Esileht Ajaviite- ja muud jutud Talendid õpsideks!

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Teema: Talendid õpsideks!

Postitas:
Kägu

https://www.ohtuleht.ee/1010327/kuuenda-polvkonna-koolmeister-indrek-tarand-hakkab-tegutsema-opetajana-eks-ma-ikka-natukene-kardan-

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Õudne. Ma võtan oma lapsed koolist ära, kui sellised mehed peaks klassi õpetama tulema. Õppigu kõigepealt oma elu ausalt ja korralikilt elama siis tulgu teisi õpetama.

+12
-29
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Toetan igati.

+12
-13
Please wait...

Postitas:
Kägu

Toetan igati.

Milline peab olema inimese moraalne pale, kes toetab sellist isikut?
Tarandi jaoks on see õpsiks minek küll hetkel allakäigu tipp. Mitte et õpetaja amet oleks kuidagi alandav, aga sellele puhevikule on maakooli õpetajakoha näol tegu ilmselgelt väga valusa laksuga. Kommentaariks ütleksin, et kas koolid on nüüd tõesti prügikastid, ja mismoodi peavad ennast tundma nüüd ausad ja hingega inimesed, keda igas koolis, ilmselt ka Nõval on kindlasti enamik.
Õudne.

+15
-20
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Õudne. Ma võtan oma lapsed koolist ära, kui sellised mehed peaks klassi õpetama tulema. Õppigu kõigepealt oma elu ausalt ja korralikilt elama siis tulgu teisi õpetama.

mina küll isegi kaaluks kooli vahetamist kui koolid oleks ligistiku ,et laps Tarandi tundi saada .Kaheldamatult väga suure teadmistepagasiga ja erudeeritud inimene .

+20
-16
Please wait...

Postitas:
Kägu

õpetaja amet on nii ebapopulaarne, et igaüks võib usest sisse astuda ja õpetama hakata. hea, kui on kedagi, keda klassi ette saata. elu on lill.

+8
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

õpetaja amet on nii ebapopulaarne, et igaüks võib usest sisse astuda ja õpetama hakata. hea, kui on kedagi, keda klassi ette saata. elu on lill.

Kas EP valimistel üksikisikuna edestades kordades kõiki parteisi häälemahult, tohutut poliitilist pagasit omav inimene on ühiskonnaõpetuses tühisus? Milline eliitkool veel midagi sellist saab pakkuda? Tõesti kadestan neid väikekooli õpilasi!Meeldiks siis rohkem kui pärast ministriks olekut mõni läheks lastele õpetama kuidas naiste sringe ärikuluks kirjutada

+15
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Meeldiks siis rohkem kui pärast ministriks olekut mõni läheks lastele õpetama kuidas naiste sringe ärikuluks kirjutada

See on vähevõitu tõesti. Edumeelsem on õpetada, kuidas külameeste viie euro kaupa kokku korjatud kaks tuhat oma tasku panna ja irvitada. Eks igaüks ise tea, keda oma lapsest kasvatab.

+6
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meeldiks siis rohkem kui pärast ministriks olekut mõni läheks lastele õpetama kuidas naiste sringe ärikuluks kirjutada

See on vähevõitu tõesti. Edumeelsem on õpetada, kuidas külameeste viie euro kaupa kokku korjatud kaks tuhat oma tasku panna ja irvitada. Eks igaüks ise tea, keda oma lapsest kasvatab.

Külamehed olid ju need kes riidu kiskusid! Kas Eesti kohtusüsteem eksis? Mis nad siis tulevad päälinna kaklema:)

+5
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Külamehed olid ju need kes riidu kiskusid! Kas Eesti kohtusüsteem eksis? Mis nad siis tulevad päälinna kaklema:)

Kas see õigustab kahe tuhande euro avalikku vargust? Huvitavad väärtushinnangud teil, Kägu.

