Esileht Pereelu ja suhted Täiskasvanud naine, aga armunud kui teismeline! Appi

Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Teema: Täiskasvanud naine, aga armunud kui teismeline! Appi

Postitas:

Olen 30-ndates naine, olemas kodu, mees, lapsed, töö. Ja nüüd järsku armusin ühte töökaaslasesse, ja kusjuures puhtalt välimuse ja oleku põhjal. Ehk siis me ei puutu tööalaselt kokku, kuigi oleme samas majas, aga igakord kui teda näen, tekib tahtmatult suur naeratus näole, kõhus lendavad liblikad jne. Niipalju olen teda rääkimas kuulnud, kui on mõned koosolekud ja väga intelligentne ka, ehk siis lisab liblikaid mulle.

Täiesti uskumatu, nagu teismeeas, kui armuti inimestesse, keda ei tundnudki. Aga tema vastu on mul nii suur tõmme. Ja seda ei juhtu tihti, viimati ma arvan rohkem kui 15a tagasi. Seetõttu ei oska kohe kuidagi olla ka enam..ega see ilmselt ei tähenda midagi, on ühepoolne, ja sealt ei saakski midagi tulla (mõlemal oma pereelu) jne, aga see tunne on ühest küljest nii äge ja piinav ka.

Kas kellelgi veel juhtunud nii? Mis oj edasi saanud?

+15
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.11 10:37; 19.11 11:54; 19.11 13:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kellelgi veel juhtunud nii? Mis oj edasi saanud?

Ei, sa oled maailmas ainuke selline.

 

+19
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.11 10:45; 19.11 12:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis oj edasi saanud?

Midagi pole saanud. Kui pole ära surnud, elavad siiani.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On juhtunud ja mis edasi sai? Juhtumisi oli see, kellesse armusin, ülemuse üks lemmikuid nii töötaja kui inimesena. Käis teiste peale pugemas ja hiljem lahkus ise töölt. Pärast töölt lahkumist säilitas suhted kollektiivi ja ülemusega, käis palju kaebamas kõigi peale, ka minu peale. Ilmselt käib siiani kaebamas, kes iganes seal nüüd töötab, sest mõni kohe ei oska muud. Mis meie vahel edasi sai? Mitte midagi. Proovis paar korda suhelda, ma ei reageerinud kuna pugejate ja kaebajatega ma põhimõtteliselt ei suhtle ja selleks ajaks oli mul temast ükskõik. Lahkusin ka ise varsti sealt töölt ja rohkem pole selle seltskonnaga kokku puutunud. Pole kordagi seal enam käinud ega lähe ka kunagi enam sinna. Tänaval vastu tulles jalutan tuimalt edasi ja sotsiaalmeedias blokkisin kogu kamba ära.

+3
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.11 11:21; 19.11 14:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On juhtunud ja mis edasi sai? Juhtumisi oli see, kellesse armusin, ülemuse üks lemmikuid nii töötaja kui inimesena. Käis teiste peale pugemas ja hiljem lahkus ise töölt. Pärast töölt lahkumist säilitas suhted kollektiivi ja ülemusega, käis palju kaebamas kõigi peale, ka minu peale. Ilmselt käib siiani kaebamas, kes iganes seal nüüd töötab, sest mõni kohe ei oska muud. Mis meie vahel edasi sai? Mitte midagi. Proovis paar korda suhelda, ma ei reageerinud kuna pugejate ja kaebajatega ma põhimõtteliselt ei suhtle ja selleks ajaks oli mul temast ükskõik. Lahkusin ka ise varsti sealt töölt ja rohkem pole selle seltskonnaga kokku puutunud. Pole kordagi seal enam käinud ega lähe ka kunagi enam sinna. Tänaval vastu tulles jalutan tuimalt edasi ja sotsiaalmeedias blokkisin kogu kamba ära.

Kahju, et sul nii juhtus. Aga saan jutu järgi aru, et sinu puhul vähemalt oli kiindumus vastastikune.

