Esileht Ajaviite- ja muud jutud täisealine laps kohe söögilt ja seebilt maha?

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 171 )

Teema: täisealine laps kohe söögilt ja seebilt maha?

Postitas:
Kägu

Oleks ikka omaette tase eelistada toas pidevat alasti ringikäimist armastavale suhtele oma lastega

Kõik vanemad näevad 20-aastased välja ja nüüd järsku häbenevad oma alasti keha, miks? Varsti oleme rannas kõik suht alasti koos.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Oleks ikka omaette tase eelistada toas pidevat alasti ringikäimist armastavale suhtele oma lastega

Kõik vanemad näevad 20-aastased välja ja nüüd järsku häbenevad oma alasti keha, miks? Varsti oleme rannas kõik suht alasti koos.

Asi pole ju selles. 18 aastat suudeti oma kodus elada nii, et polnud mingit suuremat vajadust alasti ringi patseerida ja nüüd äkki 18 aastat hiljem on meeletu vajadus alasti kodus ringi käia. Idiootlik põhjendus ei ole või?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina mõtleksin ikka üsna sügavalt, mida ma elus valesti olen teinud, kui laps mulle täisealiseks saades oma lapsepõlvekodu võtmed ualataks ja teataks, et edaspidi ta teatab alati ette, kui soovib oma vanematele külla tulla. Ilmselgelt oleks tegu kasvatusämbriga.

Tegelikult on kohutavalt kurb lugeda, et laste ja vanemate vahel on nii kehvad suhted. Tesest küljest tõestab see veelkord, et keskmise eestlase IQ on üsna madal, mis omakorda selgitab, miks ekre taolised erakonnad meil võimule saavad. Eesti inimene ongi õel, pahur ja alati teisi süüdistav egoist ning ekrega on sellistel kõige lihtsam samastuda.

Miks see ekre jälle hambus on? Nemad ju toetavad traditsioonilist perekonda. Jaura parem refi kallal – nemad on ju tagunud seda individuaalse edu trummi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu ema tugev eelistus oli, et ma oleks peale keskkooli Tallinnas ülikoolis õppima hakanud, sest siis oleksin saanud edasi kodus elada. Nii tema ise kui ka minu isa tegid nii ja elasid oma vanematekodudes kuni ülikool läbi (ja mina sündisin). Mina aga kolisin kodunt välja ja välismaale (tööle) kohe kui 18 sain (ja lõpetasin keskkooli). Mitte, et mul vanematega halvad suhted oleks olnud või kodus poleks meeldinud aga soov pesast välja lennata ja maailma avastada oli sel hetkel lihtsalt nii suur. Aasta hiljem läksin ülikooli (ka välismaal) ja suurema osa oma elust olengi nüüd seal elanud. See aga ei tähenda, et vanemad mind toetanud poleks. Üürid sain algusest peale ise makstud oma tööga kogutud säästudest ja õppelaenust, hiljem kooli kõrvalt tööl käies. Samas Eestis olin pikemalt näiteks suviti ja pühade ajal, ja siis ikka vanematekodus. Isa ostis mulle ülikooli ajal suuremaid asju, nagu näiteks telefon, arvuti, talvejope jne. Maksis ka mu esimese üürikorteri deposiidi, mida ta hiljem tagasi ei tahtnud (pakkusin küll). Esimestel õpinguaastatel läksin Eestist alati suurema toidumoonaga, mis vanemad ostsid. Samuti käis isa mul abiks kolimas ning ostis mulle ühikatuppa Ikeast mööblit. Hiljem kui kooli kõrvalt rohkem tööl käisin, polnud abi nii palju enam vaja. Sellest ajast kui kool läbi ja täiskohaga tööl käima hakkasin, olen rahaliselt alati ise hakkama saanud. Samas olen praegu kohe 34 ja Tallinnas käies peatun ikka kas isa või ema juures (nad lahutatud). Isa kodu (minu lapsepõlvekodu) võti on mul olemas, ema oma mitte aga seal elab ka mu vanaema, kes on alati kodus (ema ise ka enamasti võtit tööle minnes kaasa ei võta). Muidugi helistan alati ette kui tulen (teisest riigist tulles üsna elementaarne). Samamoodi käivad mu vanemad meil külas.

