Esileht Koolilaps Tallinna koolide hea tahte protokollid

Näitan 30 postitust - vahemik 241 kuni 270 (kokku 304 )

Teema: Tallinna koolide hea tahte protokollid

Postitas:
Kägu

mis sa tõsimeeli väidad, et 80% Tln üheksandikest võiksid leida koha mõnes Tln gümnaasiumis?!?!

No mis mina nüüd, Tallinna Haridusameti juht väidab: “Tallinna põhikoolide lõpuklassides on täna nii palju õppureid, et praeguse seisuga kümnest 9. klassi õpilasest kaks gümnaasiumisse ei pääsegi. “Tuleb arvestada, et konkurents gümnaasiumi kohtadele on suur. Soovijate hulk on suurem kui kohtade arv,” ütles Tallinna Haridusameti juht Andres Pajula.”

https://pealinn.ee/2022/02/08/haridusameti-juht-soovijate-hulk-on-suurem-kui-kohtade-arv/

Minu laps on viieline ja täna ei ole meil koolis kohta, oleme ootejärjekorras KSG ja see on kõik.

Viieline ei võrdu alati tubli, sorri. Võimalik muidugi ka, et olid koolid halvasti valitud, kus katsetamas käisite (ei olnud tagavaravarianti ehk kindla peale varianti võetud), või väga halb päev testi tegemisel.

Olen väga nous.

Minu laps näiteks pole viieline ning pole alates esimesest kunagi yhtegi kiituskirja saanud. Milleks seda siin toonitada, kiituskirja kui sellist?

Minu omal neljad-viied vaid ja üks kolm tavaliselt sees. G4 kooli hea tahte protokolli sai kohe vestlusel.

Aga on särav laia silmaringiga isiksus, Eesti koondise tasemel sportlane ja tal on tippsportlasele omane tugev närvikava, seega katsetel suutis oma potentsiaali realiseerida.

Ehk et need kiituskirjad küll ei puutu kuidagi asjasse, et defineerida “tubli” laps.

Mina oma kolmelise üle olen väga uhke.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sel aastal on tõesti nii palju rohkem lõpetajaid? Koole ju kinni ei ole pandud vahepeal.

Võrreldes eelmise aastaga ehk ei ole väga olulist tõusu, aga üldiselt 2004 hakati Eestis vanemahüvitist maksma ning sündide arv hakkas märgatavalt tõusma. Suurem buum on veel ees, 2008 sündis kõige rohkem lapsi, vt. graafikuid https://www.stat.ee/et/avasta-statistikat/valdkonnad/rahvastik/sunnid

No siin keegi just väitis, et sel aastal 2x rohkem lapsi kui eelmisel.

Kuna see aasta rekordarv lapsi, pea 2 korda rohkem kui eelmine aasta siis kahjuks kõik ei pruugi gümnaasiumisse saadagi. Paljud tublid õpilased peavad tegema valiku kas õhtukooli või kutsekooli vahel.

See ei ole ju usutav. Isegi kui ühte kooli on 2x rohkem soovijaid, siis see ei tähenda automaatselt, et Tallinnas võrreldes eelmise aastaga kokku 2x rohkem 18-aastasi oleks. Kandideerimise numbrid ei ole küll asi, mille pealt järeldusi teha, sest paljud lapsed ju kandideerivad mitmesse kooli.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See “Tallinna lähivalla” kool võib olla ka suhteline mõiste. Näiteks Pääsküla ja osa Laagrist kuulub Tln Nõmme linnaosa alla, aga neile lähim gümnaasium hakkab olema Saue riigigümnaasium, mis on Tln piiriäärsetele elanikele vaid jalutuskäigu kaugusel. Ka rongiga hõlpsalt ligipääsetav nii linnast kui maalt.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mis sa tõsimeeli väidad, et 80% Tln üheksandikest võiksid leida koha mõnes Tln gümnaasiumis?!?!

