Esileht Tööelu, raha ja seadused. Täiskasvanuna õigusteadust õppima

Näitan 2 postitust - vahemik 61 kuni 62 (kokku 62 )

Teema: Täiskasvanuna õigusteadust õppima

Postitas:
Kägu

Kui töid tähtajaks valmis ei saa, siis keegi teist võimalust ei anna, erinevalt paljudest teistest teaduskondadest.

Miks seal nii jõhker kord on?

Sest distsipliin on juuravaldkonna pärismaailmas A ja O ja see on nö osa õppest, et sa harjuksid tähtaegade väga punktuaalse järgimisega. Nt advokaat ei saa teha tööd nii, et ta saadab kohtule mingi taotluse või hagivastuse tähtajast paar päeva hiljem argumendiga “ei jõudnud varem valmis”. Kell kukub tähtaja kuupäeval kell 23:59 ja nii on.

 

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui töid tähtajaks valmis ei saa, siis keegi teist võimalust ei anna, erinevalt paljudest teistest teaduskondadest.

Miks seal nii jõhker kord on?

Minu arust on see just veider, kui ülikoolis lubatakse töid esitada tähtajast hiljem. Mille jaoks need tähtajad siis üldse on? Meil oli kogu aeg neid, kes õigeks ajaks töid ära ei esitanud ja osad esitasid lausa mitu kuud hiljem. Mõni õppejõud võttis väga palju üle läinud aja eest hiljem tulemust alla, aga mõni hindas samamoodi nagu teisi. Ma saan aru, et me räägime põhikoolist, kus lapsed alles õpivad tähtaegadest kinni pidama, aga ülikoolis võiks inimestel küll juba see suutlikkus olemas olla. Ma saan veel aru mingitest eriolukordadest, kus eelnevalt on vastavad kokkulepped tehtud, aga väga palju on ka neid, kes järjepidevalt oma asju õigeks ajaks valmis ei saa.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 61 kuni 62 (kokku 62 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Täiskasvanuna õigusteadust õppima