Esileht Koolilaps Tln ühiskatsed (GAG, TIK, Reaal, 21.) 2020

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 76 )

Teema: Tln ühiskatsed (GAG, TIK, Reaal, 21.) 2020

Postitas:
Kägu

Kuidas siis tänavused “eriolukorralised” 4 kooli (GAG, TIK, Reaal ja 21.) gümnaasiumitestid läksid?
Tulemused peaks nüüd väljas olema.
Palju uute testidega punkte tuli?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mul sai tütar 1. ja 2. eelistuse kooli (GAG ja Reaal) vestlusele. Huvitav, kas keegi kutsuti ka 3. eelistuse kooli vestlusele?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul Reaali üheksandik kodus, kel koolis mate 10 ja füüsika 9. Katsed vastavalt 68% ja 62%. Sai vestlusele. Pinged maas, sest kolme kooli katseid ei teinud.

Sai ka 21.kooli vestlusele.

Kolmanda valiku kool ei kutsunud vestlusele.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul sai tütar 1. ja 2. eelistuse kooli (GAG ja Reaal) vestlusele. Huvitav, kas keegi kutsuti ka 3. eelistuse kooli vestlusele?

Meil poisil sama Gag ja Reaal. Tulemused mat 94 ja füüs 86. Mis tulemused teistel?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Meil poisil sama Gag ja Reaal. Tulemused mat 94 ja füüs 86. Mis tulemused teistel?

Kas keelte punktid sama kõrged? Siis pole ilmselt põhjust muretseda 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

See on ikka väga kõva tulemus!
Kindel, et saab sisse.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

See on ikka väga kõva tulemus!

Kindel, et saab sisse.

See on tõesti väga hea tulemus. Kas laps tuleb g4 koolist või väljast? Vaadake keskmisi ka, need olid ka ära toodud oma tulemuste all.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas keelte punktid sama kõrged? Siis pole ilmselt põhjust muretseda 🙂

Keelte punktid vaid keskmised:(
Tuleb G4 koolist (keegi küsis seda)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, kõik kolm kooli kutsusid vestlusele tüdruku.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu katsetest vabastatud laps sai vestluse kutsed nii esimese kui ka teise valiku koolidesse, 3.valik oli tal TIK ja sealt sõnum “kahjuks sind vestlusele kutsutud pole”. Huvitav, kui ta TIKI ikkagi oleks tahtnud saada, siis kas oleks hoolimata vabastusest katsed ikka tegema, TIKI eelistustes ettepoole panema? Varasemalt olen kuulnud, et 21kk ei kutsu 3.valiku lapse vestlusele.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Minu katsetest vabastatud laps sai vestluse kutsed nii esimese kui ka teise valiku koolidesse, 3.valik oli tal TIK ja sealt sõnum “kahjuks sind vestlusele kutsutud pole”. Huvitav, kui ta TIKI ikkagi oleks tahtnud saada, siis kas oleks hoolimata vabastusest katsed ikka tegema, TIKI eelistustes ettepoole panema? Varasemalt olen kuulnud, et 21kk ei kutsu 3.valiku lapse vestlusele.

Võimalik, et loogika on selline, et katsetest vabastatud ju tegelikult saavad valida, kus koolis jätkata tahavad. Ja kolmanda valiku kooli see laps nagunii ei valiks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mata 87 ja füüsika 97, sai kutse GAG-i, mujale ei soovinud. Tavakooli laps.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kas kusagil on avaldatud ka üldine keskmine, mitte ainult valitud õppesuuna keskmine ning see, kui palju oli testidel osalejaid?
Valis inglise keele õppesuuna, ingl k test tugev, eesti keel veidi üle keskmise, matemaatika ja füüsika kõvasti üle keskmise, vestluse kutse 1. ja 2. valiku kooli.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma olen praegu segaduses. Minu lapse esimene valik oli GAG, teine TIK ja kolmas 21.kool. Imelikul kombel GAG’i ei kutsutud vestlusele. TIK ja 21.kk kutsusid. Huvitav, miks nii?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma olen praegu segaduses. Minu lapse esimene valik oli GAG, teine TIK ja kolmas 21.kool. Imelikul kombel GAG’i ei kutsutud vestlusele. TIK ja 21.kk kutsusid. Huvitav, miks nii?

Võin olla oli GAG klassi väga suur konkurss.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lihtsalt huvi pärast. Kas Teie muudest koolidest lapsed said ilusti testidega hakkama? Et mis võiks olla statistika seoses enda ja võõraste katsetajatega.
Enda laps proovis ühte valikut ja humanitaarsuunale. Sai eesti keeles ja ingliskeeles kõrge tulemuse, aga mataga vedas viltu, alla poole sai ainult. Muidu hinded 4-5. Vestlusele ei saanud. Õnneks pettumus pole suur☺

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu mitte eliitkoolist laps sai endalegi üllatuseks väga head punktid inglise keeles ja eesti keeles, kus ta on seni olnud tavaline viieline. Tahtis GAG-i reaalsuunda ja reaalaineid on alati enda tugevaks küljeks pidanud, aga matemaatikas põrus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tundub imelik küll. Kas seal mingit suunateemat ei saanud olla, et nt proovis reaalsuunda sinna ja matemaatika ei läinud hästi vms? Niisama rangemad nõuded ei tohiks ju GAG-is olla, minu teada neil on teistest isegi suurem gümnaasiumiosa.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu mitte eliitkoolist laps sai endalegi üllatuseks väga head punktid inglise keeles ja eesti keeles, kus ta on seni olnud tavaline viieline. Tahtis GAG-i reaalsuunda ja reaalaineid on alati enda tugevaks küljeks pidanud, aga matemaatikas põrus.