No mis mina nüüd, Tallinna Haridusameti juht väidab: “Tallinna põhikoolide lõpuklassides on täna nii palju õppureid, et praeguse seisuga kümnest 9. klassi õpilasest kaks gümnaasiumisse ei pääsegi. “Tuleb arvestada, et konkurents gümnaasiumi kohtadele on suur. Soovijate hulk on suurem kui kohtade arv,” ütles Tallinna Haridusameti juht Andres Pajula.”

https://pealinn.ee/2022/02/08/haridusameti-juht-soovijate-hulk-on-suurem-kui-kohtade-arv/

Minu laps on viieline ja täna ei ole meil koolis kohta, oleme ootejärjekorras KSG ja see on kõik.

Viieline ei võrdu alati tubli, sorri. Võimalik muidugi ka, et olid koolid halvasti valitud, kus katsetamas käisite (ei olnud tagavaravarianti ehk kindla peale varianti võetud), või väga halb päev testi tegemisel.

Olen väga nous.

Minu laps näiteks pole viieline ning pole alates esimesest kunagi yhtegi kiituskirja saanud. Milleks seda siin toonitada, kiituskirja kui sellist?

Minu omal neljad-viied vaid ja üks kolm tavaliselt sees. G4 kooli hea tahte protokolli sai kohe vestlusel.

Aga on särav laia silmaringiga isiksus, Eesti koondise tasemel sportlane ja tal on tippsportlasele omane tugev närvikava, seega katsetel suutis oma potentsiaali realiseerida.

Ehk et need kiituskirjad küll ei puutu kuidagi asjasse, et defineerida “tubli” laps.

Mina oma kolmelise üle olen väga uhke.

Eesti koondise tase tähendab põhimõtteliselt igapäevaseid trenne ja tihedalt võistlusi. Kui ta kogu selle aja kulutaks hoopis õppimisele, oleks tunnistusel samuti viied või vähemalt enamus viied. Testid võib ta samuti vähemalt sama hästi teha kui tubli viieline.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eesti koondise tase tähendab põhimõtteliselt igapäevaseid trenne ja tihedalt võistlusi. Kui ta kogu selle aja kulutaks hoopis õppimisele, oleks tunnistusel samuti viied või vähemalt enamus viied. Testid võib ta samuti vähemalt sama hästi teha kui tubli viieline.[/quote]

Justnimelt, selle õpilase vanemal pole sugugi vähem põhjust oma lapse üle uhke olla kui läbinisti viielise lapse vanemal. Ja neil on samamoodi põhjust põdemiseks, kui laps soovitud koolist välja jäi.
Mulle tundub, et just G4 koolidesse võetakse hea meelega andekaid sportlasi või muul alal silmapaistvaid noori. Kui katsed lähevad normaalselt, ei peagi kõik viied olema, et sisse saada.
Igal juhul kahju kõikidest neist noortest, kel tänaseni pole oma kooli suhtes veel teadmist ja kindlust. Ehk peale jaanipäeva hakkab veel midagi liikuma ja korraldatakse ka järelkonkursse. Soovin teile edu!

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mis sa tõsimeeli väidad, et 80% Tln üheksandikest võiksid leida koha mõnes Tln gümnaasiumis?!?!

No mis mina nüüd, Tallinna Haridusameti juht väidab: “Tallinna põhikoolide lõpuklassides on täna nii palju õppureid, et praeguse seisuga kümnest 9. klassi õpilasest kaks gümnaasiumisse ei pääsegi. “Tuleb arvestada, et konkurents gümnaasiumi kohtadele on suur. Soovijate hulk on suurem kui kohtade arv,” ütles Tallinna Haridusameti juht Andres Pajula.”

https://pealinn.ee/2022/02/08/haridusameti-juht-soovijate-hulk-on-suurem-kui-kohtade-arv/

Minu laps on viieline ja täna ei ole meil koolis kohta, oleme ootejärjekorras KSG ja see on kõik.

Viieline ei võrdu alati tubli, sorri. Võimalik muidugi ka, et olid koolid halvasti valitud, kus katsetamas käisite (ei olnud tagavaravarianti ehk kindla peale varianti võetud), või väga halb päev testi tegemisel.

Olen väga nous.

Minu laps näiteks pole viieline ning pole alates esimesest kunagi yhtegi kiituskirja saanud. Milleks seda siin toonitada, kiituskirja kui sellist?

