Esileht Ajaviite- ja muud jutud Täiskasvanud tütar ja ongi lihtsalt ilus

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 89 )

Teema: Täiskasvanud tütar ja ongi lihtsalt ilus

Postitas:
Kägu

Ei õpi, ei tööta, raha saab oma kutilt. Elukoht on olemas.
Tundub, et suur osa ajast lähebki lihtsalt enda tuunimisele ja ilus olemisele.
Õpingute jätkamisest või kindlast tööst ei taha eriti midagi kuulda.
Otseselt katki pole justkui midagi, aga emana aktsepteerida olukorda on ka raske…

+28
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Tore! Kodus peegel on? Mine ja vaata otsa sellele, kes sellise tütre kasvatanud on. Nüüd tuleb lihtalt hästi kaua elada, et vanemad saaksid tütrele täisväärtusliku elu võimaldada.

+11
-63
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ühe korra võid rääkida, et sa ei ole rahul tema valikutega ning kas ta siiski ei tahaks midagi mõistlikumat oma eluga teha. Oma laps jääb ikka oma lapseks ja muretsed tema pärast elu lõpuni, aga pärast seda ühte korda on aeg oma lapsest lahti lasta ning leppida sellega, et iga täiskasvanud inimene teeb oma otsuseid ikka ise ning peab tegelema ka tagajärgedega. Korduvalt selle pärast vinguda või tülitseda ei too mingit tulemust. Kui enne sellest aru ei saa kuni häda käes, siis peabki tagajärgedega leppima. Siis saad lohutada aga probleemidega peab ta ikkagi ise tegelema.

+37
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Saad talle 20 aasta pärast ‘ma ju ütlesin’ öelda.

Kui ta päriselt ilus on las leiab endale mõne rikka ja saab temaga lapse. Vastasel juhul on ta ühel päeval kunstküüntega kassapidaja.

+36
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

no oma last perekoolis kiruda, see on tase.

+7
-51
Please wait...

Postitas:
Kägu

no las ta olla, tema elu. selliseid on terve ilm täis, ega ta ainus pole.

+10
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Süda kõvaks teha ja oma elu peale sundida. Ega nüüd pole enam midagi teha – kõik vead on tagasipöördumatud.

+1
-17
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

aga see ongi noorte inimeste uus elu.
nii elataksegi. olen ilus, mees maksab, kui vähem hakkab maksa või väheks jääb, siis olen ennast piisavalt ilusaks teinud, et leida uus, kes rohkem maksab.
mingi ajani on nii hea iluleda. aga mis edasi saab?ühel hetkel on reaalsus, sind ei taheta enam, sest pole piisavalt noor ja piisavalt ilus. Ja siis pead midagi tegema hakkama. Aga mida???

+19
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Täiskasvanud tütar ja ongi lihtsalt ilus

Kommentaar eemaldatud.
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.
Perekooli Moderaator

+1
-27
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma tean pere, kus selliseid on 3 – vanuses 27-33a.

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei õpi, ei tööta, raha saab oma kutilt.

Seda öeldakse sulle. Tegelikult üks sugardaddy käib teda regulaarselt raha eest suksutamas!

+2
-18
Please wait...

Postitas:
Kägu

Süda kõvaks teha ja oma elu peale sundida. Ega nüüd pole enam midagi teha – kõik vead on tagasipöördumatud.

Elabki ju oma elu peal juba, mis seal enam sundida?

+24
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei õpi, ei tööta, raha saab oma kutilt.

Seda öeldakse sulle. Tegelikult üks sugardaddy käib teda regulaarselt raha eest suksutamas!

Mis seal põhimõttelist vahet on, kas saab raha oma kutilt, kellega ta arvatavasti ka seksib, või “sugardaddy käib regulaarselt raha eest suksutamas”? Teemaalgataja ei öelnud ju midagi kuti vanuse kohta.

+18
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

No keegi peab ju tead üleval? Järelikult pole oma elu peal, kui on jätkuvalt ülalpeetav.

0
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

No keegi peab ju tead üleval? Järelikult pole oma elu peal, kui on jätkuvalt ülalpeetav.

Nii, ja ema siis sunnib mida, mehe juurest lahkuma? Kui kunagi peaks olema mehe ülapeetav väikese lapse tõttu, siis ka käsib mehe juurest välja kolida, et see ei saaks teda ülal pidada?

+14
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nii, ja ema siis sunnib mida, mehe juurest lahkuma? Kui kunagi peaks olema mehe ülapeetav väikese lapse tõttu, siis ka käsib mehe juurest välja kolida, et see ei saaks teda ülal pidada?

ISESEISEV olema. Pole ju kirjelduse järgi tööd, haridust ega last.
Tegelt mul suva, minu tütar pole ja ma ise pole elus selline naine olnud ka.

