Esileht Ajaviite- ja muud jutud Tallinna Loomaaeda Paldiski mnt poolt

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: Tallinna Loomaaeda Paldiski mnt poolt

Postitas:
Kägu

Tere, oskab keegi infot anda, kas linna poolt tulles Paldiski mnt. pealt loomaaia poole on võimalik enne esimest valgusfoori teha või on see praegu teeehitusega kinni pandud? Seal oli nagu tagasipöörde koht kunagi linna poole tagasi.
Loomaaia kodukal on mingi selline skeem:
http://tallinnzoo.ee/kulastajale/kuidas-tulla/
Peaksin nagu Rocca al MAre keskuse pool sisse keearama ja siis ringilt tagasi linna poole liikuma. Kujutan ette, et õhtusel tipptunnil kella 5-7 ni kulub sellele manöövrile umbes 1 h. Seal pidi juu nii mega ummik olema kogu aeg.
Ehitajate tee poolset külge palun mitte soovitada, kuna vaja just Paldiski mnt. külgsesse loomaaia autoparklasse pääseda.
Ühistransport samuti ei sobi, sest meid on palju ja vaja just nimelt autoparklasse saada.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Praegu ei olegi paremat varianti kui ühistranspordiga minna. Kui see “palju” pole sul kõik sülelapsed, siis ühistranspordiga saab ju otse värava ette. Ja kui kellaaega natuke valida, mahute bussi ka ilusti ära.
Autoga võite sõita mõnda sellisesse parklasse, kust otse õige bussi peale saab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma pakun, et tagasipööre roccalmare keskuse ringil ja siis fooriga vasakpööre õigesse suunda ei võta hullult aega ka tipptunnil. Veel kuni eilseni oli linnast väljuval suunal 2 rida, 1 läks otse (ja oli umbes) ning teine keeras rocca parklasse. Kui sa oled juba ringil , siis sealt peaks paari fooritsükliga igal juhul õigesse ratta ja õigesse parklasse sattuma.

Ma ei panustaks mitte mingil juhul sellele, et kl 5 õhtul suurem grupp ühistransporti korraga ära mahub.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui see “suurem grupp” autosse ära mahub, siis mahub ka bussi.
Tegelikult ei saa ma hoopis sellest aru, miks autoga loomaaeda tulijad Ehitajate tee väravast ei taha tulla. Mis mõte sellisel pipardamisel peaks olema?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Praegu ei olegi paremat varianti kui ühistranspordiga minna. Kui see “palju” pole sul kõik sülelapsed, siis ühistranspordiga saab ju otse värava ette. Ja kui kellaaega natuke valida, mahute bussi ka ilusti ära.

Päriselt ka?! Loeks vahest ikka teema lõpuni. Välistasin teised võimalused. Sobib ainult oma transpordiga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui see “suurem grupp” autosse ära mahub, siis mahub ka bussi.
Tegelikult ei saa ma hoopis sellest aru, miks autoga loomaaeda tulijad Ehitajate tee väravast ei taha tulla. Mis mõte sellisel pipardamisel peaks olema?

Ei peagi aru saama. Ei ole sulle aruande kohustust. Järelikult on vaja. Ärge solkige palun teemat oma arusaamadega vaid teadjad andke palun nõu. Need peaks siis tõenäoliselt igapäevaselt või just täna sealt olema juhtunud mööda sõitma.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Päriselt ka?! Loeks vahest ikka teema lõpuni. Välistasin teised võimalused. Sobib ainult oma transpordiga.

siis varudki selle tunni. mida siin veel arutada on?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ehitajate teel on ometi palju mõnusam ja avaram parkla!?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei huvita.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei peagi aru saama. Ei ole sulle aruande kohustust. Järelikult on vaja. Ärge solkige palun teemat

Kui reaalselt muid lahendusi ei olegi, kui need, mis sulle ei kõlba, siis noh…
sinu probleem.
1. Kui teil on ratastoolis invaliide või titekärusid vaja mööda loomaaeda kärutada, siis Ehitajate tee värav on parim, täiesti ideaalne koht. Seal on ilus uus väravamaja, kus saab ka kohvikus istuda ja aega parajaks teha.
2. Kui esimeseks prioriteediks on hoopis Paldiski maantee värava kõrval asuv burksiputka (kas see seal enam üldse eksisteerib?) siis ma soovitan parkida Rocca keskuse juurde ja jala loomaaeda minna.
3. Kui te peate loomaaia värava juures kellegagi kokku saama, kes teise värava juurde tulla ei oska ja ootama, siis sama.