Kuidas see algas? Puutusite kokku ka tööalaselt ja sealt tuli? Või märkasite üksteist koridori peal ja tekkis silmside..:)

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.11 10:37; 19.11 11:54; 19.11 13:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

TA, miks sul nii hirmus valu on, et midagi saaks? Naudi seda armunud tunnet ja tore on. Mõne aja pärast läheb üle, aga pere jääb lõhkumata. Uskumatut pole seal midagi, inimesed ikka armuvad. Vastutustundlikud täiskasvanud lihtsalt ei hakka siis kohe midagi ette võtma.

+21
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.11 10:45; 19.11 12:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

TA, miks sul nii hirmus valu on, et midagi saaks? Naudi seda armunud tunnet ja tore on. Mõne aja pärast läheb üle, aga pere jääb lõhkumata. Uskumatut pole seal midagi, inimesed ikka armuvad. Vastutustundlikud täiskasvanud lihtsalt ei hakka siis kohe midagi ette võtma.

Sul on õigus, see on mõttetu…

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.11 10:37; 19.11 11:54; 19.11 13:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänaval vastu tulles jalutan tuimalt edasi ja sotsiaalmeedias blokkisin kogu kamba ära.

Oh vaesekest. Kiusati tööl taga. Kui ikka kogu kamp su vastu oli seal tööl, siis ilmselt oli ka põhjust. Siin mängid ohvritalle. Tõenäoliselt pidi ikka põhjust olema, kui su peale kaevati. Tagantjärgi muidugi nimetad teda pugejaks ja kaebajaks. Kui ikka kolleeg teeb kehvasti tööd ja teistele jamasid põhjustab sellega, siis on põhjust ülemusele mainida.

Teema autor on totralt elevil, et mis sai. Eks rumalamad siis petsidki ja ripsutasid pikemalt tiiba oma armuobjektiga. Mis seal ikka juhtuda saab, tüüpilised käigud. Annad oma armumisele järgi, lähed voodisse selle silmarõõmuga ja riskid sellega, et su oma mees saadab sind pikalt. Ilma oled lõpuks nagunii mõlemast mehest.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänaval vastu tulles jalutan tuimalt edasi ja sotsiaalmeedias blokkisin kogu kamba ära.

Oh vaesekest. Kiusati tööl taga. Kui ikka kogu kamp su vastu oli seal tööl, siis ilmselt oli ka põhjust. Siin mängid ohvritalle. Tõenäoliselt pidi ikka põhjust olema, kui su peale kaevati. Tagantjärgi muidugi nimetad teda pugejaks ja kaebajaks. Kui ikka kolleeg teeb kehvasti tööd ja teistele jamasid põhjustab sellega, siis on põhjust ülemusele mainida.

Teema autor on totralt elevil, et mis sai. Eks rumalamad siis petsidki ja ripsutasid pikemalt tiiba oma armuobjektiga. Mis seal ikka juhtuda saab, tüüpilised käigud. Annad oma armumisele järgi, lähed voodisse selle silmarõõmuga ja riskid sellega, et su oma mees saadab sind pikalt. Ilma oled lõpuks nagunii mõlemast mehest.

Kollektiivis ongi igasuguseid, seega tahtsin pigem teemaalgatajat hoiatada, et asjad ei pruugi nii kujuneda, kuidas tema soovib ja praegu on raske ka uut tööd leida. Et ta oleks ettevaatlik ega laseks end sisse mässida. Sina ei pea selle peale erutuma. Kaebaku aga terviseks.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.11 11:21; 19.11 14:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees, kes laseb oma naise võõraste meeste kollektiivi (veel hullemad on segaseltskonnad) tööle, võib selle naise oma elust otsemaid maha kriipsutada. Kui üks oma mehe kõrval igavlev (tavaline pereelu) naine saab võõrast asjalikust mehest haisu ninna, siis on pereeluga kööga. Ta ei kuulagi enam suitsunurgas selle mehe sõnu vaid vaatab ainiti selle suu sisse. Viska koni ära, MA TAHAN SIND OTSEMAID SUUDELDA!!!! mõtleb ainiti naine. Kõige hullemad on liblikad naise kõhus. Nendest saab lahti ainult niiviisi kui naine armukesest rasestub ja too talle triipude esitlemisel selja keerab. Kuldne kuub oleks siis meesarmukese seljast otsemaid jäätmekonteinerisse haihtunud. Mehed, kui nad soovivad oma naisi võõrastega rasestumisest säilitada, ei tohiks neid muude isastega pikalt kokku lasta

+2
-16
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.11 15:17; 20.11 08:46; 20.11 09:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind pani mõtlema, et küllalt noorelt oled lapsed saanud. Mitmuses saan aru ja juba 20ndates. See on siiski küllalt noorelt tänapäeval. Võib-olla ka kiirustades. Nii noorelt loodud suhe ei kipugi püsima jääma.

