Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Tako Jumper???????

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Tako Jumper???????

Postitas:

Palun öelge mida arvate vanker kärust Tako Jumper. Võimalus saada väga odavalt ja peaaegu uus, kuid tal vist pole sang üleviidav ja kuidas tema rattad on? Rattad ees pöörlevad ja võib ka kinni panna? Palun vastake kel kogemust!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen peaaegu 8 kuud Tako Jumper X-ga kärutanud. Väga rahul olen. Esirattad saab fikseerida, samas linnas ja näiteks kuskil poes käies on need liikuvad rattad väga head, manööverdatavus on 5+. Olen käinud ka metsas ja maateedel selle vankriga, probleeme pole olnud. Sang pole tõesti üleviidav, aga mind see suvel, kui päiksest rohkem oli, ei häirinud. Riputasin õhukese rätiku natuke üle korvi kaare, et päike lapsele otse peale ei paistaks. Praeguse talvega pole ka probleeme olnud, esirattad on küll natuke väiksemad kui tagumised, kuid siiski piisavalt suured, nii et läheb läbi ka lumest. Vähemalt mulle on sattunud mõnusa pehme jooksuga vanker, ei logise, ei krigise. Seni mitte mingeid kaebusi 🙂

Samas, põrsast kotis ei osta, nii et vaata ikka ise pakutav vanker üle. Katsu, proovi kokku panna, logista ja liiguta, saad parema pildi asjast, kui siin kiidu- või laidusõnu lugedes.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.01 21:32; 30.01 09:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka see vanker ja ei kurda. Väga mugav on just oma manööverdamisvõime poolest. Kuna raamile saab panna ka turvahälli, siis poes on väga mugav käia. Kui eest need pöörlevad rattad lukust lahti lasta, siis on nt poes täiesti võimalik käia nii, et ühe käega lükkad-keerad vankrit riiulite vahel ja teises käes on ostukorv. Samas lukustatuna pole need esirattad veel mind lumes hätta jätnud, kuigi elan maal ja siin enamik teid ikka korralikult lumised.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisaks veel omalt poolt niipalju, kuigi sang pole üleviidav, aga kõiki osi saab peale panna mõlemat pidi, kui said mõttest aru. Lähed välja, vaatad kust poolt päike paistab ja paned nt korviosa peale sedapidi, et päike lapsele sisse ei paistaks. Teiseks on pealmine kate kõrge äärega ja kui see kinni on, on päiksel ka vähe võimalust sisse paista ja tuul ka ei puhu sisse. Ise olen väga rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma saan mõne päeva pärast oma Tako Jumperi kätte 🙂 Poes näppisin seda ja nii meeldis. Manööverdada ülihea, ühe käega saab ka hakkama 🙂 Ja rattad saab fikseerida. Ja tõesti, need esirattad ei ole nii väikesed, seega talvel ei tohiks hätta jääda, need tuleks siis fikseerida. Poest öeldi, et suure pori ajal võiks ka rattad fikseerida, selle mõttest ma aru ei saanud (äkki pöörlevad rattad pritsivad pori üles?).
Vankrikorvi saad teistpidi raamile panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kirikene kirjutas:[/small]
[tsitaat]Teiseks on pealmine kate kõrge äärega ja kui see kinni on, on päiksel ka vähe võimalust sisse paista ja tuul ka ei puhu sisse. [/tsitaat]

Mulle meeldib ka see, et katte serv ülestõstetuna ulatub peaaegu kaare servani. Praeguste miinuskraadidega on väga hea, ülevalt jääb paras õhutamispilu, kaarealune on varjatud ja laps soojalt oma pesas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.01 21:32; 30.01 09:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://vankrid24.ee/component/adsmanager/?page=show_category&catid=42&text_search=&order=0&expand=0

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Aprilli-Six kirjutas:[/small]
[tsitaat]On küll hea vanker, Tako Warrior on sellest uuem mudel ja vedrustus on nati parem. Ise mõtlesin just Warriori soetada.[/tsitaat]

Ma läksin ka tegelikult poodi Warriori järgi, aga müüja veenis kogemata ümber. Warriori nõrk külg pidavat olema käruosal see koht, kus laps jalgu hoiab. Paljud pidid vankri garantiisse tooma, sest see osa murdus pooleks. Ta polnud küll kindel, kas seda kohta on nüüdseks täiendatud. Ja müüa arvas, et Jumper on turvalisem, sest ta esiratastel on suurem vahe vahel. Samas ju kui kolmerattaline päris ümber ei kuku, siis vaevalt Warriorgi kukub. Või äkki ma ei saanud sellest turvalisuse pointist päris täpselt aru.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka meil on Tako Jumper ja oleme väga rahul. Aga kuidas teil see istumisosa meeldib? Mulle tundub, et see on suht kitsas ja alla korvi on vist ka raske asju panna. Kasutame alles korviosa, istumise jaoks oleme veel natuke väike.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armas inimene, miks sa pead pealkirjale lausa 7 küsimärki laduma?
Kas närvid on korrast ära?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on kohutavalt kole vanker ju! Never ever ei kasutaks säärast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.01 13:43; 31.01 14:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on kohutavalt kole vanker ju! Never ever ei kasutaks säärast.Ja juba peale vaadates on näha, kuidas see õige varsti lagunema ja krigisema hakkab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.01 13:43; 31.01 14:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ei lagune ega krigise ta mitte kuidagi moodi. Kuigi käin ka metsas vankriga jalutamas. Ja talvel sai ka ilusti paksust lumest läbi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Tako Jumper???????

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.