Esileht Koolilaps Tallinna Kesklinna Põhikooli koolivormi ostu-müügigrupp Facebookis

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Tallinna Kesklinna Põhikooli koolivormi ostu-müügigrupp Facebookis

Postitas:

Lihtsalt infoks, et see on nüüd olemas. Kui otsite Facebookis märksõnaga Tallinna Kesklinna Põhikooli koolivorm, peaks üles leidma. Kes soovib kas ise oma laste väikseks jäänud koolivormiriideid müüa või siis osta, ühinege ja andke ka teistele vanematele teada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.06 20:22; 14.06 07:36; 15.06 08:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

huvitav, kas reaalikate jaoks midagi sellist pole?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.06 20:56; 14.06 15:33; 05.06 20:49; 07.06 09:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

huvitav, kas reaalikate jaoks midagi sellist pole?

Ei oska öelda, aga kui ei, siis võib ju alati ise teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.06 20:22; 14.06 07:36; 15.06 08:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

reaalil ei paista olevat jah. Sellised koolivormigrupid põhinevadki enamasti mõnede lapsevanemate aktiivsusel, nii et tehke, inimesed on kindlasti tänulikud, vajalik asi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

reaalil ei paista olevat jah. Sellised koolivormigrupid põhinevadki enamasti mõnede lapsevanemate aktiivsusel, nii et tehke, inimesed on kindlasti tänulikud, vajalik asi.

suht värskete vilistlaste vanemana ei viitsiks sellega jamada, aga reaali vormi elemente on meil kodus päris palju, mis uuele ringile saata.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.06 20:56; 14.06 15:33; 05.06 20:49; 07.06 09:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

huvitav, kas reaalikate jaoks midagi sellist pole?

Reaali koolivorm on täpselt sama, siin ei ole vaja isegi eraldi gruppi teha, saab samas osta-pakkuda.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.06 00:31; 15.06 00:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Grupi võikski nimetada Reaali kogukonna koolivorm või Reaalkooli ja TKP koolivorm — siis oleks huvilisi rohkem.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.06 00:31; 15.06 00:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reaali koolivorm on täpselt sama, siin ei ole vaja isegi eraldi gruppi teha, saab samas osta-pakkuda.

No PÄRIS täpselt sama ei ole, logos on imepisike erinevus. Aga see on loomulikult omaette naljakoht, sest ega keegi seda erinevust tegelikult nii hoolega jälgi. Ma muidugi ei tea kui palju vanemaid selle läbi on hammustanud või hoolib, et oleks ikka täpselt õige logoga asi jne. Aga ma muidugi olen nõus Reaalkooli nime grupile juurde panema kui arvatakse, et nii on parem.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.06 20:22; 14.06 07:36; 15.06 08:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reaalis on nööbid kuldsed, mütsipael kuldne, logo on pisut teine. Erakoolis kulla asemel hõbe. Tasub tõesti mõlema kooli jaoks see järelturg teha. Käisin just oma lapse mahaunustatud asju otsimas ja kole palju asju jäi ikkagi ära võtmata, eriti reaalkooli laste omi. Sinna FB gruppi võiks ka kadunud asjade info panna, äkki siis leitakse kiiremini üles. Kadunud asju hoitakse ju eri majades ja eri kohtades, ei jõua otsimas käida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Upitan vana teemat. Kas Facebookis on veel selline ostu-müügi grupp?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.06 19:09; 06.06 12:22; 07.06 12:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Upitan vana teemat. Kas Facebookis on veel selline ostu-müügi grupp?

pool aastat tagasi oli kindlasti veel alles. aga minumeelest täiesti väljasurnud (või mingile siseringile, nt konkreetne klass?) suunatud grupp.

minu laste reaali koolivormid peavad vist ootama järgmist põlvkonda, kuna järelturg puudub. isegi osta.ee-s polnud kuulutusi kordagi vaadatud.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.06 20:56; 14.06 15:33; 05.06 20:49; 07.06 09:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just oli ju kevadlaat, kuhu sai neid vormiriideid müügiks viia?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just oli ju kevadlaat, kuhu sai neid vormiriideid müügiks viia?

minu isiklik kogemus läbi aastate on, et kevadise koolivormi laada info jõuab kahjuks vaid nende reaalikate vanemateni, kelle lapsed parasjagu Väikeses Majas õpivad.
Kui lapsed on juba 5. või 6.klassis (ja kapid kodus väikeseksjäänud reaali algklasside vormielemente täis), siis nende laste vanemaid enam sinna üritusele justkui ei oodata, vaid saad info alles pärast kooli ajalehest, et toimus.
Vilistlastel või nende vanematel pole neist laatadest aga üldse mingit infot.