Aga – võib-olla sa ei tea seda ja kuigi sa oled kuri, ma ikkagi aitan sind – praegusel aastaajal pannakse Loomaaia kassad kell 15:00 kinni ning seega on Loomaaeda mineku eesmärgil just sinna ja just sel kellaajal parkimine niikuinii mõttetu.
Järelikult ei lähe sa üldse loomaaeda – sellisel juhul on su tõrge Ehitajate tee parklat kasutada muidugi mõistetav. Miks sa aga nii kindlalt tahad just Loomaaia parklasse ennast istutada – no sinu tigeduse põhjal võib järeldada, et sa kavatsed hoopis passida mõnda lähikonnas töötavat inimest, kes just sel kellaajal bussi peale läheb.
Miks sul selleks suurt seltskonda vaja on, kavatsete talle peksa anda või?
Äkki see teema võiks huvitada veebikonstaablit…

Please wait...
Postitas:
Kägu

No mida sa, teemaalgataja, nüüd miinustad, seda, et sa ise ei taibanud õigel ajal lahtiolekuaegu vaadata või?
http://tallinnzoo.ee/kulastajale/lahtioleku-ajad/

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei ole mingeid hulle ummikuid, saab väga hästi sinna Paldiski mnt parklasse igast suunast täiesti normaalselt. Tundi pole see kõige hullema ummiku ajal ka aega võtnud. Aga kui seal Paldiski mnt parklas suvel ei olnud kohti, siis panin ka Rocca keskuse juurde, sealt läheb jala loomaaeda ehk 10 minutit.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma pole küll teemaalgataja, aga MINU jaoks on Paldiski mnt sissepääsu suureks plussiks on kärude laenutus.

Huvitav kuskohast inimene tuleb selle peale, et kui ise Paldiski mnt parklasse sõita ei oska, aga õpetada tahaks küll, seega: Teemaalgataja Peab Sõitma Ehitajate Teele. Nagu Paldiski mnt parkla polekski mõeldud külastajate autodele, nagu oleks häbiasi sinna sõita vms.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma pole küll teemaalgataja, aga MINU jaoks on Paldiski mnt sissepääsu suureks plussiks on kärude laenutus.

miks sa arvad, et lääneväravas kärusid ei ole? on küll.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei huvita.

Parim vastus 😀 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kärud on ju teisel pool ka. Eks igaühele meeldib sinna sõita, kus ta harjunud on. Hetkel pole hooaeg, seega kohti on igal pool. Teeremont ei takista Paldiski mnt-le sõitmist ükskõik kust poolt tulles, mingit tunnist ummikut seal pole.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Huvitav kuskohast inimene tuleb selle peale, et kui ise Paldiski mnt parklasse sõita ei oska, aga õpetada tahaks küll, seega: Teemaalgataja Peab Sõitma Ehitajate Teele. Nagu Paldiski mnt parkla polekski mõeldud külastajate autodele, nagu oleks häbiasi sinna sõita vms.

Hetkel on Paldiski maantee loomaaia eelne lõik pidevalt teeremondi tõttu umbes.

Hetkel on tegelikult üks veel palju suurem probleem – kella viieks loomaaia värava juurde minnes võite olla kindlad, et loomaaeda te ei saa. Sest kassad pannakse novembrist veebruarini kell kolm pealelõunal kinni.

Järelikult teemaalgataja eesmärgiks ei olegi loomaaeda minna.
Järelikult jah, Ehitajate tee parkla ega ka kärude olemasolu või puudumine pole absoluutselt relevantne.

