Esileht Koolilaps Tallinna koolide hea tahte protokollid

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 304 )

Teema: Tallinna koolide hea tahte protokollid

Postitas:
Kägu

Nüüd, kus koolid hakkavad vestlustega ühele poole saama, oleks põnev teada, millistest koolidest ja mis suundadest lapsed juba hea tahte protokolli kätte on saanud. Kui kaua peale vestlust praadida tuli ja mitmes eelistus oli? Kas mõnel lapsel on mitu protokolli käes ja valik tegemata?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellest on siin paari teema all väga palju juba juttu ka olnud. Minu laps vestles 4.04 GAG-s ja sai samal päeval kutse asuda õppima  keskkonnateaduste suunal.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Reaalis samal päeval

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

GAG’i Ühiskonnateadused oli esimene valik. Kohe pärast vestlust sai kutse. Tühistas kõik ülejäänud vestlused ( reaal, 21 ja JWG)

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

GAG’i Ühiskonnateadused oli esimene valik. Kohe pärast vestlust sai kutse. Tühistas kõik ülejäänud vestlused ( reaal, 21 ja JWG)

Sama.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TIKis vestlus 4.04, kutse tuli infosüsteemi 9.04. GAG oli teine valik, seal vestlus 14.04 ja samal päeval tuli info, et ootenimekirjas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TIKis vestlus 4.04, kutse tuli infosüsteemi 9.04. GAG oli teine valik, seal vestlus 14.04 ja samal päeval tuli info, et ootenimekirjas.

ja palju gagis punkte kokku oli, et ootenimekirjas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TIKis vestlus 4.04, kutse tuli infosüsteemi 9.04. GAG oli teine valik, seal vestlus 14.04 ja samal päeval tuli info, et ootenimekirjas.

ja palju gagis punkte kokku oli, et ootenimekirjas?

Punktid olid head, kõik üle 85, vestlus 70, aga kuna teine valik ja bioteaduste suund, siis hetkel ootel. Ei tea, kas seal üldse mingit liikumist toimub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas nelikkatsete nimekirjad ka veel liiguvad või on juba põhimõtteliselt paigas? On keegi veel ntx eile või täna protokolle saanud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Just tuli teise valiku koolist TIKist protokoll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Just tuli teise valiku koolist TIKist protokoll.

Kas inglise või eestikeelsesse suunda?

Mu lapsel pole TIK vestlusest punkte ega muud infot, kas see tähendab, et lootus peaks kustuma hakkama?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Just tuli teise valiku koolist TIKist protokoll.

Kas inglise või eestikeelsesse suunda?

Mu lapsel pole TIK vestlusest punkte ega muud infot, kas see tähendab, et lootus peaks kustuma hakkama?

Eestikeelne suund.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

GAG arvutiteadus, sai kõik maksimumtulemused ja võttis kutse vastu. Paljud koolid Eestis saatsid talle kutsed, isegi Nõo Reaalgümnaasium. Reaali ja GAG-i vahel kaalus, võttis GAG-i, TIK-i ei kaalunud, tühistas kohe kutse, sinna ta ei oleks läinud, aga midagi pidi kolmandaks panema.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

GAG arvutiteadus, sai kõik maksimumtulemused ja võttis kutse vastu. Paljud koolid Eestis saatsid talle kutsed, isegi Nõo Reaalgümnaasium. Reaali ja GAG-i vahel kaalus, võttis GAG-i, TIK-i ei kaalunud, tühistas kohe kutse, sinna ta ei oleks läinud, aga midagi pidi kolmandaks panema.

Ei ole mingit kohustust kolme kooli valida. Võid panna ka ainult ühe või kaks. Milleks panna valikusse kooli kuhu nagunii minna ei soovi?

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

GAG arvutiteadus, sai kõik maksimumtulemused ja võttis kutse vastu. Paljud koolid Eestis saatsid talle kutsed, isegi Nõo Reaalgümnaasium. Reaali ja GAG-i vahel kaalus, võttis GAG-i, TIK-i ei kaalunud, tühistas kohe kutse, sinna ta ei oleks läinud, aga midagi pidi kolmandaks panema.

