kui asi samamoodi jätkub, olen varsti megavormis!
Energiat on üldse rohkem, just füüsiliste asjade jaoks, muudkui tuiskan ja teen, aga halb on, et ma ei suuda enam pikemaid tekste lugeda või neisse süüvida, asi, mida just selle tööprojekti jaoks oleks väga vaja. Niiet kui ma ette ei vaata, vabanen ma probleemist sel teel, et mulle leitakse projekti juures asendaja. Ja seda ma ka ei taha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 18.04 15:36; 18.04 16:03; 18.04 16:08; 19.04 08:08; 23.04 12:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

samas kui teemaalgataja enam-vähem pandava naisena välja näeb

Pandavad naised ei hakka oma mehe kõrvalt kellegi teise järgi ihalema. Nad lõpetavad selle mitte rahuldust pakkuva suhte ja liiguvad edasi.
Aga siin jah, kui see hiireke “midagi imelikku” teeb, siis keegi hiljem peale tema enda ei kahetse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ajendatuna osaliselt sellest teemast siin:
https://foorum.perekool.ee/teema/mis-on-tosine-pohjus-lahkuminekuks/
Seal on inimene 8 a mehega koos elanud ja tunneb, et ei jaksa.
Räägitakse palju mingist 7 a kriisist, või oligi see 8 a kriis.
Ma arvan, see kriis esineb ka juhul, kui lapsi pole, aga lastega eriti tugevalt. Meil mehega on ka kaheksas aasta.

Minul on see kriis käes ja kuigi oma mees on väga armas, olen äkki hullu moodi armunud ühte mehesse, kellega mul tuleb natuke aega koostööd teha. Tõsiselt just püstihullu moodi.
Ainuke asi, mis olukorda päästab, on see, et tema ei tunne minu vastu vähimatki isiklikku huvi. On lihtsalt sõbralik ja kannatlik ja professionaalne.
Mina aga pean ennast kogu aeg jõuga vaos hoidma, et mitte midagi lolli teha või tundeid lolli kombel välja näidata. Või et üldse tööle keskenduda, ilma et mõte kogu aeg vasakule vilaks. Õnneks on see ühekordne projekt.

Täiesti sooda.
Sain südamelt ära. Ma ei saa sellest ju mitte ühelegi sõbrannale pihtida, perekool ongi ainus koht. Kannatage ära, palun. Kui ma auru välja ei lase, teen midagi imelikku, mida hiljem kõik kahetsevad.

Kui teil on edulugusid laadis “ma olin ka valesse mehesse armunud, aga sain üle”, siis palun postitage.
Ärge ainult hakake kirjutama vastupidiseid asju.

Miks sa siia kirjutad, kui lahendust tead, et tuleb oodata niikaua kuni armumine üle läheb? Armumine võib kesta max 2 aastat. Mingite jõuvõtetega armumist peatada ei ole võimalik. Armumine läheb kergemini üle, kui armumisobjektiga enam kokku ei puutu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.04 09:49; 19.04 12:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa siia kirjutad, kui lahendust tead, et tuleb oodata niikaua kuni armumine üle läheb? Armumine võib kesta max 2 aastat. Mingite jõuvõtetega armumist peatada ei ole võimalik. Armumine läheb kergemini üle, kui armumisobjektiga enam kokku ei puutu.

Ta ju kirjutas, et laseb lihtsalt auru välja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.04 06:07; 19.04 10:21; 19.04 15:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on antiedulugu, ei saanud hakkama ja nii õudset aega kui järgnevad paar aastat pole mu elus olnud. Hoia küünte ja hammastega end vaos.

Ei taha õudseid aegu ja mehest oleks ka kahju.

Mingit kasu ma sellest hormoonikokteilist, mis mu peas möllab, lõikan ikka ka. Olen hakanud ennast rohkem üles lööma – kui ma ennast sellelt tabasin, siis tegin otsuse, et lükkan ilusam olemise aja rohkem õhtusse, kui ma olen oma mehega koos. Ja kasutan seda ära ka, et mehega rohkem väljas käia.
Teiseks teen ma trenni praegu varasemast vihasemalt, kui enne võtsin asja nii, et ah, trenn peab mõnus olema, siis nüüd pingutan tihti viimase piirini, lihtsalt selleks, et lollid mõtted peast ära saada. Kui asi samamoodi jätkub, olen varsti megavormis!
Energiat on üldse rohkem, just füüsiliste asjade jaoks, muudkui tuiskan ja teen, aga halb on, et ma ei suuda enam pikemaid tekste lugeda või neisse süüvida, asi, mida just selle tööprojekti jaoks oleks väga vaja. Niiet kui ma ette ei vaata, vabanen ma probleemist sel teel, et mulle leitakse projekti juures asendaja. Ja seda ma ka ei taha.

