Esileht Pereelu ja suhted Täiesti villand

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )

Teema: Täiesti villand

Postitas:

Juba vahepeal lootsin, et mehele jõudnud kohale, et ta on saanud isaks ja.. paar kuud tagasi sai ta endale ka väga hea töö. Ainult, et välismaal. Eestis on tal võimatu tööd leida, kuna ta ise piisavalt ei otsi ja minu pakutud töövõimalused talle ei sobi. Tema mingit mõttetut tööd tegema ei hakka. Nüüd ta mõtleb, et tulebki minu pinnale elama ja vaatab mis saab. Siiani maksab ta mulle kohtu kaudu väljanõutud elatist. Beebi kõrvalt ei saa veel ise tööle minna. Nüüd mõtlengi, et kuidas talle selgeks teha, et ta ei saa lihtsalt minu punnale tulla ja mõelda, et na hakkan kolme inimest ülal pidama. Mingit toetust ta töötuna saaks, aga see on imeväike ja senti veeretama ma küll ei kavatse hakata.

+6
-18
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

senti veeretama ma küll ei kavatse hakata

Oota, kes nüüd vastutama peaks, et sa selle mehega pere otsustasid luua? Sa pead endale asjad selgeks tegema :”Mina ise magasin selle mehega. Mina tegin. Mina vastutan”.  Täitsa Lõpp!

 

+16
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.10 07:38; 28.10 08:05; 29.10 07:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mis mees siis tegema peaks? Sinu valitud töö ei sobi talle ja tema valitud  töö ei sobi sulle.  Ja siis istubki kodus, saad teda soovitult kontrolli all hoida. Isad saavad meil vanemapuhkuse võtta, nii et mine ise tööle.

+16
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.10 07:52; 28.10 20:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käsi püsi, kes millestki aru sai?!

Ja miks see töö välismaal sulle ei sobinud? Talle ju sobis või ei? Kutt oleks saanud ju KOHTU kaudu välja mõistetud elatist maksma. Ja kui kohus on mängus, olete ammu lahus … või?

Mul tekkis nüüd ajus lühis ????

+48
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis mulje me naistena endist jätame, kui meile beebisid tehakse, kohus meie raha jagab ja me ise ei kavatsegi.  Täiesti mõttekoht!

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.10 07:38; 28.10 08:05; 29.10 07:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei võta meest oma pinnale lihtsalt. Elatist maksab edasi. Töötab siin või välismaal, oma asi. Ei viitsi töötada, siis imeb pöialt.

Kas tõesti oma peaga mõeldes sa ei suutnud nende elementaarsete vastuste peale tulla?

+16
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.10 08:30; 28.10 09:51; 20.11 01:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks mees (saan aru, et olete täiesti toimivas suhtes) elatist maksab ja oma koju elama ei või tulla? Või kui olete lahus, siis miks tituleerida teda oma meheks ja arutada tema tööasju, nagu see oleks sinu asi. Ja üleüldse on ta ju hoopis kogu töökohaga tükkis välismaal…

Tõesti ei saa mitte midagi aru.

+27
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimestel pole tööd. Inimestel pole raha. Inimestel puudub suhtlemisvõime. Inimestel puudub vastutustunne. Inimestel puudub väljendusoskus.

Ainult lapsi treitakse juurde.

+25
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja laps oli kangesti isa idee ja tahe?? Või oli titt sinu projekt, ainult siis kui raha vaja, siis avastad, et sulle “tehti laps”?

Miks ta seal välismaal olla ei saanud?? Oleks sulle andnud raha ja ise mugavalt ära kaugel püsinud. Ja miks sa tolgustega paljuned? Tõepoolest, no mis mulje me naistena jätame niimoodi?!

