Esileht Pereelu ja suhted Tallinn välismaalastele

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Tallinn välismaalastele

Postitas:

Millised kohad Tallinnas on teie tuttavatele eriliselt meeldinud ja kus veeta mõnusalt õhtust aega väljaspool kodu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Radissoni katusekohvik

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu ameeriklasest sõbrale meeldis väga Clazz, aga seda ilmselt ka põhjusel, et oli suvine aeg, rahvast palju. Samas oli seal mõnus elav muusika ja maitsvad toidud.
Wabadus meeldis samuti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu ameeriklasest sõbrale meeldis samamoodi Clazz. Ja oli suvi 🙂

Ja Radissoni katuseterrass meeldis ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Radissoni terrass on ikka üsna hale, 9 on parem. Reeglina on meeldinud: Bordoo, Tigu, Dominic, La Bottega, Sfäär,Ö, Ribe.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.01 10:31; 22.01 12:51; 23.01 09:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu inglise kaimud on nii karastunud siin käimisega, et neid ei huvita mingid Ö-d ega Ribed. Neil kodus samasuguseid jalaga segada.

Neid huvitavad ‘rahvalikumad’ kohad. Näiteks ühele kodanikule jättis kustumatu mulje Pirosmanis pakutav tervelt praetud kanapoeg – tapaka. Seda nõuab ta iga jumala kord Tallinnas käies. Siis meeldib neile käia turul – Balti jaama venelaste ‘junki’ poed tuleb läbi kammida. Keskturult ostetakse alati kaasavõtmiseks seda ‘meetri kaupa’ müüdavat suitsuvorsti.

Aga söömas käisime Moonis ja pärast tuututasime Hellas Hundis. Vahel oleme hoopis eelistanud kodus süüa teha ja hiljem veiniklaasi taga lobiseda.

P.S. kui nüüd mõnele käole jäi mulje, et tegu kalkarite seltskonnaga, siis nii see ei ole:) Kõik kenad haritlased, kes ei armasta eriti peenutseda. Mulle endale tundub ka, et Eestis on puudus söögikohtadest, mis ei rõhu nii palju ’disainitud’ välimusele ja tahtmisele olla ‘upmarket’, kui sellele, et pakkuda head sööki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Jaagular kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu inglise kaimud on nii karastunud siin käimisega, et neid ei huvita mingid Ö-d ega Ribed. Neil kodus samasuguseid jalaga segada.

Neid huvitavad ‘rahvalikumad’ kohad. Näiteks ühele kodanikule jättis kustumatu mulje Pirosmanis pakutav tervelt praetud kanapoeg – tapaka. Seda nõuab ta iga jumala kord Tallinnas käies. Siis meeldib neile käia turul – Balti jaama venelaste ‘junki’ poed tuleb läbi kammida. Keskturult ostetakse alati kaasavõtmiseks seda ‘meetri kaupa’ müüdavat suitsuvorsti.

Aga söömas käisime Moonis ja pärast tuututasime Hellas Hundis. Vahel oleme hoopis eelistanud kodus süüa teha ja hiljem veiniklaasi taga lobiseda.

P.S. kui nüüd mõnele käole jäi mulje, et tegu kalkarite seltskonnaga, siis nii see ei ole:) Kõik kenad haritlased, kes ei armasta eriti peenutseda. Mulle endale tundub ka, et Eestis on puudus söögikohtadest, mis ei rõhu nii palju ’disainitud’ välimusele ja tahtmisele olla ‘upmarket’, kui sellele, et pakkuda head sööki.

[/tsitaat]

Ma ei tee üldse maha autentseid rahvustoite ja ausat tänavatoitu, aga natuke ilma näinud inimesena julgen siiski kinnitada, et Eestis on üks parimaid kvaliteedi-hinna suhteid restorandies ning tasub ka seda osa välismaalastele näidata. Spetsialistid on muideks ennustanud, et Tallinnast saab peagi (praeguse arengu jätkudes) järgmine Põhjala toidupealinn. Nii et ei tasu olla üleolev meie restoranide suhtes, need on inglise keskmisest pika puuga üle.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.01 10:31; 22.01 12:51; 23.01 09:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga tore! Sain päris mitu head mõtet, Aitäh!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga tore! Sain päris mitu head mõtet, Aitäh!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan soojalt, minge Kaerajaani Raekoja platsis. Pole hinnad mingid üüratud ja toit on lihtsalt imeline (nt põdralihasupp, metsseapraad, jaanalinnufilee jne). Sekka videod laulupidudest, rahvalikud pillimehed või muidu eesti muusika. Pluss kohapealne megahea leib. See menüü on seal küll imemaitsev ja hõrk (mitte nagu tavaliselt eesti toitu kujutatakse, et koortega õlised kardulad, pekine sealihakäntsakas ja peoga hapukapsaid). Boonuseks saate mõnusa jalutuskäigu vanalinnas. 🙂

http://www.kaerajaan.ee/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Karejaan on siiski klassikaline turistilõks. samas nimekirjas on ka kõik Viru tänava kohad, Pepeersack, Olde Hansa, Suur-Karja kohad ja ka Raekoja plats. Head toidukohad on näiteks Vene tänaval.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.01 10:31; 22.01 12:51; 23.01 09:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaerajaan on täielik jama. Head Eesti toitu saab näiteks MEKK-ist ja isegi liiga kallis Kuldne Notsu on parem kui Kaerajaan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui neid huvitavad muuseumid vms, siis soovitan viia ekskursioonile Bastionikäikudesse Kiek in de Kök torni all. Elamus garanteeritud!

Minu tuttav austerlane ei jäta kunagi Olde Hansas käimata. Clazz meeldib talle ka. Radissoni katuse jaoks peab olema väga ilus ja mitte tuuline ilm. Ah jaa, siiamaani kõige eredam elamus tema jaoks oli üks forellipüügi koht. No see, et tõesti ise püüad oma kala kõigepealt kinni, siis see lüüakse su silme all maha ja küpsetatakse ära. Mahalöömise hetkel keeras selja… 😀 aga pärast nautis seda grillitud hõrgutist küll.

Mõne mitte mereäärse riigi elaniku võiks viia hoopis suure kruiisilaevaga Stockholmi või Helsinkisse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Pereelu ja suhted Tallinn välismaalastele

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.