Minu omal neljad-viied vaid ja üks kolm tavaliselt sees. G4 kooli hea tahte protokolli sai kohe vestlusel.

Aga on särav laia silmaringiga isiksus, Eesti koondise tasemel sportlane ja tal on tippsportlasele omane tugev närvikava, seega katsetel suutis oma potentsiaali realiseerida.

Ehk et need kiituskirjad küll ei puutu kuidagi asjasse, et defineerida “tubli” laps.

Mina oma kolmelise üle olen väga uhke.

Eesti koondise tase tähendab põhimõtteliselt igapäevaseid trenne ja tihedalt võistlusi. Kui ta kogu selle aja kulutaks hoopis õppimisele, oleks tunnistusel samuti viied või vähemalt enamus viied. Testid võib ta samuti vähemalt sama hästi teha kui tubli viieline.

Jah, nii on. Pluss veel nädalate pikkune koondise laagrites viibimine, kus õppetöös ei osale.

Teeb omi asju järgi ja kuna tal niigi väga suur koormus, pole “kolm” meie peres olnud vingumist väärt. Peaasi, et tehtud. Tubli laps!

Lihtsalt ma tõesti ei saa aru, kuidas kiituskiri peaks garanteerima koha gümnaasiumis või tõestama, et laps on tubli.

G4 vaatab ikka nats laiemalt. Kiituskirjaga viielisi jai palju välja ja särava silmavaatega tegusaid kolmelisi sai omajagu sisse.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kolmelise lapse üle võib loomulikult olla igati põhjust uhkust tunda. Aga laskuda teise äärmusse ja kirjutada teise vanema ja tema lapse kohta nii, nagu lapse viieliseks olek ei näita üldse mitte kui midagi ja kust võtab vanem õiguse oma last selle alusel tubliks pidada — no halloo!!! Tõsi, neist viitest ei pruugi iga kord ja igas koolis piisata, sisuline kate võib eri koolides olla erinev. Aga üsna kindel on see, et kõik tolle lapse klassikaaslased ei ole viielised, olgu põhikool ja selle tase milline iganes — ning oma klassi kontekstis on igal juhul tegemist tubli lapsega. Ikka juhtub erandeid, aga statistiline seos lõpuhinnete ja edasiõppimisvõimaluste vahel on igal juhul olemas ja tugev. Inetu on selle teise vanema lapsesse sel moel halvustavalt suhtuda. Tublidus avaldub väga erineval moel. Ning mõnigi sotsiaalses suhtluses kehvavõitu introvert, kes end katsete vestlusvoorus kuidagi tõestada ei suuda, võib hiljem oma alal geeniuseks osutuda. Nii et see sissesaamine, mus väga sõltub ka konkreetsest päevast ja õnnest, ei ole samuti mingi näitaja, võiks öelda. Ometi usun ja eeldan, et mõlemad on tegelikult tublid lapsed.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga laskuda teise äärmusse ja kirjutada teise vanema ja tema lapse kohta nii, nagu lapse viieliseks olek ei näita üldse mitte kui midagi ja kust võtab vanem õiguse oma last selle alusel tubliks pidada — no halloo!!!

Kuule, siin ikka see viieline (õigemini tema ema) ju trampis jalgu, et küll on bardakk, tema viieline ei saanudki gümnaasiumi. Selles mõttes sai ta vastuseks just seda, mida tellis – teise äärmuse.

+7
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole ju mõtet üksteise kallal õiendada – selge see, et iga vanem on oma lapse pärast mures ja neil, kes väljas, on sel aastal varasemast rohkem põhjust murelik olla.

Eks see on omajagu ka närvi, õnne ja õige planeerimise küsimus. Mu oma laps tegi selle läbi eelmisel aastal. Ma jälgisin hoolega, et kõik loobumised saaks võimalikult ruttu koolidesse teada antud.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sel aastal on tõesti nii palju rohkem lõpetajaid? Koole ju kinni ei ole pandud vahepeal.

