Esileht Tööelu, raha ja seadused. Tallinna linna sünnitoetus

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Tallinna linna sünnitoetus

Postitas:

Oleme mehega mõlemad Tallinnasse sisse kirjutatud kuid on plaanis võtta üürikorter Viimsisse aga kas sellisel juhul ma ei saa Tallinna linnalt sünnitoetust kuna üürileping on tehtud Viimsis asuva korteriga? Või kuna ei ole sisse kirjutatud siis ei olene sellest kas ajutiselt on elukohaks Viimsi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.tallinn.ee/Sunnitoetus

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loeb rahvastikuregistrijärgne elukoht.

Kui rahvastikuregistrijärgselt olete Tallinna elanikud, saate linna sünnitoetust taotleda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma olen Tallinlasest üksikema. Ilma isata on laps ja sünnitoetusel see koht tühi. Siis kas saan toetust või ei?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka saad.

Üksikema=lapse isadus tuvastamata st II vanemat pole.
Sel juhul oluline ema registrijärgne Tallinnas olek+seda vähemalt 1a enne lapse sündi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mida arvavad Tallinna elanikud sellest, kui keegi Viimsi elanik tahab nende raha endale pettusega saada?
On siin tallinlasi üldse? Tahate võõraid oma raha eest toetada? Kui nii rikkad ja lahked olete ja endal raha teede või lasteaedade jaoks vaja ei lähe, siis makske mulle ka 2000 kuus lihtsalt niisama. Sobib?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See, et inimene elab Viimsis või mujal, kuid on Tallinna registris,
see on Tallinnale ja tallinlastele ju väga kasulik-tema maksud laekuvad Tallinna.

Kurjad peaks olema Viimsi elanikud-elab Viimsis, tarbib sealseid teenuseid(sõidab mööda teed, kasutab mänguväljakut) aga ei panusta sinna sentigi maksudest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Tallinna linna sünnitoetus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.