Esileht Pereelu ja suhted Täiskasvanud pojaga probleemid

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 166 )

Teema: Täiskasvanud pojaga probleemid

Postitas:
Kägu

Kui alles eelmisel aastal kooli lõpetas, siis pole ju kõik veel kadunud.

Mul läks tööandja pankrotti ja ka logelesin 1,5 aastat. Rahaliselt oli küll väga halb. Aga vajalik logelemine oli.

Hästi ebaoluline on tulla siia teemasse oma usinaid lapsi kiitma, nagu üks siin tegi.

Huvitav, kas su ülalpidaja oli sinuga sama meelt, et vajalik logelemine? Teemalgataja poja meelest võib see ju ka vajalik olla, aga paraku ühe jõudeelu kurnab kogu ülejäänud perekonda, sellele need logelejad kunagi ei mõtle.

+17
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mina olen ka laias laastus vaadete osas nõus. Nühkida töötada kellegi teise heaks, käia selleks kellaajaks mil ta sunnib, kanda ehk riideidki, mida kästakse jne jne – sa oledki tegelikult ori.

Aga mine tea, las muneb natuke – äkki mõtlebki välja. Vahel on vaja väikest boosti lihtsalt.

800 euri eest ori oskab olla igaüks.

+2
-28
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kodus elava lapse kulud on veel väikesed. Minu arust on see veel halvem, kui õppis teises linnas, aga see mida õppis ei meeldigi enam. Kõik need aastad, mis selle õppimise aja kulus üürile ja taskurahaks, oled sa ikka kokku hoidnud.

Samas kui ta eriala ära lõpetas ja sai tunnistuse kätte, siis ma ei ütleks, et kindlasti maha visatud raha. Mina ka algul arvasin, et esimesena õpitud eriala on jama (omal kulul õppisin) ja tegin teise otsa. Arvake ära, kummal ma juba 20 a töötan? Ikkagi esimesel – leidsin sobiva niši.

Paber on vajalik paljudele kohtadele kandideerimiseks, avardab silmatingi, õpitakse suhtlema jne. Kindlasti pole mõttetu. Kui suudab lõpetada (nominaaliga või kauem), näitab see, et võtab end kokku. Täitsa keskharidus on nadi. Edukad ettevõtjad teavad juba väga noorena, poeg ei tundu, et siiralt huvitub ettevõtlusest.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kodus elava lapse kulud on veel väikesed. Minu arust on see veel halvem, kui õppis teises linnas, aga see mida õppis ei meeldigi enam. Kõik need aastad, mis selle õppimise aja kulus üürile ja taskurahaks, oled sa ikka kokku hoidnud.

Samas kui ta eriala ära lõpetas ja sai tunnistuse kätte, siis ma ei ütleks, et kindlasti maha visatud raha. Mina ka algul arvasin, et esimesena õpitud eriala on jama (omal kulul õppisin) ja tegin teise otsa. Arvake ära, kummal ma juba 20 a töötan? Ikkagi esimesel – leidsin sobiva niši.

Jah, aga teema pole ju üldse sellest 😀 Teema on noore mehe eluvaadetest ja sellest, et ta ei taha sellist elu elada, nagu tavainimene elab. Ta tahab ratsa rikkaks, väga rikkaks. Nagu Andrew Tate, ma saan aru? 😀 Teemaalgataja poeg vist väga täpselt siiski ei tea kuidas seda saavutada? Ta lihtsalt teab, et tema tavalist elu elada ei taha, aga kuidas need suured rahad saada, seda ei tea? Siin on ikka elu alustõdedes küsimus, mitte milleski muus. Ma kahtlustan ka, et Tate on siin aju loputanud noorel inimesel. 😀

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lähen pühapäeval kirikusse ja panen küünla, et mul pojaga selliseid probleeme pole olnud. Peale gümnaasiumit läks kõrgkooli, kolmandal kursusel ka tööle, jäigi pealinna elama ja saab juba aastaid iseseisvalt hakkama. Päris masendav ikka, kui mul üks täiskasvanud logard kodus ülal pidada oleks. Samas kuidas olukorda muuta – mina küll ei tea ega oskaks midagi teha, kui suur inimene ise aru ei saa, et selline elu pole jätkusuutlik.

