Esileht Pereelu ja suhted Täiskasvanute voodilelud, palun soovitusi

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Täiskasvanute voodilelud, palun soovitusi

Postitas:
Kägu

Oleme 40 alguses paar ning pool elust mehega koos olnud. Lapsed on juba üsna iseseivad ja palju trennides, laagrites, sõprade juures jne, seega meil mehega ka aega teineteise jaoks taas rohkem. Sellega seoses on tekkinud ka soov voodielu pisut vürtsitada. Kui vaadata interneti erootika poode, siis seal on mänguasjade valik nii kirju, et ei oska midagi valida.

Mingi vibreeriva rõõmupulga ostsin, aga olen natuke pettunud. Kuigi kiiruseid on erinevaid, siis vibreerimine on siiski kuidagi lahja ja ei paku piisavalt mõnu.

Päris poolt palka ka ei tahaks erootika poodi jätta, rahaga on muudki teha. Pigem mõistuse piires mõni kindla peale minek mänguasi.

Rohkem siis tahakski endale, et mees saaks neid voodis minu peal kasutada ja miks mitte ka ise katsetada, mida üksinda teha saaksin.

Ehk siis kiitke/laitke oma avastusi ja andke soovitusi.

+3
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Punase pipra pulber vürtsitab kindlasti.

+6
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen seksiasjades suht pädev ja aktiivne (vanus ka sinuga sama), kuid mind nt seksilelud väga ei sütita ja enamus mehi neist ka väga vaimustusse ei lähe. Jah, nende aju saab signaali, et seksileludega paha tüdruk, kuid mehed tahavad ise etteastet pakkuda.

Aga meestele meeldib vaadata, neile meeldib ka natuke kuulata. Osta seksikas pesu, olgu, osta need käerauad ka ära. Kui sa ikka selle kompotiga meest õrritad, et nüüd siis selliene kiisu võtta, siis küll ta vedu võtab.

Ära ole tagasihoidlik. Üks avalikus kohas salaja mehe käperdamine või väike suutöö teeääres autos, küll need asjad mehele jälle hoo sisse ajavad.

+5
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei saa keegi sulle muud nõu anda, kui et tuleb lihtsalt endal proovida erinevaid asju. Iga inimene on erinev ja erinevad on ka asjad mis kedagi üles kütavad. Ega siis muidu valik nii kirju pole. Alusta odavamatest , ning kui juba hakkab miski rohkem meeldima, tasub investeerida kallimatesse leludesse. Mehe käest ikka uuri ka, mida ta soovib.

Ja mis mõttes meestele ei meeldi lelud voodis? Ma vaataks hea meelega, kuidas oma partneri seitsmendasse taevasse viin, mis vahet seal on, millega. Kindlasti saame ju koos sinna.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, inimeste soovid ja eelistused on erinevad. Mina jälle alati mõtlen, miks käeraudadele nii meeletult suurt seksikust omistatakse? Kui pole just sado-maso huvi, siis ma küll aru ei saa, kust otsast käerauad seksikad on? Ja seda kuidagi esitletakse laiadele massidele, et need on justkui elementaarne seksmängude osa ja et kõik kasutavad neid.

Teemasse vastates, siis mul on olnud vibraator. Mees kinkis. Minu jaoks oli see liiga suur ning ehkki mõnikord kasutasime, siis eelistasin “naturaalset” riista. Veel on mul olnud mingi surisev muna. See vist oli mõeldud kliitori stimulatsiooniks, sest kuhugile sisse see muna ei oleks mahtunud. See suuremat muljet ei avaldanud.

Rohkem ma vidinaid soetanud ei ole, kuna voodis ma üldiselt “abi” ei vaja. Mul kipub just vastupidi olema, et pean, kuidagi pidurdama ennast, et kõik nii ruttu ei lõppeks.

Küll aga olen kuulnud, et väga kiidetakse Lelo-nimelisi mänguasju. Need on kahtlemata suureks abiks ka neile naistele, kel on orgasmini jõudmine raskem. Ja ilmselt abiks ka neile, kes pole mehega kunagi orgasmi saanud.

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Lelo on tõesti taevakingitus neile naistele, kes tupeorgasmi ei saa.

Samuti meeldib mulle paaride vibraator. Igasugused stimuleerivad geelid on ka abiks.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Soovid on jah inimestel erinevad. Võibolla peaksite koos veebilehel vaatama. Minu mees ei hooli näiteks seksikast pesust. Ütles, et mis sa tast ikka ostad, kui kohe ära võtad. Pigem erutab teda see, kui suvise pluusi all rinnahoidjaid ei kanna. Samuti kannan ma igapäevaselt kontsi, mida ta kenaks peab. Meeldib niiöelda argine.

Leludest meeldib väike ja võimas (usb toitel) kliitoristimulaator, mis sobib eelmänguks või täienduseks mehele. Vahepeal toimetan ka üksi. Suurtest vibraatoritest mina ka ei hooli, eelistan päris. Võibolla pehmest silikonist oleks head aga ei hakka soetama hetkel. Seda oleks vaja, kui mees saab kiiremini kui mina ja vahepeal oleks “dopingut” vaja.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Soolise võrdõiguslikkuse huvides ja vähemuste toetamiseks osta üks toekam must strap-on ja küta sellega mehele üks esialgu pooletunnine raund.

+2
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Satisfyer vaakumkliitoristimulaator. Üks parimaid oste.  Vibraatorid, dildod on kõik suht meh minu jaoks, sest vaginaalset orgasmi ei saa.