Isa külmkapist võib kõike võtta, ema omast ka aga seal on nii, et vanaema peab ise andma (võileiva teeb ka ise valmis 😀 ). Samas mind üllatasid ühed tuttavad, kes olid väga häiritud sellest kui nende (ülikoolis õppivad) lapsed oma lapsepõlvekodus käies ise külmkapist süüa julgesid võtta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina mõtleksin ikka üsna sügavalt, mida ma elus valesti olen teinud, kui laps mulle täisealiseks saades oma lapsepõlvekodu võtmed ualataks ja teataks, et edaspidi ta teatab alati ette, kui soovib oma vanematele külla tulla. Ilmselgelt oleks tegu kasvatusämbriga.

Tegelikult on kohutavalt kurb lugeda, et laste ja vanemate vahel on nii kehvad suhted. Tesest küljest tõestab see veelkord, et keskmise eestlase IQ on üsna madal, mis omakorda selgitab, miks ekre taolised erakonnad meil võimule saavad. Eesti inimene ongi õel, pahur ja alati teisi süüdistav egoist ning ekrega on sellistel kõige lihtsam samastuda.

Miks see ekre jälle hambus on? Nemad ju toetavad traditsioonilist perekonda. Jaura parem refi kallal – nemad on ju tagunud seda individuaalse edu trummi.

See, kui lapsed asja eest teist taga 18-aastaselt kodust välja visatakse, mille tõttu neil tuleb sajaga tööle pühenduda ja õppimine võib ja jääbki pooleli, just pärsib seda individuaalset edu. Neist lastest tulevadki ehitajad ja kassapidajad. Traditsiooniline perekond see küll ei ole, kus lapsed ja vanemad omavahel läbi ei saa – see on katkine perekond.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oleks ikka omaette tase eelistada toas pidevat alasti ringikäimist armastavale suhtele oma lastega.

Loomulikult oleks see tase omaette, aga seda eelistust loomulikult mul ei ole 🙂

Armastav suhe oma lastega on täiesti olemas, ükstesie piiride austamine tuli tasapisi loomuliku arengu käigus. Kui nad veel kodus elasid, siis tähendas see näiteks seda, et üldjoontes teati, kus ja kauaks pereliikmed on, täpne aruandmine polnud vajalik. Kui nad välja kolisid, tähendas see seda, et neil on küll võimalus igal ajal tulla, olgu ma siis kodus või ei. Aga nad siiski eelistavad enne ette teada anda, millla umbes tulla plaanivad. Ja samuti minul nende kodu võtmed olemas, aga otse loomulikult annna teada, kui nende juurde lähen. See ongi üksteist armastavate pereliikmete aga siiski eraldiseisvate isiksuste armastav suihe. Arvestatakse üksteisega, see on ju loomulik. Mul olkes jälle imelik, kui m aarmastuse sildiga vehkides marsiksin ettetetamata oma laste või vanemate koju sisse. Armastus ei välista ometi üksteise austamist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Asi pole ju selles. 18 aastat suudeti oma kodus elada nii, et polnud mingit suuremat vajadust alasti ringi patseerida ja nüüd äkki 18 aastat hiljem on meeletu vajadus alasti kodus ringi käia. Idiootlik põhjendus ei ole või?

Lugemispuue? 🙂 Ei, ei ole mingit vajadust pidevalt alasti ringi patseerida. Aga samas tõesti ei pea ma ilmtingimata vannitoast välja minnes eelnevalt riidesse panema, võib vabalt ttuppa marrsida ja alles toas riietuda. Kui teismelised poisid kodus elasid, siis loomulikult ei marssinud ma alasti vannitoast välja. Nüüd vahel marsin.

Küllatuleku eelnev teadaandmine on lihtsalt elemntaarne üksteise austamine. Mõlemat pidi käib see nii. Kedagi selleks sunnitud ei ole, kujunes täitsa iseenesest välja. Sest me hoolime üksteisest ja seepärast ka arvestame üksteisega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lugemispuue?