Võrreldes eelmise aastaga ehk ei ole väga olulist tõusu, aga üldiselt 2004 hakati Eestis vanemahüvitist maksma ning sündide arv hakkas märgatavalt tõusma. Suurem buum on veel ees, 2008 sündis kõige rohkem lapsi, vt. graafikuid https://www.stat.ee/et/avasta-statistikat/valdkonnad/rahvastik/sunnid

No siin keegi just väitis, et sel aastal 2x rohkem lapsi kui eelmisel.

Kuna see aasta rekordarv lapsi, pea 2 korda rohkem kui eelmine aasta siis kahjuks kõik ei pruugi gümnaasiumisse saadagi. Paljud tublid õpilased peavad tegema valiku kas õhtukooli või kutsekooli vahel.

See ei ole ju usutav. Isegi kui ühte kooli on 2x rohkem soovijaid, siis see ei tähenda automaatselt, et Tallinnas võrreldes eelmise aastaga kokku 2x rohkem 18-aastasi oleks. Kandideerimise numbrid ei ole küll asi, mille pealt järeldusi teha, sest paljud lapsed ju kandideerivad mitmesse kooli.

ja Tallinna kandideeris ka teiste linnade ja külade lapsi. Ja said sisse ka osad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Neid ümbritsevate linnade ja külade lapsi on kogu aeg olnud ja pigem on neid aasta-aastalt vähem seoses riigigümnaasiumide avamisega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Neid ümbritsevate linnade ja külade lapsi on kogu aeg olnud ja pigem on neid aasta-aastalt vähem seoses riigigümnaasiumide avamisega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks see on omajagu ka närvi, õnne ja õige planeerimise küsimus. Mu oma laps tegi selle läbi eelmisel aastal. Ma jälgisin hoolega, et kõik loobumised saaks võimalikult ruttu koolidesse teada antud.

Kuulsin just, et sel aastal olevat osa koole sidunud lõpliku vastuvõtuotsuse lõputunnistuse hinnete ja lõpueksamite punktidega. Selles valguses on selge, miks lapsed ei taha kohtadest ära ütelda – pole ju veel 100% kindel, et oma esimese valiku kooli sisse saad.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest oli ka eelmisel aastal mitmel koolil see lisanõue, et lõplikuks sissesaamiseks peab ka muu pool nende nõuetele vastama.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks see on omajagu ka närvi, õnne ja õige planeerimise küsimus. Mu oma laps tegi selle läbi eelmisel aastal. Ma jälgisin hoolega, et kõik loobumised saaks võimalikult ruttu koolidesse teada antud.

Kuulsin just, et sel aastal olevat osa koole sidunud lõpliku vastuvõtuotsuse lõputunnistuse hinnete ja lõpueksamite punktidega. Selles valguses on selge, miks lapsed ei taha kohtadest ära ütelda – pole ju veel 100% kindel, et oma esimese valiku kooli sisse saad.

See pole mingi uus asi.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks see on omajagu ka närvi, õnne ja õige planeerimise küsimus. Mu oma laps tegi selle läbi eelmisel aastal. Ma jälgisin hoolega, et kõik loobumised saaks võimalikult ruttu koolidesse teada antud.

Kuulsin just, et sel aastal olevat osa koole sidunud lõpliku vastuvõtuotsuse lõputunnistuse hinnete ja lõpueksamite punktidega. Selles valguses on selge, miks lapsed ei taha kohtadest ära ütelda – pole ju veel 100% kindel, et oma esimese valiku kooli sisse saad.

See pole mingi uus asi.

Mul on lapsed läinud kolme erinevasse gümnaasiumi (sh G4)  ja üheski neist pole kunagi olnud nõuet eksamipunktide/hinde osas. Jah, vastuvõtutingimustes on kirjas, mitu kolme võib kokkuvõtvates hinnetes olla, aga ma ei tea, et kandidaatidele oleks varasematel aastatel esitatud mingeid muid tingimusi, mille täitmist pärast tunnistuse viimist veel kontrollitakse.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks see on omajagu ka närvi, õnne ja õige planeerimise küsimus. Mu oma laps tegi selle läbi eelmisel aastal. Ma jälgisin hoolega, et kõik loobumised saaks võimalikult ruttu koolidesse teada antud.