 

Küll oleks tore, kui see teema oleks liba, aga kahjuks on selliseid naisi mitte vähe.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühesõnaga, said lapse mehega, kellega koos ei ela. Planeeritud see ilmselt polnud. Elatis mõisteti kohtu kaudu välja (kas pidi ka isadust tuvastama?), aga sa ei luba tal tööle minna, kuigi te nagunii koos ei ela(nud). Ta saaKS toetust töötuna, aga seni pole ennast selleks vormistanud ja istub lihtsalt rahata (vanemate) kodus?
Noh, segane lugu!

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja laps oli kangesti isa idee ja tahe?? Või oli titt sinu projekt, ainult siis kui raha vaja, siis avastad, et sulle “tehti laps”?

Miks ta seal välismaal olla ei saanud?? Oleks sulle andnud raha ja ise mugavalt ära kaugel püsinud. Ja miks sa tolgustega paljuned? Tõepoolest, no mis mulje me naistena jätame niimoodi!?

Kommentaaride lugemisega lõppu jõudnud, tekkis ka minul küsimus, kelle projekt see laps on? Treisid aga ise usinasti tite valmis, ütlesid ehk vaid ups!, juhtus, lootsid meest nii kätte saada ja teda ka muuta, aga ei läinud nii ning nüüd ulud siin.

Väga tahaks uskuda, et teema on liba, aga kahjuks selliseid naisi on olemas küll. Ja mõistagi mehi. Naisi, kes omavoliliselt lapsi saavad ja mehi, kes neist lastest teadagi ei taha. Kes nagu rohkem süüdi peaks olema? Naised, mu arvates- keegi ei saa teile VÄGISI ju lapsi teha. Sinu keha, sina tead, mis toimub, mis periood parasjagu on jne. Ja mul jään tõesti tunne, et see inimene siin on oma tite teadlikult valmis tootnud, samal ajal ei ole see olnud lapse “isa” soov ega ammugi mitte kokkulepe temaga.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma lugesin 3 korda ning ikka aru ei saanud. Mees leidis paar kuud tagasi väga hea töö välismasl. Saan aru, et ta käib siis ju tööl ning maksab sulle elatist. Kuidas ta siis töötu saab olla kui tööl käib? Ning kuidas sa pead kolme inimest ülal pidama kui mees käib tööl? Ehk püüad ennast selgemalt väljendada.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma lugesin 3 korda ning ikka aru ei saanud. Mees leidis paar kuud tagasi väga hea töö välismasl. Saan aru, et ta käib siis ju tööl ning maksab sulle elatist. Kuidas ta siis töötu saab olla kui tööl käib? Ning kuidas sa pead kolme inimest ülal pidama kui mees käib tööl? Ehk püüad ennast selgemalt väljendada.

Tahab tulla välismaalt töölt ära, naise pinnale elama. Teab, et siin oleks töötu ja elaks töötutoetusest, naine peaks ülal pidama vanemahüvitisest. Ühesõnaga, otsib tasuta sooja kohta, kus lillegi liigutama ei peaks. Ilmselt mingi skeem, et siis naine ei nõuaks elatist.

Küsimus aga tekib, miks peaks naine sellise enda juurde elama laskma? Kus see mees siis enne elas?

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.10 08:30; 28.10 09:51; 20.11 01:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui beebi on alla 1,5 a, siis mõistlik lahendus on mees lapsega koju vanemahüvitisele ja ise lähed tööle.

Kui beebi on üle 1,5 a, siis lapsega seotu (lasteaeda viimine-toomine, haige lapsega kodus jne) mehe õlule, ise tööle. Mees panustagu oma töötutoetus ja aeg.

Saan aru, et need lahendused ei sobi, sest mees ei maksa siis elatist. Ja naine töötada ka nagu ei tahaks.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja ära enam peale võta, hommik alles…

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma sain nii aru, et mees käib välismaal heal tööl, tõenäoliselt Soomes ja korra kuus soovib teemaalgataja juures ööbida.
Pole ju reaalne, et ta Helsingist iga päev kuhugi Eestisse ööbima käib.

