Esileht Hobinurk Taliujumine ja põiepõletik

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Taliujumine ja põiepõletik

Postitas:
Kägu

Kas on suur tõenäosus mingit sorti põletikku saada?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja teine küsimus veel. Kas päevade ajal on talisuplus lubatud?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No tere tali!

Kas basseini ronid ka päevade ajal?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tavalises basseinis käin küll.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No tere tali!

Kas basseini ronid ka päevade ajal?

Loomulikult lähen, kasutades tampooni.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult lähen, kasutades tampooni.

Kas on veel sellisid julgeid naisi?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teema on hakanud kiiva kiskuma, vabandust, et vean veel sügavamale.

Oli üks anekdoot: Ema küsib viieaastaselt tütrelt, mida see sünnipäevaks soovib. Tüdruk vastab: “Ühte tampooni!” Ema küsib: “Kas sa tead ka, mis see on?” Tüdruk vastab: “Ei, aga reklaamis öeldi, et sellega saab ujuda, ratsutada ja jalgrattaga sõita.”

Teemasse puutuvalt: ise ka olen imestunud, kuidas naisterahvad taliujumisega hakkama saavad. Ilmselt väga kõhnadel ongi ohtlik. Siseelunditeni külm väga kiiresti ei jõua küll, aga kui mingit rasvakihti vahel ei ole, siis põis on naisel ikka päris kaitseta.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult lähen, kasutades tampooni.

Kas on veel sellisid julgeid naisi?

Kas see on julgus? Ma eluaeg käinud…ei ole aru saanud, et olen julge.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Talisuplus? Sa ootad külmakraade ja siis proovid talisuplust või mõtled praegu ujuma minna? Praegu minnes see poleks veel talisuplus.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No tere tali!

Kas basseini ronid ka päevade ajal?

Miks päevade ajal ei tohi ujua minna?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

olen mõelnud, kuidas see saab siseorganitele hea olla? ja põiele?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun lõpetage tampooni teemad, see ei puutu asjasse

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen karastanud vanusest alates 16 iga päev. Tõsi, ainult külma veega duši all ja veetemperatuur sõltuvalt elukohast on olnud +1 kuni +12 C. Sealhulgas väljas lumega paljajalu ja ülakeha paljas. On olnud perioode, mil ei ole karastanud. Nüüd ca viimased neli aastat, peaaegu regulaarselt, külma dušiga.

Tulemused on paljudele selged. Termo-regulatsioon paraneb oluliselt, haigestumine erinevatesse külmetushaigustesse väheneb või kaob, vastupanuvõime viirustele suureneb, uni on parem, köha ja nohu ei ole.

Põiepõletiku osas jään vastuse võlgu ning ei ole kogenud. Karastamist alustada samm-sammult ning üldiselt ei tohiks põletikku tekitada. Põletiku tekkimise alused võivad olla mujal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Põiepõletik on ikkagi bakteriaalne, niisama külmetamine ei põhjusta põletikku, aga külmetamine võib keha vastupanuvõimet haigustele vähendada.

Soovitaksin taliujumist proovida kuskil, kus võimalik nt kohe saunast vette minna ja siis kohe sauna tagasi end üles soojendama. See kui sõidetakse autoga ujuma, soojalt riide ja koju annab külmetamisele rohkem võimalust. Soojast saunast vette ja tagasi sauna on selline mõnus karastamine. Ise nii käinud (saunast/kümblustünnist) ja põiepõletikuga hädas olnud ja pole kordagi pärast haigeks jäänud. Kui aja bakter põiest nt välja ravimata korralikult siis ilmselt suurem võimalus tagasilöögiks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimese organismis pesitseb sadu mikroobe. Kui organismil on tugev kaitsevõime, siis põletikku ei teki. Organism saab mikroobide kontrolli all hoidmisega ise hakkama. Kui aga inimese immuunsüsteem on nõrgenenud, võib haigus valla pääseda.
Kõige sagedasem riskitegur on külmetamine.

Mina olen see, kes ka suvel jahedama tuulega või liigvara ujumas käies põiepõletiku saab. Kahtlemata peab mul külmemal ajal olema pikk mantel. Samuti ei istu ma külmadel pindadel. Eks iga inimene tunneb ennast kõige paremini ning teab, mis talle sobib ja mis mitte.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Hobinurk Taliujumine ja põiepõletik