Esileht Pereelu ja suhted täiskasvanute gümnaasiumi või ei

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: täiskasvanute gümnaasiumi või ei

Postitas:

koolist nii mõnigi aasta möödas,,, ja veel on paar päeva aega otsustada,,, mõtlen vanalinna Täiskasvanute Gümnaasiumi peale. kes käib või käinud, jagage plusse, miinuseid, aitähh.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.08 20:26; 27.08 20:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lähen homme ka, küll mitte vanalinna omasse.
10 aastat möödas. 🙂
Miinuseid? Tööl raske käia, pere jääb veidike tahaplaanile.
Igatahes kaaluvad miinused saavutatu kõrgelt üle.
Mitu klassi sul jäänud on? Mul vaid viimane õnneks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.08 20:48; 27.08 21:09; 27.08 21:23; 31.08 17:06; 31.08 17:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

peale 10 jäi asi soiku,, elu tuli vahele ja kutsekas jäi pooleli…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.08 20:26; 27.08 20:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen selle lõpetanud ja midagi halba ei oska öelda. Nüüdseks ka kõrgkool lõpetatud.
Loomulikult mine, mida siin veel mõelda on :))))

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tallinna oma ma ei tea, aga tartu täiskasvanute gümnaasium on mitmele noorele väga hästi mõjunud. õppida pole kunagi hilja ja õppida on mõnus. üle õppima muidugi ka ei pea, iga hea asjaga tuleb piiri pidada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]peale 10 jäi asi soiku,, elu tuli vahele ja kutsekas jäi pooleli… [/tsitaat]
Kas rahaliselt saaksid hakkama? Saaksid töölt varem ära või sobiva graafiku?
Kaks aastat läheb nii ruttu ja oled pärast väga õnnelik, et sellise otsuse tegid. Kunagi sai nt geograafia eksami juba 11.klassis tehtud, 12.klassi jäi vaid neli eksamit.
Kui on toetust, siis muidugi mine, kaotada pole midagi. Alati on võimalik erinevates asjades kokku leppida õpetajatega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.08 20:48; 27.08 21:09; 27.08 21:23; 31.08 17:06; 31.08 17:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma arvan, et ainult keskkooli paberi pärast on mõttetu. kui on plaan edasi õppima minna, siis kindlasti. vahet pole kas Vanalinna või Lasnamäe, kumb logistiliselt parem on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]kaarel kirjutas:[/small]
[tsitaat]ma arvan, et ainult keskkooli paberi pärast on mõttetu. kui on plaan edasi õppima minna, siis kindlasti. vahet pole kas Vanalinna või Lasnamäe, kumb logistiliselt parem on.[/tsitaat]
Ei ole mõttetu. Ehk ei taha ta 10 aastat veel edasi õppima minna ja siis leiab selle õige eriala, mis just talle. Läheb alles siis keskharidust omandama? Või saab töö, kus on edasi arennemise võimalused ja peaks minema töö kõrvalt õppima, aga alles siis peab õhtukasse enne minema.
Igal juhul võimalusel omandada keskharidus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.08 20:48; 27.08 21:09; 27.08 21:23; 31.08 17:06; 31.08 17:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milles üldse küsimus? Mina olen aru saanud, et täiskasvanute gümnaasiumis suhtutakse õpilastesse üsna mõistvalt ja paindlkult, ka kõige suurem lohe ja lollpea saab lõpetamisega hakkama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine kindlasti! Jah, sa pead ennast hetkel pisut tagant sundima ja kokku võtma, aga usu, kui sa paari aasta pärast tagasi vaatad oma elule, siis on see su parimaid otsuseid, sest su võimalused igasuguseid vahvaid unistusi täita laienevad pärast keskkooli lõpetamist tunduvalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]panasonik kirjutas:[/small]
[tsitaat]Milles üldse küsimus? Mina olen aru saanud, et täiskasvanute gümnaasiumis suhtutakse õpilastesse üsna mõistvalt ja paindlkult, ka kõige suurem lohe ja lollpea saab lõpetamisega hakkama.[/tsitaat]
Tartu Täiskasvanute Gümnaasiumis on küll täitsa hea tase. Nii mõnegi ainega nägin seal rohkem vaeva kui hiljem Tartu Ülikoolis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõustun eelkõnelejaga. Läksin peale Tartu Täiskasvanute Gümnaasiumi lõpetamist TTÜ-sse ja pean tunnistama, et õhtukas õppisin rohkem kui praegu ülikoolis. Keskmine hinne 4,7 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitan vanalinna oma. Lõpetasin 3a tagasi klassi parimana, sain edasi ülikooli tasuta kohale ning nädala pärast alustan juba õpet magistris.