+7
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina käsin oma nõukaaegses lapsepõlves Lõuna-E ääreala väikekoolis.
Oli ka mõni karismaatiline õpetaja:
Tartu Ülikoolist joomise pärast õppejõu kohalt vallandatud mees andis meile matemaatikat-tunni ajal õpetaja laua taga istudes tõstis ajalehe näo ette ja kulistas viinapudelit.
Mingi vabadusvõitleja (ajaloo õpetaja) kadus päevapealt töölt – ajalehes väideti, et olevat Tartus kakelnud.
Savisaar oli ka õpetajaks, väga igav õpetaja oli. Teised noored meesõpetajad tekitasid ikka kihinat-kahinat, aga tema puhul me nagu üldse ei tajunud, et ta noor oleks olnud.
Direktor varastas ära mõisaaegsed valgest kahhelkivist ahjud ja liiliasibulad.
Füüsikaõpetaja jättis maha oma naise väikeste kaksikute poistega ja lahkus pioneerijuhiga 7 tuule suunas.
Üks meesõpetaja lõi pätistunud koolipoissi, see läks arsti juurde ja saavutas õpetaja vallandamise.
Geograafiat andis mees, kes mõnitas õpilasi hästi vaikse iroonilise häälega. Tema tunnis ei julgenud kärbes ka lennata.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tartu Ülikoolist joomise pärast vallandatud mees andis meile matemaatikat-tunni ajal õpetaja laua taga istudes tõstis ajalehe näo ette ja kulistas viinapudelit.

Mingi vabadusvõitleja (ajaloo õpetaja) kadus päevapealt töölt – ajalehes väideti, et olevat Tartus kakelnud.

Savisaar oli ka õpetajaks, väga igav õpetaja oli. Teised noored meesõpetajad tekitasid ikka kihinat-kahinat, aga tema puhul me nagu üldse ei tajunud, et ta noor oleks olnud.

Joomine on patt, mille ma kõige kergemini mõnele õpetajale andeks annaksin. No selge, et joodikut ei saa tööl pidada, mitte ühelgi tööl, sest ta pole usaldusväärne. Aga hullem on asjadega, mis puudutavad väärtushinnanguid. Kui Tarand oleks lihtsalt joodik, ma ei ütleks ühtki sõna. Paraku on ta xxx.

Kommentaar parandatud, sest keegi kaebas! Nimelt ei tohi Tarandi kohta öelda pooltki seda, mida tema ise on teiste inimeste kohta öelnud.

Kägude topeltmoraal …

+7
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tartu Ülikoolist joomise pärast vallandatud mees andis meile matemaatikat-tunni ajal õpetaja laua taga istudes tõstis ajalehe näo ette ja kulistas viinapudelit.

Joomine on patt, mille ma kõige kergemini mõnele õpetajale andeks annaksin. No selge, et joodikut ei saa tööl pidada, mitte ühelgi tööl, sest ta pole usaldusväärne. Aga hullem on asjadega, mis puudutavad väärtushinnanguid. Kui Tarand oleks lihtsalt joodik, ma ei ütleks ühtki sõna. Paraku on ta moraalne lumpen.

Kust tuleb see süüdistus joomises? Kas keegi on teda tänaval vedelemas näinud? Mulle ei meeldi see mida Sarv teeb ,aga kui mina Tarand oleks ,pöörduks küll nagu Kivisaar tema poole.

+3
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

kui mina Tarand oleks ,pöörduks küll nagu Kivisaar tema poole.

Kui mina Tarand oleks, siis ma ei pöörduks.
Sest võibolla pole nende “tänavatel vedelemiste” jne tõendite hankimine keeruline ja siis kui need juba olemas, on tal veel hullem seis.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei aita teda Sarv ega Kõrv

https://uueduudised.ee/uudis/eesti/indrek-tarand-kuhu-ka-ei-laheks-igal-pool-on-vaid-skandaalid-jarel/
https://ekspress.delfi.ee/lisalood/ekspressi-arhiivist-kuidas-indrek-tarand-kantsleri-kohalt-lahkuma-sunniti?id=69041305
https://www.ohtuleht.ee/251639/indrek-tarand-alkoholi-pruukimine-on-nagu-selle-too-uks-kutsehaiguseid-

+3
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

https://uueduudised.ee/uudis/eesti/indrek-tarand-kuhu-ka-ei-laheks-igal-pool-on-vaid-skandaalid-jarel/

https://ekspress.delfi.ee/lisalood/ekspressi-arhiivist-kuidas-indrek-tarand-kantsleri-kohalt-lahkuma-sunniti?id=69041305

https://www.ohtuleht.ee/251639/indrek-tarand-alkoholi-pruukimine-on-nagu-selle-too-uks-kutsehaiguseid-

UU ei ole mingi uudistekanal .see samasugune kui oli vanasti Post.Teised aga väga vanad lood ju!

+4
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

UU ei ole mingi uudistekanal

Miks ta seda valeuudise levitajat siis kohtusse ei anna? Jah, minule ka kunagi ammu see Tarand meeldis. Enam mitte, kahju, et presidendimaterjal nii maha on ennast mänginud.

+6
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

UU ei ole mingi uudistekanal .see samasugune kui oli vanasti Post.Teised aga väga vanad lood ju!