Teemaalgatajal on mingi muu eesmärk mõne muu objektiga, mis jääb loomaaia Paldiski maantee värava lähedusse. Teemaalgataja ei viitsi jätta autot Rocca al Mare keskuse parklasse ja need mõned sammud jala kõndida. Teemaalgataja on väga salapärane.
Põnev. Ootame edasisi arenguid.
Või siis võiks mõni sealkandis liikuv Kägu minna kella viieks loomaaia Paldiski mnt parklasse vaatama, mida imet seal õige tehakse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kärud on ju teisel pool ka. Eks igaühele meeldib sinna sõita, kus ta harjunud on. Hetkel pole hooaeg, seega kohti on igal pool. Teeremont ei takista Paldiski mnt-le sõitmist ükskõik kust poolt tulles, mingit tunnist ummikut seal pole.

Kuna hetkel pole hooaeg, siis ole ka mõtet hetkel õhtul kella viieks loomaaia ükskõik kumma värava juurde minna, kuna kell viis sinna enam sisse ei saa. Teemaalgataja vaikib nagu haud. Njaa…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hetkel on Paldiski maantee loomaaia eelne lõik pidevalt teeremondi tõttu umbes.

Hetkel on tegelikult üks veel palju suurem probleem – kella viieks loomaaia värava juurde minnes võite olla kindlad, et loomaaeda te ei saa. Sest kassad pannakse novembrist veebruarini kell kolm pealelõunal kinni.

Järelikult teemaalgataja eesmärgiks ei olegi loomaaeda minna.
Järelikult jah, Ehitajate tee parkla ega ka kärude olemasolu või puudumine pole absoluutselt relevantne.

Teemaalgatajal on mingi muu eesmärk mõne muu objektiga, mis jääb loomaaia Paldiski maantee värava lähedusse. Teemaalgataja ei viitsi jätta autot Rocca al Mare keskuse parklasse ja need mõned sammud jala kõndida. Teemaalgataja on väga salapärane.
Põnev. Ootame edasisi arenguid.
Või siis võiks mõni sealkandis liikuv Kägu minna kella viieks loomaaia Paldiski mnt parklasse vaatama, mida imet seal õige tehakse.

Uudishimu rahuldamiseks viisaka kirjatüki eest võin öelda, et sai eile ära käidud.
Paistab, et sinna kanti siin eriti liikujaid ei ole küll aga targutajaid ja maailmanabasid, kes teavad alati paremini millisest sissepääsust peavad KÕIK minema ja kui pika sammuga astuma. Kohe näha, et tite kõrvalt kodus olles või tööl on meeletult igav ja kirja pannakse ükskõik mida, kas teatakse asjast või ei teata, kas kedagi huvitab see või mitte. Ikka kirjutavad.
Tagasipöörde koht enne esimest valgusfoori oli täitsa vaba, ehitusesest tingitud ummikud olid esimeses sõidurea ja teises ka alates selle spordiklubi esisest. Imelik, et Loomaaia parklas ei kasutata tänavavalgustust. PArkla oli kottpime ja seal võib täitsa edukalt pätitegusid sooritada.
Loomaaia esisel parklas on lubatud peatuda ja parkida ilma mingite piiranguteta. Nii, et kes tahab valgel ajal minna loomaaeda siis see on täiesti teostatav ilma suuremate ehitusummikutega kokku puutumist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Valgel ajal? Kella 5-7, – kellaaeg, mida sa oma teemaalgatuses mainisid – ei ole praegusel aastaajal valge aeg.
Kella kolmest pannakse loomaaia kassa kinni.
Enne kolme ei olegi ummikuid, aga sina tahtsid minna just viiest seitsmeni ja haukusid kõigi peale, kes sellest kellaajast lähtuvalt olukorda kommenteerisid. Kella viie ajal on seal ummikuid küllaga.

