Esileht Beebi ja mitmikud Tallinna beebipakk – kas siiani mõttetu?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Tallinna beebipakk – kas siiani mõttetu?

Postitas:

Kes on hiljuti saanud Tallinna linnalt imiku hoolduspaki, on see siiani sama mõttetu nagu aastaid on räägitud? Mõtlen, et võtaks selle ikka vastu, sest küll mõni asi ikka ära kulub ja alati saab edasi anda kellelegi, kes seda rohkem vajab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pigem selline nukker pakk mu meelest. Sain detsembris, kasutusse võtsin rätiku ja magamiskoti. Eks see viimane ikka ole selline lihtne, aga meil kärukookonis oli täitsa OK kasutada. Pakis olnud riided andsin kõik peale ühe puuvillase õhukese kombeka uuskasutusse. Lihtsalt nii nurkrad ühevärvilised riided olid, ma pole muidu pirtsakas, ostsin lapsele enamiku riideid ise teiselt ringilt, aga neid Tallinna paki riideid ei suutnud lapsele selga panna, nii hädised olid kuidagi. Enne sünnitust Uuskasutuskeskustes käies vaatasin ka, et huvitav, miks nii palju ühesuguseid riideid seal müügis ja pärast Tallinna paki kättesaamist sain aru, kust need pärinevad – väga paljud viivadki need asjad siltidega ära…

Rohkem ei mäletagi, mis seal pakis oli. Üksikud mähkmed vist, need ikka läksid käiku.

 

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.05 18:07; 25.05 16:34; 26.05 14:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen kõiki asju kasutanud. Magamiskott ja saunalina on kõige asjalikumad. Riided olid küll meil varuvariandiks pigem juhuks kui kõik teised pesus, aga ei saaks öelda, et üldse ei kasutanud.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.05 22:27; 26.05 11:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei oleks nii pirtsakas. Sain paki novembris ja olen kasutanud kollaseid sipukaid ning valget lukuga toakombet, samuti puuvillast õhemat õuekombet nüüd kevadel. Ma ei kuhjanud riideid kokku, ostsin ise jah kirjumaid asju, kuid ei näe küll põhjust, et vahel võiks olla valge või kollane riietus, eriti nüüd, kus toiduga mäkerdatakse iga päev paar riietust ära. Kes seda beebit nii väga siis piidleb, et ei tohiks seljas olla mingi lihtsamat sorti riietus, mis silma ei paista? Ma enam ei mäleta, mis seal pakis veel oli, aga ära küll midagi ei visanud, panin kappi. Ahjaa, tekk on ka kasutusel. Ning mähkmed  kulusid loomulikult ära.
Imestan, et sellest üldse mingi probleem on tehtud. Tore ju, et selline pakk tehakse, täitsa palju asju sees.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga tore pakk. Magamiskott läheb käiku siis, kui muud tekid täis pissitud. Lihtne ja tore.

Lihtsad korralikud riided, kollane kombe lausa ilus. Imelikud pirtsutavad tekstid siin, ega te ometi dekolteega kleiti lapsele nõua?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tore, kui paljudele need asjad pakis meeldisid. Mulle kahjuks tõesti mitte ja nähes neid Uuskasutuskeskuse viidud koguseid on selge, et ma pole ainus. Nagu ütlesin, pole muidu pirtsakas ja ei häiri niiväga see, et need riided ühevärvilised olid, vaid kokku see, et kõik riided ühte värvi ja ausalt jätsid mulle sellise lastekodulapse riietuse tunde. Hoidsin tükk aega neid asju kapis mõeldes, et äkki ikka panen selga, aga lõpuks ei tahtnud ikkagi. Lihtsalt nii nukralt mõjusid need asjad – ühte värvi, hädised nööbid… Ma päris tõsiselt kirjutasin tagasiside ka linnale selle paki kohta, et no milleks sellised riided tänapäeval üldse sinna pakki panna, sest tõesti ma saan kaltsukatest 1€ eest palju ilusamaid asju.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.05 18:07; 25.05 16:34; 26.05 14:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tore, kui paljudele need asjad pakis meeldisid. Mulle kahjuks tõesti mitte ja nähes neid Uuskasutuskeskuse viidud koguseid on selge, et ma pole ainus. Nagu ütlesin, pole muidu pirtsakas ja ei häiri niiväga see, et need riided ühevärvilised olid, vaid kokku see, et kõik riided ühte värvi ja ausalt jätsid mulle sellise lastekodulapse riietuse tunde. Hoidsin tükk aega neid asju kapis mõeldes, et äkki ikka panen selga, aga lõpuks ei tahtnud ikkagi. Lihtsalt nii nukralt mõjusid need asjad – ühte värvi, hädised nööbid… Ma päris tõsiselt kirjutasin tagasiside ka linnale selle paki kohta, et no milleks sellised riided tänapäeval üldse sinna pakki panna, sest tõesti ma saan kaltsukatest 1€ eest palju ilusamaid asju.

Masendav inimene.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina näiteks muidu pean ennast üsna pirtakaks. Tavaliselt ei leia kaltsukast midagi, sest minu maitse jaoks on seal enamus asjad liiga kulunud. Ja uuena eelistan osta ka veidi kvaliteetsemaid asju kui Pepco või Sinsay. Aga nagu enne juba kirjutasin, siis pakk on ikkagi täitsa tore kingitus. Minu meelest võiks seal küll mitme ühetaolise ja ilmetu asja asemel olla näiteks üks (Eesti tootja näiteks Lenne vms) ilusam body ja pükste komplekt või tudukas ning siis see saunalina ja soojakott, aga kui on need asjad nagu praegu on, siis lepin sellega ka. Kui pakk ei meeldi, siis alati võib jätta selle ka võtmata või jagada need asjad kellelegi, kes seda soovib.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.05 22:27; 26.05 11:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sisuliselt ütlevad kõik siinkirjutaja, et pole just vaimustuses nendest riietest… Pigem ikka varuvariant jne. Aga mina olen masendav inimene 🙂 no mis seal ikka.

Mul ausalt on kõige rohkem kahju sellest, et on toodetud hulgaliselt riideid sellesse pakki, sellel on negatiivne mõju keskkonnale, ja tegelikult paljudele ikkagi pigem need asjad ei meeldi. Ma räägin, Uuskasutuskeskused on täis neid kollaseid riideid. Nagu eelpool kirjutati ka võiks ju linn end kurssi viia veidigi tänapäevase eluga ja panna sinna pakki vähem riideid, aga tõesti kvaliteetse ja tänapäevase, nt Lenne vms asja.

Mul on ka ikka hea meel tasuta asjade üle, aga lihtsalt tahaks et need oleks maksimaalselt head asjad, et need ei lõpetaks nukralt teise ringi poodides. Või siis minugi poolest olgu selles pakis ainult mähkmed või niisked salvrätikud vms mis tõesti ei olene eriti maitsemeelest.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.05 18:07; 25.05 16:34; 26.05 14:40;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Beebi ja mitmikud Tallinna beebipakk – kas siiani mõttetu?