Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Kodunurk taimede aeda istutamine

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: taimede aeda istutamine

Postitas:

Elan tartus. Olen akna peal ette kasvatanud avamaatomatitaimed, hernetaimed ja turult võtaks maasikataimi. Kas on neid veel vara maha istutada õue lõunapoolsele majaküljele?
SAmuti tahaks osta toidupoest potikestes ürte ja need õue istutada. Kas nende istutamiseks on juba õige aeg?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äge! Esimest korda kuulen, et keegi kasvatab hernest ette.

Etteantud valikust julgeks maasika kindlasti maha panna, tomati võibolla ka, aga siis viskaks ööseks katteloori peale. Hernestest ei oska midagi arvata, ise panin esimese laari 2 nädalat tagasi põllule maha, praegu veel üles tulnud pole. Ilmselt panen sel või järgmisel nädalavahetusel teise laari ka maha. Ürtidest oleneb – rosmariini, tilli, peterselli jne paneks maha, basiilikut veel mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasvatan ka hernest ette, toas juba kaunad küljes hetkel. Mu ämm kasvatab, ka mõned peretuttavad. See polegi nii haruldane 🙂
Peale maasikate ma veel midagi maha ei paneks ja sedagi siis, kui frigotaimed on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hernest on ikka mugavam külvata, katteloor tuleb niikuinii peale panna, et linnud neid ära ei nokiks. Hernetaimede puhul ma isegi ei kujutaks ette, kuidas edasi tegutseda – kuidagi katteloor peale orgunnida kui aeda istutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Kodunurk taimede aeda istutamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.