Esileht Ajaviite- ja muud jutud Täiskasvanute Känguru

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Teema: Täiskasvanute Känguru

Postitas:
Kägu

St kirjutasin vastruseks 12, mis on kaugus alguspunktist, kus ta aru sai. Aga küsiti ju kaugust finišist.

Jaa, mul oli sama viga 😀

Ja minulgi 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

minu 2. klassi laps näiteks joonistas paberile pirnid, värvis neist 6tk kollaseks, ülejäänud 2tk roheliseks, siis liitis 2+3 ja kirjutas vastuseks 5.

Minu esimese klassi laps tegi täpselt samamoodi 😀

Lahe teada, kuigi ma arvaks, et tegelikult on see juhus, et õige vastus nii tuli 🙂 Nad ju mängisid läbi vaid ühe olukorra, kus kõik õunad on kollased, ei kontrollinud, kas sama kehtib ka muudel tingimustel. Klassika muidugi, et ka vale või poolik lahenduskäik võib õige tulemuse anda. Mina mõtlesin seda ülesannet lugedes, et nad oleks pidanud üheks vastusevariandiks 3 ka panema, paljud oleks selle valinud esimese hooga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

minu 2. klassi laps näiteks joonistas paberile pirnid, värvis neist 6tk kollaseks, ülejäänud 2tk roheliseks, siis liitis 2+3 ja kirjutas vastuseks 5.

Minu esimese klassi laps tegi täpselt samamoodi 😀

Lahe teada, kuigi ma arvaks, et tegelikult on see juhus, et õige vastus nii tuli 🙂 Nad ju mängisid läbi vaid ühe olukorra, kus kõik õunad on kollased, ei kontrollinud, kas sama kehtib ka muudel tingimustel. Klassika muidugi, et ka vale või poolik lahenduskäik võib õige tulemuse anda. Mina mõtlesin seda ülesannet lugedes, et nad oleks pidanud üheks vastusevariandiks 3 ka panema, paljud oleks selle valinud esimese hooga.

Vastuse andmist lihtsustas siin see, et vastusevariandid algasid 4-st, 3 polnud variantides. Muidugi, kuna nii lahendades tuli vastus, mis ka variantides antud oli, ei mõelnud lapsed sealt enam edasi ka. Minu meelest ikkagi üsna loogiliselt saadud vastus, mitte juhuslik.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Vastuse andmist lihtsustas siin see, et vastusevariandid algasid 4-st, 3 polnud variantides.

Aga äkki see oligi nii targalt ja eakohaselt koostatud ülesanne, 3 meelega ära jäetud?
Või hindan koostajate arukust üle 🙂

Please wait...
Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Täiskasvanute Känguru