Esileht Pereelu ja suhted Taldrikud/nõud, kust?

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: Taldrikud/nõud, kust?

Postitas:

Ei osanud paremat pealkirja panna. Sooviks koju osta taldrikuid. Avastasin, et praegustel on täkked ja pole enam ilusad. Tahaks uusi. Arvan,et piisaks kui oleks kõike 4tk: pisikesed taldrikud (nagu alustassid), keskmised, suured praetaldrikud ja siis kausid. Kust leida hea hinnaga. Ideaalis tahaks musta värvi või värvilist. Tallinnas otsin. Pole vaja ka selliseid millel tükk kohe välja lendab või katki läheb. Kas kristiine keskuses leidub mõni pood kuhu võiks vaadata?

+1
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.01 19:23; 07.01 21:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suuremates Maximates on korralik nõude valik, ostasin sealt umbes aasta tagasi 12 kaupa erinevaid Luminarci taldrikuid.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.01 19:38; 10.01 21:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uuskasutuskeskus. ma ise ei näe üldse mõtet selliseid asju uutena poest osta.

+8
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Prismas on ju hea valik.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Musti mine vaata Arkogrenist, nad müüvad Diwali sarja.

Teine lahe koht on Gemoss Sikupilli Prisma juures. Mõlemad on orienteeritud toitlustusasutustele, aga müüvad eraisikutele ka.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maximas just olid kõik taldrikud, tassid 40% soodsamad aasta alguses. Ostsin luminarci nõusid. Neil pidevalt kampaaniad.
Kui oled Tallinnast, Mustika keskuses paneb Koduextra uksed kinni, seal on lõpumüük.
Taaskasutuse poodidest on näiteks Sõbralt Sõbrale poodides suur valik üsna korralikke.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.01 21:15; 10.01 18:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uuskasutuskeskus. ma ise ei näe üldse mõtet selliseid asju uutena poest osta.

Töötan ise uuskasutuskeskuses ja ei taha sealseid. Tahaks uusi. Jah meil on ka ilusaid jne aga siiski mitte seda mida mina tahaks.
Enamus ilusaid on meil kuldsete äärtega, neid mida ise tahaks on juba retsitud piisavalt.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.01 19:23; 07.01 21:28;
To report this post you need to login first.

Mina ei ela Eestis, ent Eestis puhkamas käies on ka alati silma jäänud, et suurtes supermarketites on nii ilusaid ja kvaliteetseid nõusid saada. Ja väga erinevas hinnaklassis! Kusjuures tihti on just mingid no-name-nõud väga stiilsed ning samas soodsad. Ei peagi ilmtingimata nõude alla tervet varandust matma.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suvalises suures toidupoes saad oma asjad kätte. Mul oli vaja kunagi vastupidi, valgeid nõusid, ilma igasuguste kaunistusteta. Ostsin Kaubahallist, sain suured praetaldrikud, kausid, väiksemad taldrikud, kõik ühtemoodi ja jumala odavalt.

Prismades on Iittala musta ja tumehalli värvi taldrikuid. https://www.prismamarket.ee/products/search/taldrik

Koduekstras on ka musti taldrikuid, Maku sarjast https://www.koduekstra.ee/et/search?page=1&q=taldrik+maku

Luminarci ma pigem ei soovitaks, kui see maha kukub, siis on see miljoniks pisikeseks killuks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen nii pettunud selles teemas. Rubriik Pereelu ja suhted, lugesin pealkirja ja lootsin, et nüüd läheb ikka loopimiseks…

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kristiine Prismas müüakse erinevaid toidunõusid, ise saad valida palju ja mida ostad. Aga selliseid komplekte müüakse ka Järve keskuse Hansaposti esinduses (samad mis kataloogis) ja seal on tavaliselt soodsama hinnaga kui üksikult ostes.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikeast saab ka

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga kuskohast saab kust

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Apelsinis Tallinnas nii Järve keskuses kui Rocca al Mares ka suur valik nõusid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin IKEAst ja olen väga rahul. Võtsin kahes suuruses taldrikuid ja ühes suuruses kausid, kõiki 15 tükki. Nii jagub külaliste vastuvõtmiseks ka ja ei saa kapist otsa kui osad on masinas. Aja jooksul on mõned katki ka läinud, aga jällegi – kuna ostsin varuga, ei anna see tunda. Ja IKEA valik ei muutu eriti, saan iga kell juurde osta kui vaja peaks minema.