Kui su mees vähegi matsu jagab, siis võib ta arvama hakata, et sul ongi juba armuke. Klassikalised armukeseleidmise tunnused, enese eest rohkem hoolitsemine, trenn jne. Hoia oma silmarõõmust eemale. Mis töö see üldse on, et nõuab pidevat kokkupuutumist? Vajadusel vaheta töökohta. Üks töökohavahetus on toimiva suhte ehk siis kahe inimese poole elu pekkikeeramise kõrval tühiasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elu jooksul tuleb ikka neid armumisi ette, ka su mehel. Tasub aru saada, et kui iga armumise peal kohe tiivad kasvaks ja uue juurde läheks, korduks sama stsenaarium surmani. Mõtle, miks sulle see mees meeldib, mis temaga seondub, äkki on see miski, millest enda suhtes puudust tunned\omadus, mis su mehel aastatega kadunud vmt. Võta see aeg, et mõelda, kas sul oma suhtesse uut tuult vaja, millal viimati kahekesi romantilise nädalalõpu tegite, millal viimati süvenesid oma mehe maailmapilti ja mõtetesse, millal viimati pika-pika eelmängu tegite jne. Mis sind enda suhte juures häirib, kas nüüd, peale 8 aastat, on õige aeg kergeid mõrasi lappima hakata.
Ma pea sama kaua mehega koos olnud ja 2 aastat tagasi tuli ka mingi imelik.. eee, sümpaatia. Mitte, et ma seda teistele soovitaks, aga kuna ma oma mehele lubanud, et oleme alati üksteisega ausad, siis rääkisin talle sellest, juba austusest, sest aru oleks ta ju saanud, et midagi on mul teistmoodi ja ma ei tahtnud, et ta eitea mida ette kujutama hakkab. Aga ma ei öelnud, et “issshhhhaannd niiiii imeline mees, nii tahaks teda!” vaid ütlesingi, et mul mingi loll sümpaatia tekkinud ja mul väga piinlik ja nõme tunne sellepärast, rääkisin kohe, kui tunne tekkis. See pani asjale korraliku piduri peale ja ma ei käinud enam unistavalt ringi, kuna need meeldimised pole enam sugugi nii ahvatlevad ja põnevad, kui oma mees teab, st reaalsustunne ei kao nii hullult. Abikaasa suhtus küllaltki rahulikult, ta vanemad 36 aastat koos olnud ja talle rääkinud, et pikaajalises suhtes tuleb ikka taolisi olukordi. Muidugi oli ta armukade ja muutus minuga veidi külmaks, mis võttis fookuse huviobjektilt sootuks- oma abielu ennekõike ja siis tekkis hirm, et mis siis, kui mu mees nüüd samamoodi armuma läheb jne, ühesõnaga, tänu sellele sain kiirelt oma armutunnetest teise vastu üle. Muidugi sina oled juba ülepeakaela sees, aga ehk kellelgi kulub mu kogemus ära.
Mu ema seevastu lahutaski oma esimese abielu, sest armus nii lootusetult oma ülemusse ja selle käigus hakkas oma abikaasa (nad olid 11 a koos) vigu nägema, kadus motivatsioon oma mehe eksimusi taluda, ülemuse pärast aga kaotas korralikult kaalus, jättis suitsetamise maha,hakkas kandma ilusaid rõivaid, hoolitsema pidevalt välimuse eest jne. Aga tema vaatab sellele tagasi, kui paratamatusele, sest tegelikult olid tema abielus ikka suured mõrad, mida ta varem eitas, aga armumine tõi need esile ja ei lasknud enam unustada, isegi ilma armumiseta oli tegelikult nende suhe täiesti karil. Too ülemus aga, nagu selgus hiljem, oli hoopis homoseksuaal ja ilmselgelt neil mu emaga kunagi midagi tulnudki. Ema aga sai aru, mida mehes otsib ja selle ta ka leidis- koos on nad nüüdseks üle 15 aasta ja siiani väga armunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa siia kirjutad, kui lahendust tead, et tuleb oodata niikaua kuni armumine üle läheb? Armumine võib kesta max 2 aastat. Mingite jõuvõtetega armumist peatada ei ole võimalik. Armumine läheb kergemini üle, kui armumisobjektiga enam kokku ei puutu.

Ta ju kirjutas, et laseb lihtsalt auru välja.

Teiste arvamusi ootamata võib ju asja lihtsalt paberile kirjutada ongi aur välja lastud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.04 09:49; 19.04 12:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa siia kirjutad, kui lahendust tead, et tuleb oodata niikaua kuni armumine üle läheb? Armumine võib kesta max 2 aastat. Mingite jõuvõtetega armumist peatada ei ole võimalik. Armumine läheb kergemini üle, kui armumisobjektiga enam kokku ei puutu.

Ta ju kirjutas, et laseb lihtsalt auru välja.

Teiste arvamusi ootamata võib ju asja lihtsalt paberile kirjutada ongi aur välja lastud.