Olen ka ise töökohal armunud. Olin siis sinust hulga noorem. See keris ja kogus pinget kuude kaupa. Tegelikult selle nn armumise alguses olin kooselus, aga see oli lõppemas nii või teisiti. Siis asusin eraldi elama.
Lõpuks jõudis sinna kuhu ta ikka jõuab:) Voodisse ja oli kõik väga nauditav. Siis see ikka kestis omajagu ja tegelikult läks aastate pärast veel edasi. Suhtleme siiani. Mingi selline üle aastate säde meie vahel.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.11 16:46; 20.11 12:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No minul on juhtunud ikka korduvalt seda kolleegidesse armumist. Tulemused –

* suhtluse edenedes ilmnesid mehes omadused, mis mulle ei meeldinud, armumine läks üle, teine pool tõenäoliselt ei teagi, et midagi toimus

*kokkupuude oli minimaalne, midagi ei toimunud, läks üle

*hakkasime suhtlema internetis, läksime tülli, lõpetasime suhtluse. hiljuti lasti see meesterahvas lahti kahe naiskolleegi ahistamise eest. põhimõtteliselt mul vedas, et meil midagi enamat ei toimunud

*viimase armumisega oleme armukesed. hästi keeruline olukord ja pole aimugi, kuidas see lõpeb. aga meil ei tekkinud see tõmme ja armumine mitte kaugelt ja välimuse põhjal vaid me töötasime kuude kaupa igapäevaselt kahekesi koos ning sõprusest kasvas flirt jne.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Edasi annad teada mehele ja lastele, et sul on liblikad.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Erinevalt loomast,  on inimesele antud mõtlemise suhtes ajud, mitte nagu looma kes peale lendaks kui võimalus tekiks, sul on võime mõelda, et sul on pere ja mees ja see tunne, säde on vaid ajutine. Seda juhtub peaagu igal ühel, kas kõik jooksevad lahku mõttetu kire ja armumise peale ?

Teiste õnnetusel oma õnne ehitada – ära seda iialgi tee, sest what goes around, it comes arount üks päev

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.11 19:59; 20.11 10:04; 20.11 10:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On olnud, aastaid tagasi ja korduvalt. Sellised armumised juhtusid alati siis, kui enda elukaaslasega olid suhted tegelikult juba hapud, rutiin ja teineteist enam ei näinudki. Armumistega jõudsin voodisse ja sealt edasi tuli teadmine, et vana suhe tuleb lõpetada. Ei ole kahetsenud. Praeguse suhtega olen õppinud – kui tunnen juba, et mõtted hakkavad jooksma kellegi teise suunas, siis hakkan enda elukaaslasega korraldama miskit sellist, et särtsu tagasi saaks. Olen aru saanud, et olen inimene, kes vajab läbi elu tundeid ja liblikaid. Nüüd oskan neid lihtsalt paremini suunata.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.11 05:33; 20.11 16:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen aru saanud, et olen inimene, kes vajab läbi elu tundeid ja liblikaid. Nüüd oskan neid lihtsalt paremini suunata.

