Esileht Ilu ja tervis Tallinna günekoloogilt retsepti…

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Tallinna günekoloogilt retsepti…

Postitas:

…kui ma elan alaliselt teises riigis ja mul pole eestis haigekassat ning tallinnas ma eluseeski käinud günekoloogi vastuvõtul?
Kas ma saan niimoodi retsepti, et lähen kasvõi noorte nõuandlasse ja siis kirjutatakse retsept mulle?
Kasutan Yarina pille juba üle 4 aasta ja need sobivad mulle ideaalselt. Soomes aga neid pole ja mina mingite uutega ka katsetama ei taha hakata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.07 08:27; 29.07 17:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas sa varem oled retsepti saanud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õde on võtnud oma nimele, kuid seekord vajab ta ise mingeid tablette ja enam ta ei saa mulle küsida neid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.07 08:27; 29.07 17:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alustuseks mine günekoloogile. Kas soome või siis eestisse. Kui ruttu vaja, siis lähed tasulisse, kuigi kuna sul puudub haigekassa, siis pead maksma kõik analüüsid(kui tehakse) ise kinni.

Günekoloog kirjutab sulle retsepti välja ja edaspidi saab perearst ka sulle samu pille edasi kirjutada.

See, et sa hetkel kimpus oled ja uusi pille ei saa, on sinu oma viga. Pole vaja ravimitega sahkermahkerdada ja lasta kellegil teisel neid endale kirjutada.

Ja telefoni teel ei kirjuta sulle mitte keegi välja pille, enne käi günekoloogil ja siis alles saad need.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tasulise günekoloogi käest saad, maksad vaid visiiditasu. Ei pea maksma mingi läbivaatuse eest, ütledki, et oled kogu aeg neid tablette kasutanud ja tahad uut retsepti. Keegi ei hakka vägisi mingeid teste tegema. Perearst võiks ka kirjutada, aga sul pole haigekassat enam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu ja tervis Tallinna günekoloogilt retsepti…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.