Küllatuleku eelnev teadaandmine on lihtsalt elemntaarne üksteise austamine.

Sul on endal tugev lugemispuue (🙂), sest sulle pole siiani kohale jõudnud, et hoolimata võtme omamisest helistatakse ette. 🙂🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Lugemispuue? 🙂 Ei, ei ole mingit vajadust pidevalt alasti ringi patseerida. Aga samas tõesti ei pea ma ilmtingimata vannitoast välja minnes eelnevalt riidesse panema, võib vabalt ttuppa marrsida ja alles toas riietuda. Kui teismelised poisid kodus elasid, siis loomulikult ei marssinud ma alasti vannitoast välja. Nüüd vahel marsin.

Küllatuleku eelnev teadaandmine on lihtsalt elemntaarne üksteise austamine. Mõlemat pidi käib see nii. Kedagi selleks sunnitud ei ole, kujunes täitsa iseenesest välja. Sest me hoolime üksteisest ja seepärast ka arvestame üksteisega.

Kahjuks on sul endal sügavam ehk loogilise mõtlemisvõime puue. Mitu korda sa arvad seda juhtuvat, et poeg marsib sinu kodu uksest täpselt sel hetkel sisse, kui sina alasti vannitoast tuppa jalutad ja mis siis juhtuks, kui ta oma vanemaid korra alasti näeks. Mida sul on lapse ees nii häbeneda, et see alastuse nägemise välistamine on väärt ebaterveid suhteid lastega. Su lapsed pole kunagi alasti inimesi näinud või mida?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oleks ikka omaette tase eelistada toas pidevat alasti ringikäimist armastavale suhtele oma lastega.

Loomulikult oleks see tase omaette, aga seda eelistust loomulikult mul ei ole 🙂

Armastav suhe oma lastega on täiesti olemas, ükstesie piiride austamine tuli tasapisi loomuliku arengu käigus. Kui nad veel kodus elasid, siis tähendas see näiteks seda, et üldjoontes teati, kus ja kauaks pereliikmed on, täpne aruandmine polnud vajalik. Kui nad välja kolisid, tähendas see seda, et neil on küll võimalus igal ajal tulla, olgu ma siis kodus või ei. Aga nad siiski eelistavad enne ette teada anda, millla umbes tulla plaanivad. Ja samuti minul nende kodu võtmed olemas, aga otse loomulikult annna teada, kui nende juurde lähen. See ongi üksteist armastavate pereliikmete aga siiski eraldiseisvate isiksuste armastav suihe. Arvestatakse üksteisega, see on ju loomulik. Mul olkes jälle imelik, kui m aarmastuse sildiga vehkides marsiksin ettetetamata oma laste või vanemate koju sisse. Armastus ei välista ometi üksteise austamist.

See ei ole mingi austus, rääkimata armastusest, kui lapsed ei tohi mitte kunagi vanemate juurde ilma ette teatamata tulla.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kahjuks on sul endal sügavam ehk loogilise mõtlemisvõime puue. Mitu korda sa arvad seda juhtuvat, et poeg marsib sinu kodu uksest täpselt sel hetkel sisse, kui sina alasti vannitoast tuppa jalutad ja mis siis juhtuks, kui ta oma vanemaid korra alasti näeks. Mida sul on lapse ees nii häbeneda, et see alastuse nägemise välistamine on väärt ebaterveid suhteid lastega. Su lapsed pole kunagi alasti inimesi näinud või mida?

Ma alati olen siin imestanud nende inimeste üle kes kogu aeg alasti ringi jalutavad oma elamises.
No ei tea ega päris normaalne pole. Kogu aeg “alasti” kodus olla. Kõik ka teismelised lapsed, naabrid kes juhuslikult aknast sisse vaatavad, laste sõbrad..kõik peavad issi tilli ja emme tissi vaatama.Sestvsee on nii “loomulik” ja jalutan enda kodus paljalt ringi. Kas teil külm pole?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma alati olen siin imestanud nende inimeste üle kes kogu aeg alasti ringi jalutavad oma elamises.

