Esileht Kodunurk Täisautomaatne espressomasin

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )

Teema: Täisautomaatne espressomasin

Postitas:

Soov endale selline osta. Kunagi on Jura olnud, mis hea ja töökindel, kuid pole praegu sellist raha välja käia. Palun muljetage, kohvihoolikud, kel masin hinnaklassis 300-400, kas olete rahul. Nt. kui on sama hinna eest saada Philips ja DeLonghi, kas on vahet?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

delonghi pidi olema väga kõikuva kvaliteediga – kui veab, saad hea masina, vastasel juhul jäädki remondis käima

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.12 20:19; 31.12 21:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selles hinnaklassis on Bosch. Juba 6. aasta läheb, pole kordagi hoolduses käinud ega parandust vajanud (kuigi soovitatakse vähemalt kord aastas hooldusesse viia). Aga kas ka praegu sama kvaliteetseid toodetakse, ei tea.
Mulle meeldib, et ka piima vahustab hästi, aga pole piimanõud, mida peaks kogu aeg põhjalikult pesema iga päev.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on 3a olnud philipsi oma. Pole katki läind ega hoolduses käinud. Tahaks omale uut osta, sellist, millel ei pea ise piima vahustama, kui tahan cappuccinot või kakaod. Aga… seesamune mudel, mis mul on..kurja, see on 100-150 euri kallimaks läinud. Ja kui nüüd uurin, mis mida maksab, siis nooo alla 500 euri ei saa sellist masinat, mis ma tahan.
Praegune masin maksis 3a tagasi mul 270.
Aga soovitan philipsi või jura. Meil tööl töötajate ruumis jura(kohvi kogus päevas vähemalt 150 tassi) ja pea selle 2 aasta jooksul, mis ma seal töötand olen on masin 1x hoolduses käinud. Katki pole olnud. Aga too masin maksab ka 800+ eur

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.12 22:39; 02.01 00:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on 3a olnud philipsi oma. Pole katki läind ega hoolduses käinud. Tahaks omale uut osta, sellist, millel ei pea ise piima vahustama, kui tahan cappuccinot või kakaod. Aga… seesamune mudel, mis mul on..kurja, see on 100-150 euri kallimaks läinud. Ja kui nüüd uurin, mis mida maksab, siis nooo alla 500 euri ei saa sellist masinat, mis ma tahan.

Praegune masin maksis 3a tagasi mul 270.

Aga soovitan philipsi või jura. Meil tööl töötajate ruumis jura(kohvi kogus päevas vähemalt 150 tassi) ja pea selle 2 aasta jooksul, mis ma seal töötand olen on masin 1x hoolduses käinud. Katki pole olnud. Aga too masin maksab ka 800+ eur

Kummaline jah, et ei ole ajas masinad soodsamaks läinud. huvipärast otsisin enda oma üles ja hind on täpselt sama nagu 2,5 aastat tagasi.
delonghi

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.12 11:22; 31.12 12:47; 31.12 12:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ise koguksin ikkagi kuniks jura hind koos on. Endal on 10 aastat olnud ja hoolduses pole käinud, tõeliselt hea masin on.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jura on eestis müüdumaid masinaid, delonghi maailmas müüdumaid masinaid.
jural on hea müügitöö eestis.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.12 11:22; 31.12 12:47; 31.12 12:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

jura on eestis müüdumaid masinaid, delonghi maailmas müüdumaid masinaid.
jural on hea müügitöö eestis.

Pealkirjas oli “täisautomaatne”.
See tähendab seda, et selle käepidemega asjaga ei pea võimlema. Delonghi 100 eurone on muidugi enimmüüdav, sest ei maksa midagi.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 31.12 12:55; 01.01 08:55; 02.01 09:32; 02.01 14:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

jura on eestis müüdumaid masinaid, delonghi maailmas müüdumaid masinaid.

jural on hea müügitöö eestis.

Pealkirjas oli “täisautomaatne”.

