Esileht Hobinurk Tais käinutele: vahatamine

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Tais käinutele: vahatamine

Postitas:

Kas Tais tehakse näiteks intiimpiirkonna ja kaenlaaluste vahatamist? Lähen sinna pikemaks ajaks ja mõtlen, kas võtta raseerimisvahendid kaasa või saan vahatamise teenust sealt?

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.01 01:55; 14.01 02:05; 15.01 21:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas plaan teha palju seksi

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Sinu arust see mõjutab see kuidagi karva kasvu?

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.01 01:55; 14.01 02:05; 15.01 21:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult tehakse, sa saad sealt absoluutselt kõike raha eest. 🙂
Sa vist palju ei reisi, seega soovin sulle eriti elamusterohket reisi, Tai on lahe!

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, minu teada Tais ei vahatata. Kunagi oli vist isegi mingi uudis Delfis või Postimehes, et Tais on vahatamine keelatud.

+24
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei vahataks. Seal on pesuvesi vahest ikka väga küsitava kvaliteediga. Sain omale väga põletikulise punnimere üle terve selja ja rinnaesise. Vahatamisega lood väga hea pinnase põletikele, eriti kaenla alla jms piirkondadesse. Raudselt paki selline paraja suurusega antiseptik või viinapudel ning pakk ümmargusi näopuhastusvatte steriliseerimiseks kaasa.
Mõtlesime maniküüri teha ja astusime pealtnäha tiptop salongi sisse, õnneks vaatasime enne kuidas naised toimetavad. Peale seda kui nägime, kuidas nad metallist viiliga seal nühkisid, kadus tahtmine ära.

+15
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.01 08:23; 14.01 08:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

seal on kõik transvestiidid ja transseksuaalsed mehed, keda seal on hordide viisi, oma loomuliku karvakasvuga.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

seal on kõik transvestiidid ja transseksuaalsed mehed, keda seal on hordide viisi, oma loomuliku karvakasvuga.

Ladyboy’d

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.01 08:23; 14.01 08:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tehakse ikka. Vee koha pealt eelnevatel ōigus. Enne reisi tee ennast korda. Paari nädalaga vast nii karvaseks ei muutu, et peaks häbenema.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.01 09:06; 14.01 12:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei vahataks. Seal on pesuvesi vahest ikka väga küsitava kvaliteediga. Sain omale väga põletikulise punnimere üle terve selja ja rinnaesise. Vahatamisega lood väga hea pinnase põletikele, eriti kaenla alla jms piirkondadesse. Raudselt paki selline paraja suurusega antiseptik või viinapudel ning pakk ümmargusi näopuhastusvatte steriliseerimiseks kaasa.

Mõtlesime maniküüri teha ja astusime pealtnäha tiptop salongi sisse, õnneks vaatasime enne kuidas naised toimetavad. Peale seda kui nägime, kuidas nad metallist viiliga seal nühkisid, kadus tahtmine ära.

Ma olen alati imestanud, KUIDAS inimesed julgevad selliste küsitavate hügieenitingimuste juures seal endale igasugu protseduure teha lasta. Tean, et nendes küsimustes on taikad väga viletsate teadmistega.

Mu tuttav veetis hiljuti mitu kuud Tais, sest seal on tõepoolest odav elu. Tagasi tulles näitas videoid, muu hulgas ka pediküüri juures käigust. Euroopas oleks selline asi võimatu– pediküürijal polnud käes ei kummikindaid ega ees maski, samuti kandis ta tavalisi riideid, isegi mitte kaitsepõlle polnud. Nühkis seal kliendi kandu suure viiliga ja aeg-ajalt puhastas seda jalga suure saunalinaga. Kes teab, kui tihti sedagi pestakse… Mu sõbranna ei osanud ka seda mingiks ohumärgiks pidada, aga minu, kui meditsiinialal töötava inimese jaoks oli see vaatepilt kohutav. Kui ikka esmastest hügieenireeglitest kinni ei peeta, siis mina sinna “salongi” oma jalga ei tõstaks. Räägitakse, et Tais on tore ja inimesed naeratavad kogu aeg, aga ainult naeratusega haigusi ära ei hoia.