Olümpiaadidel osalemise eest sai maksimumpunktid? Või on tõesti olemas geeniused, kes teevad nelja erineva aine testid päriselt maksimumile 🙂

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

GAG arvutiteadus, sai kõik maksimumtulemused ja võttis kutse vastu. Paljud koolid Eestis saatsid talle kutsed, isegi Nõo Reaalgümnaasium. Reaali ja GAG-i vahel kaalus, võttis GAG-i, TIK-i ei kaalunud, tühistas kohe kutse, sinna ta ei oleks läinud, aga midagi pidi kolmandaks panema.

Ei ole mingit kohustust kolme kooli valida. Võid panna ka ainult ühe või kaks. Milleks panna valikusse kooli kuhu nagunii minna ei soovi?

Avaldusele tuli vist ikka märkida kolm kooli. Minu laps märkis samuti kolm, ei teadnudki, et võib vähem valida. Sai esimesse valikusse kohe kutse, aga peab kinnitama järgmine nädal. Tema kaks head sõpra loobusid kutsetest ja lähevad kodu lähedale kooli, mu laps mõtleb veel, sest kodu juures on uus ja hea kool, aga eliitkool on ka sobiv valik. Kaalume veel kuhu läheb.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

GAG arvutiteadus, sai kõik maksimumtulemused ja võttis kutse vastu. Paljud koolid Eestis saatsid talle kutsed, isegi Nõo Reaalgümnaasium. Reaali ja GAG-i vahel kaalus, võttis GAG-i, TIK-i ei kaalunud, tühistas kohe kutse, sinna ta ei oleks läinud, aga midagi pidi kolmandaks panema.

Olümpiaadidel osalemise eest sai maksimumpunktid? Või on tõesti olemas geeniused, kes teevad nelja erineva aine testid päriselt maksimumile ????

Ma ei tea antud õpilast, kuid minu sõprade laps on ohtralt vabariiklike olümpiaadide esikolmiku kohti saanud,  ja temasugused lapsed saavad igal pool kas maksimume või peaaegu 100% tulemused. Mõnele lapsele on kamaluga antud nii mälu kui nutikust.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paljud koolid Eestis saatsid talle kutsed, isegi Nõo Reaalgümnaasium.

Nõo katsete testid on ju alles ülehomme – kuidas nad juba kutseid saadavad?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nõo katsete testid on ju alles ülehomme – kuidas nad juba kutseid saadavad?

Tippudele tuleb ju ometi saata enne kui nad mõne muu kooli kutse ära kinnitavad.

Ma ei tea antud õpilast, kuid minu sõprade laps on ohtralt vabariiklike olümpiaadide esikolmiku kohti saanud, ja temasugused lapsed saavad igal pool kas maksimume või peaaegu 100% tulemused. Mõnele lapsele on kamaluga antud nii mälu kui nutikust.

Ma ei tea ühtegi olümpiaadivõitjat, kes oleks ühtviisi tugev matemaatikas, füüsikas, inglise keeles ja emakeeles. Väga kahtlen, et sellised olemas on. Kui, siis tõesti 1-2 geeniust.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea ühtegi olümpiaadivõitjat, kes oleks ühtviisi tugev matemaatikas, füüsikas, inglise keeles ja emakeeles. Väga kahtlen, et sellised olemas on. Kui, siis tõesti 1-2 geeniust.

Mina tean selliseid. Isegi mitut. Võitsid olümpiaade, lõpetasid tugeva kooli kullaga ning said riigieksamitel kas maksimum või maksimumilähedased punktid.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nõo katsete testid on ju alles ülehomme – kuidas nad juba kutseid saadavad?

Tippudele tuleb ju ometi saata enne kui nad mõne muu kooli kutse ära kinnitavad.

Ma ei tea antud õpilast, kuid minu sõprade laps on ohtralt vabariiklike olümpiaadide esikolmiku kohti saanud, ja temasugused lapsed saavad igal pool kas maksimume või peaaegu 100% tulemused. Mõnele lapsele on kamaluga antud nii mälu kui nutikust.

Ma ei tea ühtegi olümpiaadivõitjat, kes oleks ühtviisi tugev matemaatikas, füüsikas, inglise keeles ja emakeeles. Väga kahtlen, et sellised olemas on. Kui, siis tõesti 1-2 geeniust.

Olümpiaadide tulemused on avalikud, vaata tulemusi, näed mitme nime kordumist erinevatel olümpiaadidel.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paljud koolid Eestis saatsid talle kutsed, isegi Nõo Reaalgümnaasium.

Nõo katsete testid on ju alles ülehomme – kuidas nad juba kutseid saadavad?