Mina olin ainuke, kes sulle üldse ütles, et kolmest on kassa kinni – kui sa tänu minule sellega arvestasid ja sinu eesmärgiks oli tõesti loomaaia külastamine, mitte kell viis parklas passimine, siis võiksid minu panust ka tunnustada. Ise sa ju selle peale ei tulnud, muidu poleks sa lähteandmeid nii totralt esitanud.

Kui sa aga läksid sinna tõesti pimedas ja kella viie ajal, siis sa väga ilmselgelt loomaaeda tegelikult ei külastanud, vaid passisidki parklas. Kell viis peavad külastajad loomaaiast juba lahkuma. Vaata: http://tallinnzoo.ee/kulastajale/lahtioleku-ajad/
Sellisel juhul on jätkuvalt küsimus – miks sul seal parklas üldse sitsida oli vaja?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Valgel ajal? Kella 5-7, – kellaaeg, mida sa oma teemaalgatuses mainisid – ei ole praegusel aastaajal valge aeg.
Kella kolmest pannakse loomaaia kassa kinni.
Enne kolme ei olegi ummikuid, aga sina tahtsid minna just viiest seitsmeni ja haukusid kõigi peale, kes sellest kellaajast lähtuvalt olukorda kommenteerisid. Kella viie ajal on seal ummikuid küllaga.

Mina olin ainuke, kes sulle üldse ütles, et kolmest on kassa kinni – kui sa tänu minule sellega arvestasid ja sinu eesmärgiks oli tõesti loomaaia külastamine, mitte kell viis parklas passimine, siis võiksid minu panust ka tunnustada. Ise sa ju selle peale ei tulnud, muidu poleks sa lähteandmeid nii totralt esitanud.

Kui sa aga läksid sinna tõesti pimedas ja kella viie ajal, siis sa väga ilmselgelt loomaaeda tegelikult ei külastanud, vaid passisidki parklas. Kell viis peavad külastajad loomaaiast juba lahkuma. Vaata: http://tallinnzoo.ee/kulastajale/lahtioleku-ajad/
Sellisel juhul on jätkuvalt küsimus – miks sul seal parklas üldse sitsida oli vaja?

Ok, tunnustada vōib seda küll,et avatud aegadele tähelepanu juhtisid. Tunnustan, kuigi ma ei maininud ühelgi moel, et ma plaanin minna loomaaeda külastama.
Haukumist ei ole kellegagi olnud, kes vastas teemasse ja ei sundinud oma mōtteid peale. Need, kes sisust ja küsimusest aru ei saanud said otsekohese ja mōistliku vastuse mida annaks igaüks vōhivōōrale ligitikkujale vōi ahitajale. Ma andsin piisaval hulgal parameetreid ette, mille kohta ma ei soovinud infot aga ninatoppijad seda siiski hakkasid peale suruma ja halvustama teisi, kes mōtlevad neist erinevalt.
Nagu juba eelnevalt mainisin ei ole see sinu ega kellegi teise asi, mis minul sinna asja oli. Ela oma elu ja sitsi edasi!
Info küsimine ei kohusta aruandluseks vōōraste inimeste ees.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ja mitte miski ei kohusta meid alandlikkuseks, kui tundub, et mõni kägu lihtsalt ülbab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ja mitte miski ei kohusta meid alandlikkuseks, kui tundub, et mõni kägu lihtsalt ülbab.

