Esileht Pereelu ja suhted Täiskasvanud lastega puhkusereisil (teema vol.2)

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )

Teema: Täiskasvanud lastega puhkusereisil (teema vol.2)

Postitas:
Kägu

Eelmisest sarnasest teemast ajendatuna tekkis mul küsimus lapsevanematele kes reisivad puhkusereisidel koos täiskasvanud lastega. tegin uue teema kuna eelmises teemas keskenduti sellele kes peaks maksma, aga mind huvitab hoopis kuidas on nende reiside dünaamika.

olgu öeldud, et mul on omal 3 noort täiskasvanud last. me ei ole mitte kunagi käinud puhkusereisil juba u gümnaasiumiealise lapsega. isegi kui mina võtaks nad kaasa, siis neil polegi selleks aega. neil on omad tegemised ja reisimised koos oma sõpradega. me võiks ühele reisile sobida ehk alles siis kui neil on omal lapsed.

kuidas te nendel reisidel sobitate oma päevakava. noored teatavasti tahavad hommikul kauem magada ja õhtul kui meie juba haigutame, teeksid nemad ööklubi plaane. me elaks ehk ühes hotellis, aga liiguksime täiesti erinevatel trajektooridel.

nagu seal eelmises teemas oli ka välja toodud, siis meie (vanemad) saame ja tahame omale lubada kallimaid hotelle, sest me veedame seal ka rohkem aega.  noored ei kulutaks ise iialgi hotellile sellist summat. selle raha eest saaksid nad lubada ekstreemsemaid seiklusi ja ma isegi ei taha teada nende detaile. ma ei taha puhkusel olles muretseda, et kas nad on juba turvaliselt hotelli jõudnud jne.

või nad siis tõesti 22-aastasena jõlguvad papa-mamma sabas lihtsalt selleks, et saaks nende raha eest kaugele maale lennata? Lisaks reisime me tavaliselt koos oma sõpradega. jällegi, kui ühel paaril on lapsed kaasas, siis ei ole ju sõpradega reisil erilist mõtet.

siinkohal ma ei pea silmas matkareise nö džunglis.

+12
-25
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Absoluutselt arusaamatu, miks Sa selle teema tegid. Pered ongi ju erinevad. Kas see on Sulle üllatus? Sinu peres on asjad ühtemoodi, teises peres on asjad teistmoodi, mida Sa teed selle teadmisega, et kellelgi on teistmoodi ja kuidas täpselt? Lisaks veel, et teatavasti on ka inimesed erinevad. Näiteks üks mu õepoeg kolis kodust välja 16-aastaselt ja läks linna gümnaasiumisse ning tööle. Nüüd elab ammu välismaal ja tegeleb just ühe sellise ekstreemse spordialaga, millest vanemad täpsemalt teada ei tahag, reisib, pidutseb jne. Teine õepoeg on täna 22-aastane ja ta elab endiselt vanematega (tööl käib) ja tõesti ka reisib nendega ja käib isegi niisama linnas kaasas, isaga koos putitavad mootorratast kodus jne. Pidudel minuteada ei käi, sõpru on vähe, väga introvertne ja kodune inimene.

+26
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui vanema ja lapse iseloomud on nii kardinaalselt erinevad, siis ega ei olegi mõtet reisida või üldse pikemalt aega koos veeta tegelikult. Paljud noored on siiski sama rahulikud nagu vanemad ja ei huvitu klubidest ega ekstreemsetest reisidest. Mõnes peres on üldse nii, et vanemad kihutavad keskeakriisi lainetel ja noored igatsevad rahu. Iga pere on omamoodi. Kui iseloomud ei klapi, siis pole mõtet ühiseid koosviibimisi punnitada. Väga õige tähelepanek sinu poolt ka, et võibolla lähenete iseloomude poolest üksteisele hoopis hiljem – kui neil endal ka lapsed. Pole õiget ega valet. Mõned on oma noorte lastega väga lähedased, aga hoopis kaugenevad läbisaamiselt kui neil lapsed sünnivad. Kõike võib juhtuda.