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mingi vibreeriva rõõmupulga ostsin, aga olen natuke pettunud. Kuigi kiiruseid on erinevaid, siis vibreerimine on siiski kuidagi lahja ja ei paku piisavalt mõnu.

No harjuta natuke, ega kohe siis ei saagi 😀
See pikk kirjeldus, kuidas lapsed kes-kus oli naljakas. Sa ei pea vabandama oma mõtteid, kõik on normaalne ju.
“Kindla peale” asju ei ole selles vallas, kuna see on väga individuaalne.

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Võtke keegi kolmandaks.

0
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu mees ei hooli näiteks seksikast pesust. Ütles, et mis sa tast ikka ostad, kui kohe ära võtad. Pigem erutab teda see, kui suvise pluusi all rinnahoidjaid ei kanna.

On olemas ka sellist pesu või riietust, mida ei pea “ära võtma”, nt et kui all on “auk” (väljend “open crotch” või “crotchless” või siis klambri/lukuga (nt bodid või catsuit’id).

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Absoluutselt parim leid on peeniserõngas, kus vibreeriv vidin küljes kliitori stimuleerimiseks.

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Absoluutselt parim leid on peeniserõngas, kus vibreeriv vidin küljes kliitori stimuleerimiseks.

Kas oled mees või naine?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Satisfyer vaakumkliitoristimulaator. Üks parimaid oste. Vibraatorid, dildod on kõik suht meh minu jaoks, sest vaginaalset orgasmi ei saa.

Natuke teemast mööda, aga mulle tundub, et vaginaalse orgasmi saamine võib olla seotud keha füüsilise vormiga. Jõutrenn võib olukorda muuta.

+1
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Satisfyer vaakumkliitoristimulaator. Üks parimaid oste.

Kas selline vaakumvidin kliitorit välja ei venita?

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas selline vaakumvidin kliitorit välja ei venita?

Looomulikult venitab. Naised, kes seda jubedalt väriseva iminapaga “sina peale saanud” nemad enam normaalsest vahekorrast midagi ei saa. Kliitor, mida see karm riist igatpidi väristab, luristab ja rebib, kalestub pikapeale ja nõuab omanikult edaspidiste rahulduste saamiseks üha robustsemaid doose. Rumal on see naine, kes oma õrna ihu mõtlematult lõhub

+1
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Looomulikult venitab. Naised, kes seda jubedalt väriseva iminapaga “sina peale saanud” nemad enam normaalsest vahekorrast midagi ei saa. Kliitor, mida see karm riist igatpidi väristab, luristab ja rebib, kalestub pikapeale ja nõuab omanikult edaspidiste rahulduste saamiseks üha robustsemaid doose. Rumal on see naine, kes oma õrna ihu mõtlematult lõhub

Absoluutne rumalus. Muidugi ta ei venita. Seda juttu, mis sa ajad, ajavad vaid ebakindlad mehed.

“Society feels and teaches women to feel uncomfortable with the idea of women experiencing pleasure for the sake of pleasure and getting themselves off,” McDevitt says. As a result, “Folks with vulvas are told that a vibrator will ‘ruin’ them for partnered sex and that they’ll be unable to orgasm in any other way,” she adds. But this is stigma, not science, speaking.

https://www.healthline.com/health/healthy-sex/overusing-vibrator-sensitivity#The-answer?-No,-your-vibe-isnt-going-to-wreck-your-V

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Natuke teemast mööda, aga mulle tundub, et vaginaalse orgasmi saamine võib olla seotud keha füüsilise vormiga. Jõutrenn võib olukorda muuta.

Ei, see pole seotud keha füüsilise vormiga.

Between 70 percent to 90 percent of women are unable to achieve orgasm with penetration alone, Whelihan said.

https://medicalxpress.com/news/2016-04-anatomy-key-female-orgasm.html

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Satisfyer vaakumkliitoristimulaator. Üks parimaid oste. Vibraatorid, dildod on kõik suht meh minu jaoks, sest vaginaalset orgasmi ei saa.

Sama. Mul on õhupuhur womanizer. Alati toimib. Kui pikale venib, siis lisaks aitab g punkti vibraator, mille pea keerleb, mitte ei surise.
Womanizeri eeskujul ostsin lelo sona vms. See on lärmakas ja liiga tugeva vibraga. Seisab kasutult.

mehega koos küttis mu mehe üles punane avatud pesu. Kuigi ta muidu pesust ei hoolivat. Sõi pärast oma sõnu.

mehega koos voiksite proovida ka anaalseksi.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on päris suur kollektsioon erinevaid asju – riideid-pesu vaatan ise, vidinaid kingib mees. Erinevad Lelosid on 3 vähemalt. See Lelo Sona meeldib neist kõige vähem, Leno Soraya meeldib rohkem, aga eks see kõik on individuaalne. Magic wand (“Seksis ja Linnas” oli ka see ühes osas) on taskukohasem ja üsna mitmekülgne. Üksi olles eriti ei kasuta neid, ikka koos mehega. Mina aga soovitaks hoopis rollimänge, kui vähegi selline asi meeldib. Need on ühtlasi ka väga lõbusad ja mänguasjade kasutamiseks ideaalsed. Striptiisi oled teinud? Need on mõlemad sellised asjad, mida teeks, kui aega laialt käes on ja tahaks midagi teistsugust.

0
-1
Please wait...

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Esileht Pereelu ja suhted Täiskasvanute voodilelud, palun soovitusi