Jah, vot mina oleks ka meeleldi midagi sellist näinud. Paraku ütleb poeg, et see “tavalise inimese” v see “tavalise orjaelu” stsenaarium – gümnaasium, kõrgkool, tööle, pere loomine, orjamine terve elu ja ikka mitte rikkaks saamine ja viimaks surm – ei ole elu, mida tema sooviks elada.

Täielik lumehelbeke siis ju. Aga ta saab seda kõike endale lubada, sest te võimaldate.

Ei ole lumehelbeke, see on New World Order jutt by Andrew Tate – suht 1:1. 🙂

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

St hetkel tundub, et sul on õigel ajal jäänud mõned vajalikud jutuajamised pojaga pidamata ja selle tõttu tulebki sul nüüd rohkem vaeva näha kui teistel vanematel. Enamasti tehakse ikka juba varakult lastele selgeks, et raha ei tule niisama seina seest ja kõik ei saa olla miljonärid ega tippjuhid. (loogikamäng – kui kõik inimesed oleksid väga rikkad, ei oleks mitte keegi tegelikult rikas, sest rikkus on alati suhteline).

Ma ei ütleks, et on jutuajamised jäänud pidamata, neid on väga palju olnud. Ja kuni gümnaasiumi viimase klassini oli plaan minna edasi õppima kindel. Siis toimus muutus.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ta ei sa endale siiski hetkel midagi võimaldada. Meie poolt on vaid ulualune ja toit. Mingit rikkust, mida tema ju soovib, tema jaoks sellisel moel ju ei ole. Ta on täismees, kes elab lapsepõlvekodus oma lapsepõlvetoas.

Kui tal on teie poolt kinni makstud internet, taskuraha ja autokütus, siis on tal igatahes palju rohkem, kui tal olema peaks.

Internet on ainsana meie poolt kinni makstud, aga see on nagunii vajalik, see ei ole mingi talle suunatud privileeg. Taskuraha ta muidugi ei saa ja benssu me ka ei osta. Riideid, jalatseid samuti mitte – mitte midagi, ehk siis nagu kirjutasin – meie poolt on ainult peavari ja toit. Millest polegi ju kahju kui selliselt, mure on selle pärast, et noor inimene ei liigu oma eluga edasi ega arene.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lähen pühapäeval kirikusse ja panen küünla, et mul pojaga selliseid probleeme pole olnud. Peale gümnaasiumit läks kõrgkooli, kolmandal kursusel ka tööle, jäigi pealinna elama ja saab juba aastaid iseseisvalt hakkama. Päris masendav ikka, kui mul üks täiskasvanud logard kodus ülal pidada oleks. Samas kuidas olukorda muuta – mina küll ei tea ega oskaks midagi teha, kui suur inimene ise aru ei saa, et selline elu pole jätkusuutlik.

Jah, vot mina oleks ka meeleldi midagi sellist näinud. Paraku ütleb poeg, et see “tavalise inimese” v see “tavalise orjaelu” stsenaarium – gümnaasium, kõrgkool, tööle, pere loomine, orjamine terve elu ja ikka mitte rikkaks saamine ja viimaks surm – ei ole elu, mida tema sooviks elada.

Täielik lumehelbeke siis ju. Aga ta saab seda kõike endale lubada, sest te võimaldate.

Ei ole lumehelbeke, see on New World Order jutt by Andrew Tate – suht 1:1. ????

Ei ole, on inimesi, kes on sellised. Ära ülista teiti.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei ütleks, et on jutuajamised jäänud pidamata, neid on väga palju olnud. Ja kuni gümnaasiumi viimase klassini oli plaan minna edasi õppima kindel. Siis toimus muutus.

Kas ei saanud soovitud erialale sisse? Kuidas eksamitulemused?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen ka laias laastus vaadete osas nõus. Nühkida töötada kellegi teise heaks, käia selleks kellaajaks mil ta sunnib, kanda ehk riideidki, mida kästakse jne jne – sa oledki tegelikult ori.