Teemaalgataja aga peab plaani omale uus mees otsida ja siis läheks jamaks.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.10 11:18; 31.10 10:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks te teemaalgatajale turja kargate?

ilmselgelt ei teinud ta üksi seda last, ju siis mõlemad tulevased lapsevanemad koos otsustasid, et lapse sünnile kätt ette ei pane. lapsevanemaks sai paraku aga ainult üks vanem, nimelt ema.

mees on poisike edasi, kes ei saa aru, et lapsele on vaja kodu luua, söök lauale, riie selga, katus pea kohale ja et lapse kasvades vajadused kasvavad.  küll pirtsutab töödega ning selle asemel et naisele toeks olla, tahab teiseks lapseks hakata.

TA-le soovitan konkreetne olla, siis ehk on lootust et poisikesest mees kasvab.

+7
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa elad selle mehega koos? kas olete suhtes? Mismoodi ta tuleb sinu pinnale elama, kui te ei ole suhtes ega ela koos? Kui te elate koos, siis loomulikult tuleb ta oma koju.

Esmalt pead endale selgeks tegema, kas elate koos või mitte. Kui ei ela koos, siis küsi talt võti tagasi või vaheta ukselukk ja nii lihtne ongi. Kui elate koos ja sulle olukord ei meeldi, siis mine lahku ja palu tal välja kolida. Kui ta välismaal töötab, on seda eriti lihtne teha – paki mehe asjad ja vii mehe vanemate juurde ning vaheta lukk ära.

Kuigi ma alustaks ikka rääkimisest – lahkuminemise teemal ja lõpetaks tänitamise töö teemal. Iga inimene elab nagu tahab, sina korralda enda elu, mitte mehe elu

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapse isa ongi välismaalane ja elasim enne pikalt koos ja reisisime. Laps oli planeeritud. Mees muutus raseduse ajal väga kontrollivaks ja vaimselt vägivaldseks (ei tea kas selle tõttu, et esimene rasedus mul paar aastat tagasi katkes) ja siis olin ka juba pea pool aega rase. Otsisin endale Eestisse oma pinna, et end hästi ja turvaliselt tunda ja loomulikult laps oma koduriigis sünnitada. Ta muutus küll väga leebeks ja toredaks juba enne sünnitust, aga ma ei suuda andestada seda terrorit mida ta mulle raseduse ajal korraldas. Lõhkudes uksi, minu peale karjumine ja ööseks üksi jätmine. Muidugi ta ähvardas ka sellega, et lapse ära laseb võtta ja, et mingit toetust temalt ei saa. Hetkel ta kasutab last selleks, et mind manipuleerida. Ütleb, et käib lapse pärast nüüd tööl. Samas vahepeal sõimas, et mina hoopis peaksin rinnalapse kõrvalt tööle minema. Ei saa enam mingeid häid tundeid ta vastu tekkuda, aga tema ikka loodab, et hakkame koos elama. Ilmselt tahab mind taas välismaale meelitada.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks te teemaalgatajale turja kargate?

ilmselgelt ei teinud ta üksi seda last, ju siis mõlemad tulevased lapsevanemad koos otsustasid, et lapse sünnile kätt ette ei pane. lapsevanemaks sai paraku aga ainult üks vanem, nimelt ema.

mees on poisike edasi, kes ei saa aru, et lapsele on vaja kodu luua, söök lauale, riie selga, katus pea kohale ja et lapse kasvades vajadused kasvavad. küll pirtsutab töödega ning selle asemel et naisele toeks olla, tahab teiseks lapseks hakata.

TA-le soovitan konkreetne olla, siis ehk on lootust et poisikesest mees kasvab.

