Esileht Pereelu ja suhted Täisealine naine armub alaealisse

Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Teema: Täisealine naine armub alaealisse

Postitas:

Teema just kustutati.

Me kõik taunime, kui täiskasvanud mehed noori tütarlapsi nillivad, aga tundub, et naistepoolne samalaadne huvi puberteedieas nooruki vastu nagu nii kohutav polegi. Kas see on normaalne? Või topeltstandard?

Kuueteistaastane ja kaheksateist, eks see ole selline imelik piiripealne asi. On üks alles saanud seaduslikult iseseisvaks, aga sisult sama roheline, kui too kuueteistaastanegi. Aga no kahekümnene peaks ikka nii palju suutma aru saada, kes on alaealine ja kes mitte.

Muidugi ei ütle see poisike ära, kui saab nn vanema naisega seksida, aga et arukas naine seda julgustab ja lausa ihaldab, on ebanormaalne.

Või kuidas teile tundub?

Kui minu kuuteistaastasele pojale tekiks seal 21-25 pruut, pedofiiliks lausa ei peaks, aga seda naisolevust pehmelt mainides peast soojaks küll või muidu alaarenenuks. nagu ka 16aastane neiu ja siis varajastes kahekümnendates peig. Kahekümnendates peaks ikka juba puberteedist välja kasvanud olema.

Minu jaoks on kuusteist see miinimumpiir, kus üldse suhteid ja seksi võiks tolereerima hakata. seaduses see neliteist piirina on ikka kohutav.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.01 11:44; 27.01 14:14; 30.01 11:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kui 20ndates on hilise arenguga ???? Teemaalgata on ilmselt ise 20 ndates, muidu nii väikest vanusevahet ei peaks ta küll ebasobivaks. On täiesti võimalik, et 20 ndate alguses on loomult laps mis laps ja ta ei teegi vahet 3-4 aastal. Võimalik et puudub igasugune seksuaalne kogemuski. Vaat küpse naise, 40 ndates huvi 16 aastase vastu tauniks ise küll. Ehk siis kui oma ema eakaaslane üritab last ärakasutada. Aga vaevu täisealiseks saanud suhe mõni aasta nooremaga on ikka võrdsete suhe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks see küll probleem ei oleks kui 16 aastane tütar või poeg omab 21-25 aastast pruuti või peigmeest. Võib-olla tolereerisks seda isegi rohkem kui mõnda teist 16-aastast. Et sellises vanuses inimene on võib-olla vastutustundlikum.
Aga arvan kah, et enne 16. eluaastat ei peaks seksi tolereerima, ükskõik mis vanuses partner on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kui teemaalgataja olen ise ikka kesk kolmekümnendaid. Kui mina kuueteiskümnest vahiks, oleks see juba täitsa pedofiilia. 😀

Teema ajendas tegema üks kustutatud teema, kus 24aastane naine oli kuueteiskümnesesse armunud.

Arvestades, et neiud on oma arengus üldiselt poistest 2 aastat ees, siis 20aastane ja 16aastane… arvan jätkuvalt, et noor naine on natuke alaarenenud või imelik, kui ta tunneb tõmmet poisikeste vastu, kel vanust ehk juba on kuusteist täis, aga sotsiaalselt ja emotsionaalselt ikka veel nagu 14aastased.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.01 11:44; 27.01 14:14; 30.01 11:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

24a ja 16a vahel on 8 aastat. isegi 28a ja 20a vahel on see suur vahe just elukogemuse ja maailmanägemise tõttu, peale 30a see vahe praktiliselt kaob. aga 24a ja 16a … no ei ole vastuvõetav. minul tekib samamoodi küsimus, et mida see 24a leiab täitsa väljaarenemata lapses, kes alles iseendaga kimpus? kas on teda ära kasutatud, manipuleeritud, on ta haiget saanud, et kogenematu laps tundub turvaline? ärge tulge rääkima vähestest eranditest, kes juba algkoolist saadik teavad oma elueesmärke ja on teismeliseeas juba vaimult täiskasvanud valmis. valdav enamus 16a pubekaid on ikka lapsed mis lapsed, eriti poisid. 24a on juba ülikool selja taga või siis mitmed head aastad töökogemust, mõlemad annavad palju elukogemust, mis 16a täiesti puuduvad.

