Esileht Ilu Täitesüstid – kas tekkisid sinikad

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Täitesüstid – kas tekkisid sinikad

Postitas:
Kägu

Küsimus neile, kes lasknud näole täitesüste teha. Kuidas oli taastumine? Kas tekkisid sinikad ja paistetus? Ja kui sinikad tekkisid, siis kui suured? Kas lihtsalt täpp süstekohas, või suurem ala?

Tahaksin esimest korda süste teha, aga kõhklen, sest äkki olen pärast näost paistes, või sinikatega ja ei tahaks sellise näoga tööle minna.

Keda Tallinnas soovitate?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

See on väga individuaalne iga kord. Olen kolm korda teinud.
Jah tekkisid sinikad,igal korral.
Paistetus tekkis teisel ja kolmandal korral. Valu tekkis ka täitsa korralik ja valutas paar päeva.
Peitekreemiga sain sinikad ilusasti ära katta. Läksin tööle peale protseduuri. Pilte vaadates ei ole siiski mitte ühtegi jubedat jälge näha sellest, et samal päeval sai süstitud, ainult ma ise märkasin neid kohti.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Aitäh vastamast! Mis piirkonda sa süste tegid? Kaua tulemus püsis ja kelle juures käisid? Kas korduvprotseduuride järgselt püsis kauem?

Kui suured need sinikad olid? Ka täpp süstekohas, või suurem ala? Ma olen teinud ainult Botoxit kurjusekortsule, seal enamus süstekohti oli vaevumärgatav punane täpp ja üks oli väike sinine täpp, aga keegi peale minu neid tähele küll ei pannud, nii et sai kohe peale protseduuri inimeste sekka minna ka ilma meigita.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tegin nasolabiaal kortsudele 2 aastase ja 1,5aastase intervalliga.
Kolmanda korra tegin alles nüüd, sestap ei tea veel kaua see püsib.
Mäletan, et esimesel korral öeldi, et tulemus esmakordselt süstides kestab 4- 6 kuud (mul kestis kauem) ja järgmisel süstimisel on kestvus pikem. Mul pidas järgmisel korral 1,5 aastat vastu.Ning sellest järgmisel korral pidas vastu 2 aastat
Sinikad ei olnud väga suured, mõne mm läbimõõduga.
Teinud olen 2 erineva tegija juures. Esimene neist enam ei teegi, sestap tema nime ei maini, aga tegi ta väga hästi ja oleksin meelsasti tema juures edasi käinud. Marju Karini juures tegin viimati, ilmselt lähen ka tulevikus tema juurde, aga eks näis sinna on veel aega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Samuti kolm korda teinud – esimesed kaks korda ainult huuled, kolmas kord nina+huuled. Iga kord erinevas kohas ja erineva preparaadiga. Esimene kord oli kõige hullem, sinikad ja paistetus. Teine kord ei midagi, lahkusin kliinikust täiesti viisaka näoga. Kolmas kord oli ninal üks sinikas, huultel vist ka väga kergelt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul ei ole sinikaid tekkinud.
Ei tuleks selle pealegi, et pärast süstimist tööle/kondama minna. Teen õhtul, kodust välja järgmisel päeval. Siis saaks vajadusel meigikreemiga katta, kui vajadus oleks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei, ma ei mõelnudki, et kohe peale protseduuri tagasi tööle. Aga kui tulevad suuremad sinikad, siis isegi, kui teen reede õhtul, siis need ei kaoks esmaspäeva hommikuks ära. Aga kui on paar mm suurused, siis need pole hullu ja annab kindlasti meigiga ära peita.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mul tekkisid ühel korral sinikad, ja ikka mitu nädalat käisin põsk sinine. päris ebaõnnestunud süst oli, pealegi polnud tulemust mittemingisugust!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eelmisele vastajale – Kelle juures käisid? Kas andsid ka tegijale teada, et tulemust ei olnud? Kas tasuta üle tegemist ei pakutud? Paremate süstijate juures on see vist iseenesestmõistetav, et kui süst ei tööta, siis tehakse tasuta juurde? Kuidas teie kogemus on olnud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olen tavaliselt otse pärast tööle läinud, sinikad tulevad järgmisel päeval. Enamaasti on tulnud, vahel ka kerge paistetus.

