Esileht Kodunurk Taimede ette kasvatamine aknalaual ja kassid?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Taimede ette kasvatamine aknalaual ja kassid?

Postitas:

Kuidas olete vältinud, et kassid ei läheks taimi näksima / kraapima?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isiklikult olen oma kasse kasvatanud näiteks. Igasugustele seatempudele ja kraapimistele järgneb karistus.

Kui nad sul närida tahavad taimi, siis on neil mingi aine puudus. Teine variant, et on karvapallid kõhus kinni ja näritakse taimi, mis aitaks välja oksendada. Variandid on sellised: osta korralikku toitu kassile, mis aitaks vabaneda karvapallidest. Kasvata kassile enda muru, mida ta saaks närida.

Aga muidu aitab ikkagi see, kui mõned asjad kategooriliselt lihtsalt ära keelata ja sinna asemele mingid alternatiivid pakkuda loomale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Isiklikult olen oma kasse kasvatanud näiteks. Igasugustele seatempudele ja kraapimistele järgneb karistus.

Kui nad sul närida tahavad taimi, siis on neil mingi aine puudus. Teine variant, et on karvapallid kõhus kinni ja näritakse taimi, mis aitaks välja oksendada. Variandid on sellised: osta korralikku toitu kassile, mis aitaks vabaneda karvapallidest. Kasvata kassile enda muru, mida ta saaks närida.

Aga muidu aitab ikkagi see, kui mõned asjad kategooriliselt lihtsalt ära keelata ja sinna asemele mingid alternatiivid pakkuda loomale.[/tsitaat]Kassil on endal muru olemas, kuid kui ta sellest isu täis on söönud, siis kraabib sealtki mulda välja. Karvapalle ma siiski ei kahtlustaks, sest lisaks saab ta ka karvapallipastat ja tema krõbinad on samuti karvapallide vastase lisandiga, lühikarvaline kass pealegi.

Kuidas see kassi kasvatamine välja peaks nägema? Veeprits talle ei mõju, lüüa ja sõimata kassi ka ei tohi, hakkab kätte maksma. Ta juba iseloomult selline elav pujään.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma otsin lemmiklooma poest vahendi mida pihustada mulla peale või kus iganes,täiesti ohutu ja aitab

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Kodunurk Taimede ette kasvatamine aknalaual ja kassid?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.