Esileht Hobinurk Tallinki e-pood

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 74 )

Teema: Tallinki e-pood

Postitas:
Kägu

Keegi täna -50% osta ka sai või oli kõigi jaoks leht maas?

0
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Minul ka maas. Ei saanudki ostu sooritada.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

See on nii huvitav. Meil peres on minul Club One kaart, mehel selle lisakaart. Kõik sõidud on alati minu broneeritud. Aga info selle -50% müügi kohta tuli aga ainult mehe meilile.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei saanud meie peres ka keegi teavitust, aitäh teemaalgatajale!

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

sain ka öösel poole 1 paiku ostu tehtud, tundub et see soodus kehtib täna ka veel kes ilma jäid eile.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Sain teate, et mu postitus on ebasobiv, sest teema on vales alafoorumis. Vaatan nüüd seda alafoorumite nimekirja, kuid ei suuda välja mõelda, millisesse see sobiks tõsta. Ehk aitate?

Kas Tööelu, raha ja seadused? Tasuta teated? Hobinurk? Ilu ja tervis? Kodunurk?

ära pane tähele … väga hea teema, sain ka öösel mõned vajalikud asjad tellitud 🙂

+10
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hetkel ei saa küll midagi avada, vajutad tootele- lehekülge ei leitud. Lahe allahindlus!

404 ETSIMÄÄSI SIVUA EI LÖYTYNYT, ahah

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, leht on taas kokku jooksnud 🙁

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei saanud meie peres ka keegi teavitust, aitäh teemaalgatajale!

Meil ka mitte, ainult FB reklaami nägin.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Sisse sain, aga vaatamata “lubadusele” tooteid jätkub kõigile, mini jum.kreemi tooni enam ei ole

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina sain täna ostud sooritatud. Vahepeal muutusid ostukorvis toodete hinnad ja polnud 50% soodustust.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina tegin just ostu ja olid -50% ostukorvis. Aitäh teemaalgatajale info eest! Sain palju asju suure soodustusega 🙂

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma sain kolm tellimust tehtud, aga neljanda viskas ostukorvis errorisse, nüüd sain korda. Tellisin endale ja sõbrannadele kuna mul töötas ainsana kogu e-pood üsna hästi terve päeva.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Polegi vaja kogu aeg midagi osta ja maailma koormata.

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mida te sealt ostate? Ma olen viimase aasta jooksul ikka mõnikord jõudnud sinna poodi nende allahindluste peale, aga kunagi ei ole ostuni jõudnud. Küll on mind huvitav kaubagrupp soodustuseta, küll on sobivad numbrid otsas, nii et polegi leidnud midagi osta. Kosmeetikat ilmselt võiks osta, aga mul ei kulu neid asju nii palju.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No mina ostsin praegu ühe lemmiklõhna, mis muidu üle 60 euro, 30ga saada ikka väga hea. Abikaasa armastab Björn Borg boksereid, 5-pakk oli ca 25 euri, tavaliselt võib arvestada, et kui saad 10-ga paari, siis on ka veel soodne. Noh ja lisaks omale paar kleiti ka 🙂

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mida te sealt ostate? Ma olen viimase aasta jooksul ikka mõnikord jõudnud sinna poodi nende allahindluste peale, aga kunagi ei ole ostuni jõudnud. Küll on mind huvitav kaubagrupp soodustuseta, küll on sobivad numbrid otsas, nii et polegi leidnud midagi osta. Kosmeetikat ilmselt võiks osta, aga mul ei kulu neid asju nii palju.

Ostsin kätekreemi, shampooni, hambapastat, intiimhügieeni tooteid, teismelistele t-särgid, higipulgad ja aluspesu, endale veel juukseharja.  Lisaks ostsin kingituseks kaks maiustust mida Eestis ei müüda, ainult Tallinki poest saab osta. Kasutan pesemiseks mõeldud tooteid üsna igapäevaselt, vaatasin korraks teisi e-poode, Tallinkil oli ausalt -50% tehtud, hindadega trikitamist ei olnud.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Humer Stop virus spray (apothekas 9.27, sealt sain 4.45)

Isla moos kurgupastillid (apothekas 7.27/ kliendisoodukaga praegu 5.55, sealt sain 3.45)

Smilelab hambapasta (mujal ca 11€, sealt sain 5.95)

Ja “kogemata” haarasin Panda rosin šokolaadis ja marabou šokolaadi siis juba ka 😀

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

vaatasin korraks teisi e-poode, Tallinkil oli ausalt -50% tehtud, hindadega trikitamist ei olnud.