minu poolt siis mõistmatus mõlema suunas, olgu selleks 24a mees või naine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mõlemad osapooled on üle 20, siis ei näe probleemi kumb nendest vanem ja kui palju siis. Ise teavad. Kui üks on ikka 16 ja teine tublisti üle 20, siis mina seda küll normaalseks ei peaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.01 14:24; 27.01 16:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on üks sõbranna, kes hakkas oma mehega koos elama, kui mees (hmm, \”mees\”???) oli 13-aastane. Sõbranna ise oli samal ajal 25 ja lapse ema.
Pervert, hüüate nüüd kõik kooris?
Aga nemad on tänaseks juba 16 aastat koos elanud ja kasvatavad 3 ühist lapsukest, kõik terved,andekad ja ilusad.
Elus ei saa üldistusi teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

täitsa ok,kui 40-ne naine ja 16 kutt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul on üks sõbranna, kes hakkas oma mehega koos elama, kui mees (hmm, \”mees\”???) oli 13-aastane. Sõbranna ise oli samal ajal 25 ja lapse ema.
Pervert, hüüate nüüd kõik kooris?
Aga nemad on tänaseks juba 16 aastat koos elanud ja kasvatavad 3 ühist lapsukest, kõik terved,andekad ja ilusad.
Elus ei saa üldistusi teha.[/tsitaat]

See sõbranna on sul siis tõeline pedofiil – seks alla 14-aastasega on kuritegu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no väga suur osa värskelt 20seid on oma mõtlemiselt ikka suht lapsed veel, seega ei näe väga suurt probleemi kui mõni 20a neiu 16a poisiga semmib, aga see vahe võibki seal kusagil 5a juures olla. 8a vanem partner 16-17a tundub pigem ikka lapsevägistajana, seal on elukogemuse vahe ikka juba märgatav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul on üks sõbranna, kes hakkas oma mehega koos elama, kui mees (hmm, \”mees\”???) oli 13-aastane. Sõbranna ise oli samal ajal 25 ja lapse ema.
Pervert, hüüate nüüd kõik kooris?
Aga nemad on tänaseks juba 16 aastat koos elanud ja kasvatavad 3 ühist lapsukest, kõik terved,andekad ja ilusad.
Elus ei saa üldistusi teha.[/tsitaat]

No selle peale annab ikka tulla. Aga eit kasvatas \”meest\” siis oma äranägemise järgi. Poisi vanemate meelest oli siis kõik ikka ok

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.01 14:24; 27.01 16:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mina oma mehega tuttavaks sain siis olin 18 ja mees sai 27, tal oli juba tol ajal ka laps juba olemas, aga oleme juba 6 aastat koos ja ühine laps, ega algusest saati ei paistnud üldse välja vanuse vahe, nüüd eriti, ainult mehe isa algusest oli natuke vastu,et umbes mis sa selle noorega teed, aga vot nüüd on see isa kes hoiab mind väga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.01 16:46; 27.01 16:56; 27.01 16:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mina oma mehega tuttavaks sain siis olin 18 ja mees sai 27, tal oli juba tol ajal ka laps juba olemas, aga oleme juba 6 aastat koos ja ühine laps, ega algusest saati ei paistnud üldse välja vanuse vahe, nüüd eriti, ainult mehe isa algusest oli natuke vastu,et umbes mis sa selle noorega teed, aga vot nüüd on see isa kes hoiab mind väga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.01 16:46; 27.01 16:56; 27.01 16:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mina oma mehega tuttavaks sain siis olin 18 ja mees sai 27, tal oli juba tol ajal ka laps juba olemas, aga oleme juba 6 aastat koos ja ühine laps, ega algusest saati ei paistnud üldse välja vanuse vahe, nüüd eriti, ainult mehe isa algusest oli natuke vastu,et umbes mis sa selle noorega teed, aga vot nüüd on see isa kes hoiab mind väga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.01 16:46; 27.01 16:56; 27.01 16:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina kui teemaalgataja olen ise ikka kesk kolmekümnendaid. Kui mina kuueteiskümnest vahiks, oleks see juba täitsa pedofiilia. 😀

Teema ajendas tegema üks kustutatud teema, kus 24aastane naine oli kuueteiskümnesesse armunud.

