Esileht Ajaviite- ja muud jutud Tallinlased, kas ostaksite selle korteri?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )

Teema: Tallinlased, kas ostaksite selle korteri?

Postitas:
Kägu

http://kinnisvaraportaal-kv-ee.postimees.ee/muugiinfo-5303-5311-aare-ruubelkrt-4-9-ja-14-juurd-2901050.html?nr=5&search_key=1083f6e9e8db396fbf46d76caa6a8ef0

Küsimus siis pealkirjas. Kuna hind on teiste uusarendustega võrreldes odavam, siis jäi see korter silma. Planeering mulle meeldib. Korter paistab aga olevat põhjapoolne, rõdu on pisike. Eelkõige tekitab aga küsimusi asukoht: sõpaka vahetu lähedus ja otse teise tiheda liiklusega tänava (linnu tee) ääres. Pole küll esimene korrus, aga ikkagi kardan, et äkki on liiga palju müra seal piirkonnas. Pole ise sealkandis ega üldse ühegi suurema magistrali juures elanud, ehk keegi on kogenum. Üle tee paistab kohe ka bensiinijaam olema.. Aga hind oleks vastuvõetav, seepärast kaalungi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ei ostaks. Bensiinijaam on praktiliselt akna all ja maantee müra kostab hästi.
See rõduga pool jääb põhjapoole aga ülejäänud akendesse paistab õhtupäike.
Selle kõrval asuva müüdud korteri nr 15 isegi ostaks aga seda mitte.
Logistiliselt on muidu asukoht hea ja majad ilusad.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

ei ostaks.
juba põhimõtte pärast ei ostaks (kui vajadust oleks): see, mida seal kristiines praegu linnu-nimelistel tänavatel tehakse, on totaalselt alatu: eramute vahele topitakse suuri kortermaju, mille verivärsked elanikud ei oska käituda nii nagu eramurajoonis kohane – pargivad autosid eramaale, vinguvad et koerad hauguvad, nende lapsed käivad eramute aedades maasika ja õunavargil jne

minu meelest ei sobi eramurajoonis vanade lammutatud puumajade asemele ehitada midagi muud, lkui uusi eramuid. 5-korruseline kortermaja 800ruudusel endisel eramukrundil teiste eramute vahel on liiast.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

kuna olen vaene siis muidugi ei ostaks. kui oleks rikas siis ostaks parema

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See rõduga pool jääb põhjapoole aga ülejäänud akendesse paistab õhtupäike.

Minu arvamus, õhtupäike just teebki toa rõõmsamaks. Mul elutuba ja köök hommikupäikesega ja töölt koju tulles istu mutiaugus. Iga kell valiksin toad kus pealelõunat ja õhtul paistab päike, niigi see ilm aastaringi hall ja pime.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

tee on piisavalt kaugel, kui midagi häirib, siis bensiinijaam

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

ei ostaks.
juba põhimõtte pärast ei ostaks (kui vajadust oleks): see, mida seal kristiines praegu linnu-nimelistel tänavatel tehakse, on totaalselt alatu: eramute vahele topitakse suuri kortermaju, mille verivärsked elanikud ei oska käituda nii nagu eramurajoonis kohane – pargivad autosid eramaale, vinguvad et koerad hauguvad, nende lapsed käivad eramute aedades maasika ja õunavargil jne

minu meelest ei sobi eramurajoonis vanade lammutatud puumajade asemele ehitada midagi muud, lkui uusi eramuid. 5-korruseline kortermaja 800ruudusel endisel eramukrundil teiste eramute vahel on liiast.

no mina elan ka ühes neist kortermajadest, minu lapsed küll vargil ei käi ja ei tea ka, et keegi oleks käinud, parkimiskohti on oma hoovis ja maja ümber ka piisavalt, pigem jah eramajde koerad hauguvad ja sealsed igavlevad lapsed käivad kortermajade mänguväljakutel, tihti koos vanematega!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teemaalgataja olen. Aga see hiigelrõduga korter – liiga tee ääres (teine maja)? http://hane.ee/hinnad-ja-plaanid/hane-2/korter-5
Peab vist minema maja juurde sõitma, et vaadata kui kaugel reaalselt tee on…