+20
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ebareaalselt nõme ja enesekeskne teemaalgatus.

Mina reisin aastaid koos oma lastega. Tänaseks on neist üks juba täiskasvanu (õpib ülikoolis, elab eraldi, käib ise tööl, kuid toetame teda ikka pisut), kaks veel gümnaasiumis. Reisime nii Eestis kui ka välismaal. Jah, ma tasun kõigi nende kolme reisikulud. Reisikava teen peamiselt mina, aga arvestan ka noorte soovidega. Kui minu plaanis olev muuseum nt pojale ei sobi, siis loomulikult ei sunni teda kaasa tulema. Ja kui noored tahavad veel kell 11 magada, siis minu pärast magagu – mina peesitan rannas või vasseini ääres ning kohtume alles lõunasöögilauas. Kui mul on plaani võetud päevane paadituur, et imetleda rannikut mere pealt, aga tütar tahab hoopis ratta laenutada ja mööda rannikut lihtsalt sõita, siis mitte keegi ei ohi. Mitte kunagi pole probleemi sellest, kes millal ärkab või magama tahab minna. Ühisel reisil tehakse kompromisse ja mitte keegi pea kannatama. Aga üldsielt on mul vist hästi läinud, sest enamus asju reisil lapsed ikkagi tahavad teha koos minuga.

Eriti jabur on su postituses see mõttekäik, et kui reisite koos sõpradega ja siis kellelgi on lapsed kaasas…. Jumal hoidku, kui nii reisimine ei sobi, no miks sa teed siis seda?????

+27
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noored tahavad kauem magada? Kui ma olin 22, piisas neljast tunnist unest, nüüd olen 42 ja kui hommikul kell 6 ööklubist tulen, siis kell 10 ei saa üles mingi nipiga.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina käisin just elukaaslase ja lapsega ning ämma ja äiaga koos reisimas. Saab ilusti hakkama, omavahel ju rääkida ja arutada, mis kellelgi mõtted, kuna kuhu. Kõiki asju me koos ei teinud, nt kui olime väljas söömas õhtul, läksime meie varem ära, sest 2aastane läheb magama, aga meil ei olnud sellest kellelgi probleemi – nemad said ja aru meie ka. Päevasel ajal käisime avastasime kohti koos. Kui ämm ja äi tahtsid oma tuttavatega kokku saada ja meie soovisime hoopis spaas ujuda, siis nii tegimegi.. Ei pea kogu aeg absoluutselt samal ajal koos olema ju 🙂

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmselt tekivad sellised probleemid siis, kui lapsel on juba oma paariline. Kuni lapsed (mis sellest, et täisealised) on veel üksikud, ei näe ma probleemi koos “jõlkumises” – selle reisi mõte ongi siis koos olla. Kõik teevad natuke kompromisse, nagu seda on ju tegelikult tehtud kogu senise elu. Mina arvan, et kui koos minna reisile, siis ikkagi elatakse ja ollakse valdavalt koos, muidu mis ühine reis ta on.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen lapsest peale koos emaga reisinud: Nüüd, kui käin ise tööl ja teenin ema. Kuni teenisin emast vähem, tegi alati tema reisi välja, nii mulle kui mu lapsele. Mul pole mitte kunagi olnud probleemi koos emaga hommikul ärgata, koos temaga käia mööda kunstimuuseume ja turistinänni lette.  Meil on sarnased väärtushinnangud ja soovima aega ja raha kulutada sarnastele asjadele.

Kui SINU peres pole lastel ja vanematel ühiseid hobisid ega huvisid, ei tähenda et nii igal pool oleks.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina arvan, et kui koos minna reisile, siis ikkagi elatakse ja ollakse valdavalt koos, muidu mis ühine reis ta on.

