Esileht Ajaviite- ja muud jutud “Tal on suuorgan, rääkigu ise”

Näitan 26 postitust - vahemik 121 kuni 146 (kokku 146 )

Teema: “Tal on suuorgan, rääkigu ise”

Postitas:
Kägu

Aga mees oli ju puhas kui prillikivi oma väitel, mis seal ärevaks muutuda ja puterdada?

Kui aktuaalne kaamera tuleks ja küsiks, mis mu nimi on, võiksin ka ärevaks muutuda. Sina mitte? Kui ei, siis oled küll õnnelaps, igasuguse esinemisärevuseta. Aga jah, siinkohal vist pole põhjust otsida seost süülisuse ja puterdamise vahel.

Minister paraku ei saa endale lubada nii närviminekut, et oma eksnaisest ja lapse emast sellisel toonil räägib. See kõnepruuk oli täpselt selline, mis võiks ühel vägivallatsejast manipulaatoril olla.

Saa nüüd aru, et pole tegu kogenud ministriga, kes iga möla välja kannab – a la Ligi, Sester, Savisaar. Tegemist on algajaga. Valitsusele palutakse 100 päeva, aga eraldiseisvalt ministrit võib kottida juba teisel tööpäeval? Või algajad ministrid pole meil lubatud, kõik ministrid peavad tulema teada-tuntud klikist? Ja siis rääkige, et pole olemas süvariiki 😀 . Nali.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 23 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Aga mees oli ju puhas kui prillikivi oma väitel, mis seal ärevaks muutuda ja puterdada?

Kui aktuaalne kaamera tuleks ja küsiks, mis mu nimi on, võiksin ka ärevaks muutuda. Sina mitte? Kui ei, siis oled küll õnnelaps, igasuguse esinemisärevuseta. Aga jah, siinkohal vist pole põhjust otsida seost süülisuse ja puterdamise vahel.

Minister paraku ei saa endale lubada nii närviminekut, et oma eksnaisest ja lapse emast sellisel toonil räägib. See kõnepruuk oli täpselt selline, mis võiks ühel vägivallatsejast manipulaatoril olla.

Saa nüüd aru, et pole tegu kogenud ministriga, kes iga möla välja kannab – a la Ligi, Sester, Savisaar. Tegemist on algajaga. Valitsusele palutakse 100 päeva, aga eraldiseisvalt ministrit võib kottida juba teisel tööpäeval? Või algajad ministrid pole meil lubatud, kõik ministrid peavad tulema teada-tuntud klikist? Ja siis rääkige, et pole olemas süvariiki 😀 . Nali.

Ministrihakatis oleks võinud siis vähem “naljatada” ka. 🙂

Et nagu kolm kuud oleks pidanud totukest tassima mööda psühholooge, kõnekursusi ja teatrikooli, enne kui oleks julgenud ta kaamerate ette lasta?

Võib-olla võiks poliitikukarjääri alustada tagasihoidlikumatel kohtadel kui minister? Eriti kui eeldused on nõrgakesed, aga võib-olla oleks aastate jooksul tõesti midagi asjalikumat välja koorunud.

Või paneks koduperenaisest-värskest riigikogulasest Moonika Helme lambist justiitsministriks. Proual on juura peale nina – teab, et iga tänaval kõndiva mustanahalise käest on normaalne passi näitamist nõuda. Sada päeva fun’i kindlustatud, sest proua ju algaja…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Et nagu kolm kuud oleks pidanud totukest tassima mööda psühholooge, kõnekursusi ja teatrikooli, enne kui oleks julgenud ta kaamerate ette lasta?

PEA MÕNITAMISEGA HOOGU!

Please wait...
Postitas:
Kägu

PEA MÕNITAMISEGA HOOGU!

(Varjab pead kätega.) Ära palun ainult löö! Palun! Ma enam kunagi ei tee enam nii!

Please wait...
Postitas:
Kägu

PEA MÕNITAMISEGA HOOGU!

Kus sa mõnitamist näed? Sulle pidi ju sarkasm meeldima. Lumehelbeke oled, et arvad, et sarkasmile on õigus ainult siis, kui sina seda teed või sulle meeldivad isikud seda teevad?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

PEA MÕNITAMISEGA HOOGU!

Kus sa mõnitamist näed? Sulle pidi ju sarkasm meeldima. Lumehelbeke oled, et arvad, et sarkasmile on õigus ainult siis, kui sina seda teed või sulle meeldivad isikud seda teevad?

