Esileht Koolilaps Tallinna Kesklinna Põhikool

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Tallinna Kesklinna Põhikool

Postitas:
Kägu

Olen kuulnud reaalkooli lapsevanemalt, et TKP lapsed on väga ebaviisakad, tormakad ning mitte nii hea käitumisega kui reaalkooli lapsed. Kas see vastab tõele?

+2
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Olen kuulnud reaalkooli lapsevanemalt, et TKP lapsed on väga ebaviisakad, tormakad ning mitte nii hea käitumisega kui reaalkooli lapsed. Kas see vastab tõele?

TKP on wannabeede Reaalkool, kes Reaalkooli ei kvalifitseeru, aga hullult tahaks.

Kindlasti on seal väga palju armsaid tublisid lapsi.

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen kuulnud, et tänapäeva noorus on hukas.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kus suitsu, seal tuld – eksole. Ma ütleks lausa, et Tallinna ainsad viisakad, rahulikud ja hea käitumisega lapsed ongi ainult Reaalkoolis. Kui sinna sisse ei saa, siis :(…

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellise ruumipuudusega hoones ongi lastel raske normaalseks jääda

Olen kuulnud reaalkooli lapsevanemalt, et TKP lapsed on väga ebaviisakad, tormakad ning mitte nii hea käitumisega kui reaalkooli lapsed. Kas see vastab tõele?

TKP on wannabeede Reaalkool, kes Reaalkooli ei kvalifitseeru, aga hullult tahaks.

Kindlasti on seal väga palju armsaid tublisid lapsi.

Veider kommentaar.. Paljud TKP lapsed on läinud Reaalkooli üle, ka meie pere laps.

 

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh. Olen TKP lapsevanem. Perekoolist sain teada kogu tõe oma lapse kooli kohta. Kõik lapsed on ebaviisakad. Mis teil viga on? Selles koolis on täpselt samasugused lapsed nagu ükskõik, mis teises koolis. Meie vanem laps käis Reaalkoolis ja noorem TKP-s – vahet ei näe lastes.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh. Olen TKP lapsevanem. Perekoolist sain teada kogu tõe oma lapse kooli kohta. Kõik lapsed on ebaviisakad. Mis teil viga on? Selles koolis on täpselt samasugused lapsed nagu ükskõik, mis teises koolis. Meie vanem laps käis Reaalkoolis ja noorem TKP-s – vahet ei näe lastes.

Kiidan. Sa ei kahetse. Las ôelutsevad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Koolilaps Tallinna Kesklinna Põhikool