Viite järgi siis saan ma nii aru, et mina justkui oleks kelleltki alandlikkust oodanud??”!! Midagi on sul päris valesti läinud.
Tuleb lugeda põhjalikumalt teemat ja vastata suhteliselt selgelt ja teemasse. Juhul, kui teemapüstitus on segane või mõni lause arusaamatu võib alati täpsustada ja üle küsida. Midagi muud ju keegi ei oota.
Teemas oli mitu selget ja arusaadavat vastust, kus inimesed teadsid sealset olu ja see osutuski tõeks. 80% kommentaaridest oli oma soovidega suunata mind Ehitajate teele jms. mida ma juba teema alguses palusin võimalusena mitte pakkuda.
Kui hakatakse sellest hoolimata teemast mööda panema ja oma soovmõtteid peale suruma tuleb ka vääriline vastus. Samuti ei maksa teemat avades mõelda, et kõik on minu vastu, nad vihkavad mind ja püüavad mulle midagi teravalt öelda. Suhelda tulebki nagu võhivõõrad inimesed juhuslikul esmakohtumisel, emotsioonitult, rahulikult ja need, kes tüütavad aetaksegi terava ja asjakohase sõnaga eemale. Päriselus saab ka selja keerata ja sellistest oma mõtte peale surujatest lihtsalt eemale minna ning nendega mitte suhelda. Siin tuleb neile kahjuks veidi ausamalt vastata, mis sa nende kirjatükist arvad. Muud moodi neid ei rahusta. Paistab, et mõni ei suuda siis ka rahuneda. Aitab vaid teema kustutamine?!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma andsin piisaval hulgal parameetreid ette, mille kohta ma ei soovinud infot aga ninatoppijad seda siiski hakkasid peale suruma ja halvustama teisi, kes mōtlevad neist erinevalt.
Nagu juba eelnevalt mainisin ei ole see sinu ega kellegi teise asi, mis minul sinna asja oli. Ela oma elu ja sitsi edasi!

Sulle öeldi, et seal on sel kellaajal, mil sina sinna alguses minna tahtsid ummikud, ja nii ongi.
Kui sa tegelikult käisid seal teisel ajal ja just seetõttu ummikuid ei näinud, siis haukusid sa ilmaasjata ja ülekohtuselt nende kallal, kes sind ummikute osas hoiatasid. Käitusid vastikult, ilma et selleks oleks sulle põhjust antud. Ahjaa. Ikka sellepärast, et sulle ei meeldi, kui mõni inimene mõtleb sinust erinevalt.
Kui mina ütlesin sulle, et loomaaed ei ole kella viiest enam lahti, jätkasid sa oma klähvimist. Sa oled siin teemas endale vastanuid väga mitmete õelate epiteetidega kostitanud ja mul on tõsiselt kahju, et ma sind loomaaia lahtioleku asjus valgustasin. Palju parem oleks olnud, kui sa kõiges oma maailmanabaduses oleksid sinna lukus värava taha kohale kopsatanud.
Üldse oled sa vastik. Mingist emotsioonitust suhlemisest pole sinu puhul juttugi, algusest peale üks tige klähvimine.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma andsin piisaval hulgal parameetreid ette, mille kohta ma ei soovinud infot aga ninatoppijad seda siiski hakkasid peale suruma ja halvustama teisi, kes mōtlevad neist erinevalt.

Sulle öeldi, et seal on sel kellaajal, mil sina sinna alguses minna tahtsid ummikud, ja nii ongi.
Kui sa tegelikult käisid seal teisel ajal ja just seetõttu ummikuid ei näinud, siis haukusid sa ilmaasjata ja ülekohtuselt nende kallal, kes sind ummikute osas hoiatasid. Käitusid vastikult, ilma et selleks oleks sulle põhjust antud. Ahjaa. Ikka sellepärast, et sulle ei meeldi, kui mõni inimene mõtleb sinust erinevalt.
Kui mina ütlesin sulle, et loomaaed ei ole kella viiest enam lahti, jätkasid sa oma klähvimist. Sa oled siin teemas endale vastanuid väga mitmete õelate epiteetidega kostitanud ja mul on tõsiselt kahju, et ma sind loomaaia lahtioleku asjus valgustasin. Palju parem oleks olnud, kui sa kõiges oma maailmanabaduses oleksid sinna lukus värava taha kohale kopsatanud.
Üldse oled sa vastik. Mingist emotsioonitust suhlemisest pole sinu puhul juttugi, algusest peale üks tige klähvimine.

Noh, mis juhtus? Olid paar nädalat ravil ja täna lasti jälle välja? Jätsid jälle rohu korra vahele? Mine võta kohe ära saad rahulikult edasi elada oma elu.

Please wait...
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Tallinna Loomaaeda Paldiski mnt poolt