Kuulsin just, et sel aastal olevat osa koole sidunud lõpliku vastuvõtuotsuse lõputunnistuse hinnete ja lõpueksamite punktidega. Selles valguses on selge, miks lapsed ei taha kohtadest ära ütelda – pole ju veel 100% kindel, et oma esimese valiku kooli sisse saad.

See pole mingi uus asi.

Mul on lapsed läinud kolme erinevasse gümnaasiumi (sh G4) ja üheski neist pole kunagi olnud nõuet eksamipunktide/hinde osas. Jah, vastuvõtutingimustes on kirjas, mitu kolme võib kokkuvõtvates hinnetes olla, aga ma ei tea, et kandidaatidele oleks varasematel aastatel esitatud mingeid muid tingimusi, mille täitmist pärast tunnistuse viimist veel kontrollitakse.

Minu lapse kooli tingimustes on lihtsalt, et koolikohta ei pakuta, kui lõputunnistusele tuleb on mitterahuldav hinne.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu lapse kooli tingimustes on lihtsalt, et koolikohta ei pakuta, kui lõputunnistusele tuleb on mitterahuldav hinne.

No seda muidugi, sellised tingimused on kogu aeg olnud, aga ma sain aru, et praegu muretsevad oma tulemuste pärast nelja-viielised.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga laskuda teise äärmusse ja kirjutada teise vanema ja tema lapse kohta nii, nagu lapse viieliseks olek ei näita üldse mitte kui midagi ja kust võtab vanem õiguse oma last selle alusel tubliks pidada — no halloo!!!

Kuule, siin ikka see viieline (õigemini tema ema) ju trampis jalgu, et küll on bardakk, tema viieline ei saanudki gümnaasiumi. Selles mõttes sai ta vastuseks just seda, mida tellis – teise äärmuse.

No mida ta jalgu trampis. Keegi kirjutas suhteliselt üleolevas toonis, et tublid lapsed küll ei pidavat enam sissesaamise pärast muretsema ja tema vastas: “Defineeri “tubli” palun.<br style=”box-sizing: border-box; color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;” />Minu laps on viieline ja täna ei ole meil koolis kohta, oleme ootejärjekorras KSG ja see on kõik.” Hull jalgadetrampimine küll?! Ma siiski jään arvamusele, et kui laps on seni viieline olnud, on tema emal õigus teda tubliks pidada igal juhul. Kas ta on lahtise peaga või lihtsalt usin õppur, seda ei tea, aga tubli kindlasti.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu lapse kooli tingimustes on lihtsalt, et koolikohta ei pakuta, kui lõputunnistusele tuleb on mitterahuldav hinne.

No seda muidugi, sellised tingimused on kogu aeg olnud, aga ma sain aru, et praegu muretsevad oma tulemuste pärast nelja-viielised.

Minu vastus oli suunatud inimesele, kes väitis, et sel aastal olevat mingid uued tingimused lõpliku vastuvõtu osas: lõputunnistuse hinnete ja lõpueksamite punktidega. Ei ole ka nelja-viielistel midagi teistmoodi, alati on vaadatud lõputunnistust.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu lapse kooli tingimustes on lihtsalt, et koolikohta ei pakuta, kui lõputunnistusele tuleb on mitterahuldav hinne.

No seda muidugi, sellised tingimused on kogu aeg olnud, aga ma sain aru, et praegu muretsevad oma tulemuste pärast nelja-viielised.

Minu vastus oli suunatud inimesele, kes väitis, et sel aastal olevat mingid uued tingimused lõpliku vastuvõtu osas: lõputunnistuse hinnete ja lõpueksamite punktidega. Ei ole ka nelja-viielistel midagi teistmoodi, alati on vaadatud lõputunnistust.

Pärast protokolli saamist vaadati veel, kas nelju tuli tunnistusele kaks või kuus?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu lapse kooli tingimustes on lihtsalt, et koolikohta ei pakuta, kui lõputunnistusele tuleb on mitterahuldav hinne.

No seda muidugi, sellised tingimused on kogu aeg olnud, aga ma sain aru, et praegu muretsevad oma tulemuste pärast nelja-viielised.