Aga mine tea, las muneb natuke – äkki mõtlebki välja. Vahel on vaja väikest boosti lihtsalt.

800 euri eest ori oskab olla igaüks.

jep, ma samuti nõus – see on lihtsalt nüüdisaegne orjapidamine mis toimub (enamik inimesi ei mõtle selle üle üldse, vaid elab päevast päeva kuni palgapäevani)

+2
-18
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei ütleks, et on jutuajamised jäänud pidamata, neid on väga palju olnud. Ja kuni gümnaasiumi viimase klassini oli plaan minna edasi õppima kindel. Siis toimus muutus.

Kas ei saanud soovitud erialale sisse? Kuidas eksamitulemused?

Eksamitulemused viletsad, ülikooli ei proovinudki.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eksamitulemused viletsad, ülikooli ei proovinudki.

Noh, siis on selge. Paljud langevad masendusse. Koolis on popp mitte kottida, mitte õppida, aga kui kõik klassikaslased on edukad, õpivad, arenevad, siis tekib mõttetuse tunne. Kutsekasse mingu igal juhul, utsitage teda.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui kõik endised* ehk poeg sai aru hiljem, et oh. Shit, kõik õpivad misagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen ka laias laastus vaadete osas nõus. Nühkida töötada kellegi teise heaks, käia selleks kellaajaks mil ta sunnib, kanda ehk riideidki, mida kästakse jne jne – sa oledki tegelikult ori. Aga mine tea, las muneb natuke – äkki mõtlebki välja. Vahel on vaja väikest boosti lihtsalt. 800 euri eest ori oskab olla igaüks.

Kuniks häid mõtteid pole, tuleb 800 eest töötada. Siin pole muud küsimustki!

+21
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei ütleks, et on jutuajamised jäänud pidamata, neid on väga palju olnud. Ja kuni gümnaasiumi viimase klassini oli plaan minna edasi õppima kindel. Siis toimus muutus.

Kui muutus on järsk ja enne olid elutervemad vaated, siis võib tal olla stress, depressioon, pingelangus – vaja psühholoogi juurde minna.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eksamitulemused viletsad, ülikooli ei proovinudki.

Kutsekoolides saab tänapäeval väga paljusid erialasid õppida, riigieksameid saab hiljem uuesti teha, võib teha akadeemilise testi, kui on mõni kindel eriala, kuhu ta tahaks minna, aga arvab, et ei saa sisse – variante on palju.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, aga teema pole ju üldse sellest ???? Teema on noore mehe eluvaadetest ja sellest, et ta ei taha sellist elu elada, nagu tavainimene elab. Ta tahab ratsa rikkaks, väga rikkaks. Nagu Andrew Tate, ma saan aru? ???? Teemaalgataja poeg vist väga täpselt siiski ei tea kuidas seda saavutada? Ta lihtsalt teab, et tema tavalist elu elada ei taha, aga kuidas need suured rahad saada, seda ei tea? Siin on ikka elu alustõdedes küsimus, mitte milleski muus. Ma kahtlustan ka, et Tate on siin aju loputanud noorel inimesel. ????

Jah, kuid siinkohal tuleb välja tuua, et seesama Tate ei saa niisama raha, vaid teeb selle heaks üsna palju, ükskõik kui mõttetu see enamusele ei tundu.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, aga teema pole ju üldse sellest ???? Teema on noore mehe eluvaadetest ja sellest, et ta ei taha sellist elu elada, nagu tavainimene elab. Ta tahab ratsa rikkaks, väga rikkaks. Nagu Andrew Tate, ma saan aru? ???? Teemaalgataja poeg vist väga täpselt siiski ei tea kuidas seda saavutada? Ta lihtsalt teab, et tema tavalist elu elada ei taha, aga kuidas need suured rahad saada, seda ei tea? Siin on ikka elu alustõdedes küsimus, mitte milleski muus. Ma kahtlustan ka, et Tate on siin aju loputanud noorel inimesel. ????