Paljud koolid kutsuvad ise tipptulemuste tegijaid.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Avaldusele tuli vist ikka märkida kolm kooli. Minu laps märkis samuti kolm, ei teadnudki, et võib vähem valida.

Avaldusele tuleb märkida kuni kolm kooli. Teadmiseks siis järgmistel aastatetel katsetajatele. Ma tean isiklikult vähemalt nelja last, kes märkisid ainult ühe kooli. Tegu oli nende kodukoolidega ning kõik nad ka jätkavad soovitud koolides.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Avaldusele tuli vist ikka märkida kolm kooli. Minu laps märkis samuti kolm, ei teadnudki, et võib vähem valida.

Avaldusele tuleb märkida kuni kolm kooli. Teadmiseks siis järgmistel aastatetel katsetajatele. Ma tean isiklikult vähemalt nelja last, kes märkisid ainult ühe kooli. Tegu oli nende kodukoolidega ning kõik nad ka jätkavad soovitud koolides.

Palju neid gümnaasiumite katseid ikka elu jooksul läbitakse, ilmselt teadmatusest pandi kolm valikut. Kodukooli valiku võib muidugi määrata ainsaks valikuks kui ollakse sada protsenti kindlad, et sisse saadakse. Kahjuks on teada kurbi kogemusi kus hea õppija saab oma koolist eitava vastuse, käitumise tõttu või on temast eespool paremaid.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paljud koolid Eestis saatsid talle kutsed, isegi Nõo Reaalgümnaasium.

Nõo katsete testid on ju alles ülehomme – kuidas nad juba kutseid saadavad?

Saadeti juba veebruaris kutseid ja Nõo ei ole ainus kool kes enne katseid kutse saadab.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tean selliseid. Isegi mitut. Võitsid olümpiaade, lõpetasid tugeva kooli kullaga ning said riigieksamitel kas maksimum või maksimumilähedased punktid.

Riigieksamitest pole jutt. Seal saavad kõik tugevad tippkooli õpilased maksimumilähedased punktid. Jutt on katsetest, kus 100 punkti saamine ehk maksimumtulemus (millest oli jutt) on oluliselt keerulisem kui riigieksamitel.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olümpiaadide tulemused on avalikud, vaata tulemusi, näed mitme nime kordumist erinevatel olümpiaadidel.

Ei hakka mina neid läbi otsima. Palun anna mõni nimi, kes neis neljas aines olümpiaadil tipus olnud.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tean selliseid. Isegi mitut. Võitsid olümpiaade, lõpetasid tugeva kooli kullaga ning said riigieksamitel kas maksimum või maksimumilähedased punktid.

Riigieksamitest pole jutt. Seal saavad kõik tugevad tippkooli õpilased maksimumilähedased punktid. Jutt on katsetest, kus 100 punkti saamine ehk maksimumtulemus (millest oli jutt) on oluliselt keerulisem kui riigieksamitel.

Need lapsed saavadki katsetel ju maksimumpunktid. Sest nemad on tänu olümpiaadidele katsetest vabastatud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palju neid gümnaasiumite katseid ikka elu jooksul läbitakse, ilmselt teadmatusest pandi kolm valikut. Kodukooli valiku võib muidugi määrata ainsaks valikuks kui ollakse sada protsenti kindlad, et sisse saadakse. Kahjuks on teada kurbi kogemusi kus hea õppija saab oma koolist eitava vastuse, käitumise tõttu või on temast eespool paremaid.

Selge see, et ühe kooli saab valida ainult siis kui oled endas 110% kindel. Aga see pole teemaks. Jutt oli sellest, et ei pea avaldusel valima kolme kooli ja tundub, et paljud ei tea seda.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

GAG arvutiteadus, sai kõik maksimumtulemused ja võttis kutse vastu. Paljud koolid Eestis saatsid talle kutsed, isegi Nõo Reaalgümnaasium. Reaali ja GAG-i vahel kaalus, võttis GAG-i, TIK-i ei kaalunud, tühistas kohe kutse, sinna ta ei oleks läinud, aga midagi pidi kolmandaks panema.

Ei ole mingit kohustust kolme kooli valida. Võid panna ka ainult ühe või kaks. Milleks panna valikusse kooli kuhu nagunii minna ei soovi?

no kui kahte esimesse ei saa, siis vähemalt kolmas ootel.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 304 )


Esileht Koolilaps Tallinna koolide hea tahte protokollid