No ei tea ega päris normaalne pole. Kogu aeg “alasti” kodus olla. Kõik ka teismelised lapsed, naabrid kes juhuslikult aknast sisse vaatavad, laste sõbrad..kõik peavad issi tilli ja emme tissi vaatama.Sestvsee on nii “loomulik” ja jalutan enda kodus paljalt ringi. Kas teil külm pole?

Meil pole varianti, et naabrid saaksid sisse vaadata. Loomulikult ei käi paljalt siis, kui lastel sõbrad külas.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Sul on endal tugev lugemispuue (🙂), sest sulle pole siiani kohale jõudnud, et hoolimata võtme omamisest helistatakse ette. 🙂🙂

Jah, seda ma kogu see teema räägingi. Mu lastel on võtmed olemas, mul nende kodu võtmed ja vanemate kodu võtmed ka, ikka helistatakse ette. Ma ei tea, kust sa minu tekstist vastupidist välja lugesid.

See ei ole mingi austus, rääkimata armastusest, kui lapsed ei tohi mitte kunagi vanemate juurde ilma ette teatamata tulla.

Kes on rääkinud sellest, et EI TOHI? Tohivad, kui nad soovivad, ma ei ole neile kunagi öelnud, et nad ei tohi tulla ja peavad ette teatama. Aga nad ei tee seda kunagi, sest nii on normaalne meile kõigile. See on vägagi austus ja armastus, et üksteisega arvestatakse ja oma küllatulekust teada antakse.

No tõenäoliselt ei juhtugi. Ja mis siis? Sellele vaatamata nad teatavad ette, sest nii on normaalne täiskasvanute vaheline suhe. On olemas võtmed, on olemas võimalus ja luba tulla ka etteteatamata. Aga seda võimalust ei kasutata. Hiljemalt siis, kui nad autonina minu kodu poole pööravad annab ka helistada ja öelda, et kuule, olen siinkandis liikvel, tulen korra läbi. Ja mina siis tean kohvivee hakkama panna ja pirukad ahju lükata. Elementaarne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Maheveise fileetükk. Minge metsa kui pheen-kui pheen on perekoolirahvas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minuga koos elav laps on teine teema. Tema puhul ma tean, et ta on koolis/sõbra juures/trennis igal juhul kuskil ümbruskonnas ja võib koju tulla siis, kui soovib. Seega ma nt vannitaost välja minnes tõmban endale kohe hommikumantli ümber, mitte ei jaluta alasti läbi maja teise tuppa.

Kui laps enam minu kodus ei ela, siis ma tean, et mul on vabadus kasvõi päev läbi alasti ringi jalutada (mitte et ma seda teeksin, aga nii põhimõtteliselt).

Mis selles oma isikliku vanema või lapse alasti kehas siis sellist on, mida mitte mingil juhul korraks näha ei tohi? Kord tuli laps täiesti alasti ja limasena emaihust väljagi ja kui hästi läks, asetati ema paljale rinnale.
Ja minu mehe vanaema on praegu voodihaige, kellel tuleb mähkmeid vahetada. Mähkmeid on vajanud ka üks minu vanavanematest oma viimastel aastatel. On täiesti normaalne, et (esi)vanemat põetav laps (või lapselaps) vahetab vanainimese mähkmeid, peseb teda jne. Minu ema ja tädid, samuti mu ämm ja äi (kumbki eraldi) on pidanud seda tegema, oma osa oleme ka meie saanud, aidates hoolduskoormust jaotada.
Inimese paljas ihu on täiesti normaalne asi, eriti kui see on puhas.

Nii et kui kellelgi ongi komme paljalt oma elamises olla, siis külalise saabudes saab ju midagi kohe peale tõmmata. Riideid peaks kodus ju ikka midagi olema, kasvõi käterätik või voodilina…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mis selles oma isikliku vanema või lapse alasti kehas siis sellist on, mida mitte mingil juhul korraks näha ei tohi? Kord tuli laps täiesti alasti ja limasena emaihust väljagi ja kui hästi läks, asetati ema paljale rinnale.