Täitesüsti pole kunagi tasuta juurde tehtud, botoxit küll.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Paremate süstijate juures on see vist iseenesestmõistetav, et kui süst ei tööta, siis tehakse tasuta juurde? Kuidas teie kogemus on olnud?

See on botoxiga nii. Aga juurde tuleb teha peale 2 nädalat, siis alles on mõju näha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tegin Facelines 4 korda.
Sinikad sõltuvad..ei teagi millest(kas süstimise hetkel on päevad, hilisem hoolitsus,alkohol jne).
Esimesel korral minul sinikaid ei olnud. Teisel ja kolmandal aga väga suured (huuled ja huulte piirkond).
Kolme aasta jooksul siis süstimas käinud 4 korda.
Ja kõik 4 korda on tehtud tasuta korrektsioon, ühe kuu möödumisel!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ei teki mingeid sinikaid. Kerge paistetus kestab ca tunnikese. Olen teinud 3 korda- nina-suujoon, otsaesine. Mida vanemaks saan, seda vähem tulemus kestab, viimane kord siis u 6 kuud. Esimene süstimine, mille tegin 32 a. kestis 2 aastat.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tegin Facelines 4 korda.

Sinikad sõltuvad..ei teagi millest(kas süstimise hetkel on päevad, hilisem hoolitsus,alkohol jne).

Esimesel korral minul sinikaid ei olnud. Teisel ja kolmandal aga väga suured (huuled ja huulte piirkond).

Kolme aasta jooksul siis süstimas käinud 4 korda.

Ja kõik 4 korda on tehtud tasuta korrektsioon, ühe kuu möödumisel!

Õigus, huultele tehakse tasuta korrektsioon.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle ütles Marju Karin, et vahel veab, ei tule ühtki sinikat, vahel jälle läheb nii, et tuleb, ette ennustada ei saa. Oleneb, kuhu süst läheb ja eks organismi eripärast ka. Mul tema tehtud süstidega pole sinikaid ega paistetust tulnud, teistega on natuke olnud, aga ei midagi hullu. Paari tunni pärast saab juba meigi peale panna. Midagi nii hullu mul pole olnud, et ei saaks järgmisel päeval inimeste sekka minna.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis asja ninal süstitakse?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul ei ole tekkinud, 3x tehtud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ei ole tekkinud

_

Please wait...
Postitas:
Kägu

No tükil ajal juba, ei ole vaja noa alla enam minna ja saab süstidega korda kui miskit häirib.
Käisin nüüd vahepeal jälle ja alumises huules suur sinikas aga mul olid just alanud päevad ja see mõjutab väga.
Täna sai kaks nädalat täis ja alles nüüd hakkab sinikas kaduma.
Kes kirjutas siin, et paistetus kaob paari tunniga?!
Huultest ei kao kindlasti. Vaid järgneval päeval on veel hullem ja alles 5 päevaks on enam vähem.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No tükil ajal juba süstitakse nina ja ikka selleks, et kuju vormida/parandada, ei ole vaja noa alla enam minna ja saab süstidega korda kui miskit häirib.
Käisin nüüd vahepeal jälle ja alumises huules suur sinikas aga mul olid just alanud päevad ja see mõjutab väga.
Huultest ei kao kindlasti. Vaid järgneval päeval on veel hullem ja alles 5 päevaks on enam vähem.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No tükil ajal juba süstitakse nina ja ikka selleks, et kuju vormida/parandada, ei ole vaja noa alla enam minna ja saab süstidega korda kui miskit häirib.

Kui sul on on suur kartulinina, siis ju süstidega seda vähendada ei saa?

Please wait...
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Esileht Ilu Täitesüstid – kas tekkisid sinikad