Jah, kuid siinkohal tuleb välja tuua, et seesama Tate ei saa niisama raha, vaid teeb selle heaks üsna palju, ükskõik kui mõttetu see enamusele ei tundu.

noh see ei saa mõttetu kellelegi tunduda, kui on teada, et tema net worth on 700 miljonit .

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei ütleks, et on jutuajamised jäänud pidamata, neid on väga palju olnud. Ja kuni gümnaasiumi viimase klassini oli plaan minna edasi õppima kindel. Siis toimus muutus.

Kas ei saanud soovitud erialale sisse? Kuidas eksamitulemused?

  1. Eksamitulemused viletsad, ülikooli ei proovinudki.

Mis siis teha? Lägebki väikese palga eest tööle vôi küsib seederi käest toetust.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei ütleks, et on jutuajamised jäänud pidamata, neid on väga palju olnud. Ja kuni gümnaasiumi viimase klassini oli plaan minna edasi õppima kindel. Siis toimus muutus.

Kas ei saanud soovitud erialale sisse? Kuidas eksamitulemused?

Eksamitulemused viletsad, ülikooli ei proovinudki.

Ja mis teie, vanematena, selle peale kostsite, kui ta isegi ei proovinud kuskile kooli sisse saada? Mõtlesite, et ah, las jääb siis koju logelema?

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, aga teema pole ju üldse sellest ???? Teema on noore mehe eluvaadetest ja sellest, et ta ei taha sellist elu elada, nagu tavainimene elab. Ta tahab ratsa rikkaks, väga rikkaks. Nagu Andrew Tate, ma saan aru? ???? Teemaalgataja poeg vist väga täpselt siiski ei tea kuidas seda saavutada? Ta lihtsalt teab, et tema tavalist elu elada ei taha, aga kuidas need suured rahad saada, seda ei tea? Siin on ikka elu alustõdedes küsimus, mitte milleski muus. Ma kahtlustan ka, et Tate on siin aju loputanud noorel inimesel. ????

Jah, kuid siinkohal tuleb välja tuua, et seesama Tate ei saa niisama raha, vaid teeb selle heaks üsna palju, ükskõik kui mõttetu see enamusele ei tundu.

noh see ei saa mõttetu kellelegi tunduda, kui on teada, et tema net worth on 700 miljonit .

Ja paljude tema jüngrite net worth sama suur on? Enamused on siiski sellised kodus ema kulul arvutis istuvad pojukesed vist.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei ütleks, et on jutuajamised jäänud pidamata, neid on väga palju olnud. Ja kuni gümnaasiumi viimase klassini oli plaan minna edasi õppima kindel. Siis toimus muutus.

Kas ei saanud soovitud erialale sisse? Kuidas eksamitulemused?

Eksamitulemused viletsad, ülikooli ei proovinudki.

Ja mis teie, vanematena, selle peale kostsite, kui ta isegi ei proovinud kuskile kooli sisse saada? Mõtlesite, et ah, las jääb siis koju logelema?

Aga mis meil kosta on, ega me ei saa teda ju kättpidi kooli viia? Muidugi püüdsime mõistust koju tuua. Edutult. Ja kui inimene teatab, et teda ei huvita ükski eriala ja tem eesmärk on püstirikkaks saada, milleks ta nüüd hakkab plaani pidama – siis mida siin ikka kosta. Oligi plaan, et läheb siis tööle. Aga siis selgus, et see tööleminek polegi tena jaoks niisama lihtne – osadesse kohtadesse ta pole valmis minema (turvamees, tanklad, ettekandjad, burgerikohad jne), teised – klienditeenindusega seotud jm müügitööd on ta viinud vestlusele, kust edasi pole saanud. On arvel töötubüroos, kust saab ka mingit toetust. Aeg läheb väga kiiresti, varsti on kooli lõpetamisest möödunud ju aasta, mitte midagi pole inimene teinud, see kõik on maha visatud aeg.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, aga teema pole ju üldse sellest ???? Teema on noore mehe eluvaadetest ja sellest, et ta ei taha sellist elu elada, nagu tavainimene elab. Ta tahab ratsa rikkaks, väga rikkaks. Nagu Andrew Tate, ma saan aru? ???? Teemaalgataja poeg vist väga täpselt siiski ei tea kuidas seda saavutada? Ta lihtsalt teab, et tema tavalist elu elada ei taha, aga kuidas need suured rahad saada, seda ei tea? Siin on ikka elu alustõdedes küsimus, mitte milleski muus. Ma kahtlustan ka, et Tate on siin aju loputanud noorel inimesel. ????