See tähendab seda, et selle käepidemega asjaga ei pea võimlema. Delonghi 100 eurone on muidugi enimmüüdav, sest ei maksa midagi.

ikka täisautomaatset pean silmas.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.12 11:22; 31.12 12:47; 31.12 12:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin omale hiljuti padjakohvi masina ja olen rahul. Masin on väike, ei tee lärmi, kohvi saab kiiresti, masin mingit erilist hooldust ei vaja. Saan kasutada erinevate firmade kohvipatju. Kohvi hind on tundavalt soodsam kui näiteks kohvikapslitel. Samuti ei teki plastmassiprügi, kohvipadjad lähevad pärast kasutamist komposti. Mulle sobib hästi. Enne olin kannukohvi fänn. Suurt ja lärmavat espressomasinat oma kööki ei ole tahtnud soetada. Kohvikapslite puhul ei meeldi, et oled sunnitud tarbima vaid ühe firma tooteid. Vabandust teemaalgataja ees, tema vist sellist soovitust ei oodanud. Aga ehk on mõnele teisele käole abiks, ma ise ei olnud senini väga teadlik padjakohvi masinast.

+1
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohvikapslite puhul ei meeldi, et oled sunnitud tarbima vaid ühe firma tooteid. /quote]

Tegelikult ei ole, adapterid on olemas. Imeodavad. Tehakse ka kapslit, mida saad kasutada korduvalt ning panna sisse eelistatud kohvipuru.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan teemat, et küsida Stollar masinate kohta. Jurad on eelmine põlvkond, tahaks käpamasinat.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin omale hiljuti padjakohvi masina ja olen rahul. Masin on väike, ei tee lärmi, kohvi saab kiiresti, masin mingit erilist hooldust ei vaja. Saan kasutada erinevate firmade kohvipatju. Kohvi hind on tundavalt soodsam kui näiteks kohvikapslitel. Samuti ei teki plastmassiprügi, kohvipadjad lähevad pärast kasutamist komposti. Mulle sobib hästi. Enne olin kannukohvi fänn. Suurt ja lärmavat espressomasinat oma kööki ei ole tahtnud soetada. Kohvikapslite puhul ei meeldi, et oled sunnitud tarbima vaid ühe firma tooteid. Vabandust teemaalgataja ees, tema vist sellist soovitust ei oodanud. Aga ehk on mõnele teisele käole abiks, ma ise ei olnud senini väga teadlik padjakohvi masinast.

igasugused padja- ja kapslikohvid on väga kaugel korralikust kohvist ja nende hinda vaadates peab raha peale kuri olema

Kasutan teemat, et küsida Stollar masinate kohta. Jurad on eelmine põlvkond, tahaks käpamasinat.

stollar/saga on väga kvaliteetsed

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.12 20:19; 31.12 21:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis te sellisest arvate? Plaan osta aga kas on ka hea masin.

https://m.euronics.ee/koogitehnika/espresso-ja-kohvimasinad/ecam350dt75dtsb/espressomasin-dinamica-delonghi

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin pea 3a tagasi selle masina. Täitsa kenasti töötanud, vahustab piima ilusti, kuid veski on võib-olla veidi häälekas. Kohvipaksu mahuti on ehk veidi väike, kuid meil pole muidugi mingi tihe kasutus, u 1-2 tassi päevas. Kusjuures see masin ka praegu kallim kui siis kui mina ostsin. Puhastusprogrammi läbiviimine on ehk veidi keeruline, alati võtan kasutusjuhendi välja, aga seda on mul vaja läbi teha ka üsna harva. Üldiselt ei oska millegi üle kurta.

Vanematele ostsin delonghi masina töötab ka kenasti, veski on vaiksem kui minu masinal ja saab kasutada ka kohvipuruga. Neil on kasutus palju tihedam, ma ei tea kui palju nad tasse teevad päevas, aga neil nõuab masin puhastusprogrammi tegemist üsna tihti. Kohvi temperatuur vist on nende masinaga ka kõrgem kui minul. Sellise süsteemiga piima vahustades saab ka piima kuumemaks teha. Vanemad on ka masinaga rahul, pole nurinat kuulnud. Enne seda jõid ainult nn pätikohvi või presskannu kohvi, nüüd ütlevad ise ka, et masinakohv ikka palju parem ja enam ei taha pätikat või presskannu oma juua.

Üldiselt saab mõlemaga rahul olla. Mina ei näinud mõtet Jura jaoks raha koguda kui masinaga teen päevas 1-2 tassi, tassi hind tuleks lihtsalt tohutult kõrge. Kui päevas teeks, ma ei tea, nt 6 tassi, siis võib-olla tasub tõesti kallimasse masinasse investeerimine ära, pole arvutanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul mees kinkis 7 aastat tagasi Jura masina jõuludeks ja ei vahetaks seda mitte millegi vastu 😀 Oleme seda kõik need aastat ilusti tablettidega hooldanud ja masin töötab nagu kellavärk. Mu ämmal on Jura masin mis on ostetud 2004 ja alles nüüd vahetas välja, sest veekanister kuskilt tilkus pidevalt ja kuidagi korda ei saanud.
Mina soovitaksin ka ikka raha koguda ja Jura osta 🙂