No vaata, üldiselt on mingid sotisaalsed normid, mida järgitakse. Selge see, et kõik vanemad on oma lapsi titena alasti näinud, limasena, paljana, väljaheidetega koos. Või voodihaiget hooldades sama, näed igas olukorras. Aga sotisaalne norm siiski ütleb, et sa ei jaluta teise täiskasvanu ees (kui sul ei ole just temaga intiimsuhet või ei ole tegemist saunaga) paljalt ringi. See on ebamugav nii ringi jalutajale, kui selle nägijale. Jah, ega midagi juhtugi, kui siiski näeb, tõepoolest ei juhtu. Aga miks peaks, kui saab ka ilma? Ma ei saa aru, mis valu teil kõigil on ilma etteteatamata oma vaneamte või laste koju sisse marssida? Mis takistab ette teatamast, et tullakse? Mingi jonn, et mina ei teata ja kõik? Minu jaoks on ettetetamine normaalsus. Mitte midagi, mida ma oma lastelt nõuan, aga nad teevad seda täiesti loomulikult ise, sest me oleme alati üksteisega arvestanud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, seda ma kogu see teema räägingi. Mu lastel on võtmed olemas, mul nende kodu võtmed ja vanemate kodu võtmed ka, ikka helistatakse ette. Ma ei tea, kust sa minu tekstist vastupidist välja lugesid.

Kes on rääkinud sellest, et EI TOHI? Tohivad, kui nad soovivad, ma ei ole neile kunagi öelnud, et nad ei tohi tulla ja peavad ette teatama. Aga nad ei tee seda kunagi, sest nii on normaalne meile kõigile. See on vägagi austus ja armastus, et üksteisega arvestatakse ja oma küllatulekust teada antakse.

No tõenäoliselt ei juhtugi. Ja mis siis? Sellele vaatamata nad teatavad ette, sest nii on normaalne täiskasvanute vaheline suhe. On olemas võtmed, on olemas võimalus ja luba tulla ka etteteatamata. Aga seda võimalust ei kasutata. Hiljemalt siis, kui nad autonina minu kodu poole pööravad annab ka helistada ja öelda, et kuule, olen siinkandis liikvel, tulen korra läbi. Ja mina siis tean kohvivee hakkama panna ja pirukad ahju lükata. Elementaarne.

??? Laps helistab selleks ette, et ema teaks, et peab pirukad ahju panema. Aina veidramaks läheb. Mitte keegi pole siiani suutnud mitte ühtki tõsiselt võetavat põhjust anda, miks lapsed peaksid oma lapsepõlve koju tulles vanematele endast ette teama. Ime, et te oma abikaasal ei käsi ette helistada, kui see hakkab töölt või lähetusest koju tulema.
Need ei ole normaalsed sundimatud suhted, vaid silmakirjalik “viisakus”.

Please wait...
Postitas:
Kägu

??? Laps helistab selleks ette, et ema teaks, et peab pirukad ahju panema. Aina veidramaks läheb. Mitte keegi pole siiani suutnud mitte ühtki tõsiselt võetavat põhjust anda, miks lapsed peaksid oma lapsepõlve koju tulles vanematele endast ette teama.

Sa ikka üldse ei oska lugeda. Ei, laps ei helista seepärast ette, et ma pirukad ahju paneksin. Aga kui mina saan teada, et mu laps tuleb, siis ma meeledi teen midagi head, olgu need siis pirukad või midagi muud. Sest minu jaoks on ühine õhtusöök (või lõunasöök või hommikusöök, vahet pole) midagi, mis loob kodusoojuse. Mõnus on kokata oma perele, laste tulekuks ette valmistada.

Ja ei laps EI PEAGI helistama ette, ei pea, ma ei sunni. Aga ta helistab ise, sest see on normaalsus, loomulik on anda teada, leppida kokku. Siis on teada, et ka mina olen kodus (kas te olete tõesti pidevalt kodus?), saame koos istuda, suhelda, süüa neid pirukaid või midaginaes koos. Kui nad lihtsalt ette helistamata mõnisada kilomeetrit maha sõidaksid ja ma oleks sel ajal näiteks kaheks-kolmeks päevaks kodust ära (mida mul töö tõttu juhtub vähemalt kord kuus), siis mis mõtet sel sõidul oleks?

