Esileht Ilu ja tervis Tallaalune soolatüügas-segab kogu elu-ahastuses :(

Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )

Teema: Tallaalune soolatüügas-segab kogu elu-ahastuses :(

Postitas:

Minul on päka all juba üle viie aasta kindlasti konnasilm, millega vahelduva eduga võitlen. Mingil hetkel tuli teine veel juurde, aga sellest sain duofilmiga lahti.

Selle vanemaga jätkan järjepidevalt võitlust ja ta on väiksemaks läinud. Ma teen nii, et leotan jalga ja siis kui nahk on pehme, hõõrun ja raspeldan nii palju kui saan. Siis määrin paksult duofilmi peale. Umbes nädala pärast on konnasilmale tekkinud paks koorik. Selle eemaldan kääriotstega ja mõnikord jõuan selle tulemusel konnasilma valge südameni. Valua ja verine protseduur. Kui leian endas meelekindlust, siis tirin seda südamikku toore jõuga. Pärast seda on verd nii palju, et hea on kasutada hügieenisidet talla all. 🙂

Aga parem on siiski leotada ja jälle määrida duofilmiga.

Apteeker ütles, et see vajab järjekindlust. Sellesse ei sure, aga see ei lase ka elada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain oma sõrmeliigesel olevast tüükast lahti Acetocaustin nimelise ravimiga. Eesti vist ainsana müüb seda Vitaclinik. Googeldades on leitav. Enne seda olin ka proovinud imeasju, kuid see rohi võttis paari kuuga tüüka ära. Kirjas on, et peaks paari nädalaga mõjuma, aga ma olin jube laisk rohukasutaja ja venitasin ravikuuri. ????

Ravimi enese kasutamine valus ega ebameeldiv ei olnud, kuid tüüka lõplik irdumismoment oli küll ebameeldiv ja pisut valuski.

Sama minu pojal, kõike katsetasime, ka laserravi, midagi ei aidanud, aga ainus, mis ära võttis, oli Acetocaustin. Seda peab väga ettevaatlikult kasutama, esialgu panin plaastri ööseks peale, sai kontakti terve nahaga ja kuna sisuliselt tegemist happega, tekkis ümber tüüka kerge happepõletus. Tuleb väga täpselt soolatüüka peale panna ja kadus 2 nädalaga. Oli ka talla all ja väga ebamugavas kohas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli 10 aastat jala all soolatüükad ja aina tuli juurde. Käisin külmutamas ja öeldi, et peaksin päris pika kuuri nendega tegema. Proovisin austerserviku tablette, ei tundunud, et aitaks, aga siis kui lisaks kodusele külmutamisele hakkasin foolhapet võtma, siis oli näha, et hakkavad kaduma. Ehk pole seost, aga sellise tähelepaneku tegin. Olen külmutanud eelnevalt päris palnh ja tulemuseta. Külmutamiseks kasutasin ciccarelli (?) toodet. Südameapteegis vist oli. Eks mitmeid kuid võttis aega, aga sai asja. Sõbranna oli ka hädas nendega, tal õnnestus wartneri pliiatsiga lahti saada. Eelnevalt vist kõrvetas liiga ära, aga mõjus. Pliiats mul ka kunagi vähendas, aga läks liiga kulukaks, sest tüükaid oli palju ja jäi pooleli.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.08 19:28; 19.08 15:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovisin austerserviku tablette, ei tundunud, et aitaks, aga siis kui lisaks kodusele külmutamisele hakkasin foolhapet võtma, siis oli näha, et hakkavad kaduma.

Miks sa foolhappe tablette võtma hakkasid? Mingil muul põhjusel, jäid rasedaks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 16.08 22:47; 16.08 23:15; 17.08 00:06; 19.08 10:15; 19.08 11:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovisin austerserviku tablette, ei tundunud, et aitaks, aga siis kui lisaks kodusele külmutamisele hakkasin foolhapet võtma, siis oli näha, et hakkavad kaduma.

Miks sa foolhappe tablette võtma hakkasid? Mingil muul põhjusel, jäid rasedaks?

Ega foolhape ei ole vaid rasedusega vajalik. See aitab ka juukseid tugevdada ja nende välja langemise vastu.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.08 22:46; 16.08 22:54; 19.08 10:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovisin austerserviku tablette, ei tundunud, et aitaks, aga siis kui lisaks kodusele külmutamisele hakkasin foolhapet võtma, siis oli näha, et hakkavad kaduma.

Miks sa foolhappe tablette võtma hakkasid? Mingil muul põhjusel, jäid rasedaks?

Ega foolhape ei ole vaid rasedusega vajalik. See aitab ka juukseid tugevdada ja nende välja langemise vastu.

Jajah, lihtsalt rasedus on kõige levinum põhjus, miks foolhapet võetakse. Küsisin seepärast, et kui põhjuseks oli rasedus, siis ei pruukinud foolhappes asi olla, vaid rasedusaegsetes organismi muutustes.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 16.08 22:47; 16.08 23:15; 17.08 00:06; 19.08 10:15; 19.08 11:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ja lapsel on aidanud vereurmarohi. Ei pea olema õitsev, võib kasutada alates kevadest kuni maa külmumiseni, peaasi, et taime mahl veel voolab.
Duofilmiga määrisime kuude viisi, ei midagi. Külmutamisega jne võib neid ka paljundada, st naha peale viirust (soolatüügas on papilloomviirus) laiali kanda.
Kui lapsena olid konnasilmad, siis vanaema leotas soojas seebivees ja kaapisime selle “südamiku” lihtsalt välja ja oligi korras. Aga soolatüükal pole seda silma sees, ongi selline käsnajas sisemus.
Immuunsüsteemi tugevdamine on selles mõttes vajalik, et siis nad enam ei teki, mitte et sellega kohe olemasolevatest lahti saaks.
https://www.virtuaalkliinik.ee/haigused/2016/05/30/konnasilm-ja-soolatuugas

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovisin austerserviku tablette, ei tundunud, et aitaks, aga siis kui lisaks kodusele külmutamisele hakkasin foolhapet võtma, siis oli näha, et hakkavad kaduma.

Miks sa foolhappe tablette võtma hakkasid? Mingil muul põhjusel, jäid rasedaks?

Hakkasime last planeerima, seepärast hakkasin foolhapet võtma

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.08 19:28; 19.08 15:53;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )


Esileht Ilu ja tervis Tallaalune soolatüügas-segab kogu elu-ahastuses :(