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina ei sunni midagi ja keegi kuskilt välja kolima ka ei pea. Elukoht on tütre isiklik, aga elab kuti rahadest.
Lihtsalt olen nõutu, sest inimene ei tööta ega õpi, aastad lähevad ja väline ju ei kesta lõputult.

+24
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

ISESEISEV olema. Pole ju kirjelduse järgi ei tööd, haidrust ega last.

Tegelt mul suva, minu tütar pole ja ma ise pole elus selline naine olnud ka.

Mul ka suva, aga ma tahaksin ikkagi teada, kuidas näeb sinu meelest välja eraldielava emast majanduslikult mittesõltuva täiskasvanud lapse iseseisvaks sundimine.

+21
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui vana tütar?
Mina elasin ka 20ndate eluaastate alguses mitu aastat nii (ehkki ma polnud isegi ülearu ilus). Siis kui välja mõtlesin, mida tegelikult teha võiks ja tahaks, läksin tööle, töö kõrvalt lõpetasin baka, abiellusime, saime lapsed, nende kõrvalt tegin magistri. Sama mehega olen ikka rõõmsalt edasi abielus nüüdseks juba üle 15 aasta ja kui tema vajaks mis tahel põhjusel mõnda aastat, mil lihtsalt “ilus olla”, siis ei vaataks ma sellele sugugi viltu, ehkki tema palk võimaldas seda 20 aastat tagasi meile kahele märksa mugavamalt kui võimaldaks minu palk 5 inimese täisülalpidamist.

Tahan öelda, et tütar ei pruugi üldse veel lootusetult hukas olla.
Emana muretseksin muidugi lapse pärast, kes näib liigselt kaaslasele toetuvat ja oma tagalat üldse kindlustanud pole (hariduse, tööga), aga see kõrvalt ohkimine ei aita kindlasti ja ehk tütar ikkagi hakkab tundma eneseteostusvajadust ja õppimisnälga.

+36
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma tean pere kus on 3 tüdrukut, 2 neist on täiealised ja kolmas veel õpib. Aga need 2 täiskasvanut elavad kodus, tööl ei käi, koolis ei käi, nad pole sellest huvitatudki. On ka lihtsalt ilusad ja vanemad plekivad kõik kinni. Muidugi see pere on ka rahaliselt jõukas, et saavad lubada kalleid asju ja reise aga sellised pudulojuseid kasvatada on ka hirmus.

+17
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Selliseid saab üha rohkem ühel peamisel põhjusel: töötamine, lihtne kasulik töö ja kutseharidus on kuulutatud luuserite pärusmaaks ja “õppimine”, igavene üliõpilasstaatus on püha lehma seisuses. Pluss kõmuajakirjanduse ja insta ilupildid ja käes see ongi.
Kas me perekoolist vähe loeme, kui mõttetu ja häbiväärne on olla Maxima kassapidaja? Emad annavad selle hoiaku kas või alateadlikult lastele edasi, ja nii tulebki, et laps, kes õppimisest ei huvitu, ei hakka ka tööle. Sest on veel kolmas võimalus, kui ilus oled.
Minul oli ka ühe oma lapse õppimisega raskusi. Aga meie kodus oli kindel, isegi eriliselt välja ütlemata mentaliteet: kes ei tööta, see ei söö. Tööd PEAB inimene tegema, kellegi kulul elada, mitte midagi osata on lihtsalt selline häbi, et ei tule nagu kõne allagi. Ja poiss, kes põhikooli vaevu ja suure trotsiga läbi vedas, läks pikema jututa tööle. Ise otsis endale töökoha, ise tegi läbi kõik praktikandi vaevad ja valud, orjas türannist omanikku, aga luuserielu ma tal elada ei lubanud. Aga tuli välja, et sellestsamast töökohast, mille ta endale ise suure vaevaga leidis (ma saatsin ta lihtsalt mööda firmade uksetaguseid käima, kui koolis käia enam ei taha – leidku endale töö), sai alguse tema suur kirg ja kutsumus. Millest ta enne teadlikki polnud. Nüüd on ta sel erialal juba peaaegu tipus. Ise on end koolitanud, ise tippu töötanud.
Aga ma oleksin rahul olnud ka siis, kui temast oleks tulnud lihtne aus mutrikeeraja, kassiir, kojamees, postiljon. Sest kõige hullem on, kui inimene TÖÖD häbeneb. See rikub ta ära.

+34
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kuidas sa saad teada, “välja mõelda”, mida sa tegelikult tahad ja suudad, kui sa ei proovi? Lihtsalt oleskled kodus, lased teistel ennast toita ja “mõtled, mis sulle meeldiks”? Minu jaoks täiesti vastuvõetamatu.

