Esileht Väikelaps Tallinna Kiisa lasteaed

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Tallinna Kiisa lasteaed

Postitas:

Tere. Olen googeldanud aga värsket tagasisidet antud lasteaia kohta ei leidnud. Niisiis – kelle lapsed seal käivad, kas olete rahul? Käisin majaga tutvumas ja pealtnäha tore koht 🙂 Laps on kolme aastane. Praegu on veel võimalus valida kahe lasteaia vahel aga asukoha poolest on see Kiisa oma parem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.06 13:42; 26.07 19:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Mul käivad mõlemad lapsed seal hetkel. Olen rahul, viriseda väga ei oskagi, ehk õpetajad võiksid olla rohkem pühendunumad, aga ega midagi hullu ka ei ole. Meeldib, et on oma kokk, suur õueala ja uus maja.

Küsi infot kui soovid 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil suvel Kiisa lasteaed asenduslasteaed. Oleme eelnevalt käinud erahoius ja aasta sõimes. Kiisa lasteaed ja ruumid on uued ja ilusad. Direktor-õppelajuhataja väga toredad. Kasvatajad aga jätavad ausalt öeldes soovida. Hetkel olen juba mingi 4-5 kokku puutunud. Üsna ükskõiksed ja tuimad. Erahoius ja sõimes oli lihtsalt nii super kasvatajad, et neid ongi üsna raske üle trumbata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu laps käis seal ka, valisin just selle järgi, et direktor ja õppealajuhataja jätsid supermulje ja maja ka ilus. Viga! Ütlen nagu teisedki – vaata õpetajaid! hästi sellised kõrvaltvaatajad olid. Üldiselt on aga vist nii, et väga harva satub munitsipaalis jackpot, et kõik ongi hea, maja, asukoht, õpetajad. Midagi on ikka kiivas, sellega tuleb õppida elama.
Erakas ongi teistmoodi, vähem lapsi, suuremad palgad (ehk). Hoius üldse viis last kasvataja kohta. See üleminek on ränk, valmista end ette 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja siin. Otsus langes meil Kiisa lasteaiale aga selline tagasiside on küll kehv 🙁 Kõige olulisemaks lasteaia juures peangi ma just seda, et õpetajad oleksid head ja hoolivad. Olen nii palju jutte kuulnud tuttavatelt kurjade õpetajate kohta ja lootnud, et ehk meil läheb õnneks. Äkki läbi ime meie rühm siiski ok.. tahaks loota.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.06 13:42; 26.07 19:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, ära lase end siinsest tagasisidest mõjutada. Kunagi ei tea, mis selle taga on. Võin ausalt öelda, et mõlemas minu lapse rühmas on olnud väga imelikke lapsevanemaid, kes virisevad kõige üle. Ei ütle, et eelnevad kommenteerijad sellised on, vaid ütlen lihtsalt, et alati tuleb ikka ise oma arvamust kujundada. Lisaks on veel niisamutigi ju vanematele erinevad ootused ja arvamused.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps käib Kiisa lasteaias. Käis ka enne erahoius ja muidugi oli natuke hirmutav suurde aeda üle minna. Aga laps oli tubli ja õpetajad toredad (üks on suurem lemmik lapsel, kui teine 😀 ) Mina olen rahul ja lapsele ka meeldib, sest pole olnud probleemi, et ta ei tahaks käia seal 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Väikelaps Tallinna Kiisa lasteaed

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.