Ja mina arvan, et isegi kui koos reisida, ei pea kogu kamp siiami kaksikud mängima. Magama läheb ikka igaüks siis, kui ise tahab, tõuseb ka siis, kui tahab. Asju, mis kõigile huvi pakuvadm tehakse koos, kui mõni asi kõigile huvi ei paku, siis seda tehakse eraldi. Mis puhkus see muidu on, kui kõik  kohustuslikuks korras ennast kell 12 magama sätivad ja fanfaariheli peale kell 8 üles tõusevad.

Me käisime kunagi resil mina, mu sõbranna ning meie lapsed. Minu laps oli siis 19, sõbranna laps 18. Ja näiteks sukelduma läksid nad kahekesi. Noored tahtsid, meie ei tahnud. Meie jälle saime rannas lebotamise päeva, mida noored niipalju teha  ei viitsnud, kui meie. Kõik olid rahul ja võtsid oma  puhkusest maksimaalse.

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Absoluutselt arusaamatu, miks Sa selle teema tegid.

Absoluutselt arusaamatu, miks kirjutada selline vastus? Perekool ongi arutlemiseks. Kui erinevuste üle arutleda ei tohi, siis mida tohib üldse?

+12
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle meeldib suurte lastega rohkem käia. Väikeste lastega käies olime peamiselt hotellis basseini ääres, mere ääres või mängumaal. Seda riiki või linna ma eriti ei näinudki. Nüüd aga saab käia koos  muuseumis, vaatamisväärsustega tutvumas, jalutada linnas, shopata ja baaris veiniga istuda või mureta päevitada, ilma et peaks valvama. Mina mõtlen  seda et mis puhkus on puhkus väikestega lastega reisida.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mina arvan, et isegi kui koos reisida, ei pea kogu kamp siiami kaksikud mängima. Magama läheb ikka igaüks siis, kui ise tahab, tõuseb ka siis, kui tahab. Asju, mis kõigile huvi pakuvadm tehakse koos, kui mõni asi kõigile huvi ei paku, siis seda tehakse eraldi. Mis puhkus see muidu on, kui kõik kohustuslikuks korras ennast kell 12 magama sätivad ja fanfaariheli peale kell 8 üles tõusevad. Me käisime kunagi resil mina, mu sõbranna ning meie lapsed. Minu laps oli siis 19, sõbranna laps 18. Ja näiteks sukelduma läksid nad kahekesi. Noored tahtsid, meie ei tahnud. Meie jälle saime rannas lebotamise päeva, mida noored niipalju teha ei viitsnud, kui meie. Kõik olid rahul ja võtsid oma puhkusest maksimaalse.

Jah, loomulikult. Aga ma ju pidasingi silmas, et valdavalt ollakse koos, te ju olitegi. Kui aga jutt on juba eraldi hotellidest ja et üks ärkab 12 ning teine 8, siis ei olda ju enam valdavalt koos.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, loomulikult. Aga ma ju pidasingi silmas, et valdavalt ollakse koos, te ju olitegi. Kui aga jutt on juba eraldi hotellidest ja et üks ärkab 12 ning teine 8, siis ei olda ju enam valdavalt koos.

See postitaja, kellele sa vastasid erinevast hotellist küll ei rääkinud. Erinevast ärkamisajast küll ja seda pean mina ka normaalseks. Millal siis veel saab oma suva järgi magada, kui mitte puhkuse ajal. Kui on päevaks kuskile koos mineku plaan, eks siis tuleb vastavalt ka ärkamisaega sättida, sel samal sukeldumise päeval näiteks ärkasid need noored palju varem, kui tavaliselt. Aga kui on lihtsal rannas lebotmaise päev, siis küll ei ole kohustust kõigil kell 8 tõusta, sest keegi seltskonnast on varase ärkamisega ja tõuseb juba kell 8.  Nii sõltuv ei saa ka teistest inimestest olla, et paar tundi üksi  hakkama ei saa. Või siis 4 tundi, kui teised kell 12 tõusevad.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rannas lebotamise päev… ma alati imestan, et kuidas mõnel nii hea nahk on. Mina saan 10 mintsi päikese käes olla ja siis on rannapäevaga finito.