+2
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

aga kui tütar oleks vanem, nii 35 või 45a, kas siis oleks ok, kui ta ei käiks tööl ega õpiks. ilmselt nimetaks ta end koduperenaiseks.

+17
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mõtle hoopis niipidi, et väga paljud rügavad enda tervist tappes ja lõpuks pole ikka midagi muud kui lihtsalt maksud makstud. Käivad ülikoolis, lõpetavad, aga hea palgaga tööd ikka ei saa, pluss tuleb õppemaksu tagasi maksta. Meil on iidsest ajast sisse harjunud tammsaarelik “tee tööd, siis tuleb ka armastus” suhtumine, mis lõpuks ainult depressioonini viib.

Kui tütar saab oma elu niimoodi ära elatud, et keegi teine ta ilusa elu kinni maksab, pole sellest midagi hullu. Pealegi on ta veel väga noor, võib-olla pole veel suutnud valida, mida õppima minna ja mida eluga peale hakata. Mõne aasta pärast võib pilt juba hoopis teine olla ja pole ta veel ühestki rongist maha jäänud.

Sina omalt poolt ei saa selles vanuses enam midagi teha, lihtsalt püüa lähedasi suhteid hoida.

+15
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Selliseid saab üha rohkem ühel peamisel põhjusel: töötamine, lihtne kasulik töö ja kutseharidus on kuulutatud luuserite pärusmaaks ja “õppimine”, igavene üliõpilasstaatus on püha lehma seisuses. Pluss kõmuajakirjanduse ja insta ilupildid ja käes see ongi.

Kas me perekoolist vähe loeme, kui mõttetu ja häbiväärne on olla Maxima kassapidaja? Emad annavad selle hoiaku kas või alateadlikult lastele edasi, ja nii tulebki, et laps, kes õppimisest ei huvitu, ei hakka ka tööle. Sest on veel kolmas võimalus, kui ilus oled.

100% nõus!
Endalgi koolis räägiti pidevalt, kuidas kutsekool on rumalatele ja isegi kolmelisi utsitati takka, et saaks ikka gümnaasiumisse ja selle lõpetatud. Kodus oli aga lapsevanem, kes arvas, et töötu olla on uhkem kui kassiirina töötada, et vabrikutöö on liiga kontimurdev, vahetustega töö tervistrikkuv, koristaja töö häbiväärne jne.
Selle asemel, et uurida, mis mulle sobib ja meeldib, suruti nii kodus kui koolis peale “õiget” haridust ja tööd. Lõpuks olingi aastaid seesama “ei tööta ega õpi”.

+8
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga ilusad naised on ju alati nii elanud. Ja kui see talle sobib, miks mitte? Ühel hetkel loob pere, on ilus kodune ema ja elab oma kenas kodus kuni surmani…

+11
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

aga see ongi noorte inimeste uus elu.

nii elataksegi. olen ilus, mees maksab, kui vähem hakkab maksa või väheks jääb, siis olen ennast piisavalt ilusaks teinud, et leida uus, kes rohkem maksab.

mingi ajani on nii hea iluleda. aga mis edasi saab?ühel hetkel on reaalsus, sind ei taheta enam, sest pole piisavalt noor ja piisavalt ilus. Ja siis pead midagi tegema hakkama. Aga mida???

Jeesus, mis klišeed?! Aga tundub, et sul on see tuttav tee. Mina muide ei tunne oma suhtlusringis ühtegi noort, kes tänapäeval haridust ei väärtustaks. Jah, on ka paar “kunstküüntega kassapidajat”, aga nad siiski teevad tööd ja elatavad ennast ära. Ameti pärast küll kedagi ei põlga.
Sulle aga soovitan tutvusringkonda vahetada, kuniks veel isegi aru saad mis õige, mis vale.

+3
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma tean pere, kus selliseid on 3 – vanuses 27-33a.

“Ma tean mees…”

Inimene, ole hea, vaata järgi, kuidas pere käändub. Ette ei ütle, linki ei pane, näe ise ka vaeva, muidu saab sust selle pere neljas laps.

+2
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma tean pere kus on…

Jälle teab keegi “pere”?

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

aga sellised pudulojuseid kasvatada on ka hirmus.

Pudulojus on koduloom. Kas sa pead kellegi lapsi koduloomadeks? Koduloomad on muide vägagi kasulikud. Sina ilmselt oma teadmatuses tahtsid midagi seoses laiskuse ja kasutu olemisega öelda? Nooh, mõtle, pinguta veel – küll tuleb ka õige vaste!

+4
-7
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 89 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Täiskasvanud tütar ja ongi lihtsalt ilus