Esileht Hobinurk Täiskasvanute termopesu

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Täiskasvanute termopesu

Postitas:

Milline on hea ja kvaliteetne täiskasvanute termopesu (sünteetiline, st mitte meriino)?

Mulle meeldib väga Didriksonsi laste oma, aga nemad täiskasvanutele ei tee. Mul on olnud mitme tootja oma (nt North Bend, Halti), aga tahaks just sellist paksemat nagu Didriksonsi oma. Mis tootjat vaadata? Inglise keeles googeldades saab nn parimad kätte küll, aga neid ei ole jällegi üldiselt Eestis saada. Tahaks osta üht korralikku komplekti, kui leiaks kindla hea.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 11:45; 20.01 12:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ostsin mikrofliisist termopesu suvalisest tööriietepoest ja miinus kümnega saab rattaga sõita ,on hea soe küll. Aga muidugi alati on võimalik osta 5 korda kallimalt hiina “firmakas” ,sest äkki keegi näeb,et sul on uhke kallis pesu riiete all : D : D

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 12:08; 22.01 09:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ostsin mikrofliisist termopesu suvalisest tööriietepoest ja miinus kümnega saab rattaga sõita ,on hea soe küll. Aga muidugi alati on võimalik osta 5 korda kallimalt hiina “firmakas” ,sest äkki keegi näeb,et sul on uhke kallis pesu riiete all : D : D

Üsna lapsik irvitamine. Mul on neid “suvalisi” olnud, mainisin kaks, millel mingi tuntum nimi küljes. Ei huvita kellegi nägemine, aga huvitab soojus JA mugavus. Ei otsi rattaga sõitmiseks, vaid et saakski korraliku mitmepäevase metsamatka teha, et oleks soe metsas magada jms. Rattaga sõitmiseks on piisav riietus olemas. Laste oma pealt näen, et D. oma on väga korralik ja mugav, seetõttu tõin näiteks, ei ole oluline, et oleks tingimata mingi tuntud firma nimi peal.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 11:45; 20.01 12:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lemmik on kunagi Anntilast ostetud odav termopesu, mugav ja elastne. Kahjuks hakkab juba oma aega ära elama, lisaks kukkusin veel püksipõlve augu ka. Praegu kasutan Crafti oma, muidu on ka üsna OK, aga venima eriti ei anna, põlve kõverdades on kohe tunda. Mehel on Rukka pesu, see tundub ka selline elastsem olevat.

Metsas magamiseks eelistaks vist ikka pigem sellist meriinosegu, tavaline termopesu ei anna eriti sooja kui ennast ei liiguta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sportsdirectist Campri termopluusid ja -püksid. Pikapeale topiliseks lähevad kergesti, aga head, sooja peavad üli hästi. Paari pükse ja mitu pluusi olen endale ostnud ja sugulastele ka kinkinud, nad ka kõik kiidavad soojust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Odini oma on väga kvaliteetne, küll kallis ka muidugi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahjaa,unustansin mainida,liviko soe pesu on mitmepäevasel matkal parim valik ja muidugi magamiskott ,kus see jääb siis.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 12:08; 22.01 09:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli kunagi Odlo spordipesu, see oli küll mõnus, pehme ja soe (seest selline natukene uhutud ja karvane) ja ei tundunud nii vastikult sünteetiline ja elektriseeruv, kui Campri omad (neid on mul ka olnud ja need löövad alati sädemeid välja, kui seljast võtan).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tööriiete poode soovitaks tõesti külastada, Tamrexis nt on mitmeid brände ja müüjad oskavad soovitada vastavalt sellele, milleks toodet otsid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 14:39; 23.01 18:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tamrexi omad pidid just täiega külmad olema, reklaam on neil kõva, aga ehitajast naaber kurdab, et miinustega kanda ei saa.

Odlo pesu on mul olnud ja väga pehme on. Miinus see, et ülemine osa võiks pikem olla, nii kehaosast ja varrukatest.

Praegu kannan hoopis lastele mõeldud meriino+bambus Isbjörni sooja pesu. See on küll paksem ja tugevam, kui eelnevad pesud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tamrexi omad pidid just täiega külmad olema, reklaam on neil kõva, aga ehitajast naaber kurdab, et miinustega kanda ei saa.

Tamrex müüb nii Woolpoweri kui Snickersi sooja pesu. Ja mõlemal brändil erinevad tootesarjad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 14:39; 23.01 18:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma matkamisel eelistan Aclimat, aga nende pesu oma meriino. Siiani ei ole parimat leidnud, kui meriino. Juba omaduste poolest.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie ka matkajad. Mitte midagi paremat pole leidnud Aclimast, eriti hea on nende võrkpesu. Tundub, et mis see võrk ikka sooja annab, aga kogemused näitavad, et vat ei hakka sellega ei külm ega palav. Testitud nii Islandi karmides tingimustes kui Eesti lumistel rabamatkadel.  Tiinekatel on Helly Hanseni soe pesu (nt Sportlandist) ja nemad on ka ülirahul.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Hobinurk Täiskasvanute termopesu