Ma olen juba keskealine ja kusjuures ma nii tahaks oma vanematega koos välismaale perereisile minna, sest me pole seda mitte kunagi teinud. A vot nemad selle peale vehklevad alati kätega – ui-ui kes see nii suure karjaga reisib. Ja siis võtavad pakettreisi, kus 50 tüüpi jalutab koos giidiga karjas ringi 🙂  Vot ma ei saa aru.

+9
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

A vot nemad selle peale vehklevad alati kätega – ui-ui kes see nii suure karjaga reisib. Ja siis võtavad pakettreisi, kus 50 tüüpi jalutab koos giidiga karjas ringi ????  Vot ma ei saa aru.

Ma ka enam pere- ja lähedastega eriti ei reisi, eelistangi pigem neid sinu nimetet pakettreise võõrastega. Sest ma millegipärast muutun lähedastega reisides nende suhtes närviliseks ja pärast reisi nean end alati, et mis mul viga on, et ma nii vastikult käitusin.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina käisin just elukaaslase ja lapsega ning ämma ja äiaga koos reisimas. Saab ilusti hakkama

Teemaalgatuses toodi ekstra välja, et silmas peetud reisimist, kui laps on leidnud kaaslase ning neil veel lapsi pole, sina aga juba oma jutuga, kuidas lapsega koos vanavanematega reisite.
Jah, titega oletegi pigem vanemate inimeste graafikus, noor elujanus paarike on teine lugu 🙂

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja, oled sa ikka kindel, et oled abielus ja sul üldse on lapsed ? Tundub väga väljamõeldu loona. Nii palju kui on perekondi, siis kõik nad on erinevad. Lapsed on erinevad, vanemad on erinevad. Osad on juba mureeas oma vanemate peale niivõrd tigedad, et pole nõus minema enam kuhugi nendega koos. Vägisi ju last kuhugi ei vii. Või teemaalgataja peres need hüpoteetilised lapsed kuulavad sõna? Kui tõesti minnakse ühisele reisile, siis täiskasvanud lastega räägitakse kõik ENNE läbi. Vanemad ei käsitle neid kui alaealisi, kellele tuleb mingeid plaane teha ja millega lapsed peavad nõustuma. Miks üldse peaksid hotellis ööbima? See et räägid hotellidest, on kindel märk minu jaoks ,et ei ole sul peret ja ei ole sul lapsi. Perereisil võetakse korter ja igaüks vaatab, kuhu ta läheb ja mis ajal tuleb. Oled kuulnud kodumajutusest? Kui pere on, siis tead väga hästi, mis see on. Peret ei ole ei suuda peale hotelli midagi välja mõelda. Ja kui on kodumajutus, siis on seal ka ruumi neile, kes on kodused kui neile, kes peale tantsupidu magada tahavad.

+2
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja, oled sa ikka kindel, et oled abielus ja sul üldse on lapsed ? Tundub väga väljamõeldu loona. Nii palju kui on perekondi, siis kõik nad on erinevad. Lapsed on erinevad, vanemad on erinevad. Osad on juba mureeas oma vanemate peale niivõrd tigedad, et pole nõus minema enam kuhugi nendega koos. Vägisi ju last kuhugi ei vii. Või teemaalgataja peres need hüpoteetilised lapsed kuulavad sõna? Kui tõesti minnakse ühisele reisile, siis täiskasvanud lastega räägitakse kõik ENNE läbi. Vanemad ei käsitle neid kui alaealisi, kellele tuleb mingeid plaane teha ja millega lapsed peavad nõustuma. Miks üldse peaksid hotellis ööbima? See et räägid hotellidest, on kindel märk minu jaoks ,et ei ole sul peret ja ei ole sul lapsi. Perereisil võetakse korter ja igaüks vaatab, kuhu ta läheb ja mis ajal tuleb. Oled kuulnud kodumajutusest? Kui pere on, siis tead väga hästi, mis see on. Peret ei ole ei suuda peale hotelli midagi välja mõelda. Ja kui on kodumajutus, siis on seal ka ruumi neile, kes on kodused kui neile, kes peale tantsupidu magada tahavad.