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

see on kena kant elamiseks, ja põhjapoolsel korteril on tõesti see õhtupäikese eelis.
Meil on põhjapoolne rõdu, ja suveõhtutel vägagi kasutuskõlbulik. Muidugi on lääne suund üle kõige, aga põhi on parem kui ida (peaaegu üldse pole päikest) ja lõuna (kõrvetab lilled surnuks).

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Selle maja puhul soovitan soojalt ennemalt kohal ära käia.
Need majad on ehitatud Neste kontori akende alla ja vahemaa on väga väike. Ühe maja korterite vaate varjab Neste katlamaja ja selle korsten.
Ehk siis palju oleneb sellest, kus korter asub – kas vaatega Hane tn poole või Neste maja poole.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Need majad on ikka väga sõpaka ääres ja ega see Linnu teegi vaikne kõrvaltee ole. Bensiinijaam kohe vastas üle tee ja seal samas teisel pool ristmikku veel üks bensukas, lennukoridor tuleb täpselt üle (no sellega lõpuks harjub ära, isegi selle lennuga, mis ühe paiku öösel maandub). Logistiliselt on tõepoolest suurepärase asukohaga korter. Rimisse kiviga visata, Hesburger põhimõtteliselt maja kõrval, bussipeatused kohe samas, ilus Löwenruhe park jalutuskäigu kaugusel, Mustamäe keskus samuti.
Aga ikkagi ei ostaks. Sõpakal ja Linnu teel käib liiklus ööpäevaringselt, liiga müra ja saastarohke.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Logistiliselt on tõepoolest suurepärase asukohaga korter. Rimisse kiviga visata, Hesburger põhimõtteliselt maja kõrval, bussipeatused kohe samas, ilus Löwenruhe park jalutuskäigu kaugusel, Mustamäe keskus

Sa tegid ilmselt nalja, aga küsin ikka: kas hesburgeri maja kõrval olemine on suurepärane?? See peaks ikka suur miinus olema.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Väidetavalt tuleb üle tee rimi vastu varsti Lidl ka. Aga jah, kõige suurem probleem on mu meelest samuti üliväike vahemaa kontorihoonega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

ei ostaks, buum saab kohe läbi ja oled oma rahale tohutult vihane
piltidel petetakse väga hästi ära milline on ümbrus tegelikult
minu maja juurde tehakse ka uut maja, piltidel oleks maja nagu palmisaarel. tegelikult maja on otse ristmikul.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

google mapsist saab väga hästi vaadata, milline ümbrus tegelikult on.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

aastaid vana pilti näed

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

aastaid vana pilti näed

no aimu kandist saab ikka. seal tänaval pole midagi muutunud näiteks, uued majad ainult puudu.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teemaalgataja olen. Tänud mõtteid avaldamast. Ma vaatan praegu üht korterit, mille magamistoa aknad otse linnu teele. Saan aru, et seal tihe liiklus kogu aeg. Elab ehk keegi samuti sarnase toimeka tänava ääres ja teab kogemust jagada, kas reaalselt ka häirib õues toimuv. No jah, oleneb ehituskvaliteedist ja akendest ka muidugi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

akent sa lahti teha ei saa. sellise hinna eest saad maakohta uhiuue maja, mis valu sul on osta trassile mingi punker sellise raha eest? tule maapeale. buum saab läbi ja siis su ost on ainult poolt summat väärt

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sellise raha eest ei ostaks ühtegi korterit. Tallinna vähemasti küll mitte.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teemaalgataja olen. Tänud mõtteid avaldamast. Ma vaatan praegu üht korterit, mille magamistoa aknad otse linnu teele. Saan aru, et seal tihe liiklus kogu aeg. Elab ehk keegi samuti sarnase toimeka tänava ääres ja teab kogemust jagada, kas reaalselt ka häirib õues toimuv. No jah, oleneb ehituskvaliteedist ja akendest ka muidugi.