Ei, ei arva. Ma ei saa enam eriti midagi aru, mille vastu te vaidlete või mida tahate. Sarkasm paistab okei olema, mõnitada teile meeldib – pole väga erinevust nagu võimalike perevägivalduritega. Aga näe, üks valdur ei sobi teie sekka, kasutab valesid sõnu. No tõesti ma enam aru ei saa.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Saa nüüd aru, et pole tegu kogenud ministriga, kes iga möla välja kannab – a la Ligi, Sester, Savisaar. Tegemist on algajaga.

Sul on õigus. Minu meelest võiks ka ministriteks olla veidi kogenumad inimesed, mitte (avalikus suhtluses) alles algajad.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Saa nüüd aru, et pole tegu kogenud ministriga, kes iga möla välja kannab – a la Ligi, Sester, Savisaar. Tegemist on algajaga.

Sul on õigus. Minu meelest võiks ka ministriteks olla veidi kogenumad inimesed, mitte (avalikus suhtluses) alles algajad.

Ja seega, kes on algajad, neid võib sõimata ja mõnitada selle eest, et on algajad??? Toredasti mõtled. No mitte sina üksi, kõik need, kes sind laigivad ka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja seega, kes on algajad, neid võib sõimata ja mõnitada selle eest, et on algajad??? Toredasti mõtled. No mitte sina üksi, kõik need, kes sind laigivad ka.

Kui sa ülbikul ja algajal vahet ei tee, siis kahju küll. Ministriks ei saa minna inimene, kes on algaja suhtlemises. Ministri üks suurimaid tööülesandeid ongi suhtlemine. Et sulle arusaadavamaks teha, siis see oleks sama, kui panna laevakapteniks mees, kes on korra õnge käes hoidnud. Amet võib olla uus, aga eeldused peavad olema täidetud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina ei ole midagi sellist öelnud.
Aga kommentaar, et Kuusik oli kaamerate ees “ärevil ja puterdas” ei ole sõimamine ja mõnitamine.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kui sa ülbikul ja algajal vahet ei tee, siis kahju küll. Ministriks ei saa minna inimene, kes on algaja suhtlemises. Ministri üks suurimaid tööülesandeid ongi suhtlemine. Et sulle arusaadavamaks teha, siis see oleks sama, kui panna laevakapteniks mees, kes on korra õnge käes hoidnud. Amet võib olla uus, aga eeldused peavad olema täidetud.

Nii, ei saa, ei või – aga me räägime olukorrast, kus ta on sinna ametisse siiski pandud – ja minu küsimus oli, et kas siis võib inimest mõnitada, kui ta mõne oma ülesandega hästi hakkama ei saa? Näiteks meediaga suhtlemisega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mõnitada ja sõimata ei või. Aga ministri suhtes, kes on kaamerate ees ülbe, oma naise õnnetuse suhtes üleolev ja valetab, on iroonia küll kohane.

Sina millegipärast arvad, et ministril on õigus kaamerate ees oma laste ema õnnetuse üle ironiseerida, sest sul on ka sarkastiline huumorimeel. Aga ministri suhtes sarkasmi kasutada ei tohi.

Ütle mulle, milline peab olema selle inimese empaatiavõime, kes oma laste ema käeluu murru üle iroonitseb kaamerate ees. Ise sa algselt väitsid, et tegemist on sarkastilise huumorimeelega. Mis on murtud käeluus naljakat, et seda sarkastilise huumorimeelega käsitleda?

Ja kas valetamine on ka sarkastilise huumorimeele osa? Või see juhtus kogemata, sest ta alles algaja minister?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Nii, ei saa, ei või – aga me räägime olukorrast, kus ta on sinna ametisse siiski pandud – ja minu küsimus oli, et kas siis võib inimest mõnitada, kui ta mõne oma ülesandega hästi hakkama ei saa? Näiteks meediaga suhtlemisega.

Kas täitsa sunniviisiliselt pandi? Mingi enesekriitika võiks olla säilinud. Kui sul on lühike süütenöör ja kahtlane suuvärk, siis see amet ei sobi sulle. Vägivallakahtlustest siinkohal ei hakka rääkimagi.
Ja mõnitamise ja ülbitsemisega ja vassimisega alustas ta ikka ise. Juba enne ministrivande andmist (vt jääknähtude lugu). Juba siis oleks võinud aru saada, et tema koht pole valitsuses. Oma viga, et läks raskemat teed ja selle p..arahe kaela sai. Oleks viga tunnistanud, vabandanud ja loobunud, oleks kõik teistmoodi. Aga ei, arvas et on seadusest kõrgemal.