Aga sa kasuta ennekõike ise seda meetodit, miks sa perekoolis kirjutad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.04 06:07; 19.04 10:21; 19.04 15:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea, kas seda just edulooks nimetada saab, aga mina sain üle.
Mina olin ja olen oma mehega koos olnud üle 15 aasta. Selle aja sees ei olnud minu poolt mingeid armumisi teistesse olnud. Eks ikka mõned mehed meeldisid, aga pigem sellisel “ilus mees, jäi silma, pöörasin korra pead” tasemel.
Kuni ühel hetkel vahetasin töökohta ja teisest kohtumisest alates olin kolleegi kõrvuni armunud. Kollektiiv väike ja seetõttu suhtlus tihe, mistõttu hoidsin ennast ikka väga väga väga tagasi, et ükski vihjekatke välja ei paistaks minu tunnetest. Ise muudkui ootasin, et üle läheks. Olin kindel, et paar kuud ja asi unustatud. Etteruttavalt võin öelda, et lugu kestis kokku 5 aastat lõpuks.
Meie suhtlus oli hästi vaba, elust ja tööst arusaamine väga sarnane. Rääkisime palju ka maailma ja niisama elu-olu teemadel. Olin kindel, et ta ei aima midagi ja hiljem selgus, et nii see ka oli.
Kuni paar aastat hiljem ühel mittemidagiütleval hetkel tuli selle kolleegi poolt lähenemiskatse, mis mu maailmapildi täiesti segi lõi, kuid mida ma ka tagasi ei lükanud. Paar nädalat oli meie suhtluses periood, mis kõikus ohtlikul piiril kuni tema konkreetselt ja üsna julmal moel pidurit tõmbas. Eks tal oli lihtsalt pea vist selgem.
Kogu see “jama” viis mu väga suurde auku. Tundsin ennast väga väga halvasti, sest eelnev pelk armumise varjamise periood oli raske olnud, nüüd aga oli ka temapoolne käik tehtud ja seejärel pidurit tõmmatud, mis ei olnud enam raske vaid võimatu taluda. Tulemuseks minu totaalne vaimne krahh. Ma ronisin sellest august välja üle aasta.
Tänaseks võin öelda, et armunud ma aktiivselt kolleegi enam ei ole. Ütlen aktiivselt, sest ma ei tea, mis saaks, kui ta taaskord mõne käigu teeks. Ega ei oska ju kindlalt ennustada. Töötame endiselt igapäevaselt koos. Saame hästi läbi. Tema hoiab natuke enam varasemast eemal joont, sest oleme palju kordi rääkinud ja ta teab, mida see väike libastumine minuga tegi. Ütleme nii, et see oli üsna hirmutav.
Ja kuidas ma üle sain asjast? Kolleeg muutus tööalaselt nii laisaks loheks, mis mõjutas väga palju kogu kollektiivi tööd äärmiselt töörohkel perioodil, ei parandanud ennast ka peale korduvaid ja korduvaid jutuajamisi ja lubadusi. Mis ilmselt muutis minu sees arvamust temast põhjalikult. Ma nägin lõpuks, et oma energia panustamine tema peale on mõttetu ja ei vii mitte kuskile. Nö andsin alla.
Oma mehele rääkinud ei ole. Ei tea, kas ta midagi aimas või ei. Ma olen alati olnud seda meelt, et oma süümepiinad on minu karistus. Ei ole aus ega õiglane veeretada seda teadmist oma mehe kaela, et siis temal ka raske oleks.
Ma ei tea, kas see nüüd teemaalgatajat aitas või lohutas või ei.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka praegu täiesti valesti armunud! Samamoodi puutume kokku tööalaselt- mees pole kolleeg, aga pakub meile teenust, mille eest mina vastutan (niiet kokku puutume kogu aeg). Tõmme on vastastikune, aga mõlemad oleme hõivatud ning eks me siis niimoodi püüame mõlemad oma tunnetega hakkama saada 🙂 Raske on, vahel isegi väga (see kestab juba üle aasta). Väga ootan, et üle läheks!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hoia oma silmarõõmust eemale. Mis töö see üldse on, et nõuab pidevat kokkupuutumist? Vajadusel vaheta töökohta. Üks töökohavahetus on toimiva suhte ehk siis kahe inimese poole elu pekkikeeramise kõrval tühiasi.

Töökohta vahetada ma kindlasti kavatse. Teist nii head lihtsalt ei leia. Nüüd sain teada ka, et mind pole võimalik selle projekti juures asendada. Pole kedagi asemele panna.
Hetkel lihtsalt keskendun tööle ja perele ja tundub et see aitab. Trennitegemine aitab ka – ei ole trenn “selleks, et armukesele meeldida” vaid hoopis “selleks, et rumalaid mõtteid mitte pähe lasta.”

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 18.04 15:36; 18.04 16:03; 18.04 16:08; 19.04 08:08; 23.04 12:06;
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Pereelu ja suhted Täiesti valesti armunud

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.