Esileht Ajaviite- ja muud jutud “Tal on suuorgan, rääkigu ise”

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 146 )

Teema: “Tal on suuorgan, rääkigu ise”

Postitas:
Kägu

Selline on mees, kes räägib oma laste emast ja endisest naisest… Minister Eesti Vabariigis? Viisteist tunnistajat räägivad tema vastu.
“Inimene kukkus koduhoovis talvel,” teatas värske minister. Küsimuse peale, kas ta oli kodus, kostis Kuusik: “Ei mäleta, ei tea!”

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Milvi Kiisu

AITAB! Neid ministri laimamise teemasid on siin juba 10 TÜKKI.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jube oli kuulata jah seda intervjuud. Selline ülbe olek ka veel, et ma ei imesta üldse, kui ta tõesti süüdi oleks ja oma eksi pidevalt igasuguste asjadega ähvardab, nii et too kardab tunnistada. Kus suitsu, seal tuld. Ilmselt muidugi jääb ta pukki, kuna ainus tõsiseltvõetav tunnistaja on eks ise.

Kui ma alguses olis neutraalne, EKRE jättis mind suhteliselt külmaks, siis nüüd saan aru, et need tegelased on ise külma kõhuga valetajad võimu juures.

Presidendi sirgjooneline käitumine on aga hakanud järjest enam meeldima.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Valetajad räägivad palju ladusamalt.
Üksi paljudest peretuttavatest ei julge oma nimega esineda.
Kõik väljaanded taipasid üheaegselt just selle mehe eraelu uurida. Kahtlane!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kus suitsu, seal tuld.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kohe nii tähtis mees seal Rakveres, et lausa aasta aega hoiti saladuses ning nüüd Erik Moora ütleb, et kõik on rist-rästi allikas peidus ja kõik allikad jooksevad EE ookeani, millest omakorda tekib infotsunami.

“Sellepärast, et meie ükski allikas ei tea üldse, et meil teisi allikaid on. Me oleme seda hoidnud nende endi eest risti-rästi saladuses ja nad on meie enda leitud.”

Risti-rästi kokku traageldatud…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Sa julged oma nimega esineda, kui tead, et tüüp on täis peaga võimeline sul jalaga käeluu purustama?

Kuusik mingu kohtusse. Kohus võib Ekspressilt allikad välja nõuda. Aga seda mees ei tee. Lihtsam on endist naist edasi terroriseerida / või lubadustega ära osta.

Üheaegselt? Ilmselgelt saadeti vihjed, millest ajakirjanduslik uurimine alguse sai, samal ajal ja võimalikult paljudele väljaannetele.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Oleks mingigi märkimisväärne osa tunnistajate jutust tõene, siis oleks mees ammu arestikambris istunud ja krimka kaela saanud. Mängus olid ju ka lapsed ning ka naise totaalse vaikimise korral võetakse selliseid asju väga tõsiselt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oleks mingigi märkimisväärne osa tunnistajate jutust tõene, siis oleks mees ammu arestikambris istunud ja krimka kaela saanud. Mängus olid ju ka lapsed ning ka naise totaalse vaikimise korral võetakse selliseid asju väga tõsiselt.

Tunnistajad ei läinud ju keegi politseisse. Nüüd alles artikli peale avati ka kriminaalasi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei kujuta ette, kuidas mees julgeks meedias nii esineda, kui see tõsi oleks. Kui see tõsi oleks, oleks ju õigem taanduda veidi vähem silmapaistvale positsioonile, niiet avalikkus minetaks tähelepanu. Kui see tõsi on, tuleb nagunii tõde varsti välja. Ega see vaene naine nii suurele avalikule survele ka vastu suuda pidada.
Kas mees ei anna äkki iseendale ka aru, mida ta teinud on?

Please wait...
Postitas:
Kägu

kuuldavasti ongi kriminaalasi juba algatatud.
https://www.delfi.ee/news/paevauudised/krimi/minister-kuusiku-vaidetava-vagivallatsemisega-seoses-alustati-kriminaalmenetlust?id=86060199

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks Ossinovski koerteriremondi lugu kajastab ainult Kuuuurija, mingit suurt skandaali kujune? Ometi sellel on täiesti elusad tunnistajad olemas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks Ossinovski koerteriremondi lugu kajastab ainult Kuuuurija, mingit suurt skandaali kujune? Ometi sellel on täiesti elusad tunnistajad olemas.

