Esileht Ajaviite- ja muud jutud Tallinn-Viimsi linnaliinid

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Tallinn-Viimsi linnaliinid

Postitas:
Kägu

Tere

Kolisin hiljuti haabneeme kanti ning liigun tööle tavaliselt 1A ja 49 bussidega. Ei saa aru kahjuks, et millise tsooni ma pean valima, kui hakkan kuupiletit ostma. Siiamaani veel sissekirjutus Tallinnas ning olen sõitnud tasuta juba aastaid aga paar päeva tagasi tegin sissekirjutuse Viimsi. Äkki keegi oskab vastata, et kas bussides 1A ja 49 kehtib esimese tsooni hind või tuleks juba võtta 1-2 tsoon? 🙂

Aitäh

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Äkki oskab Viimsi vallavalitsus sellele vastata? Pealegi seal kandis MUPO EI TEGUTSE. Nii, et kui oled üle raudtee sõitnud oled Tallinnas ja pole mingit tsooni vaja. 49 ja 1a on ju nagunii Tallinna transport. Viimsi rahvas tahab ikka kallimatega sõita, 114;V6 või vastupidi jms.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

1 ja 2 tsooni pilet. Sellega saab ka sõita 114-ga, mis jõuab poole kiiremini linna.
Kuigi jah mina 10+ aasta jooksul ei ole Viimsi poolel kordagi piletikontrolli näinud, siis ametlikult algab raudteest üle sõites 2.tsoon

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks Harjumaakonnas üldse mingid tsoonid peaks olema. Tallinna mingi Vatikan keset teist riiki.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Esimene tsoon – hõlmab Tallinna linna tervikuna.
Teine tsoon – hõlmab Viimsi valda tervikuna.

Järelikult on vaja 1. ja 2. tsooni.

Tallinna elanikuna sõidaksid 1A ja 49 liinidega tasuta. Teised liinid on tasulised.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

1 ja 2 tsooni pilet. Sellega saab ka sõita 114-ga, mis jõuab poole kiiremini linna.

Kuigi jah mina 10+ aasta jooksul ei ole Viimsi poolel kordagi piletikontrolli näinud, siis ametlikult algab raudteest üle sõites 2.tsoon

Väga hea, et pole näinud. Viimsil on oma kaks piletikontrolli. Ma hallipäist, karvast meeskontrolli olen kaks, kolm korda kohanud. Terve buss kangestus, bussijuht kirus umbes selliselt, et rsk saatanasigidik jälle liikvel. Ta lihhtsalt ei kontrolli pileteid, ta otseselt möliseb. Kõikidel u. kuuel inimesel olid piletid, aega kulus u. 20 minutit. Teine pidi olema naisterahvas, näinud ei ole aga rahvas räägib, et veel hullem.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Väga hea, et pole näinud. Viimsil on oma kaks piletikontrolli. Ma hallipäist, karvast meeskontrolli olen kaks, kolm korda kohanud. Terve buss kangestus, bussijuht kirus umbes selliselt, et rsk saatanasigidik jälle liikvel. Ta lihhtsalt ei kontrolli pileteid, ta otseselt möliseb. Kõikidel u. kuuel inimesel olid piletid, aega kulus u. 20 minutit. Teine pidi olema naisterahvas, näinud ei ole aga rahvas räägib, et veel hullem.

Mina olen mõlemat näinud, pole kumbki mölisenud. Kontrollivad piletid ära ja lähevad järgmises peatuses maha. 1A ja 49 loetakse tln bussiliinideks ja ainult nendega sõitmiseks piisab esimesest tsoonist.

+1
0
Please wait...

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Tallinn-Viimsi linnaliinid