Kas keegi selgitaks mulle ka, miks on nii raske ette teada anda, kui vanemate või laste juurde lähete? Miks on vaja minna lihtsalt ilma ette teatamata? Ma saan aru, kui on mingi hetkeline kriisiolukord, et nüüd ja kohe on abi vaja ja olen vanemate või lapse kodu lähedal. Aga te ei räägi ju sellest? Te räägite sellest, et käiaksegi lihtsalt niisama ilma igasuguse etteteatamiseta. Milleks? Miks teid etteteatamine häirib?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Te räägite sellest, et käiaksegi lihtsalt niisama ilma igasuguse etteteatamiseta. Milleks? Miks teid etteteatamine häirib?

Teatamine nõuab ju ka täpset plaani. Tuleb anda täpne ajakava jne. Oma koju minnes ei teata ju ette? Või teatad?
Mina käin oma lapsepõlvekodus ka niimoodi ette teatamata. Mõnikord sõidan mööda, siis astun läbi. Maja on minu nimel.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Miks teid etteteatamine häirib?

Mind ei häiri etteteatamine mitte üks raas. Mul on sellest tavaliselt täiesti ükskõik, kas nad teatavad või mitte.
Enamasti kirjutatakse msn-i, kui kellelgi on plaan tulla. Vahel näen, vahel ei pane tähelegi.
Kui tahame suuremat sorti toitu valmistada või midagi uut katsetada, siis küll lepime kambakesi kokku, aga on ka juhtunud, et avastan koju tulles, et keegi juba kokkab 🙂 Sest tuli isu millegi järele, mis valmib kaua ja ei tasu ainult oma perele teha.

Ime, et te oma abikaasal ei käsi ette helistada, kui see hakkab töölt või lähetusest koju tulema.

Vaat see on meil tõesti igapäevane asi, mõlemad helistame enne linnast lahkumist 😀 Praktiline põhjus on poeskäigus – kas on midagi tuua vaja või on teine juba varunud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Teatamine nõuab ju ka täpset plaani. Tuleb anda täpne ajakava jne. Oma koju minnes ei teata ju ette? Või teatad?
Mina käin oma lapsepõlvekodus ka niimoodi ette teatamata. Mõnikord sõidan mööda, siis astun läbi. Maja on minu nimel.

Ei, meil ei anta äpset plaani. Reeglina kui lapsed nädalavahetuseks koju tulevad, siis antakse millagi ette teada, et sel reedel tuleme koju. Mis kell täpselt, ei ole tõesti oluline. Enamasti nad siiski chatis ütlevad mulle, et hakkame nüüd sõitma. Siis tean, et paari tunni pärast minu juures, umbakudset sõiduaega tean ju.

Oma kodus ka ju üldjoontes tead, milla su pereliikmed tulevad? Et töö- või koolipäev lõpeb nt kell 4, mees/laps jõuab koju millalgi peale seda. Ja kui jõuab ka varem või hiljem, ei ole midagi katki. Samas tead ka seda, et praegu on mees tööreisil kaks päeva või laps lastelaagris, Koju tuleb alles ülehomme. Tead ju enamvähem? Või ongi teil niimoodi, et sa mõnel päeval lihtsalt ei lähegi koju, keegi ei tea, et sõitsid Londonisse koolitusele? Mul küll pere teadis, millal ma kodus ööbisin ja millal mitte ja kui pikad mu päevad üldjoontes on. Loomulikult mitte minutite täpsusega, aga paari tunni täpsusega oli küll koju tulemsie aeg teada. Nii minu, mehe kui laste puhul. Ja nüüd, kus lapsed elavad eraldi kaugemal ja igapäevaselt ei käi enam kodus, tahaks tõesti sel ajal, kui nad tulevad ka neile aega pühendada. Ja seda saab kindlamalt, kui tean ettye, et nad tulevad. Kui ei tea, ei pruugi mind koduski olla. Ja sellest oleks ju kahju, ma juhuslikult armastan neid ja tahan nendega kohutda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei, meil ei anta äpset plaani. Reeglina kui lapsed nädalavahetuseks koju tulevad, siis antakse millagi ette teada, et sel reedel tuleme koju.