Kas Kuusikul on surnud tunnistajad?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui lugu on tõsi, tuleb see kindlasti ka välja. Kui mees on nii ludinal ja sirge seljaga valet vandunud, saab kellegi karikas liiga täis, et oma isikut ja lugu varjata. Tõe puhul paneb siis ikka tõeliselt imestama, kui loll üks ministrikspüüdleja olla võib, arvates, et tema taust jääb saladuseks. Nii et elame – näeme. T

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis puutub siia Ossinovski? Tee tema kohta teema ja arutame seda seal. Tüüpiline sõita sisse täiesti teise teemaga, Kallase 10nest miljonist ei taha rääkida?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

loomulikult on ainult ekre liikmete vastu punutud uskumatud vandenõud, sulaselge vale ja mitte ainsatki tõeidu. ekre liikmed on puhtad kui imiku kõht, ilma ühegi plekita ning kõik tõendid vastupidise kohta on fabritseeritud, toimub infooperatsioon ja koordineeritud laimukampaania. vaid ekre vastu, sest kõik teised (ref, sotsid, kesikud) saavad ju ainult oma pattude eest. naisepeks eesti rahvusspordiks! saab venemaaga sõbralikke maavõistlusi pidada.

lihtsalt öökima ajab!

Please wait...
Postitas:
Kägu

See artiklike on väikse lingina äärel
https://www.ohtuleht.ee/958328/karin-kuusik-marti-pole-vagivaldne-arge-runnake-meie-peret

Please wait...
Postitas:
Kägu

See artiklike on väikse lingina äärel

https://www.ohtuleht.ee/958328/karin-kuusik-marti-pole-vagivaldne-arge-runnake-meie-peret

Mees läheb vajadusel üle laipade…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Selline on mees, kes räägib oma laste emast ja endisest naisest… Minister Eesti Vabariigis? Viisteist tunnistajat räägivad tema vastu.

“Inimene kukkus koduhoovis talvel,” teatas värske minister. Küsimuse peale, kas ta oli kodus, kostis Kuusik: “Ei mäleta, ei tea!”

Delfile pärastõlunal antud intervjuus “ei mäletanud”, kas oli kodus, kui naine” libedaga kukkus koduhovis”, õhtul “Ringvaates: “ma ei olnud kodus”. Ühes oli ta aga kindel mõlemas intervjuus, oma eksabikaasa ja laste ema kohta tuleb öelda “inimene kukkus”.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Moora käis ju ka siin Perekoolis risti-rästi kägu tegemas ja pärast kitjutas sellest Eesti Ekspressis lookese.

Please wait...
Postitas:
Kägu

“inimene kukkus”.

inimese küljeluu oleks pidanud ütlema või?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vägivallatseja julgebki külma kõhuga valetada, kuna tal on karistamatuse tunne. Kui aastaid ollakse harjunud puhta nahaga pääsema, siis miks peaks seekord teisiti eeldama?
Ohvri käitumine on tüüpiline.
Kuusikul on alati võimalus kohtus oma süüd tõendada ning laimajad liistule tõmmata. Miskipärast seda ta ei maininud. Kui keegi mind selliselt laimaks, siis ma oleks nii ärritunud, et raske oleks rahulikult seletada. Lisaks vannuksin käsi südamel, et laimajad lähevad kohtupinki.
Miks ta ministrina jätkata otsustas? No eks arvatavasti on siis pärast ametist tagandades õigus jälld mkngile hüvitisele.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui see lugu tõsi on, siis ei mõista ma, misk naine valetab. Nad ju uuesti lahutatud. Marti maksab naisele kõvasti pappi?
Kus on konkreetsed tunnistajad? Kas keegi nägi oma silmaga seda vägivalda, et sellised versioonid avalikkuse ette toodi?

Please wait...
Postitas:
Kägu

“inimene kukkus”.

Vähemalt peab naist inimeseks, hea seegi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meedias on sellest nüüd palju teemasid ja ka palju kommentaare. Silma jääb, et enamik inimesi ei ole vist eriti vägivallatseja ja ohvri psühholoogiaga kursis. See pealkirjas toodud kommentaar võiks olla täiesti õpikunäide. Just sellise avaliku haukumisega, et noh, eks räägi siis (aga tead küll, mis juhtub, kui räägid), kindlustab vägivallatseja enda meelest, et ohver ei tee piuksugi. Üldiselt on vägivallatsejad oma ohvrist sõltuvuses, neil on vaja kedagi tampida ja tasapisi suudavad nad nii end kui ka ohvrit veenda, et kõik see mis toimub ongi õige, normaalne, nii asjad käivadki ja üldse on ohver ise kõiges süüdi.
Aga see teema on tegelikult ministri sõnakasutusest, mitte sellest, kas ta on või ei ole naisepeksja. Mina isiklikult leian, et niiviisi võtab naisterahva aadressil sõna bemmioss pärast mõningate õllepurkide manustamist, mitte Eesti Vabariigi minister. Isegi kui nüüd välja peaks tulema, et ta pole iial kärbsselegi liiga teinud ja ajalehed kompensatsiooni maksmisest pankrotti lähevad, nende sõnavõttude järel on see inimene veel minister ainult nime poolest ja väärikas mees enam mitte kunagi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meedias on sellest nüüd palju teemasid ja ka palju kommentaare. Silma jääb, et enamik inimesi ei ole vist eriti vägivallatseja ja ohvri psühholoogiaga kursis. See pealkirjas toodud kommentaar võiks olla täiesti õpikunäide. Just sellise avaliku haukumisega, et noh, eks räägi siis (aga tead küll, mis juhtub, kui räägid), kindlustab vägivallatseja enda meelest, et ohver ei tee piuksugi. Üldiselt on vägivallatsejad oma ohvrist sõltuvuses, neil on vaja kedagi tampida ja tasapisi suudavad nad nii end kui ka ohvrit veenda, et kõik see mis toimub ongi õige, normaalne, nii asjad käivadki ja üldse on ohver ise kõiges süüdi.