Ja ausalt öeldes on ikka kriitikat väärt, kui pangajuhiks läheb inimene, kes ei oska protsente arvutada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jajah. Sada korda oleme sama teemat kedranud. Tänitage nüüd omavahel edasi. Mina ei viitsi rohkem.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ütle mulle, milline peab olema selle inimese empaatiavõime, kes oma laste ema käeluu murru üle iroonitseb kaamerate ees. Ise sa algselt väitsid, et tegemist on sarkastilise huumorimeelega. Mis on murtud käeluus naljakat, et seda sarkastilise huumorimeelega käsitleda?

JA ERITI juhul, kui küsimuse all on võimalus, et see luumurd on tegelikult tema enda tekitatud, sellega koos karjäär, avalik maine, üleüldse oht igasugune sotsiaalne “nägu” kaotada. Kui sellises olukorras inimene väljendab ennast nii nagu tema väljendas, siis… kuidas ta hakkanuks ametialaseid probleemteemasid seletama?
Ja ta polnud sugugi klassikaliselt “ärevuses ja puterdav”, ei olnud esinemisärevusega higine ja kaugele näha, et erutatud. Vastupidi, ta oli rahulik ja üleolev.
Kus te näete inimese esinemisärevust: https://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/video-marti-kuusiku-vastuoluline-jutt-naise-kaeluumurrust-raakis-minister-eile-kaks-versiooni?id=86061673
https://www.err.ee/934778/marti-kuusik-koduvagivalla-vaidetest-tegemist-on-infooperatsiooniga

Mina näen küll päris kobedat suhtlejat, kindlasti mitte kaamera ees esinemisärevuses sõnu sassiajav ja kokutav “algaja”.

Please wait...
Postitas:
Kägu

https://virumaateataja.postimees.ee/6674646/marti-kuusik-kavatsen-laimajatele-hakata-noudeid-esitama

Värisege, Käod.

Please wait...
Postitas:
Kägu

https://virumaateataja.postimees.ee/6674646/marti-kuusik-kavatsen-laimajatele-hakata-noudeid-esitama

Värisege, Käod.

No vat siis, käokesed. Kukkusite siin PK okste peal, kuid nüüd tuleb teil rahakotti kergendada. Ei tea kas Sass Hennol on 100 001 eurot juba valmis pandud? Selline temapoolne avalik kiri oli eriliselt nõme ning naist alandav ja las Kuusikud esitavadki selle summa peale talle nõude. 🙂 Vastutasuks saab trühvlikooki. Ja siis veel see naiste tugikeskuse tädi, kes arvas et naine nagunii valetab.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Tõutäkk

Värisege, Käod.

Peaks vist hakkama kuvatõmmiseid tegema ja Martile saatma.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja siis veel see naiste tugikeskuse tädi, kes arvas et naine nagunii valetab.

Ja siis tuli välja, et see vanaeit on ise kodus vägivaldne.
Oma isikliku lapse vastu.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

neil, kes kultuurselt arvamust avaldada oskavad, pole midagi karta. oma arvamuse avaldamine ei ole laim ja suurt osa siinsetest vestlustest saab käsitleda kui vestlust võõraste inimeste vahel, no umbes nagu bussi oodates. las aga taidleb.

kui jääb kohtus süüdi, nõuavad käod kõik need rahad protsentidega tagasi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mis nõude? Igaüks võib väita, et Kuusik ei sobi ministriks oma suuvärgi tõttu ja see pole mingi laim. See on mu isiklik arvamus, ükski kohus seda arutusele ei võta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nüüd pead jah mõneks nädalaks palgi saagimisse ja naiseotsimise kõrvale jätma ja “tegijat” sugulast aitama.

Please wait...
Postitas:
Tõutäkk

Nüüd pead jah mõneks nädalaks palgi saagimisse ja naiseotsimise kõrvale jätma ja “tegijat” sugulast aitama.

Naiseotsimisega ma ei tegele.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Värisege, Käod.

Palun tee mulle kuvatõmmis postitusest selles teemas, mille põhjal keegi peaks laimu eest raha maksma hakkama. Ma ei leidnud ühtegi, aga aita mind.

Please wait...
Postitas:
Tõutäkk

Värisege, Käod.

Palun tee mulle kuvatõmmis postitusest selles teemas, mille põhjal keegi peaks laimu eest raha maksma hakata. Ma ei leidnud ühtegi, aga aita mind.

Ma pole siinsesse teemasse sellise pilguga süüvinud. Kuid paar teemat on vist juba ära haihtunud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma pole siinsesse teemasse sellise pilguga süüvinud. Kuid paar teemat on vist juba ära haihtunud.

No ja milline väide neis paaris teemas sinu jaoks laimuks kvalifitseerus?

Please wait...
Näitan 26 postitust - vahemik 121 kuni 146 (kokku 146 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud “Tal on suuorgan, rääkigu ise”