Inimene ei tohi mitte iialgi oma tunnetele kätt ette panna. Kui on liblikad kõhus, siis tuleb nad välja lasta. Armunud naine on nagu aurukatel, mis võib plahvatada kui õigel ajal avariiventiili ei ava. Linnu lendamist õhus on võimalik tuvastada ja sisaliku teekonda kivil. Aga naise seest mehe jälge ei iialgi. Lased mõned päevad rahulikult mööda ja kui triipe ei tule, on kõik ok. Mõnele tuhmimale mehele võib isegi luisata, et neitsi

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.11 15:17; 20.11 08:46; 20.11 09:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On. Olin ka 30. Kui 6 aastat hiljem voodisse jõudsime, sest olin vahepeal lahutanud, selgus et mehe varustus on kui väike nööp ja oligi kõik minutiga läinud. Tellisin takso ja tegin härrale selgeks, et romantilisel tasandil on game over. Oleme sõbrad edasi.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees, kes laseb oma naise võõraste meeste kollektiivi (veel hullemad on segaseltskonnad) tööle, võib selle naise oma elust otsemaid maha kriipsutada. Kui üks oma mehe kõrval igavlev (tavaline pereelu) naine saab võõrast asjalikust mehest haisu ninna, siis on pereeluga kööga. Ta ei kuulagi enam suitsunurgas selle mehe sõnu vaid vaatab ainiti selle suu sisse. Viska koni ära, MA TAHAN SIND OTSEMAID SUUDELDA!!!! mõtleb ainiti naine. Kõige hullemad on liblikad naise kõhus. Nendest saab lahti ainult niiviisi kui naine armukesest rasestub ja too talle triipude esitlemisel selja keerab. Kuldne kuub oleks siis meesarmukese seljast otsemaid jäätmekonteinerisse haihtunud. Mehed, kui nad soovivad oma naisi võõrastega rasestumisest säilitada, ei tohiks neid muude isastega pikalt kokku lasta

Tuleb tunnistada, et ma ei saa aru, kumb sa oled, troll või tropp.
Mu esimene elukaaslane oli muidu umbes sarnase mõtteviisiga, nii et kahjuks on selliseid inimesi tõesti olemas, kes nii arvavad.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuleb tunnistada, et ma ei saa aru, kumb sa oled, troll või tropp. Mu esimene elukaaslane oli muidu umbes sarnase mõtteviisiga, nii et kahjuks on selliseid inimesi tõesti olemas, kes nii arvavad.

Mul ei tasu sinuga vaielda, kes mina olen. Aga sina oled küll rumal. Täitsa totu. Ligi pooled naised sääraste teemade all kinnitavad, et neil on kollektiivides olnud perevälised suhted. Kas sa oled pime ve? Ning nma ei pea siölmas ainult praegust teemat. Naiste truuduse(tuse) kohta on varemgi teemasid treitud. Mida sa põlema lähed ja sõnumitoojat sõimama hakkad kui mina korrutan mõndade lõdva püksikummidega naiste oma isiklikku juttu? Mina naisi üldse ei halvusta, aga milleks sina tobu mind sõimama hakkad, kui mina oma kalli naisukesega ettevaatlik olen. Sinusugust kisakõri ma üldse ei usaldaks meeste juurde. Riputaksid end esimesele ilusale kaela ja kui voodis vahele jääksid, tuleksid mulle kirvega kallale

Sa võid küll vihaseks saada tõerääkimise pärast, aga nimetada rääkijat trolliks või tropiks, on äärmiselt rumal.  Tahad, ma tõmban siia teemasse mõne koopia tööruumides litsaka naise sulest. Isegi politseimajas on laudade peal asju aetud. Titt oled ve?

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.11 15:17; 20.11 08:46; 20.11 09:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen aru saanud, et olen inimene, kes vajab läbi elu tundeid ja liblikaid. Nüüd oskan neid lihtsalt paremini suunata.

Inimene ei tohi mitte iialgi oma tunnetele kätt ette panna. Kui on liblikad kõhus, siis tuleb nad välja lasta. Armunud naine on nagu aurukatel, mis võib plahvatada kui õigel ajal avariiventiili ei ava. Linnu lendamist õhus on võimalik tuvastada ja sisaliku teekonda kivil. Aga naise seest mehe jälge ei iialgi. Lased mõned päevad rahulikult mööda ja kui triipe ei tule, on kõik ok. Mõnele tuhmimale mehele võib isegi luisata, et neitsi

 

ei ole nõus. Mõned inimesed armuvad iga aasta.

Kas siis tuleks iga aasta voodisse ronida uuega ja eelmised suhted lihtsalt pikalt saata ?