Samas ma ütleks, et osad õpetajad hoiavad taset vastavalt nõrgimatele. S.t kõik saavad asjast aru, aga kiirema taibuga inimestel võib kohati igav hakata. Keskmine inimene suudab ainult kohal käies ning kodus mitte õppides asjad ilusti 4 peale teha. Muidugi võib pärast aastaid kestnud pausi järje peale saamine kauem aega võtta.

Samas kas tõesti on võimalik veel paar päeva enne õppeaasta algust paberid sisse viia? 3a tagasi läksin oma tunnistusega kohe pärast jaanipäeva kohale ning selleks ajaks olid enamus klassid juba komplekteeritud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on paar tuttavat selle lõpetanud, nii nooremad kui vanemad. Kõik on 100% rahul olnud, ka näiteks üks vägaväga häbelik neiu, kes selles koolis oma suhtlemisraskustest üle sai, sest lihtsalt nii teiste õpilaste kui õpetajate suhtumine on nii normaalne. Kõik need tuttavad väga õnnelikud, et selle otsuse tegid.

Minu poolt kaks kätt püsti sulle (ajaks rohkemgi, aga paraku mul ainult kaks on :). Pärast oled tõeliselt rahul, ja hoopis teistsugused võimalused hakkavad sulle avanema. Hakkad ise ka unistada julgema asjadest, mida ilma hariduseta peaksid endale liiga võimatuks ja kaugeks, kuna enne tuleks ju gümnaharidus saada… Ühesõnaga, murra see nõiaring, ja su elu avab sulle uusi võimalusi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]L
Igatahes kaaluvad miinused saavutatu kõrgelt üle.
[/tsitaat]

???
mis käid seal siis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka endal jäi kunagi kool pooleli:( seda juba üle 10a tagasi…
Ei ole olnud julgust minna uuesti proovima, sest koolist on nii palju möödas ja kardan, et ei saa hakkama…Samas jäi mul pooleli viimane klass ja 10 ja 11 tunnistus nüüd ka kiita polnud.
Juba mitu aastat olen hoogu ikka võtnud ,et lähen ja teen ära, aga tulen jälle sellele mõttele siis, kui on augusti lõpp ja vastuvõtt lõppenud.
Aga kaua ma jokutan…ise olen ka vihane, et alles nüüd augustis ärkasin, et oleks võinud ju kooli minna…no eks siis järgmine aasta äkki jõuan nii kaugele, et ikka lähen ja teen oma kooli lõpuni. Ja mul tuleks alustada vist üldse algusest (10 klass) sest olen kõik õpitu unustanud…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiskasvanute gümnaasiumis on väljalangevus üle 60%.
Sept. alguses on kõik nimekirjad täis, aga kui nädala pärast helistada, võib vabalt juhtuda, et vabu kohti on, sest nii mõnigi ei viitsi end isegi alguses näole anda.

Kuidas nii, et paberi pärast pole vaja? Küllalt ju töökohti, kus nõutakse vähemalt keskharidust. No aga kui põhiharidus ennast rahuldab, siis polegi nagu rohkem midagi kosta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

???
mis käid seal siis?[/tsitaat]

Aru ju saada, et läks lause natuke sassi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.08 20:48; 27.08 21:09; 27.08 21:23; 31.08 17:06; 31.08 17:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ka endal jäi kunagi kool pooleli:( seda juba üle 10a tagasi…
Ei ole olnud julgust minna uuesti proovima, sest koolist on nii palju möödas ja kardan, et ei saa hakkama…Samas jäi mul pooleli viimane klass ja 10 ja 11 tunnistus nüüd ka kiita polnud.
Juba mitu aastat olen hoogu ikka võtnud ,et lähen ja teen ära, aga tulen jälle sellele mõttele siis, kui on augusti lõpp ja vastuvõtt lõppenud.
Aga kaua ma jokutan…ise olen ka vihane, et alles nüüd augustis ärkasin, et oleks võinud ju kooli minna…no eks siis järgmine aasta äkki jõuan nii kaugele, et ikka lähen ja teen oma kooli lõpuni. Ja mul tuleks alustada vist üldse algusest (10 klass) sest olen kõik õpitu unustanud…[/tsitaat]
Mis piirkonnas oled?
Vastuvõtt pole lõppenud. pole probleem ka veel esmaspäeval see tee ette võtta. Kui tahtmist on, siis saad hakkama. Sul vaja vaid 1 aasta veel. Ei epa kolme tegema. Viimane aasta ju õpid niikuinii kõige rohkem valitud eksamite jaoks ja teete neid ülesandeid ja harjutusi lademetes, küll meelde tuleb.
Sama hästi võiks kõik jälle 1.klassi minna, et saaks aidata lapsel õppida. 😛

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.08 20:48; 27.08 21:09; 27.08 21:23; 31.08 17:06; 31.08 17:09;
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Pereelu ja suhted täiskasvanute gümnaasiumi või ei

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.