Ega sa hiljuti pead millegi vastu ära ei ole löönud?

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, ta ei ole löönud, lihtsalt järjekordne inimene, kes ise kõik õigesti teeb ja kõik teised muidugi valesti..

Reisid on erinevad ja neil käitutakse vastavalt. Meil on sõprade kamp, kellega käime lasteta reisidel ja lastega reisidel. Viimased olid eriti toredad siis, kui lapsed olid väiksed, said isekeskis mängida, söömas käia, meie nautisime siis omakeskis. Ka suurte lastega käime vahel samuti. Siis on suusareisid, koos sõprade ja lastega või ilma, ja siis on perereisid, mille mõte ongi koos olla (meil ei jõlguta, vaid tehakse asju, mis huvitavad kõiki, väikeste mööndustega, nt. tuled Picasso muuseumisse, siis lähme pärast lõbustusparki. Jõlkumine, no tõesti. Kas oma lapsi kohe ei salli, et nendega kooskäimist jõlkumiseks nimetad?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru, miks te TA siin siunate. Täitsa normaalne teema. Mul endal on lapsed täna 12 ja 7 ning hetkel reisime koos. Tulevad kaasa meeleldi. Aga ma kujutan ette, et kui nad on 22 ja 17, siis äkki neid ei huvita enam vanematega koos reisimine. Aga võib olla kuhugi jälle on nõus tulema. Ma ei tea tegelikult seda ette. Aga kuna kõigil on suu peas, siis saab ju need teemad läbi arutada. Näiteks suusareisi teeme koos, aga neljapäevasele linnaresile läheme ilma lasteta. Eks näis mis saab. Aga huviga kuulaks kogemusi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Perereisil võetakse korter ja igaüks vaatab, kuhu ta läheb ja mis ajal tuleb. Oled kuulnud kodumajutusest?

See ei  puutu otseselt teemasse ja selle üle ei viitsiks vaidlema hakata. Kodumajutus või hotell.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina käisin just elukaaslase ja lapsega ning ämma ja äiaga koos reisimas. Saab ilusti hakkama

Teemaalgatuses toodi ekstra välja, et silmas peetud reisimist, kui laps on leidnud kaaslase ning neil veel lapsi pole, sina aga juba oma jutuga, kuidas lapsega koos vanavanematega reisite.

Jah, titega oletegi pigem vanemate inimeste graafikus, noor elujanus paarike on teine lugu ????

Kus kohas oli öeldud, et täiskasvanud lastel ei või lapsi olla? Tsiteeri siia see koht, ole hea. Ja ma just rääkisingi, kuidas saab ka nii reisides mitte kellelgi ‘jalus’ olla, sest me oleme normaalsed inimesed ja suhtleme, aga sinusugusega ei läheks küll reisile, kohutav sõnakasutus ja suhtumine. Kes viitsib veel nii viha täis olla foorumis, õudneeeee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle meeldib suurte lastega rohkem käia. Väikeste lastega käies olime peamiselt hotellis basseini ääres, mere ääres või mängumaal. Seda riiki või linna ma eriti ei näinudki. Nüüd aga saab käia koos muuseumis, vaatamisväärsustega tutvumas, jalutada linnas, shopata ja baaris veiniga istuda või mureta päevitada, ilma et peaks valvama. Mina mõtlen seda et mis puhkus on puhkus väikestega lastega reisida.

Need on olnud puhtalt su enda valikud. Me oleme pea kõik oma reisid teinud koos lastega, ja pole käinud ainsaski teemapargis. Kõik meie sõidud on olnud vaheldusrikas seiklemine. Kuhu kuuluvad nii linnas jalutamine, erinevad söögikohad, mõistlikus koguses muuseume, õhtud külabaaris, rand (ma ise olen meie pere suurim “veeloom”), mäed, looduspargid ja ka mänguväljakud. Keset linnaparki asuv mänguväljak annab kohalikust elu-olust ja õhustikust palju parema pildi kui järjekordne linna-, või veelgi hullemal juhul šokolaadi- vm taoline turistilõks”muuseum”.