Sellised inimesed on Don Juani tüüpi, kes otsivad pidevat kirge ja jätavad enda järel varemed.

Olen kindel, et pigem tööta olemasoleva suhte kallal, mitte ära jookse iga uue tunde järel, mis toob peagi uue hävingu. Armumine on tore, kuid see möödub.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.11 19:59; 20.11 10:04; 20.11 10:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On olnud, aastaid tagasi ja korduvalt. Sellised armumised juhtusid alati siis, kui enda elukaaslasega olid suhted tegelikult juba hapud, rutiin ja teineteist enam ei näinudki. Armumistega jõudsin voodisse ja sealt edasi tuli teadmine, et vana suhe tuleb lõpetada. Ei ole kahetsenud. Praeguse suhtega olen õppinud – kui tunnen juba, et mõtted hakkavad jooksma kellegi teise suunas, siis hakkan enda elukaaslasega korraldama miskit sellist, et särtsu tagasi saaks. Olen aru saanud, et olen inimene, kes vajab läbi elu tundeid ja liblikaid. Nüüd oskan neid lihtsalt paremini suunata.

 

Selle järgi olid teised kõik ohvrid, sest sellest et suhte nimel tuleb töötada, said sa aru alles tunduvalt hiljem, teised ju jätsid maha, ei hakanud  nendega korraldama miskit, et suhe oleks jälle korras ja su praegusel kaasal vedas, et oled sellest läbi teiste aru saanud, jäid tema juurde pidama siiski

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.11 19:59; 20.11 10:04; 20.11 10:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

selgus et mehe varustus on kui väike nööp ja oligi kõik minutiga läinud.

Väga väga hirmus kogemus:( mul oli õnneks täpselt vastupidine kogemus. Nii suurt ja ilusat näeb harva.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.11 16:46; 20.11 12:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ligi pooled naised sääraste teemade all kinnitavad, et neil on kollektiivides olnud perevälised suhted. Kas sa oled pime ve? Ning nma ei pea siölmas ainult praegust teemat. Naiste truuduse(tuse) kohta on varemgi teemasid treitud.

Sa selle peale pole tulnud, et mittepetjad ei viitsi nendes teemades kaasa rääkida?

Aga okei, tõstan siis statistikat veidi
????‍♀️
Mina pole petnud, ega hakka ka petma. Ning jah, käingi välja sellise väite, sest tunnen end piisavalt hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On olnud, aastaid tagasi ja korduvalt. Sellised armumised juhtusid alati siis, kui enda elukaaslasega olid suhted tegelikult juba hapud, rutiin ja teineteist enam ei näinudki. Armumistega jõudsin voodisse ja sealt edasi tuli teadmine, et vana suhe tuleb lõpetada. Ei ole kahetsenud. Praeguse suhtega olen õppinud – kui tunnen juba, et mõtted hakkavad jooksma kellegi teise suunas, siis hakkan enda elukaaslasega korraldama miskit sellist, et särtsu tagasi saaks. Olen aru saanud, et olen inimene, kes vajab läbi elu tundeid ja liblikaid. Nüüd oskan neid lihtsalt paremini suunata.

Selle järgi olid teised kõik ohvrid, sest sellest et suhte nimel tuleb töötada, said sa aru alles tunduvalt hiljem, teised ju jätsid maha, ei hakanud nendega korraldama miskit, et suhe oleks jälle korras ja su praegusel kaasal vedas, et oled sellest läbi teiste aru saanud, jäid tema juurde pidama siiski

Hmm, et siis teised olid ohvrid? Omateada olen ma alati ikka võrdsete partneritega koos olnud. Nemad ka ei liigutanud suhte ajal lillegi, lahku minnes alles hakkasid aru saama, et tähelepanu on tähtis asi. Küllap nemadki õppisid – ma loodan. Ma ei tea, kuivõrd mu kaasal just vedanud on? Paras tulehark olen, aga väidetavalt talle meeldib. Ma ei leia, et enda endistele liiga tegin. Usutavasti on nad oma praegustele naistele paremad mehed.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.11 05:33; 20.11 16:18;
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )


Esileht Pereelu ja suhted Täiskasvanud naine, aga armunud kui teismeline! Appi