Et kui vana lugu siis peaks unustama?! Inimene muutub üliharva. Supperüksik erand.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma arvan, et tema tunnis on päris huvitav

+9
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Toetan igati.

Milline peab olema inimese moraalne pale, kes toetab sellist isikut?

Tarandi jaoks on see õpsiks minek küll hetkel allakäigu tipp. Mitte et õpetaja amet oleks kuidagi alandav, aga sellele puhevikule on maakooli õpetajakoha näol tegu ilmselgelt väga valusa laksuga. Kommentaariks ütleksin, et kas koolid on nüüd tõesti prügikastid, ja mismoodi peavad ennast tundma nüüd ausad ja hingega inimesed, keda igas koolis, ilmselt ka Nõval on kindlasti enamik.

Õudne.

Kas mõtestaksid lahti oma solvangud ja “nii õudne!” suhtumise antud inimese suhtes?
Kas ma sain esimesest lausest õigesti aru, et sa manitsed kedagi oma moraalsesse palgesse vaatama? Seda, vabandust – pska, lugedes küsiksin, et kas soovid oma helgest ja lillelisest palgest lähemalt rääkida? Et sedasi kellestki kirjutada, peab sul ikka süle ja seljaga argumente olema.

+3
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma arvan, et tema tunnis on päris huvitav

Tegemist on PÕHIkooliga, mitte üliõpilastega, kellele ehk tõesti oleks poliitikakemplused huvitavad.

+5
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Huvitavad väärtushinnangud teil, Kägu.

Ei teeks Teilegi paha veidi koolis õpitut meenutada. Räägin Teie/teie kirjutamisest. Kui pihta saate, on hea, kuigi arvan, pimestatuna mingist abstraktsest vihast Te siiski seda vahet, ja sellega seonduvalt mõtete etinevust, ei märka.

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

https://www.ohtuleht.ee/182079/punasargiskandaal

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Huvitavad väärtushinnangud teil, Kägu.

Ei teeks Teilegi paha veidi koolis õpitut meenutada. Räägin Teie/teie kirjutamisest. Kui pihta saate, on hea, kuigi arvan, pimestatuna mingist abstraktsest vihast Te siiski seda vahet, ja sellega seonduvalt mõtete etinevust, ei märka.

Kannata nüüd veel vaid 5 päeva ja saad ametlikult õpetama hakata ja oma suuri teadmisi jagama hakata. Ei pea siin täiskasvanutele ajudele käima. Niigi pingeid küllalt.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas mõtestaksid lahti oma solvangud ja “nii õudne!” suhtumise antud inimese suhtes?
Kas ma sain esimesest lausest õigesti aru, et sa manitsed kedagi oma moraalsesse palgesse vaatama? Seda, vabandust – pska, lugedes küsiksin, et kas soovid oma helgest ja lillelisest palgest lähemalt rääkida? Et sedasi kellestki kirjutada, peab sul ikka süle ja seljaga argumente olema.

Inimene, kellel pole Tarandi puhul samu argumente mis minul oma hinnangu kirjutamiseks, on elanud ilmselgelt lihtsalt infosulus. See pole kah patt, aga siis ei oleks tarvis nii ülbelt õpetada.
Kas tõesti on vaja üle korrata, mida Tarand on teinud ja millega oma madalust näidanud? Päriselt?

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Inimene, kellel pole Tarandi puhul samu argumente mis minul oma hinnangu kirjutamiseks, on elanud ilmselgelt lihtsalt infosulus. See pole kah patt, aga siis ei oleks tarvis nii ülbelt õpetada.

Kas tõesti on vaja üle korrata, mida Tarand on teinud ja millega oma madalust näidanud? Päriselt?

mida siis ?kas sina oleks Julius Kuperjanovi hauale minna sügaval vene ajal? Kas arvad ,et oleksid Narva venelastega paremini hakkama saanud eriolukorras kui riik oli tõesti ohus? (mis tegid siis üldse ,Kasvatasid ka pulle kuskil vagusi nagu teie prohvet?)Fakt ,et ta töötas üles toimiva välisministeeriumi ja sai ka puukidest seallahti! Mitu häält üksikandidaadina saaksid EU Parlamenti ja seda lausa KAKS KORDA! jne,jne

