Esileht Väikelaps Tallinas, kuhu minna 3 aastase poisslapsega!

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Tallinas, kuhu minna 3 aastase poisslapsega!

Postitas:

Ilmad jube külmad, siis ei ole lapsega võimalik väga kaua õues viibida, palun soovitage kuhu sellisel juhul minna, sest kodus ei saa ka koguaeg viibida. Ujumas ja miia-millas, energeetikakeskuses oleme juba piisavalt palju käinud, kas keegi oskab äkki soovitada mingit head mängutuba (kesklinna, kristiine piirkond oleks eelistatud)…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Midagi supervahvat soovitada ei oska, aga oma lapsega olen käinud näiteks Rocca Juku mängumaal ja oli positiivseks üllatuseks mulle. Seal oli väga lahe jalgratas, millega minu 2,5-ne hoobilt sõita oskas (suurte ratastega kolmerattaline ja väga kergesti vändatav). Laps enne üldse ei osanud rattaga sõita. Lisaks üritas minu laps ka seal suurematele mõeldud labürindis turnida ja talle meeldis.
Kaubamaja Lotte mängumaa on küll pisemat sorti, aga seal on kaks liumäge ja kui lapsega kodus veel olin, siis läksin vahest lihtsalt kodust välja, et vahelduse mõttes ka teisi lapsi vaadata ja minu lapsele väga meeldis seal liumägedest alla lasta. See on ka täiesti tasuta.
Juku mängumaa on ka Mustamäe tee alguses, see vist kõige suurem mängutubadest. Aga ma pole kindel, kas seal saab vaid sünnipäevi pidada või saab ka üksikult mängima minna…
Eks vahel saab käidud ka lihtsalt McDonaldsis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Väikelaps Tallinas, kuhu minna 3 aastase poisslapsega!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.