Esileht Kodunurk Täisnahast saabaste pesu

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Täisnahast saabaste pesu

Kommentaar kustutatud autori palvel

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On keegi täisnahast saapaid pesnud? Käsitsi või lausa masinas?

Õudusega avastasin, et kass on neile oma häda(piss) teinud ????

Tean, et osa nahka jääb peale kuivamist kõva ja jäik.
Tegu Tamaris põlvini lukuga saabastega.

Võta koer ,see laseb oma häda ka sinna peale siis äkki neutraliseerib ära haisu.
Millisest osast nahast sa oled kuulnud, et see jääb kõva ja jäik? Mul tuleb meelde vaid üks – peenis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saabastest sa seda haisu välja ei pese. Nii kui soojad jalad sisse pistad, hakkad seda lehka uuesti tundma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.10 00:45; 11.10 00:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millisest osast nahast sa oled kuulnud, et see jääb kõva ja jäik? Mul tuleb meelde vaid üks – peenis.

Peenis on nahk või?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.10 00:45; 11.10 00:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

proovi seda http://salamander.ee/combi-cleaner/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

proovi seda http://pood.itak.ee/muud-tooted/311-uriinilohna-eemaldaja-uro-septik.html

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See võtab kõik lõhnad, kasutatakse ka kliinikutes ja kasvandustes. Maksimarketites on ka müügil. Vaibale toimis nagu ime.

https://www.selver.ee/lemmikloomade-lohnaeemaldaja-tri-bio-420-ml

Naha puhastamiseks on neil ka spets vahend, sellest ei tea, kas Selverites on, Maksimarketites küll.

http://www.tri-bio.com/site/product/leather-cleaner-eco-probiotic-2/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas pleegitas naha ära see kange kraam? Sa ei kirjutanud mis värvi jalanõud, aga oletan et mustad. Pesemine seda plekki ei kaota, järjekindel hea kingakreem igapäevaselt plekile rohkem kui ümbrusele las tõmbab sisse, lõhna saad pikapeale maha samuti sellega ja eelnevate soovitatud vahenditega. Ise küsiksin loomapoest vastavat ainet.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oota kui natuke niiskust saavad, siis on hais tagasi. soovitan ka urosepti või muud pissieemaldajat kasutada. see lagundab uriini lõplikult ja hais kaob.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja. Võtsin riski ja panin 30 kraadiga masinasse kiirpesu programmiga. Plekk sai välja, hais kadus ja saapad jäid terveks. Niiet saab täitsa edukalt ka masinas pesta. Kuivana veidi jäigemad on aga kingaviks peale ja paar korda jalas ning ongi nagu endised.

Väga rumal tegu, aga nüüd pole mõtet enam rääkida, mis tehtud see tehtud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks asi on sinu püüded seda plekki eemaldada, kuid lisaks sellele peaksid mõtlema ka seda, et miks kass su saabastele siristas. Kassid ei tee sellist asja ilma põhjuseta. Ja kuni sa põhjust ei kõrvalda, seni ta jääbki su jalanõudele sirtsutama.

Minu kass kippus jalatsitele sirtsutama siis kui ta oli sunnitud olema mõnikord terve nädalavahetuse kodus üksi. No eks ta oli stressis. Lisaks oli mul üks tuttav, kes talle üldse ei meeldinud (kiusas, õrritas eemalt) ja kui see inimene juhtus külla tulema, siis tema asjad tuli edaspidi nii ära panna, et kass ligi ei pääseks, sest loom läks kohe esimese hooga ja kusi tema koti täis. Ronis sisse ja kusi kõik täis. Õnneks see inimene sattus külla üsna harva. Muul ajal käitus kass täiesti normaalselt ja teadis väga hästi, kus on tema vetsuskäimise koht.

Nii et ma soovitan sul lisaks pleki eemaldamisele mõelda, miks kass seda tegi. Ja kui sa juba tead, siis väldi edaspidi sellist olukorda. Ja ühtlasi hoia need saapad kassist edaspidi eemal, sest isegi kui sulle tundub, et said lõhna välja, siis kass tunneb ikka ja võib uuesti siristada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.10 23:25; 17.10 12:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Apteegis pidi olema mingi uriinilõhna eemaldaja. See pihustipudel, mis ma loomapoest ostsin pani ainult mingi jubeda lõhnaõli lõhna juurde, kui see kadus, oli kassi pissi hais tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on mürarikas remont, siis see võib küll kassile pahasti mõjuda. Meil vahetati maja katust, siis kass oli lõpuks täitsa stressis. Ostsime hormoonkaelarihma, siis rahunes maha. Veterinaaride juurest saab osta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.10 23:25; 17.10 12:24;
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Kodunurk Täisnahast saabaste pesu

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.