Esileht Hobinurk Tallinna kesklinnas/vanalinnas hostelit?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Tallinna kesklinnas/vanalinnas hostelit?

Postitas:
paadund perekoolik

Palun soovitage: kas leidub Tallinna kesklinnas kvaliteetset hostelit, kus toa juurde kuulub privaatne duširuum ja kööginurk?

0
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Melba

Üldiselt – ei leidu. Sealkandis puudub perekoolikate jaoks igasugune normaalne elu.

Eriti paadunute jaoks. Keegi ei jõua seda teematamist pärast kokku lugeda, mis kõikhalvasti oli.

0
-7
Please wait...

Postitas:
AmandaRosaalie

Avad booking.com. Paned sinna sisse endale sobivad kuupäevad ja siis võtad vasakult filtrid, valid sealt hostelid ja privaatne vannituba. Umbes kümnekonnas hostelis Tallinnas on ka privaatse vannitoaga toad. Ma ise olen korra ööbinud Süda hosteli privaatse vannitoaga toas. Oli väga väike ja dušinurk oli pmst toas, aga täiesti ok oli. Kui sellise otsingu bookingus paned, tuleb neid mitmeid veel – vanalinnas ja rotermannis hakkas mulle silma, midagi on Kalmajas ka.

Aga üldiselt privaatse vannitoaga hosteli tuba on juba niipalju kallim, et võid ka odavama otsa hotelle ja apartmente vaadata.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
seliiina

Zink hostel Väike-KArja 1, kohe raekoja platsil, ühene tuba on dussiruumiga ja ehk on neil ka mingi toidusoojendamise kohta olemas (ja ometi söögikohad on sealsamas).

+1
0
Please wait...

Postitas:
Tibulinski

Siin on kööginurkade ja privaatsete vannitubadega tube ja apartmente näiteks.

0
0
Please wait...

Postitas:
Ritabell

Kas on mõeldud privaatne duširuum ja privaatne kööginurk või võib köögiala olla ühine?
Ja kas Balti jaam jääb kesklinna/ vanalinna tsooni?

Hector konteinerhotell Telliskivis

+1
-1
Please wait...

Postitas:
miamariah

Fat Margaret on sisuliselt vanalinna piiril. Seal on igasuguseid tubasid, ka privaatse dušinurgaga.

+1
0
Please wait...

Postitas:
maarjaline

Avad booking.com. Paned sinna sisse endale sobivad kuupäevad ja siis võtad vasakult filtrid, valid sealt hostelid ja privaatne vannituba. Umbes kümnekonnas hostelis Tallinnas on ka privaatse vannitoaga toad. Ma ise olen korra ööbinud Süda hosteli privaatse vannitoaga toas. Oli väga väike ja dušinurk oli pmst toas, aga täiesti ok oli. Kui sellise otsingu bookingus paned, tuleb neid mitmeid veel – vanalinnas ja rotermannis hakkas mulle silma, midagi on Kalmajas ka.

Aga üldiselt privaatse vannitoaga hosteli tuba on juba niipalju kallim, et võid ka odavama otsa hotelle ja apartmente vaadata.

bookingus pole ammu enam kogu valikut

0
0
Please wait...

Postitas:
paadund perekoolik

bookingus pole ammu enam kogu valikut

Justnimelt! Bookingus pole üldse nii hea valik, nagu võiks eeldada. Seepärast lootsingi, et saan siit isiklike heade kogemuste põhjal soovitusi.

0
0
Please wait...

Postitas:
carrimarri

Mina olen ka Tallinna vanalinnas ja kesklinnas ööbinud apartmentides ja olen väga rahule jäänud – piisavalt suur privaatne korter koos köögi ja kõige sinna-juurde-kuuluvaga ning hind sama või isegi väiksem kui hotellis. Broneerinud olen booking’u kaudu. Airbnb lehel peaks ka apartmente leiduma.

0
-2
Please wait...

Postitas:
maarjaline

mina tavaliselt kasutan online süsteemi erinevate broneeringute tegemiseks, nüüd, viimasel aastal võtan telefoni ja räägin otse, olen saanud sobivamaid lahendusi, aga enne pean muidugi kohad välja otsima

+1
0
Please wait...

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Esileht Hobinurk Tallinna kesklinnas/vanalinnas hostelit?