Arvestades, et neiud on oma arengus üldiselt poistest 2 aastat ees, siis 20aastane ja 16aastane… arvan jätkuvalt, et noor naine on natuke alaarenenud või imelik, kui ta tunneb tõmmet poisikeste vastu, kel vanust ehk juba on kuusteist täis, aga sotsiaalselt ja emotsionaalselt ikka veel nagu 14aastased. [/tsitaat]
sina olid ise küll väga tegija 20-aastaselt, et praegu juba 16-aastane poeg… natu vara polnud last saada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Las need 16-20 olgu poiss või tüdruk ajavad oma asju. 18-25 sama lugu. Edasine on juba vabad ja teadlikud valikud.

Minu arvates, mida nooremad inimesed seda väiksem vanusevahe peaks neil olema. Liidame need kaks aastat siis juurde, mis poisid samavanustest tüdrukutest nö. maas on, aga mõte jääb ikka samaks.

Seda ka, et armuda võib mis vanuses inimesse tahes egas sellele mingid teod pea järgnema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat]täitsa ok,kui 40-ne naine ja 16 kutt.[/tsitaat]

No sinu jaoks on kõik oi, peaasi kui keppi saab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust on küll vanad mutid,kes noori kutte taga ajavad pervid,sest naised peaks nagu muuga mõtlema,kui…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul üks tuttava tuttav sai mingi aeg 19, mees on tal 39- said lapse omavahel. Vot see on haige! Arvestades nende vanusevahet,siis võiks nad väga vabalt olla isa ja tütar.
Süda läheb pahaks paljast mõtlemisest juba. [/tsitaat] aga sa ära mõtle. Miks peaks üldse teiste voodielule mõtlema? Mina arvan, et täisealine saab ise endale partnerit valida teiste täisealiste hulgas. Ja see iga algab 18 aastast. Ja olgu ta siis ajult laps ja loll ja titt, eks see ole juba kivi ka vanemate kapsaaeda, et oma lapsest sellise abitu ja vastutusvõimetu tite kasvatasid. Nooremad sebigu omavahel. (sama kui teistmed kokku saavad, siis väga hull ei ole- kuigi kolmteist ja üheksateist minu meelest väga hästi enam ei passi).

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see ongi nii,kui 25 a naine ei oska samaealistega suhelda jne siis ta vaatab endast tunduvalt nooremaid mehepoegi,iseenesest on see hale.ja siis need samad moorid lõugavad et mehed vaatavad 16 +a vanuseid naisi,mina mõtleks sama , kas sellised inimesed on äkki pedofiilid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.01 13:35; 30.01 12:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

25a oli mul suhe 17a noormehega. Tutvusime hobi kaudu, tema varaküps, mina nö mahajäänu. Kohe vanust ei küsinud ka. Ta osutus õpilaseks koolis, kuhu ma tööle tulin. Õnneks ei õpetanud ma tema klassi. Suhe kestis umbes aasta ja purunes, kuna mina oleksin juba peret tahtnud, aga pidasin teda selleks liiga nooreks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean ühte paari, naine 36, mees 23. Kusjuures naine ei näe verinoor välja, vastupidi, elatunud ja kole. Mees näeb endast vanem välja, nii maailmavaate kui ka välimuse pärast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma ei tea, siin tehakse mõnest aastast vanusevahest probleem. Kole kole, et naine 5 aastat vanem, aga keegi kiidab oma lillelist elu 20 aastat vanema mehega. Vot see on minu jaoks täiesti kohutav ja juba mõte, et minu äsja kõndima hakanud tütre mees võib praegu olla mõni 20 aastane noormees, appi, hakkan selliseid luuaga välja peksma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

asi ei ole mitte vanusevahes, vaid alaealine ja täisealine. seksimiseks on kuusteist muidugi seadusega lubatud, aga…

mis paneb täisealist alaelisega sahmerdama? lapsega sahmerdama.

kui seal 25a ja 45a on rõõmsad, andku minna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.01 11:44; 27.01 14:14; 30.01 11:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean juhust kus mees oli 19 ja naine 27.. Tänaseks juba 11 aastat koos:) Alaealised on jahh tabu teema aga muul juhul on iga inimese vaba valik. Elu ju lill 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat]täitsa ok,kui 40-ne naine ja 16 kutt.[/tsitaat]

see on lihtsalt rõve

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.01 13:35; 30.01 12:17;
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )


Esileht Pereelu ja suhted Täisealine naine armub alaealisse

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.