Kirjuta veel paar lehekülge oma reeglitest? Arvad, et kõlab kuidagi loogilisemana? Kirjutan, et ei teata ette. Samuti ei teata koju, et tulen hiljem. Olen oma elu peremees.
Kõik inimesed ei ela plaani järgi. Minul tulebki õhtul mõte, et lähen läbi. Siis olen 20 minuti pärast kohal. Ette helistama ei hakka. Pole ju vahet. Ei tule selle peale, et keegi võib köögilaual keppida.
Mõnikord mõtlen hommikul, et lähen, aga ei jõua. Seetõttu ei meeldi ette helistada. Siis hakka uuesti teatama, et ikka plaan muutus. Mulle ei meeldi kohustused. Kui midagi luban teha, siis see on kohustus. Ma ei vaja muidugi mingeid teevee keetmisi. Pirukaid ka ei sööks. Ei vihka end.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Maheveise fileetükk. Minge metsa kui pheen-kui pheen on perekoolirahvas.

Ju pardifilee on ära tüüdanud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina tahan vabal päeval näiteks magada, sest mul on vahetustega töö ja öine töötamine tekitab pideva magamatuse tunde. Inimesed, kes pole minu leibkonnas, nagu näiteks eraldi elavad lapsed, teatavad oma tulekust alati ette, sest teavad milline herilane ma muidu olen. Tõesti, ma armastan oma lähedasi piisavalt palju, et tahan neid sõbralikus meeleolus vastu võtta, mitte neid oma tujudega eemale peletada.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Inimesed, kes pole minu leibkonnas, nagu näiteks eraldi elavad lapsed, t

Et siis niimoodi kutsutakse oma lapsi. Kas maheveise liha ei jätku?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Et siis niimoodi kutsutakse oma lapsi. Kas maheveise liha ei jätku?

Jah kutsun just nii, sest neil on oma pere, ma ei arva, et lambist vanemate juurde sisse sadamine viisakas ja õigustatud on, kui, siis ainult ülivana või haige juurde. Tänapäeval on sada võimalust kasvõi küsida: tere, kas oled praegu kodus, ma tulen siis läbi. Kui ma tean, et kedagi pole oodata, siis on mul võti risti ja keegi ikkagi ei saa sisse marssida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah kutsun just nii, sest neil on oma pere, ma ei arva, et lambist vanemate juurde sisse sadamine viisakas ja õigustatud on, kui, siis ainult ülivana või haige juurde.

Mingeid sooje suhteid seal peres küll pole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah kutsun just nii, sest neil on oma pere, ma ei arva, et lambist vanemate juurde sisse sadamine viisakas ja õigustatud on, kui, siis ainult ülivana või haige juurde. Tänapäeval on sada võimalust kasvõi küsida: tere, kas oled praegu kodus, ma tulen siis läbi. Kui ma tean, et kedagi pole oodata, siis on mul võti risti ja keegi ikkagi ei saa sisse marssida.

Ülivana ja haige juurde nad siis juba ei tule, kui neid tervena ei tahetud. Kuidas küla koerale, nõnda koer külale.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mingeid sooje suhteid seal peres küll pole

Olen kindel, et soojemad kui sinu peres, sest austame üksteise privaatsust, vastastikku. Milles sinu probleem on, et ise elad 24/7 nutitelefonis, aga ei saa selle kaudu märku anda, et emale/ lapsele teada anda, et oled kohe kohal? Arvad, et ema kugistab maheveisefilee tervelt alla, et sulle ei jätagi?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui lapsed on tehtud suvaliste kollidega, siis nende vastu sooje tundeid ei ole ehk jah.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 171 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud täisealine laps kohe söögilt ja seebilt maha?