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on DeLonghi Primadonna delux xs, piima vahustab ise. Suhteliselt kitsas korpus ja viies aasta töötab tõrgeteta. Maksis muidugi rohkem teemaalgataja soovitud hinnast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ostsin hiljuti jura e80. Praegu Joogiekspressis hea pakkumine, saab 10 kg kohvi kauba peale ja järelmaksuga ostes on 0 intress. Ainuke miinus on iga õhtu piimasüsteemi lahti võtmine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sest veekanister kuskilt tilkus pidevalt ja kuidagi korda ei saanud.
Mina soovitaksin ka ikka raha koguda ja Jura osta ????

Ma oleks soovitanud ämmal see uus kanister osta.
Maksab küll 100 eur, aga vähemalt ei tilgu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 31.12 12:55; 01.01 08:55; 02.01 09:32; 02.01 14:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://m.euronics.ee/koogitehnika/espresso-ja-kohvimasinad/ep3362fs00/espressomasin-philips#

Mis te sellest arvate või on kellelgi olemas?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.01 10:13; 02.01 22:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan teemaalgatajal veel pisut raha koguda ja vaadata Jura kodulehelt 599EUR-i ja 699 EUR-i maksvaid masinaid.

Soodsalt saab Soome reisija Helsinki sadama külje alt verkkokauppa.com poest. Hetkel seal allahindlus ja tihtipeale viimased isendid väga heade hindadega. Lisandub muidugi laevapilet.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

just, minul on see sama masin. kiidan. puhastamine lihtne, kohv maitsev, pole väga lärmakas, ise küsib, ise vastab…

https://m.euronics.ee/koogitehnika/espresso-ja-kohvimasinad/ep3362fs00/espressomasin-philips#

Mis te sellest arvate või on kellelgi olemas?

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.01 18:03; 06.01 10:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

just, minul on see sama masin. kiidan. puhastamine lihtne, kohv maitsev, pole väga lärmakas, ise küsib, ise vastab…

https://m.euronics.ee/koogitehnika/espresso-ja-kohvimasinad/ep3362fs00/espressomasin-philips#

Mis te sellest arvate või on kellelgi olemas?

Kohvikust saad odavamalt ja maitsvama kohvi.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.01 19:55; 05.01 01:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://m.euronics.ee/koogitehnika/espresso-ja-kohvimasinad/ep3362fs00/espressomasin-philips#

Mis te sellest arvate või on kellelgi olemas?

Mul sellest üks seeria vanem mudel. Disain on sama. Vaikne masin. Väiksemapoolne ka, ei vôta palju ruumi. Mingit eraldi tablakatega hooldust ei taha. Ise olen ka selle ostu peale môelnud, sest sellel piimavahisti automaatne

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.12 22:39; 02.01 00:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas mõnel masinal ka kakao valmistamise lisafunktsioon on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas mõnel masinal ka kakao valmistamise lisafunktsioon on?

Isegi kisselli teevad, aga siin käib jutt ju alla 1000 maksvatest masinatest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 31.12 12:55; 01.01 08:55; 02.01 09:32; 02.01 14:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

just, minul on see sama masin. kiidan. puhastamine lihtne, kohv maitsev, pole väga lärmakas, ise küsib, ise vastab…

https://m.euronics.ee/koogitehnika/espresso-ja-kohvimasinad/ep3362fs00/espressomasin-philips#

Mis te sellest arvate või on kellelgi olemas?

Kohvikust saad odavamalt ja maitsvama kohvi.

millisest küll

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

millisest küll

Kasvõi Circle K-s. Neil on ka pisut kallimad masinad kui 500.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 31.12 12:55; 01.01 08:55; 02.01 09:32; 02.01 14:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alates 600 saaks juba väiksema Jura kätte.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

.
Meil tööl töötajate ruumis jura(kohvi kogus päevas vähemalt 150 tassi) ja pea selle 2 aasta jooksul, mis ma seal töötand olen on masin 1x hoolduses käinud. Katki pole olnud. Aga too masin maksab ka 800+ eur

vedas teil siis, et garantiiajal katki ei läinud. selliste koguste juures ei oleks enam mingi garantii kehtinud. need on kodukasutuseks mõeldud masinad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.01 20:56; 05.01 21:02;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )


Esileht Kodunurk Täisautomaatne espressomasin

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.