Aga see teema on tegelikult ministri sõnakasutusest, mitte sellest, kas ta on või ei ole naisepeksja. Mina isiklikult leian, et niiviisi võtab naisterahva aadressil sõna bemmioss pärast mõningate õllepurkide manustamist, mitte Eesti Vabariigi minister. Isegi kui nüüd välja peaks tulema, et ta pole iial kärbsselegi liiga teinud ja ajalehed kompensatsiooni maksmisest pankrotti lähevad, nende sõnavõttude järel on see inimene veel minister ainult nime poolest ja väärikas mees enam mitte kunagi.

nii on.
ja paraku see õnnetu helistamise olukord asetas samasse paati ka peaministri. helmede käitumine ei üllata, aga ratasest arvasin enamat.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina isiklikult leian, et niiviisi võtab naisterahva aadressil sõna bemmioss pärast mõningate õllepurkide manustamist, mitte Eesti Vabariigi minister.

Täpselt! Rääkimata sellest “inimene kukkus”, ei mäleta, kus ma olin, vist ei olnud kodus…
Nii saab öelda vaid üsna jõhker tüüp, kel mingit empaatiavõimet pole. Kui meie peres oleks ükskõik kes kukkudes käeluu murdnud, oleks see tõeline õnnetus ja kõik me teaksime, kus me sel hetkel olime, sündmus jääks meelde aastateks ja kindlasti ei väljenduks keegi, et ah, pole kõneväärt, inimene kukkus, tühiasi.

Please wait...
Postitas:
ttriinu

Mina isiklikult leian, et niiviisi võtab naisterahva aadressil sõna bemmioss pärast mõningate õllepurkide manustamist, mitte Eesti Vabariigi minister.

Täpselt! Rääkimata sellest “inimene kukkus”, ei mäleta, kus ma olin, vist ei olnud kodus…

Nii saab öelda vaid üsna jõhker tüüp, kel mingit empaatiavõimet pole. Kui meie peres oleks ükskõik kes kukkudes käeluu murdnud, oleks see tõeline õnnetus ja kõik me teaksime, kus me sel hetkel olime, sündmus jääks meelde aastateks ja kindlasti ei väljenduks keegi, et ah, pole kõneväärt, inimene kukkus, tühiasi.

Mu poeg kukkus käeluu mänguväljakul kahest kohast katki, me oli kiirabis ja käisime kuus või seitse korda arsti juures. Tema loost teadis vähemalt neli arsti. Sama juhtus peresõbra lapsega, käeluu katki kukkumine ei ole sugugi nii süütu, kui tahetakse jätta, see võib olla mitu kuud ravi, operatsioone, uusi lahaseid ja mitmeid röntgen väljavõtteid. Kui see murtakse jõuga, see võib olla hirmus valu ja terve öö oodata? Keegi ei tea? Isegi Kuusiku ema, kes töötab perearstina, ei tea?

Please wait...
Postitas:
Kägu

<blockquote class=”gdbbx-bbcode-quote

“inimene kukkus”.

Vähemalt peab naist inimeseks, hea seegi.

Jah. Suuorganiga inimeseks, nii armas.

Füüsiline vägivald on esialgiu tõesti veel tõendamata. Aga vaimset vägivalda rakendab ta kohe kindlasti, avalikult, kaamerate ees. Kogu ta väljenduslaad on vägivald tema laste ema suhtes.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Just. Mul oli eksmehega keeruline aeg enne lahutust. Selline vastik vindumine. Ühel päeval võtsin lapsed ja sõitsin oma vanematele külla, mees jäi koju. Ja ma mäletan täiesti selgelt seda hetke, kui mees umbes poole tunni pärast helistas, et küsida, kas ma olen kaugel juba, et ta kukkus trepil, murdis jala ja vaja traumapunkti. Vaatamata sellele, et me polnud üldse heades suhetes sel ajal, on mul täpselt meeles, kus ma sel hetkel olin ja autoga ümberpööramisvõimalust ootasin. Sellest on möödas 14 aastat ja ma mäletan. Ministril nii lühike mälu, et ei mäleta pisut üle aasta tagust käeluumurdu?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 146 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud “Tal on suuorgan, rääkigu ise”