Esileht Koolilaps Tallinn Ühisgümnaasiumi koolikapi rent

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Tallinn Ühisgümnaasiumi koolikapi rent

Postitas:

Tere!
Laps läheb sügisest õppima Tallinn Ühisgümnaasiumi. Koolil on pakkuda lastele koolikapi renti. Küsimus – kui vajalik see on, kas teie lapsed kasutavad seda kappi ja mida nad seal hoiavad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps lõpetas 1. klassi ja kappi pole küll vaja olnud.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.06 06:35; 01.07 00:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie omad hoidsid kapis kõike, mida koolis vaja võis minna. Üleriideid, vahetusjalanõusid, osa õpikuid ja vihikuid, kehalise riideid ja trenniasju (kui koolist otse trenni minek), joonistustarbeid, vahel kaasavõetud toitu.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kaksikud kasutavad koolikappi juba 3 aastat ja kindlasti ka edaspidi. Enamasti on seal kehalise riided ja vajadusel ka vahetusjalatsid kui vaheaegadel on vaja garderoob tühjendada. Vanemate klasside kappides olen näinud raamatuid ja muud mudru. Olin isegi alguses kahtlev vajaduses, aga aeg on näidanud kapi vajalikkust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

algklassides ei läinud vaja, hiljem küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rendime juba esimesest klassist peale ja on küll vaja. Hoiab seal kehalise riideid ja kuna pärast kooli on ka trenn, siis seda kotti ei viitsi samuti terve päev kaasas tassida. Vahel lisaks veel muid asju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.06 18:05; 28.06 18:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rendime juba esimesest klassist peale ja on küll vaja. Hoiab seal kehalise riideid ja kuna pärast kooli on ka trenn, siis seda kotti ei viitsi samuti terve päev kaasas tassida. Vahel lisaks veel muid asju.

Kas neid asju garderoobis ei saa hoida? Minu lapse koolis kappe pole, aga kehalise riideid hoiab samuti koolis ja trenniasju mööda kooli kaasa ei vea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas neid asju garderoobis ei saa hoida? Minu lapse koolis kappe pole, aga kehalise riideid hoiab samuti koolis ja trenniasju mööda kooli kaasa ei vea.

Ei saa garderoobis hoida, see on väga väike, kõik kakerdavad otsas, mängivad seal garderoobis, viskavad asju välja, lisaks peab õhtuks tühi olema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.06 18:05; 28.06 18:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas neid asju garderoobis ei saa hoida? Minu lapse koolis kappe pole, aga kehalise riideid hoiab samuti koolis ja trenniasju mööda kooli kaasa ei vea.

Ei saa garderoobis hoida, see on väga väike, kõik kakerdavad otsas, mängivad seal garderoobis, viskavad asju välja, lisaks peab õhtuks tühi olema.

Minu lapse klass hoiab küll garderoobis.
Trenniriideid pole vaja olnud kapis hoida, käib kodust läbi.

Õpikuid hoiavad klassis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.06 06:35; 01.07 00:35;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Koolilaps Tallinn Ühisgümnaasiumi koolikapi rent

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.