Esileht Koolilaps Tallinna koolilapsed ja maskid

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Tallinna koolilapsed ja maskid

Postitas:
Kägu

Kas teie lapsed on oma maski juba kätte saanud? Tallinn pidi kõigile 12+ lastele maskid jagama https://www.err.ee/1163635/tallinn-varustab-oma-opilased-maskidega minu üks laps sai oma maski detsembri keskel kätte, kuid teise lapse koolist pole selle kohta mingit infot tulnud. Kuidas teistel? Kui nüüd kontaktõpe taastub, siis hakkab neid maske kuluma ilmselgelt kordades rohkem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Pole millestki sellisest kuulnudki.
Meie koolis tulid detsembris müügile kooli logoga maskid, 10 eurot tk.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pole kuulnudki maskide jagamisest.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas teie lapsed on oma maski juba kätte saanud? Tallinn pidi kõigile 12+ lastele maskid jagama https://www.err.ee/1163635/tallinn-varustab-oma-opilased-maskidega minu üks laps sai oma maski detsembri keskel kätte, kuid teise lapse koolist pole selle kohta mingit infot tulnud. Kuidas teistel? Kui nüüd kontaktõpe taastub, siis hakkab neid maske kuluma ilmselgelt kordades rohkem

Mul sai gümnasist ka detsembris.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei tea sellest jagamisest midagi.

Oma lastele ostsin juba ammu korduvkasutatavad  maskid. Mõlemal on neid mitmes värvitoonis ja ka ühevärvilised mustad olemas, et saaks vastavalt riietusega sobitada. Neid mõttetuid ühekordseid pole me kunagi kandnudki…

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oma lastele ostsin juba ammu korduvkasutatavad maskid. Mõlemal on neid mitmes värvitoonis ja ka ühevärvilised mustad olemas, et saaks vastavalt riietusega sobitada. Neid mõttetuid ühekordseid pole me kunagi kandnudki…

Ainult et see “mõttetu ühekordne” kaitseb ja riidemask ei kaitse.

+3
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

olen teemaalgataja, minu lapse kool jagas maskid laiali kohe esimesel koolipäeval, 11.01., kuigi eelnevalt ei antud selle kohta koolist mingit infot.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga mind hakkas praegu hoopis see huvitama ,et hetkel need 12+ kes koolis, peavad kandma maske, aga kui nüüd alates 25.01 kõik kooli lähevad ? Pole mingit infot olnud, et kas kõik 12+ maskides. Suurtes Tallinna koolides ju saavad vahetundides ja garderoobis suured rahvamassid kokku, no sööklas veel nagunii maksideta. Kui nii edasi mõelda, siis maskide või maskideta, Tallinna lapsed vist eriti koolis käia ei saa. Hakkavad jälle pihta need eneseisolatsioonid ja klasside kaupa koju distantsõppele saatmised.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Aga mind hakkas praegu hoopis see huvitama ,et hetkel need 12+ kes koolis, peavad kandma maske, aga kui nüüd alates 25.01 kõik kooli lähevad ? Pole mingit infot olnud, et kas kõik 12+ maskides.

jah, mulle tundus ka aasta alguses, et pole mingit infot olnud koolis maskide kandmise kohta, aga tegelikult on haridusministeeriumi kodulehele ilmunud teade, et maskid on koolis kohustuslikud. https://www.hm.ee/et/koroona kkk alt vt üldharidus, seal on kirjas. ja sujuvalt on kadunud see varasem märkus, et kui haridusasutus nõuab maskikandmist, siis peab koolipidaja tagama maskidega varustatuse…

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga mind hakkas praegu hoopis see huvitama ,et hetkel need 12+ kes koolis, peavad kandma maske, aga kui nüüd alates 25.01 kõik kooli lähevad ? Pole mingit infot olnud, et kas kõik 12+ maskides. Suurtes Tallinna koolides ju saavad vahetundides ja garderoobis suured rahvamassid kokku, no sööklas veel nagunii maksideta. Kui nii edasi mõelda, siis maskide või maskideta, Tallinna lapsed vist eriti koolis käia ei saa. Hakkavad jälle pihta need eneseisolatsioonid ja klasside kaupa koju distantsõppele saatmised.

Lastele, vanuses  12+, on koolides mask kohustuslik. Leian, et see on mõistlik, sest tõesti mingist 2+2 meetmest me koolis kahjuks rääkida ei saa (ei klassis, koridoris, garderoobis ega sööklas).

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina ka tean et on hetkel kohustuslik mask koolides +12 vanusele, aga kindlasti kõik lapsevanemad ei tea. Ja kui nüüd anti teada, et Harjumaal ja Ida-Virumaal lähevad 100 % lapsed kooli 25.jaanuaril, siis ei räägitud maskidest mitte midagi. Samuti ei olnud juttu sellest ,et vaid terved on kooli lubatud ja et koolil on õigus haigeid koju saata jne. Pole kahjuks mitte mingeid juhiseid.

Mul on lihtsalt selline seis et kui jälle jäetakse palju koolipidaja/kooli enda otsustada siis üks kool saab iseotsustamisega hakkama , teine kahjuks mitte. Distantsõppega sama teema, üks panustab ja pingutab, teises…

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Minul käivad lapsed koolis maskiga, aga Tallinna linna maske pole neile siiani pakutud. Ikka oma mask on.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meie koolis lubati hommikuti jagama hakata. Tallinnas.

0
0
Please wait...

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Esileht Koolilaps Tallinna koolilapsed ja maskid