Kui võtad igast sordist ainult neli ja needki on värvilised/mustriga, läheb jamaks juhul kui mõni puruneb ja samasuguseid enam kuskil müügil ei ole.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pepcos on ikka üliodavad nõud. Taldrikud isegi alla euro. Pole nii odavaid kuskil mujal näinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen viimasel ajal kõik murdunud kildudega taldrikud välja vahetanud secondhand poodidest leitud disaintaldrikute vastu, neid leiab sealt nii nelja, kuue kui vahel kümne ja enama taldriku kaupa. Mul ei pea nn praetaldrik ja leivataldrik ühesugused olema, kuigi aeg-ajalt leiab ka selliseid komplekte, kus on erineva suurusega taldrikud. Rootsi, aga ka brittide 70ndate disain, mida meil siin liigub, on väga äge. Külalised alati imestavad, et kust sellised saadud on.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suvalises suures toidupoes saad oma asjad kätte. Mul oli vaja kunagi vastupidi, valgeid nõusid, ilma igasuguste kaunistusteta. Ostsin Kaubahallist, sain suured praetaldrikud, kausid, väiksemad taldrikud, kõik ühtemoodi ja jumala odavalt.

Prismades on Iittala musta ja tumehalli värvi taldrikuid. https://www.prismamarket.ee/products/search/taldrik

Koduekstras on ka musti taldrikuid, Maku sarjast https://www.koduekstra.ee/et/search?page=1&q=taldrik+maku

Luminarci ma pigem ei soovitaks, kui see maha kukub, siis on see miljoniks pisikeseks killuks.

Mul on osa Luminarci valgeid taldrikuid 20 aastat vanad. Ei ole katki läinud, kriimuliseks vaid ajaga. Mul 3 last.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.01 21:15; 10.01 18:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Luminarci ma pigem ei soovitaks, kui see maha kukub, siis on see miljoniks pisikeseks killuks.

Mul on osa Luminarci valgeid taldrikuid 20 aastat vanad. Ei ole katki läinud, kriimuliseks vaid ajaga. Mul 3 last.

Meil on ka Luminarc hästi vastu pidanud, ostan edaspidigi. Üks tass kukkus kunagi kivipõrandale, sellel tuli sang küljest, ei mingit miljonit kildu. Vaibale kukkunud taldrikud on üldse terveks jäänud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.01 19:38; 10.01 21:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin u 2 a tagasi Maximast ilusad taldrikud ja kausid, valgel põhjal lillad lilled. Sobisid minu köögi värvidega ideaalselt! Aga umbes 3 kuu pärast olid igapäevaselt kasutuses olevatel taldrikutel pildid peaaegu olematuks muutunud – nõudepesumasinas pesemist ei kannatanud. Kuigi märk taldriku all lubas. Õnneks vahetas pood ostutšeki alusel nõud välja – võtsin asemele tavalised Luminarci nõud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.villeroy-boch.com/shop/sale.html?lang=en_US

Taldrikute teema muidugi imehästi pereelu ja suhete teema alla sobib. Mis õige pereelu see on, kus vahel mõni taldrik ei lenda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.01 11:39; 11.01 16:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin just alles Rimist ägedad erksavärvilised (kuid ühevärvilised taldrikud). Peres 4 liiget, kuid kõike võtsin 8. Esiteks külalised, teiseks purunemine, kolmandaks on võibolla mõned taldrikud pesus ka vahepeal. Ostsin 8 praetaldrikut, 8 desserttaldrikut ja 8 kaussi ja kokku läks u 60€. Hinda ei vaadanud, valisin välimuse järgi. Kruuse on meil peres tähendusrikkaid paju kogunenud, neid ei ostnud. Supitaldrikuid selles sarjas polnud, ostan siis teistsugused. Klaase ka vaja veel.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin just alles Rimist ägedad erksavärvilised (kuid ühevärvilised taldrikud). Peres 4 liiget, kuid kõike võtsin 8. Esiteks külalised, teiseks purunemine, kolmandaks on võibolla mõned taldrikud pesus ka vahepeal. Ostsin 8 praetaldrikut, 8 desserttaldrikut ja 8 kaussi ja kokku läks u 60€. Hinda ei vaadanud, valisin välimuse järgi. Kruuse on meil peres tähendusrikkaid paju kogunenud, neid ei ostnud. Supitaldrikuid selles sarjas polnud, ostan siis teistsugused. Klaase ka vaja veel.

Ostsin hiljuti sealt ilmselt sama sarja salatirohelist tooni taldrikud ja olen ülirahul. Oli veel beeze ja helelillasid, need mulle sümpaatsed ei olnud. Ülihea kvaliteet ja pole siiani ühelgi kildu väljas, korralik keraamika.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.01 11:39; 11.01 16:02;
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


Esileht Pereelu ja suhted Taldrikud/nõud, kust?