Elan Nõmme teel (mitte kaugel linnu tee ristist) ja minu arvates pole liiklus hull. Vana maja, pakettaknad ees. Harjumise küsimus, mäletan, et alguses natuke häiris küll müra, aga enam ei pane õieti tähelegi. Uues majas peaks heliisolatsioon parem olema.

Seebi tänavale ehitati kõrge kortermaja, kujutan ette, et seal 11/12-ndal korrusel on vaiksem. Mõned korterid on veel müügis. Isiklikult pole kohal käinud, ehituskvaliteedist ei tea midagi, lihtsalt jäi silma täna see hoone.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hesburger läks vist valele reale jah. Aga see Lidl tuleb kohe nende uute majade naabrusse, selle sama kirutud bensuka kõrvale (Sõpruse pst 151), ma saan nii aru. Põhimõtteliselt ei pea siis jopet selga panemagi, et vutt-vutt (kauaoodatud) poest läbi lipsata.
http://kasulik.delfi.ee/news/uudised/kaart-vaata-kuhu-lidli-supermarketid-eestis-kerkima-hakkavad?id=78469083

Aga ikka ei ostaks..

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Elan Nõmme teel (mitte kaugel linnu tee ristist) ja minu arvates pole liiklus hull. Vana maja, pakettaknad ees. Harjumise küsimus, mäletan, et alguses natuke häiris küll müra, aga enam ei pane õieti tähelegi. Uues majas peaks heliisolatsioon parem olema.

Seebi tänavale ehitati kõrge kortermaja, kujutan ette, et seal 11/12-ndal korrusel on vaiksem. Mõned korterid on veel müügis. Isiklikult pole kohal käinud, ehituskvaliteedist ei tea midagi, lihtsalt jäi silma täna see hoone.

Olen käinud Seebi tn majas külas. Ilus tavaline kaasaegne korter, köök on küll väike rida elutoa seinas, aga kena siiski. Elan majas ja ise enam kortereid hindaval pilgul ei jälgi, kunagi varem aga küll.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Millal see buum läbi saab? Ilgelt vaja uut korterit, aga praegused hinnad on absurdsed.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

aasta lõpuks ongi läbi

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sellise hinnaga ostaksin vaid läbi maja korteri ja naudiksin nii hommiku- kui õhtupäikest. Üldse ei meeldi need uuema aja planeeringuga kortermajad, millel enamus korteritel aknad vaid ühele poole. Ja korter pole kodu, see muidugi mu isiklik arvamus.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

200000 eest korter Mustamäele, suure magistraali äärde – peaks peast pehme olema, et seda osta. Hind on üle võlli tugevalt, asukoht ka mulle ei sobi.
See, et miski Rimi on üle tee, pole minu jaoks mingi argument, pigem miinus.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas tõesti lubatakse aasta lõpuks buumi läbisaamist? Praegu ei paista väga sedamoodi. Hinnad on absurdsed tõesti, eriti uutel ehitistel. Planeeringud on jamad, ruumi ümber pöörata pole korteris…

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Millal see buum läbi saab? Ilgelt vaja uut korterit, aga praegused hinnad on absurdsed.

Hinnatõus lihtsalt aeglustub, ei need praegu odavamaks lähe… Ka ehituse hinnad ju tõusevad nende aktsiisidega käsikäes. Ja ülepakkumist kaugeltki veel pole (pean silmas pakutavate korterite ja ostuhuviliste suhet).

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei osta yhtegi korterit enne kui pole yyrnikuna sees elanud. Ei kao need korterid kuhugi. Koigile jagu ja sitast ei saa hiljem peale makstes ka l@bi.
Onneks raha on, et osta ykskoik kuhu ja isegi algselt yyrida. Enne proovin ikka majas elamisega harjuda.

0
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Tallinlased, kas ostaksite selle korteri?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.