Esileht Ilu ja tervis Taimekaitsevahendid

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Taimekaitsevahendid

Postitas:

Täna kõndisin lähedalt mööda paar korda, kui traktor pihustas taimedele midagi. Kindel ei ole, aga äkki lehetäitõrjet. Umbes tund peale seda tundsin, et ülaselg (umbes õlgadest veidi allpool ja keskel) läks valusaks ja kangeks ja järgmisena hakkas natuke raske hingata. Sellele järgnes rinnakuvalu. Tundub, nagu rinnakul on mingi muna või kõrgem koht ja see on väga valus. Isegi kätt tõstes on rinnak liiga valus. Lihtsalt istudes ka, aga liigutada ei taha üldse. Vahepeal tundus ka, et kurk kuivab ja mingi tükk kurgus kinni. Pole ennem olnud sellist rinnakuvalu ja koos seljaga. Tuli esimesena pähe, et äkki sellest tõrjest. Kas võib allergiline reaktsioon olla selline?

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.06 20:40; 11.06 13:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Diagnoosi ei pane, aga soovitan soojalt, hoia neist pritsiga traktoritest ja põldudest eemale! Olen ise lapsevankriga jalutajaid põlluvaheteelt ära ajanud. Koerajalutajad ka mõtlevad, et las loom jookseb põllul, ise sõidan autoga kõrval.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõpetage ära! Pritsitakse väetist ja vett kah. Inimesed on nii ära hirmutatud nende pritsidega, et kohe on mürk. No ei ole ikka nii.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõpetage ära! Pritsitakse väetist ja vett kah. Inimesed on nii ära hirmutatud nende pritsidega, et kohe on mürk. No ei ole ikka nii.

Mind pole keegi ära hirmutanud, aga fakt on see, et pole iial varem sellist jama mul olnud ja pole varem lähedal olnud ka sel tegevusel. Kust sa tead, et mida pritsiti ja minagi ei tea. Veega kahjurite vastu küll ei saa. Miks traktoristil spets kombekas seljas on? Et veega märjaks ei saaks? Vb tõesti. Ei tea siis, et mis juhtus. Ülejäänud päev oli mul eile tavapärane. Hilisõhtul veel oli näha rinnakul, et oli tõesti paistes, veidi punane ja ovaalse kujuga mingi kujutis ja hiljem see kohutavalt kõrvetas koos seljavaluga. Hirmus väsinud olin ka. Tänagi annab tunda veel. Õnneks küll saan end liigutada ja ei kõrveta enam.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.06 20:40; 11.06 13:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mida sa ronid pritsiga traktori taha, kui näed, et traktoristil on kaitseülikond ja respiraator!?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu ja tervis Taimekaitsevahendid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.