Mehel oleks ju välismaal hea töö, aga titemammale see ei sobi.  Kus see poisike on?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.10 07:52; 28.10 20:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui asi on nii, nagu viimases postituses kirjutad, siis miks sa suhtled selle mehega? Vahet pole, kas tegemist eestlase või välismaalasega. Mina vägivaldsest mehest hoiaks kaugele. Isegi loobuks elatisest ja kaoks nagu vits vette. Lihtsalt tuli meelde see “Pealtnägijas” hiljuti käsitletud teema. Ise tunned muidugi oma meest paremini.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rõve mees. Hoia eemale sellisest, öäk.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapse isa ongi välismaalane ja elasim enne pikalt koos ja reisisime. Hetkel ta kasutab last selleks, et mind manipuleerida. Ütleb, et käib lapse pärast nüüd tööl. Samas vahepeal sõimas, et mina hoopis peaksin rinnalapse kõrvalt tööle minema. Ei saa enam mingeid häid tundeid ta vastu tekkuda, aga tema ikka loodab, et hakkame koos elama. Ilmselt tahab mind taas välismaale meelitada.

Laps välismaalasega ei ole iialgi sama kui laps eestlasega.  Välismaal minnaksegi ju rinnalapse kõrvalt tööle ja isad suhtlevad oma lastega.  See on normaalne! Isa  suhtlust lapsega manipulatsiooniks nimetada on liialdus. Kas kuumavereline ja temperamentne välismaale vägivaldne just on,  ei tea.  Lapse isa vastu kohtusse minemine räägib ka lapse emast endast nii mõndagi. Mehe raha ju kõlbab, miks siis suhtlus ei peaks kõlbama.

+4
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.10 07:38; 28.10 08:05; 29.10 07:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juba vahepeal lootsin, et mehele jõudnud kohale, et ta on saanud isaks ja.. paar kuud tagasi sai ta endale ka väga hea töö. Ainult, et välismaal. Eestis on tal võimatu tööd leida, kuna ta ise piisavalt ei otsi ja minu pakutud töövõimalused talle ei sobi. Tema mingit mõttetut tööd tegema ei hakka. Nüüd ta mõtleb, et tulebki minu pinnale elama ja vaatab mis saab. Siiani maksab ta mulle kohtu kaudu väljanõutud elatist. Beebi kõrvalt ei saa veel ise tööle minna. Nüüd mõtlengi, et kuidas talle selgeks teha, et ta ei saa lihtsalt minu punnale tulla ja mõelda, et na hakkan kolme inimest ülal pidama. Mingit toetust ta töötuna saaks, aga see on imeväike ja senti veeretama ma küll ei kavatse hakata.

Kuidas sa tead, mida ta mõtleb, kui te koos ei ela ? Milleks on vaja lugusid väljamõelda. Kõik su lood ühel hetkel teostuvad, sest väljamõeldud lood hakkavad elustuma.  Inimene elab lahus, teises riigis, maksab elatist ja sina tead, mida ta mõtleb? Järgmine kord mõtle hoolega läbi mida kirjutad. Ja sina nüüd ka mõtled, kuidas teise mõtetele vastata ? Sinu pinnale saab ta tulla küll, kui see on tema üüritud pind ja tema kodu. Mõttes on kõik võimalik, ka kolme inimese ülevalpidamine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapse isa ongi välismaalane … Otsisin endale Eestisse oma pinna, et end hästi ja turvaliselt tunda ja loomulikult laps oma koduriigis sünnitada.

Tüüpilise eesti perekoolikast naise loogika – kuigi laps on eostatud välismaalase poolt, siis sellise loogiku jaoks lapse koduriik on loomulikult Eesti.

Kusjuures ei ole, et te teaksite. Isal ja tema koduriigil on täpselt sama palju sõnaõigust, kui Eestil.
Kui ei taha sellist olukorda, siis pole mõtet lasta ka välismaalasel end seemendada. Nii lihtne see ongi.

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.10 11:18; 31.10 10:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapse isa ongi välismaalane … Otsisin endale Eestisse oma pinna, et end hästi ja turvaliselt tunda ja loomulikult laps oma koduriigis sünnitada.