Jah, kuid siinkohal tuleb välja tuua, et seesama Tate ei saa niisama raha, vaid teeb selle heaks üsna palju, ükskõik kui mõttetu see enamusele ei tundu.

noh see ei saa mõttetu kellelegi tunduda, kui on teada, et tema net worth on 700 miljonit .

Ja paljude tema jüngrite net worth sama suur on? Enamused on siiski sellised kodus ema kulul arvutis istuvad pojukesed vist.

kuidas Tate üldse selle papi kokku ajanud on?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga mis on tema plaan?

See 1 aasta pole muidugi mingi näitaja. Päris paljud võtavad nö vaheaasta pärast gümnaasiumit, käivad reisivad kusagil või teevad vabatahtlikutööd.

Ma usun, et see kõik ei ole veel nii traagiline 1 aasta koolilõpust möödudes.

Ma ei oska ausaltütelda kuidagi rohkem pidada nendest muudest suht viljatutest tegutsejatest – Mullukad või mallikad-blogipidajad, siis kõik need ravitsejad ja lingamikoolitajad. No mis väärtust nad loovad?

Neid, kes sisuliselt mitte tuhkagi ei tee, on kõik kohad täis.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Poeg lõpetas eelmisel aastal gümnaasiumi, edasi õppima ei läinud, sõjaväkke ei läinud tervise tõttu. Nüüd on passinud kodus terve see aeg, töötukassas arvel, tööd ei leia. Ei ole huvitatud ka mingile lihtsale tööle minemisest, see tekitaks temas, nagu ütleb, depressiooni. On saanud töövestlusi klienditeendindaja jm müügitöö kohtadele kandideerides, kuid kuna suhtlusoskus on rabe ega ole ta ka üldse müügiinimese natuur, ja ega midagi eriti ei oska ka (ei ole ka üleliia helge pea), siis ei ole vestlusvoorust edasi kuskil saanud. Areng null.

Näen kõrvalt, kuidas sõprade-tuttavate pojad on sõjaväes, õpivad edasi, käivad tööl, tegelevad mitmete hobidega.. Ja tema… elab oma toas, on ööd läbi üleval, mängib arvutimänge, laseb toidul hea maitsta, võtab vanni ja käib jõusaalis. Kommunaale tasuda ei aita, sest tal selleks raha pole. Süüa ka muidugi ei osta, ka selleks pole tal raha. Mul on sügav mure, et ta ei koligi kunagi oma elu peale, ei teegi midagi oma eluga. Kui oleme uurinud, et mis sind huvitab, et näed ju ise, sa ei jõua nii kusagile, pead midagi edasi õppima, siis ütleb, et teda ei huvita absoluutselt mitte miski, tahab lihtsalt palju raha.. Ütleb, et ei olegi vaja tavalist orjatööd teha, et raha teenitakse netis, aga selleks on vaja algkapitali, mida temal ei ole. Üks päev küsis, kas meil on mingeid sääste, mida tema saaks kasutusele võtta… Mul mõistus lihtsalt otsas.

Tehku mängudest striime. Kerjaku tiktoki. Ega kuni sa teda toidad ei tee ta midagi.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga mis on tema plaan?

See 1 aasta pole muidugi mingi näitaja. Päris paljud võtavad nö vaheaasta pärast gümnaasiumit, käivad reisivad kusagil või teevad vabatahtlikutööd.

Ma usun, et see kõik ei ole veel nii traagiline 1 aasta koolilõpust möödudes.