Minu vastus oli suunatud inimesele, kes väitis, et sel aastal olevat mingid uued tingimused lõpliku vastuvõtu osas: lõputunnistuse hinnete ja lõpueksamite punktidega. Ei ole ka nelja-viielistel midagi teistmoodi, alati on vaadatud lõputunnistust.

Pärast protokolli saamist vaadati veel, kas nelju tuli tunnistusele kaks või kuus?

Loomulikult mitte. Vaadatakse, et pole mitterahuldavaid hindeid. Ja eksamid peab vist ka min 50% ära tegema. Mõnes G4 koolides loetakse vbl ka kolmed üle, seda ei tea täpselt.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma siiski jään arvamusele, et kui laps on seni viieline olnud, on tema emal õigus teda tubliks pidada igal juhul. Kas ta on lahtise peaga või lihtsalt usin õppur, seda ei tea, aga tubli kindlasti.

Sellel teemal võime muidugi lõputult targutama jääda, sest tubli on ka kolmeline, kelle võimed või elutingimused nõuavad kolmede saamiseks suurt pingutust ja tubli on ka vaimse puudega laps, kes ise sööma õpib. Jah, see algne väide (mis polnud sugugi üleolevas toonis tegelikult) pidanuks olema hoopis selline, et tublid ning oma võimeid adekvaatselt hindavad lapsed ei pea muretsema – nad on teinud katsed ka mõnda sellise tasemega kooli, kuhu nad heameelega vastu võetakse.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu lapse kooli tingimustes on lihtsalt, et koolikohta ei pakuta, kui lõputunnistusele tuleb on mitterahuldav hinne.

No seda muidugi, sellised tingimused on kogu aeg olnud, aga ma sain aru, et praegu muretsevad oma tulemuste pärast nelja-viielised.

Mida sa sellega mõtled? Mitu nelja neil võib olla või mille pärast just nelja-viielised täpsemalt muretsevad?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga laskuda teise äärmusse ja kirjutada teise vanema ja tema lapse kohta nii, nagu lapse viieliseks olek ei näita üldse mitte kui midagi ja kust võtab vanem õiguse oma last selle alusel tubliks pidada — no halloo!!!

Kuule, siin ikka see viieline (õigemini tema ema) ju trampis jalgu, et küll on bardakk, tema viieline ei saanudki gümnaasiumi. Selles mõttes sai ta vastuseks just seda, mida tellis – teise äärmuse.

Sul kas tablett liiga kange või liiga lahja:) Ma ei trampinud jalgu ega tellinud midagi, kirjeldasin lihtsalt olukorda kus täna oleme. Selliseid lugusid on see aasta palju kus tublid lapsed jäävad ukse taha, see ei tähenda, et nad oleks rumalad.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kas nüüdseks on nimekirjad enam-vähem lukus, st kõik protokollide tagastamise tähtajad on kukkunud? või on mingit liikumist veel oodata?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kas nüüdseks on nimekirjad enam-vähem lukus, st kõik protokollide tagastamise tähtajad on kukkunud? või on mingit liikumist veel oodata?

Liikumist on oodata peale jaanipäeva, sest (vist) oli 26.06 see päev kus oma soovitud kooli tuleb viia dokumendid. Samal ajal võtavad koolid ühendust lastega, et kas ikka on kindlad tulijad. Sellise info sain KSG õppealajuhatajalt.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liikumist on oodata peale jaanipäeva, sest (vist) oli 26.06 see päev kus oma soovitud kooli tuleb viia dokumendid.

GAGis on 21.06

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paljudes koolides on lõpuaktus alles 21.06, ehk siis lõputunnistuse saab viia alles peale seda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paljudes koolides on lõpuaktus alles 21.06, ehk siis lõputunnistuse saab viia alles peale seda.

Tunnistust ei pea ju tänapäeval viima. Mu laps saatis ka kolm aastat tagasi tunnistuse samal päeval kui selle kätte sai. Aga üldiselt vist vaid üksikutes koolides pk aktus nii hilja, et alles 21sel.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 241 kuni 270 (kokku 304 )


Esileht Koolilaps Tallinna koolide hea tahte protokollid