Endal Reaali lapsevanemana staaži kokku 13a, neid polosid-veste-lukuga kampsuneid, mida lapsed põhikooli ajal kandsid, on päris palju veel kappides ja seda hoolimata sellest, et osa asju sai ka lihtsalt uuskasutuskeskusesse viidud ning lapsed ise juba ülikoolis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.06 10:18; 06.06 15:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma seda Facebooki gruppi küll ei leia. Mis nimega peaks otsima?
Kui kellelgi on pakkuda Reaalkooli koolivormi korralikke kampsuneid suurusele 134 ja punaseid polosid suurus 7/8, palun saatke pildiga pakkumised tulka20012001@hotmail.com. Peaks olema Reaalkooli, mitte Kesklinna põhikooli vorm. Tänan!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.06 19:09; 06.06 12:22; 07.06 12:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just oli ju kevadlaat, kuhu sai neid vormiriideid müügiks viia?

minu isiklik kogemus läbi aastate on, et kevadise koolivormi laada info jõuab kahjuks vaid nende reaalikate vanemateni, kelle lapsed parasjagu Väikeses Majas õpivad.

Kui lapsed on juba 5. või 6.klassis (ja kapid kodus väikeseksjäänud reaali algklasside vormielemente täis), siis nende laste vanemaid enam sinna üritusele justkui ei oodata, vaid saad info alles pärast kooli ajalehest, et toimus.

Vilistlastel või nende vanematel pole neist laatadest aga üldse mingit infot.

Endal Reaali lapsevanemana staaži kokku 13a, neid polosid-veste-lukuga kampsuneid, mida lapsed põhikooli ajal kandsid, on päris palju veel kappides ja seda hoolimata sellest, et osa asju sai ka lihtsalt uuskasutuskeskusesse viidud ning lapsed ise juba ülikoolis.

Minu laps hetkel gümnaasiumis ja koolivormi vastu huvi ei tunne, aga ometi oli mul täiesti olemas info selle laada toimumise kohta. Reaalkoolil on olemas nimelt koduleht ja sel kodulehel on sündmuste kalender. Üks lapsevanem võiks ju mõnikord oma lapse kooli kodulehte ka vaadata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.06 13:39; 06.06 16:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks lapsevanem võiks ju mõnikord oma lapse kooli kodulehte ka vaadata.

et hoolimata sellest, et lapsed on kooli lõpetanud, peaksin end igaks juhuks kuni surmani iga päev reaali kodulehe uudistega kursis hoidma?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.06 10:18; 06.06 15:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks lapsevanem võiks ju mõnikord oma lapse kooli kodulehte ka vaadata.

et hoolimata sellest, et lapsed on kooli lõpetanud, peaksin end igaks juhuks kuni surmani iga päev reaali kodulehe uudistega kursis hoidma?

Kui sul on soov kodus olevatest üleliigsetest koolivormi esemetest lahti saada, siis minu jaoks on kordades loogilisem kontrollida sügisel/kevadel kooli kodulehte laada osas kui asju osta.ee kaudu müüa üritada. Aga eks sa tee oma parema äranägemise järgi.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.06 13:39; 06.06 16:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma seda Facebooki gruppi küll ei leia. Mis nimega peaks otsima?

Kui kellelgi on pakkuda Reaalkooli koolivormi korralikke kampsuneid suurusele 134 ja punaseid polosid suurus 7/8, palun saatke pildiga pakkumised tulka20012001@hotmail.com. Peaks olema Reaalkooli, mitte Kesklinna põhikooli vorm. Tänan!

Kui sa punast polot küsid, siis ilmselt esimesele klassile. Algklasside kampsunid on poistele ja tüdrukutele erinevad.
Minu laste nii väkesed läksid vist kevadistel laatedel sümboolse hinnaga müügiks, aga kui sa kusagilt ei leia, siis võin millalgi otsida, nii täpselt ei mäleta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tuli meelde, et ca 10-15a tagasi oli reaali kodulehel olemas täitsa eraldi koht, kust sai kasutatud koolivormi ostu ja müügi kuulutusi sisestada. olen ise sealt kunagi 1.kl lapsele tagavarapluuse ostnud.
peaks vist paluma, et nad ka uuele veebilehele analoogse lisamooduli külge tekitaksid

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.06 20:56; 14.06 15:33; 05.06 20:49; 07.06 09:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma seda Facebooki gruppi küll ei leia. Mis nimega peaks otsima?

Kui kellelgi on pakkuda Reaalkooli koolivormi korralikke kampsuneid suurusele 134 ja punaseid polosid suurus 7/8, palun saatke pildiga pakkumised tulka20012001@hotmail.com. Peaks olema Reaalkooli, mitte Kesklinna põhikooli vorm. Tänan!

Kui sa punast polot küsid, siis ilmselt esimesele klassile. Algklasside kampsunid on poistele ja tüdrukutele erinevad.

Minu laste nii väkesed läksid vist kevadistel laatedel sümboolse hinnaga müügiks, aga kui sa kusagilt ei leia, siis võin millalgi otsida, nii täpselt ei mäleta.

Praegu pakkumisi saanud pole, nii et võib saata. Vaja on jah 1. klassi poisile. Tahaks mõned varuriided järelturult osta, mitte uuena. Laadale kahjuks minna ei saanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.06 19:09; 06.06 12:22; 07.06 12:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas te tõesti otsite/ ostate kasutatud koolivormi?

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Koolilaps Tallinna Kesklinna Põhikooli koolivormi ostu-müügigrupp Facebookis

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.