Tüüpilise eesti perekoolikast naise loogika – kuigi laps on eostatud välismaalase poolt, siis sellise loogiku jaoks lapse koduriik on loomulikult Eesti.

Kusjuures ei ole, et te teaksite. Isal ja tema koduriigil on täpselt sama palju sõnaõigust, kui Eestil.

Kui ei taha sellist olukorda, siis pole mõtet lasta ka välismaalasel end seemendada. Nii lihtne see ongi.

Oma koduriigis ehk naise koduriigis*

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas saab mehele vägisi last teha kui mees ei taha, seletage palun?

Ei ole vaja paugutada igale poole siis, eks. Kui last ei taha, siis vaadaku ise ette, et last ei tuleks ka, mitte ei veereta kogu vastutust teise õlgadele. Mõttetud mehed sellised.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juba vahepeal lootsin, et mehele jõudnud kohale, et ta on saanud isaks ja.. paar kuud tagasi sai ta endale ka väga hea töö. Ainult, et välismaal. Eestis on tal võimatu tööd leida, kuna ta ise piisavalt ei otsi ja minu pakutud töövõimalused talle ei sobi. Tema mingit mõttetut tööd tegema ei hakka. Nüüd ta mõtleb, et tulebki minu pinnale elama ja vaatab mis saab. Siiani maksab ta mulle kohtu kaudu väljanõutud elatist. Beebi kõrvalt ei saa veel ise tööle minna. Nüüd mõtlengi, et kuidas talle selgeks teha, et ta ei saa lihtsalt minu punnale tulla ja mõelda, et na hakkan kolme inimest ülal pidama. Mingit toetust ta töötuna saaks, aga see on imeväike ja senti veeretama ma küll ei kavatse hakata.

Kuidas sa tead, mida ta mõtleb, kui te koos ei ela ? Milleks on vaja lugusid väljamõelda. Kõik su lood ühel hetkel teostuvad, sest väljamõeldud lood hakkavad elustuma. Inimene elab lahus, teises riigis, maksab elatist ja sina tead, mida ta mõtleb? Järgmine kord mõtle hoolega läbi mida kirjutad. Ja sina nüüd ka mõtled, kuidas teise mõtetele vastata ? Sinu pinnale saab ta tulla küll, kui see on tema üüritud pind ja tema kodu. Mõttes on kõik võimalik, ka kolme inimese ülevalpidamine.

Kuule kirjutatud tekst ei saa elustuda, eksole. Vägivaldurist välismaalasest töötut meest ei ole mõistlik siia elama võtta enda juurde, olgu kelle isa tahes. Mina hoiaks eemale, suhtleks vähe. Varsti välismaalase himu siia tulla kaob, sest ilmuvad uued perspektiivid. Tegu oli ju naise enda korteriga ja naine ei pea pakkuma lapse isale eluaset ega ülalpidamist ega midagi. Ka üürikorteris ei pea.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.10 08:30; 28.10 09:51; 20.11 01:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tüüpiline jutt, “ainus võimalus töötada on mitmetuhandelise ministripalga eest ja välismaal! Kui mina välismaal töötada ei saa ning olen sunnitud teenima Eestis keskmist palka, nii mina pigem üldse tööd ei teegi, elan hoopis töötuna beebiga naise pinnal ja naise kaela peal – muud variandid minule ei sobi.”

Anna abi, tõepoolest. Eestis on töökohti küllaga, ning ka palka on võimalik saada. Sina oma beebiga saad praegu vanemapalka, aga sellest ilmselt ei piisa, et kolme inimest määramata aega ülal pidada. Seega võib mees Eestisse sinu pinnale tulla, aga tööle peab ta ikka minema. Vaadaku pisut tööpakkumiskuulutusi ja otsigu endale töökoht.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )


Esileht Pereelu ja suhted Täiesti villand