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja, oled sa ikka kindel, et oled abielus ja sul üldse on lapsed ? Tundub väga väljamõeldu loona. Nii palju kui on perekondi, siis kõik nad on erinevad. Lapsed on erinevad, vanemad on erinevad. Osad on juba mureeas oma vanemate peale niivõrd tigedad, et pole nõus minema enam kuhugi nendega koos. Vägisi ju last kuhugi ei vii. Või teemaalgataja peres need hüpoteetilised lapsed kuulavad sõna? Kui tõesti minnakse ühisele reisile, siis täiskasvanud lastega räägitakse kõik ENNE läbi. Vanemad ei käsitle neid kui alaealisi, kellele tuleb mingeid plaane teha ja millega lapsed peavad nõustuma. Miks üldse peaksid hotellis ööbima? See et räägid hotellidest, on kindel märk minu jaoks ,et ei ole sul peret ja ei ole sul lapsi. Perereisil võetakse korter ja igaüks vaatab, kuhu ta läheb ja mis ajal tuleb. Oled kuulnud kodumajutusest? Kui pere on, siis tead väga hästi, mis see on. Peret ei ole ei suuda peale hotelli midagi välja mõelda. Ja kui on kodumajutus, siis on seal ka ruumi neile, kes on kodused kui neile, kes peale tantsupidu magada tahavad.

Tundub, et sul on mingi oma nägemus hotellidest.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eduka reisi eelduseks on see, et täiskasvanud laps ei pea olema nabanööriga emme-issi küljes kinni. Ei ole nii, et kui sai koos reisile mindud, peab kogu aeg nägemise ja kuulmise kauguses olema. Kui tahab matkab, shoppab, hängib ööklubis ilma lapsevanema valvsa pilguta.  Kui mina tahan rannas vedeleda ja tema mitte, saab ta rendiautoga ringi sõita ja riiki avastada.

Ööbimise oleme võtnud kas mitme magamistoaga sviidi hotellis või suure Airbnb korteri. Mitte kunagi ei jaga täiskasvanud lapsega ühte hotellituba.

Privaatsus ja hingamisruum on see mis on meie pere (koos)reisimise märksõnadeks.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et minnakse “koos” reisima, kus kõik teevad eri asju eri kohtades.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et minnakse “koos” reisima, kus kõik teevad eri asju eri kohtades.

Tehakse nii koos kui eraldi. Ka kodus elades ei tehta kõiki asju 24/7 koos.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oi neid toredaid aegu, kui oli võimalik mõni laps reisele kaasa kutsuda!  Mulle väga meeldis nendega koos. Kui mees nt ei saanud tulla, siis ka seltskond omast käest. Täiskasvanud lapsed olid suurepärased kaaslased, sai kultuurireisidel käia ja ka rannapuhkusel ei pidanud neile enam lõbustusi või veeparke otsima. Ja autotrippidel oli neist palju kasu kah.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kus kohas oli öeldud, et täiskasvanud lastel ei või lapsi olla? Tsiteeri siia see koht, ole hea.

Eee…. Vastupidi, seda oligi öeldud, ilma lasteta noortega ei klapi reisimine hästi ja kui lastel lapsed, siis juba annab jälle koos reisida.

me võiks ühele reisile sobida ehk alles siis kui neil on omal lapsed.

Ei tea, kust sa muud välja lugesid ja miks pidid nii pikalt kirjutama, kuidas sa käisid puhkamas väikelapse, mehe ja vanematega kui see oli juba teemaalgatusestki selge.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rannas lebotamise päev… ma alati imestan, et kuidas mõnel nii hea nahk on. Mina saan 10 mintsi päikese käes olla ja siis on rannapäevaga finito.

Päikesekaitsekreemidest oled kuulnud?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )


Esileht Pereelu ja suhted Täiskasvanud lastega puhkusereisil (teema vol.2)