+3
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

mida siis ?kas sina oleks Julius Kuperjanovi hauale minna sügaval vene ajal? Kas arvad ,et oleksid Narva venelastega paremini hakkama saanud eriolukorras kui riik oli tõesti ohus? (mis tegid siis üldse ,Kasvatasid ka pulle kuskil vagusi nagu teie prohvet?)Fakt ,et ta töötas üles toimiva välisministeeriumi ja sai ka puukidest seallahti! Mitu häält üksikandidaadina saaksid EU Parlamenti ja seda lausa KAKS KORDA! jne,jn

See KAKS KORDA jäi aega, mil inimesed polnud veel tema tõelist palet näinud. Minagi olen ta poolt hääletanud. Ma toetasin teda isegi siis, kui ta Ilvese vastu presidendiks kandideeris. Pärast seda on ta aga kahjuks paljastanud oma isikuse mustema poole.
Minu jaoks oli tipp meeleavaldusele ülbama minna, pärast ohvrinägu teha ja meedias halamas käia. Tippude tipp oli jätta maameeste 2000 eurot oma tasku. NII madalale ei laskuks võibolla isegi mõni reformar. See on minu jaoks kõige ebaeetilisem tegu üleüldse, mulle ei mahu see lihtsalt pähe, ja see teeb temast minu silmis lihtsalt päti.

Rääkimata sellest, kuidas ta avalikult lubas kellelegi kuuli kuklasse lasta, kuidas ta elu eest meedias Helmeid üritab laimata ja mustata (aga midagi ei jää sõrmede vahele, hull lugu küll), kuidas ta Ojulandi l… sõimas, kuidas ta oma naisega “pressikonverentsi” andis ja mismoodi nad seal esinesid (kui pole näinud, siis otsi üles) – see kõik on juba peenraha tolle rahaomastamise kõrval. Pane tähele, et seda, kas ta ka joodik on, ma üldse ei maini. See on täiesti tähtsusetu. On olemas küllaga ausaid joodikuid. Tarand olgu ükskõik kui karske, see teda ei rehabiliteeri.

+6
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

mida siis ?kas sina oleks Julius Kuperjanovi hauale minna sügaval vene ajal? Kas arvad ,et oleksid Narva venelastega paremini hakkama saanud eriolukorras kui riik oli tõesti ohus? (mis tegid siis üldse ,Kasvatasid ka pulle kuskil vagusi nagu teie prohvet?)Fakt ,et ta töötas üles toimiva välisministeeriumi ja sai ka puukidest seallahti! Mitu häält üksikandidaadina saaksid EU Parlamenti ja seda lausa KAKS KORDA! jne,jn

See KAKS KORDA jäi aega, mil inimesed polnud veel tema tõelist palet näinud. Minagi olen ta poolt hääletanud. Ma toetasin teda isegi siis, kui ta Ilvese vastu presidendiks kandideeris. Pärast seda on ta aga kahjuks paljastanud oma isikuse mustema poole.

Minu jaoks oli tipp meeleavaldusele ülbama minna, pärast ohvrinägu teha ja meedias halamas käia. Tippude tipp oli jätta maameeste 2000 eurot oma tasku. NII madalale ei laskuks võibolla isegi mõni reformar. See on minu jaoks kõige ebaeetilisem tegu üleüldse, mulle ei mahu see lihtsalt pähe, ja see teeb temast minu silmis lihtsalt päti.

Rääkimata sellest, kuidas ta avalikult lubas kellelegi kuuli kuklasse lasta, kuidas ta elu eest meedias Helmeid üritab laimata ja mustata (aga midagi ei jää sõrmede vahele, hull lugu küll), kuidas ta Ojulandi l… sõimas, kuidas ta oma naisega “pressikonverentsi” andis ja mismoodi nad seal esinesid (kui pole näinud, siis otsi üles) – see kõik on juba peenraha tolle rahaomastamise kõrval. Pane tähele, et seda, kas ta ka joodik on, ma üldse ei maini. See on täiesti tähtsusetu. On olemas küllaga ausaid joodikuid. Tarand olgu ükskõik kui karske, see teda ei rehabiliteeri.

igal juhul ei ole ta vähemalt mingit usulahku oma püha perekonna ümber koondanud!

+2
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

igal juhul ei ole ta vähemalt mingit usulahku oma püha perekonna ümber koondanud!

Loomulikult on. Sinagi kuulud sellesse usulahku 🙂

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Loomulikult on. Sinagi kuulud sellesse usulahku 🙂

Kas Mari Tarand on kuskil seletanud kui aristokraatlikud ta mehed on? (Aristokraatlikus väljendub selles vist kui lased pööblil oma naise stringid ja mõisa remondi kinni maksta?)

+1
-4
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Talendid õpsideks!