Noh siis minu 4-5 mata laps ka ikka tubli (lohutan ennast☺)
Kas tohib küsida matemaatikas saadud punktisummat?

Please wait...
Postitas:
Kägu

tulemuse täpsem väljavõte

Lapsel punktisummad ehmatavalt halvad, ühte kooli kutsuti vestlusele. Küsin aga seda (enam ei leia), et mis ajani ja kuhu sai pöörduda selle nn täpsustava tulemuse väljavõtmiseks- et siis enda jaoks analüüsida, kust ja kuidas selline tulemus- teha järeldused tulevikuks…
See oli sellel lehel, kus oli ajaline asjade järjestus toodud, a la millal harjutustest, millal test, tulemused jne, mida enam ei leia.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Lapsel punktisummad ehmatavalt halvad, ühte kooli kutsuti vestlusele. Küsin aga seda (enam ei leia), et mis ajani ja kuhu sai pöörduda selle nn täpsustava tulemuse väljavõtmiseks- et siis enda jaoks analüüsida, kust ja kuidas selline tulemus- teha järeldused tulevikuks…

See oli sellel lehel, kus oli ajaline asjade järjestus toodud, a la millal harjutustest, millal test, tulemused jne, mida enam ei leia.

Neid lehti on ilmselt mitu, aga üks on siin https://real.edu.ee/blog/2020/05/19/sisseastumistestid2020/

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga mis on halvad? Ma arvan, et paljud ootasid paremaid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga mis on halvad? Ma arvan, et paljud ootasid paremaid.

Miks minult küsid seda?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks olid halvad? Mis punktid tal
Olid?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tean väljastpoolt g4 ühte väga tublit õpilast, kelle madalaim skoor ühes aines 72, ülejäänud 90 ümber siia-sinna. Tema sai kolmele vestlusele, kusjuures kolmas valik oli 21. Järelikult kutsutakse 3. valiku vestlustele küll, aga väga valitult.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tean väljastpoolt g4 ühte väga tublit õpilast, kelle madalaim skoor ühes aines 72, ülejäänud 90 ümber siia-sinna. Tema sai kolmele vestlusele, kusjuures kolmas valik oli 21. Järelikult kutsutakse 3. valiku vestlustele küll, aga väga valitult.

No 21. KK ilmselt kutsub jah, sest selle kooli tase on G4 koolidest kõige madalam ning sinna sissesaanutest (ehk siis 1.-2. voorus vestelnutest) läheb suur osa TIKi, Reaali, GAGi ja nii jääbki kolmandale voorule ruumi. Reaalis ja TIKis on ilmselt kohad enne 3. vooru juba kindlaid tahtjaid täis. Minu lapse punktid kõigis ainetes olid mõni aasta tagasi kuskil 90 lähedal, kolmas valik oli TIK, sinna vestlema ei kutsutud, kuigi punktid olid ikka kõvad ning Reaali sai nende punktidega lausa ilma vestlemata sisse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

21. KK hüüdlause, eriti oma olemasolevatele õpilastele, on: “Meil on järjekord ukse taga!” – eks seda järjekorda peab ju kuidagi tekitama 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Võimalik, et loogika on selline, et katsetest vabastatud ju tegelikult saavad valida, kus koolis jätkata tahavad. Ja kolmanda valiku kooli see laps nagunii ei valiks.

minu laps tahab endale tõestuseks igasse tip kooli sisse saada. Aga eks reaalsus koidab peagi..

Please wait...
Postitas:
Kägu

minu katsetest vabastatud lapsel on valik 6 kooli vahel, kahes linnas

No eks see oleneb ka ikka, mitmesse kooli ta kandideeris. Tartu katsetega (ma ei tea, mitu kooli seal valikus oli), olid ka Tallinna kolmikkatsed ja veel midagi vist. Kui ta seal igal pool kandideeris, siis tuleb 6 kooli vabalt kokku.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tundub imelik küll. Kas seal mingit suunateemat ei saanud olla, et nt proovis reaalsuunda sinna ja matemaatika ei läinud hästi vms? Niisama rangemad nõuded ei tohiks ju GAG-is olla, minu teada neil on teistest isegi suurem gümnaasiumiosa.

Matemaatika läks hästi, 68 punkti sai. Teised tulemused ka üle keskmise. GAG’i tahtis inglise keele suunale. Imelik, et sinna ei kutsutud vestlusele. Äkki peaksin koolist uurima või pole mõtet? TIK ja 21.kool ei ole esmavalikud.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 76 )

Esileht Koolilaps Tln ühiskatsed (GAG, TIK, Reaal, 21.) 2020