Ma ei oska ausaltütelda kuidagi rohkem pidada nendest muudest suht viljatutest tegutsejatest – Mullukad või mallikad-blogipidajad, siis kõik need ravitsejad ja lingamikoolitajad. No mis väärtust nad loovad?

Neid, kes sisuliselt mitte tuhkagi ei tee, on kõik kohad täis.

Nii palju kui me oleme aru saanud, on the ma plaan mingid netipõhised ärid püsti panna.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga mis on tema plaan?

See 1 aasta pole muidugi mingi näitaja. Päris paljud võtavad nö vaheaasta pärast gümnaasiumit, käivad reisivad kusagil või teevad vabatahtlikutööd.

Ma usun, et see kõik ei ole veel nii traagiline 1 aasta koolilõpust möödudes.

Ma ei oska ausaltütelda kuidagi rohkem pidada nendest muudest suht viljatutest tegutsejatest – Mullukad või mallikad-blogipidajad, siis kõik need ravitsejad ja lingamikoolitajad. No mis väärtust nad loovad?

Neid, kes sisuliselt mitte tuhkagi ei tee, on kõik kohad täis.

Nii palju kui me oleme aru saanud, on the ma plaan mingid netipõhised ärid püsti panna.

Kui ta pea seda jagab – no las ta olla siis. Äkki panebki? Kust sa tead et ei pane?

Ma hoopis mõtlen seda, et mis inimestel viga on, et nende pähe mahub ainult üks normaalsus: käia kusagil tööl. Äkki on kasvamas põlvkond, kes saavad teha seda mida nemad tahavad?

Mõned alustavad ju päris labaselt mingite e-poodidega, leiavad mingi huvitava toote, mida odavalt osta ja kallimalt müüa ja pappi tuleb palju väiksema aja ja närvikuluga, kui mingil juristil või raamatupidajal kellegi heaks 9-17 tööd vihtudes.

Sa teemaalgataja, tunnista parem pojale, et sa ka ei viitsi tegelikult tööl käia ja mõtelge parem koos, millest alustada 🙂

 

 

+2
-23
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ta pea seda jagab – no las ta olla siis. Äkki panebki? Kust sa tead et ei pane? Ma hoopis mõtlen seda, et mis inimestel viga on, et nende pähe mahub ainult üks normaalsus: käia kusagil tööl. Äkki on kasvamas põlvkond, kes saavad teha seda mida nemad tahavad? Mõned alustavad ju päris labaselt mingite e-poodidega, leiavad mingi huvitava toote, mida odavalt osta ja kallimalt müüa ja pappi tuleb palju väiksema aja ja närvikuluga, kui mingil juristil või raamatupidajal kellegi heaks 9-17 tööd vihtudes. Sa teemaalgataja, tunnista parem pojale, et sa ka ei viitsi tegelikult tööl käia ja mõtelge parem koos, millest alustada ????

Ja kaua seda “äkkit” tuleb oodata? Kuni vanemad vanduspensionile jäävad?

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hetkel on nüüd nii, et poeg enam voodist välja tulla ei viiitsi. Lebab läpakaga seal. Ütles, et mis mõttega ta välja tuleks voodist üldse.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ta pea seda jagab – no las ta olla siis. Äkki panebki? Kust sa tead et ei pane? Ma hoopis mõtlen seda, et mis inimestel viga on, et nende pähe mahub ainult üks normaalsus: käia kusagil tööl. Äkki on kasvamas põlvkond, kes saavad teha seda mida nemad tahavad? Mõned alustavad ju päris labaselt mingite e-poodidega, leiavad mingi huvitava toote, mida odavalt osta ja kallimalt müüa ja pappi tuleb palju väiksema aja ja närvikuluga, kui mingil juristil või raamatupidajal kellegi heaks 9-17 tööd vihtudes. Sa teemaalgataja, tunnista parem pojale, et sa ka ei viitsi tegelikult tööl käia ja mõtelge parem koos, millest alustada ????

Oled edukas ettevõtja ja said selleks kohe gümnaasiumi lõpetades?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 166 )


Esileht Pereelu ja suhted Täiskasvanud pojaga probleemid