+17
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei vahataks. Seal on pesuvesi vahest ikka väga küsitava kvaliteediga. Sain omale väga põletikulise punnimere üle terve selja ja rinnaesise. Vahatamisega lood väga hea pinnase põletikele, eriti kaenla alla jms piirkondadesse. Raudselt paki selline paraja suurusega antiseptik või viinapudel ning pakk ümmargusi näopuhastusvatte steriliseerimiseks kaasa.

Mõtlesime maniküüri teha ja astusime pealtnäha tiptop salongi sisse, õnneks vaatasime enne kuidas naised toimetavad. Peale seda kui nägime, kuidas nad metallist viiliga seal nühkisid, kadus tahtmine ära.

Ma olen alati imestanud, KUIDAS inimesed julgevad selliste küsitavate hügieenitingimuste juures seal endale igasugu protseduure teha lasta. Tean, et nendes küsimustes on taikad väga viletsate teadmistega.

Mu tuttav veetis hiljuti mitu kuud Tais, sest seal on tõepoolest odav elu. Tagasi tulles näitas videoid, muu hulgas ka pediküüri juures käigust. Euroopas oleks selline asi võimatu– pediküürijal polnud käes ei kummikindaid ega ees maski, samuti kandis ta tavalisi riideid, isegi mitte kaitsepõlle polnud. Nühkis seal kliendi kandu suure viiliga ja aeg-ajalt puhastas seda jalga suure saunalinaga. Kes teab, kui tihti sedagi pestakse… Mu sõbranna ei osanud ka seda mingiks ohumärgiks pidada, aga minu, kui meditsiinialal töötava inimese jaoks oli see vaatepilt kohutav. Kui ikka esmastest hügieenireeglitest kinni ei peeta, siis mina sinna “salongi” oma jalga ei tõstaks. Räägitakse, et Tais on tore ja inimesed naeratavad kogu aeg, aga ainult naeratusega haigusi ära ei hoia.

Tänapäeva lääne ühiskond on liiga steriilseks muutunud? Ma leian, et see liigne hügieen ongi meid nii ōrnakesteks teinud, et peame teise inimese puudutamiseks kummikindad ja näomaski ette ja kätte panema.
Isegi, kui see saunalina on seal nädala pesemata ja haavasid vōi mädakoldeid pole pühitud ei tohiks see kellelegi mingit nakkust anda. Ma ei tea küll kas mōni jalaseen vōi küüneseen on rätikusse satudes väga elujōuline aga ehk ka see vōib suuremaid riske olla. Samas ma ei usu, et ka nemad eriti jubedas jala seisukorra klienti enda teenindada vōtavad. Ei ole nad seal raha eest”kōigeks valmis” nagu meie ühiskond arvab.

+7
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.01 09:06; 14.01 12:43;
To report this post you need to login first.

Seen on tühiasi mõne kangema “nakkuse” kõrval. Soovitan sellised protseduurid enne kodus ära teha. Ilusat reisi!

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kaasa pole midagi mõtet vedada. kohapealt ostes on need vahendid tunduvalt odavamad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahatatakse ikka, vähemalt eelmine aasta said kõik protseduurid seal tehtud. Neid on vahatuskohti ei ole lihtsalt niipalju. Mis mulle meelde jäi – oh nüüd piinlik, aga oleks korraga teinud + tellinud. Kui eestis tellid brasiilia, siis sinna käib pepu ka, Tais minul ei käinud.

Ah jaa…ja täitsa terve olen.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kaasa pole midagi mõtet vedada. kohapealt ostes on need vahendid tunduvalt odavamad.

oleneb vist kohast. phi phil olid raseerijad umbes kolm korda kallimad kui eestis.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen käinud Tais 3 x. Ning tõesti, seal saab nii vahatada kui raseerida lasta, aga mina ei julgenud seal neid protseduure võtta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii palju vastuseid! AITÄH!!

Selle peale ma töesti ei tulnud, et vahatamine on hea pinnas pöletikele!

Taisse lähen juba 4-ndat korda, aga ma pole varem vahatamisele möelnud. Alati ikka ise raseerinud. Nii et vötan ka sel korral raseerimise vahendid kaasa.

Perekoolist on alati abi olnud! Ja nalja saab kah. 😀

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.01 01:55; 14.01 02:05; 15.01 21:08;
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Hobinurk Tais käinutele: vahatamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.