Täpselt minu mõte, respekt neile 🙂

Sain öösel tellitud. Võtsin peamiselt apteegikosmeetikat, mis nt Apothekas heal juhul 25% soodukat saab. Nüüd sain ühe korraga pikaks ajaks tooteid tellitud ja süda on rahul. Kahju oli sellest, et jokutasin valimisega nii kaua, et mõned meelistooted, mis mul ostukorvis olid, said laost otsa.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja “kogemata” haarasin Panda rosin šokolaadis ja marabou šokolaadi siis juba ka 😀

Ohh krt, pidid sa kirjutama. Ma esialgu hoidsin maiustuste osakonnast oma tellimusega täiesti eemal, aga need Panda šokolaadirosinad on ka minu lemmikud. No nüüd tuli siis teine, magus tellimus veel juurde 🙂

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

vaatasin korraks teisi e-poode, Tallinkil oli ausalt -50% tehtud, hindadega trikitamist ei olnud.

No ma võrdlesin oma lemmikparfüümi hindu, selle saaks mitmest e-poest 47-48 euroga, Tallinkis oli tavahinnaks märgitud 66€. Nende tavahinnast jah -50%, aga kui nende tavahind on juba nii palju kallim, siis… reaalselt ostaja jaoks ju ei ole poole odavam, kui mujal tavahind kolmandiku võrra odavam.

+4
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Smilelab hambapasta (mujal ca 11€, sealt sain 5.95)

ma üritan ka seda osta, aga lihtsalt ei lähe korvi 🙁

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma pole eile õhtust saadik sinna lehele sisse saanud 🙁

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma pole eile õhtust saadik sinna lehele sisse saanud 🙁

Mis mõttes? Koguaeg saab, nii telefonist kui arvutist.

+1
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tegin 3 tellimust.  Kahele tuli ilusti r mail ja kõik kenasti korras, ostuajaloos ka näha. Aga see kolmas. Seda pole kuskil näha et tehtud oled ei ole ka meili aga raha läks maha. Saatsin sõnumi neile et mis saab nüüd tellimust justkui pole aga raha on maha läinud.  Pole vastust.  See juhtus just  siis kui jälle kokku jooksis. Ega kellegi sama moodi polnud, lihtsalt mul seal sõbranna asi ka sees kurb oleks nüüd ilma.jääda.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

No ma võrdlesin oma lemmikparfüümi hindu, selle saaks mitmest e-poest 47-48 euroga, Tallinkis oli tavahinnaks märgitud 66€. Nende tavahinnast jah -50%, aga kui nende tavahind on juba nii palju kallim, siis… reaalselt ostaja jaoks ju ei ole poole odavam, kui mujal tavahind kolmandiku võrra odavam.

Mina võrdlesin ka hindasid, kuid need 2, mis ostsin, on ikka ka kõige soodsamast e-poest ca 40% odavam.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul juhtus esimese tellimusega sama, saatsin esmalt neile messengeri ekraanitõmmised maksekinnitusest ning veakoodist ning nad palusid need edastada nende meilie. Meilile tuli vastus, et tellimus olemas ning vabandavad ja üsna pea peale seda jõudis ka tellimust kinnitav email.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ok loodan et saan samuti asja korda neil praegu kindlasti palju tööd.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Peab ikka kõva kate hindadel peal olema, et sellist alet saavad endale lubada 😉
Vb populaarsemaid numbreid hoiavad siiski kinni ja ei lase poodi päris tühjaks osta?

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Peab ikka kõva kate hindadel peal olema, et sellist alet saavad endale lubada 😉

Vb populaarsemaid numbreid hoiavad siiski kinni ja ei lase poodi päris tühjaks osta?

Muidugi on kõvasti katet. Kui sa teaks, mis hindadega oma töötajad asju osta saavad…

+2
-2
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 74 )

Esileht Hobinurk Tallinki e-pood